Kadının zeka raporu: Kadın ve Cinsellik

Kategoriler Dışındaki Genel Konularla İlgili Araştırma Yazıları.
Kullanıcı avatarı
SiPaHi
*SiyahAkrep*
*SiyahAkrep*

Kadının zeka raporu: Kadın ve Cinsellik

Okunmamış mesaj gönderen SiPaHi » Cum 23 Eyl, 11:12

Kadının zeka raporu:

1) Kadinda reglin basladigi gün, vücudu ostrojen hormonu salgilamaya basliyor. Ostrojen sayesinde rahim içi onariliyor, hücreler çogaliyor ve kan damarlari tamir ediliyor.
2) Bu onarim, adetin baslangicindan itibaren 14 gün sürüyor. 14'üncü günden itibaren de kadinin yumurtalari olgunlasiyor ve cinsel birlesmeye hazir hale geliyor.
3)Iste bütün bu süreçte kadinin zekasi inanilmaz bir düzeye çikiyor. IQ düzeyi ortalama 120'lere ulasiyor.
4) Kadin bu dönemde daha iyi düsünebilen, olaylari çok iyi yorumlayabilen, daha aktif ve dikkatli bir hale geliyor. Kiz ögrencilerin basari ortalamasi diger günlere oranla yüzde 60 daha artiyor.
5) Ancak... Bu 14 günün sonunda, eger 2 gün içinde kadin cinsel birlesme yasamazsa tüm aktivitesi düsüse geçiyor.
6) Cinsel birlesme olmamasi nedeniyle, vücut bu kez progesteron hormonu salgilamaya basliyor.
7) Bu hormon da kadinin daha sinirli bir hal almasina ve beyin aktivitesinin azalmasina neden oluyor. IQ orani 70-85'e kadar düsüyor.
8) Rapordan çikarilacak sonuç: Kiz arkadaslarinizin, sevgililerinizin, eslerinizin zeka düzeyinin düsmesini istemiyorsaniz ne yapacaginizi artik biliyorsunuz. Yada tam tersi

Sipahi

Kullanıcı avatarı
AKREP56
*SiyahAkrep*
*SiyahAkrep*

Okunmamış mesaj gönderen AKREP56 » Cum 23 Eyl, 11:52

cinselliği bir görev biçiminde algılamış olur kişi o zaman. O çok sıradışı bir şeydir, onun yaşam bulması kişilerin karşılıklı etkileşimlerinden sonra kendiliğinden olmalı. Burada tıbbiyeli birisinin teorilerinin doğruluğunu denenmesi gibi algılanıyor bence. Yalnız fizikselliğin o dönemlerdeki performansının öğrenilmesi açısından ilginç. Teşekkürler sipahi :)
AKREP56

Kullanıcı avatarı
SiPaHi
*SiyahAkrep*
*SiyahAkrep*

Okunmamış mesaj gönderen SiPaHi » Cum 23 Eyl, 12:07

Rica ederim. Okuduğumda çok ilgimi çekmişti. Paylaşmak istedim.
Sipahi

Kullanıcı avatarı
Jasmine
*GriAkrep*
*GriAkrep*

Okunmamış mesaj gönderen Jasmine » Cum 23 Eyl, 18:45

Ben cinsel nedeniyle zeka düşüşünün erkeklerde olduğunu sanıyordum. Demek ki birisi çıkıp bunu kadınlara uyarlamış.

Kullanıcı avatarı
ebru
*SiyahAkrep*
*SiyahAkrep*

Okunmamış mesaj gönderen ebru » Cum 23 Eyl, 21:23

Kim uydurdu kim bilir bu raporu, ama erkek oldugundan eminim nedense:)
Ardimda Aglama Dönmeyecegim..
Öldunmu Kaldinmi Bilmeyecegim..
Aslinda Ögrenmek Istemeyecegim..
Ne Bir Ses Ne Haber Vermeyecegim..

Kullanıcı avatarı
Deli Akrep
*GriAkrep*
*GriAkrep*

Okunmamış mesaj gönderen Deli Akrep » Cmt 24 Eyl, 09:12

Yok yookkk Kadınlar bu tür şeylere çok meraklıdırlar. Eminim ki bir kadın araştırmacı yapmıştır bunu. Erkeklerde olmaz çünkü bu tür şeyler.
~~~O Geri Döndüüüüüü~~~

Delirtmeyiiinnnn Beniiiiiiiiiii Kardeşiiiimmm

Kullanıcı avatarı
SuPerisi
*SiyahAkrep*
*SiyahAkrep*

Okunmamış mesaj gönderen SuPerisi » Cmt 07 Oca, 21:18

Kesinlikle doğru bir rapor :)
" LİDER, beyinde devrim yapan ve herkesi peşinden sürükleyen fikir ve ruhlar rüzgarıdır ... " Osman PAMUKOĞLU

.. ## ..Türkiye Cumhuriyeti 2007-2008 Turkcell Süper Ligi Şampiyonu Galatasaray Futbol Takımı .. ##..

POİSON

Okunmamış mesaj gönderen POİSON » Cmt 07 Oca, 21:36

Bir kadınla bir adam ayrı ayrı arabalarında giderlerken çarpışırlar. İkisinin de arabası mahvolur ama şans eseri ikisi de hiç yara almadan kurtulur. Arabalarından sürünerek çıkarlar ve kadın adama bakıp:

"Çok ilginç! Sen erkeksin ben de kadın. Arabalarımız mahvoldu ama ikimize de hiçbir şey olmadı. Bu belki de tanışıp, dost olup, hayatımızın sonuna kadar huzur içinde birlikte yaşamamız için bir işarettir" der.

Müthiş heyecanlanan adam: "Evet, galiba haklısın" diye cevap verir şaşkınlıkla.

"Bak, arabam hurdaya döndü ama bir şişe şarap sapasağlam. Bu kesin bir işaret. Bu şarabı içip şansımızı kutlamalıyız" diye devam eden kadın, şarap şişesini adama uzatır. Adam şişeyi alır, açar ve yarısını içip kadına verir. Kadın hemen şişenin mantarını kapatıp adama geri uzatır. Bunun üstüne adam sorar:

"Sen içmeyecek misin?"

Kadın cevap verir: "Hayır, ben polisi bekleyeceğim!" belkide olgunlaşmamış bir yumurtadır hala:) ben az söyliyeyim siz çok anlayın

Kullanıcı avatarı
Yönetici
Portal Yöneticisi
Portal Yöneticisi

Okunmamış mesaj gönderen Yönetici » Pzr 08 Oca, 02:52

Raporu yazanlar tecrübelerle sabitlemişlerdir herhalde : )
"Sükunetin vereceği huzuru hiçbir maddi imkan sunamaz"

POİSON

Okunmamış mesaj gönderen POİSON » Pzr 08 Oca, 12:07

bencede: ))

Kullanıcı avatarı
Elan_Vital
*SiyahAkrep*
*SiyahAkrep*

Okunmamış mesaj gönderen Elan_Vital » Pzr 15 Oca, 16:17

Aksine cinsel insanı aptallaştırır diye okumuştum hatırlamadığım bi gazetede... yinede saol paylaşımınız için bay sipahi...zira daha mantıklı geldi... insan mutlu olduğunda neden aptallaşsın ki ;)
Sarsılmaz Benim Derinliğim: ama yüzen bilmeceler ve gülüşlerle parıldar...