LOTUS HAKKINDA BİR YAZI..

Burçların Uyum Tablosuna Göre, Hangi Burç Hangi Burçla Daha İyi Anlaşır, Bilmek İster misiniz? Burçların En iyi Anlaştıkları Burçlar
Kullanıcı avatarı
MAVİ LOTUS
*GriAkrep*
*GriAkrep*

Okunmamış mesaj gönderen MAVİ LOTUS » Çrş 08 Tem, 17:24

Aslında bu yazıyı astroloji bölümünde "lotus neden böyle"adlı konu başlığına yazacaktım..neyse oraya da bir alıntı yaparım..

**

Akreportal'da Başak,uranüs,balık etkisinin bir bayana verdiği vefasızlık daha doğrusu nankörlük en doğrusu aldatma yetisi epeyce işlendi..

yani bu etkideki bayanlar yerildi..

Bu etkiyi ben hayatım boyunca hiç öyle yorumlamadım..şimdiye kadar bu konuda yaşadığım tüm olumsuzlukları başka bir özelliğime verdim hep..hem de en sevdiğim özelliğime...ruhuna işlediğini düşündüğüm iyi niyetime..

**

Size bir örnek vereceğim..ama inşallah herzamanki gibi en iğrenç tarafından algılayıp da yalnış anlamazsınız vereceğim bu örneği..

Erkeklerce epey ilgi gördüm hayatım boyunca..ama ben bu igişyi güzellik,çekicilik değil iyi niyetimin onların ruhunda yaptığı tesirdi..yani onları iyi niyet özelliğimin etkilediğini düşünüyorum ki eşimin de dikkatini çeken bu özelliğimiş zaten..eşime sorduğumda bu cevabı almıştım:Bende insana güven ve saygı uyandıran birşeyler olduğunu söylemişti..bana güvenmiş ve çok sıcak bulmuş beni..

neyse vereceğim örneğe döneyim..eşimle evlilik hazırlıkları yaptığımız günlerden birinde eşim 10 yaşındaki kuzeniyle gelmişti bizim eve..bu çok şirin oğlan çocuğuydu ve beni çok sevmişti..hala sever..ve bu sevginin bir hayranlığa kadar vardığını sanırım eşim ve ailesi de farkında:)..ama bu hiç sorun olmadı..hem çocuk çok genç hem de bu ilgi masum..Bir görseniz bana olan ilgisini..zor durumlarda bana yardımlarını..çok iyi kalpli bir çocuk..onu bende seviyorum..ama kardeşim gibi..yada kendi çocuğum gibi..

Burdan şuraya varacağım:Bana olan bu çeşit ilgiyi şuna bağlıyorum:ben değil içimdeki iyi niyet sezilip seviliyor..çok kötü huylarım var..ve ciddi yalnışlarım(özellikle son 2 yıl daki yalnışlarım)..ama hiçbir şey ruhuma işlemiş iyi niyeti söküp atamadım..herşeyimi biliyorum...ruhumun tüm dipsiz köşelerini keşfettim..var kötü yönlerim..ama öyle bir köşe varki bunu hiçbir şey yok edemedi..

**

işte bu yüzden şimdiye kadar gördüğüm tüm ilgileri masum buldum..beni kirlettiğini düşünmedim..aksine bu ilgi bu köşenin keşfinden başka bir şey değildi..

**

Sanırım eşimde buun farkında olkduğundan etrafımda bu tarz ilgiler hissettiğinde bunları kale almadı..

Biliyordu ki bu "insani"olana duyulan bir ilgiden başka bir şey değildi..

NOT:EYVAH!'..BU YAZIYI YAY GÜNCESİNE YAZACAKTIM..YALNIŞLIK OLMUŞ!..

"BAZI KİŞİLERİN FİKİRLERİ SENİN GERÇEĞİN OLAMAZ"..

Kullanıcı avatarı
MAVİ LOTUS
*GriAkrep*
*GriAkrep*

Re: LOTUS HAKKINDA BİR YAZI..

Okunmamış mesaj gönderen MAVİ LOTUS » Çrş 08 Tem, 17:41

https://www.akrep-burcu.com/burclarin-uy ... 16-30.html

Buraya yazacaktım yukarıdaki yazıyı..

Kullanıcı avatarı
MAVİ LOTUS
*GriAkrep*
*GriAkrep*

Okunmamış mesaj gönderen MAVİ LOTUS » Prş 09 Tem, 16:00

Yukarıdaki yazımı özetlemek istiyorum:Akreportal dostlarım bu durumu yalnış yorumladı yada abarttı bana göre..

Dediğim gibi ben bu ilgileri ahlaka ters olarak değerlendirmiyorum..dediğim gibi sadece masum bir ilgi ve alaka olarak görüyorum..bu ilgi ve alaka dediğim gibi "iyi niyetimin"anlaşılmasıyla ilgili..ve tarafımdan suistimal edilmedikçe bence zararsız bir durum..ki zaten benim gibi hayatı iyi-doğru yaşamak isteyen bir insan için bu hali suistimal etmez..

ve dediğim gibi eğer bu durumu suistimal etseydim bunu önce yanıbaşımdaki insan farkederdiş..bu durumu farkettiğinde bu ilginin iyi niyetimle ilgili olduğunu O benden iyi anlamıştı..çünkü O'nunla bu konuyu konuştuğumuzda bana bu açıklamayı O yapmıştı zaten..yani bu olayın değerlendirmesi benden çok eşime aittir..

Kullanıcı avatarı
MAVİ LOTUS
*GriAkrep*
*GriAkrep*

Okunmamış mesaj gönderen MAVİ LOTUS » Cum 10 Tem, 15:10

Bu yazıları buraya yazarak belki de çok negatif bir etki bırakıyorum..çünkü beni hiç tanımayan insanlar okuyorsa hiç anlam veremiyorlardır..

Ben bu yazıları beni bilen eski dostlara yazıyorum aslında..

peki onlar okuyormudur..sanmıyorum ama yine de yazıyorumn işte..

Ama akrep_S ve alone okuyordur sanırım..iki kişi de okusa benim için önemli..