Erkekler Ne Zaman Ağlar

Kategoriler Dışındaki Genel Konularla İlgili Araştırma Yazıları.
Kullanıcı avatarı
Ahmet
*SiyahAkrep*
*SiyahAkrep*

Erkekler Ne Zaman Ağlar

Okunmamış mesaj gönderen Ahmet » Pzt 24 Eyl, 07:50

ERKEKLER NEZAMAN AGLAR?

Erkekler aglarmı aglamazmı tartışmaları anlamsız bence. İnsan olan herhes ,erkek yada kadın elbette aglar.Ben aglamam diyen erkeklerin enaniyet kat sayıları biraz fazla olmalı. Aglamak insan olmakla direk ilişkili.Onun için ben aglamam tafralarını bir tarafa bırakalımda erkekler nezaman ya da neden aglar bunu bir tartışalım.

YA Sevmeli Beni YA Öldürmeli

free soul

Okunmamış mesaj gönderen free soul » Pzt 24 Eyl, 08:13

Ahmet çok güzel söylemişsin.Hepimiz insanız erkek yada kadın diye bir ayrım olamaz insan olan duyguları olan herkes ağlar.

Pasifize

Okunmamış mesaj gönderen Pasifize » Pzt 24 Eyl, 09:27

erkekler nezaman ya da neden aglar bunu bir tartışalım.
Erkekler ne zaman ağlar hımm ii bir soru Vallahi. Oğlumun doğumunda ağladım Onu öyle minnacık savunmasız görmek bana ihtiyacı olduğunu hisettmek beni acayip duygusallaştırdı. ve zırıl zırıl ağladım: ) ha birde bundan bir kaç ay önce yada hafta her neyse birine kapıldım onunla öylesine bir an yaşadımki mutlulktan ve o an orda bırakıp döneceğim için yani ondan ayrılmanın verdiği yaoğun bir hisle sabahtan akşama kadar ağladım: )

Uzun lafın kısası erkekler ağlarsa mutlukltan ağlar değilse ağlamaz. Aksi türlüsü yakışmaz zaten. yok elime diken battıı, yok merdiven yıkarken düştüm: ) yok arkadaşım bana elbiseyle hava attı, yok onun arabası var benim bisikletim vs vs vs
bunlar için değil erkekler ağlarsa sevgisinden mutlulktan ağlar bu arada istisnalar hariç.

(Aile fertlerinden kayıp vs vs )

Kullanıcı avatarı
dartanyan
*SiyahAkrep*
*SiyahAkrep*

Okunmamış mesaj gönderen dartanyan » Pzt 24 Eyl, 12:21

erkek adam ... ağlamaz,üşümez ... v.b. inanmayın sakın.hepsi hikaye. ağlarız,üşürüz .. ne yani biz robotmuyuz .. haa milletin işine gelmedimi erkek adam üşümez de ağlamaz da.. : )))
"İMKANSIZ,BU DÜNYAYI DEĞİŞTİREBİLECEK GÜCÜ İÇLERİNDE KEŞFETMEK YERİNE KENDİLERİNE SUNULAN DÜNYADA YAŞAMAYI DAHA KOLAY BULAN,KÜÇÜK İNSANLARIN ORTAYA ATTIĞI BÜYÜK BİR KELİMEDİR.İMKANSIZ BİR GERÇEKLİK DEĞİL,BİR GÖRÜŞTÜR.İMKANSIZ BİR İDDİA DEĞİL,MEYDAN OKUMADIR.İMKANSIZ POTANSİYELDİR.GEÇİCİDİR.İMKANSIZ YOKTUR."

Kullanıcı avatarı
huysuz
*SiyahAkrep*
*SiyahAkrep*

Okunmamış mesaj gönderen huysuz » Pzt 24 Eyl, 12:30

kendi adına konuş senin yediğin şeyleri yiyecek kadar geniş mideli olmayanlar var aramızda!!

ÖĞĞĞĞ :D
Cevap yazarken düşün ve öyle yaz. Konuşmadan önce anla ve öyle konuş.

dandiksey

Okunmamış mesaj gönderen dandiksey » Pzt 24 Eyl, 14:23

walla ağlanıyo yani erkekte olsa ağlıyor ben en son gururuma yediremeyip bana yapılan haksızlık için göz yaşı dökmüştüm..
erkek adamın ağlaması kadın kısmı gibi : )) her bi şeye çıkan yaş değildir..
evde görüyorum hanımlar ; kadının sesi programından filimlere kadar sulu gözlü izliyorlar olayları..

Kullanıcı avatarı
gnc_scrp
*SiyahAkrep*
*SiyahAkrep*

Okunmamış mesaj gönderen gnc_scrp » Pzt 24 Eyl, 14:44

'kadın kısmı' hiç yakıştıramadım ağzına dandik. erkek-kadın ne fark eder gözyaşı bu nasıl zaptedilir bilen varsa söylesin.

dandiksey

Okunmamış mesaj gönderen dandiksey » Pzt 24 Eyl, 15:13

gnc_scrp yazdı:'kadın kısmı' hiç yakıştıramadım ağzına dandik.
aa aşkolsun be o lafı söylerken sonunda gülümsemişim espirisine dedim.. genelde Türk aile yapısında bir erkek yetişme evresinde, daha misket oynama çağında ağlasa hemen "kadın kısmı gibi ağlama","kadın kısmı ağlar sus bakim.." derler.
ben o olaya telmihte bulunayım dedim ama bunu sen teşbih gibi anladın...
gerçi teşbihte kusur olmaz derler ama neyse
: ))

Kullanıcı avatarı
gnc_scrp
*SiyahAkrep*
*SiyahAkrep*

Okunmamış mesaj gönderen gnc_scrp » Pzt 24 Eyl, 15:15

:)