Burçları şımartan hitaplar!

Burçlarla İlgili Genel Konular
Kullanıcı avatarı
elemor
*GriAkrep*
*GriAkrep*

Burçları şımartan hitaplar!

Okunmamış mesaj gönderen elemor » Cmt 12 Ara, 22:33

Koç

Canım benim...

Ya ben yerim senin o duygusal, mütevazi, ince, anlayış yumağı duygularını!

Sen seçildinde mi gönderildin bu dünyaya.

Bir insan bu kadar mı düzgün, bu kadar mı programlı, bu kadar mı anlayışlı olabilir.

Bu Koç’lar var ya, IQ seviyesi yüksek insanların burcudur.

Dost insan, güzel insan. İnsan gibi insan. Allah seni başımızdan, yanımızdan eksik etmesin.

İyi ki varsın! Allah herkese Koç gibi dostlar nasip etsin inşallah. Bitanem benim, canım canım...

Boğa

Ay benim güzeller güzelim.

Bu Boğa'lar var ya dünya tatlısı, yer gök harikası, şeker mi şeker insanlardır. Bal bunlar bal.

Bunun sohbetine doyum olmaz. İyi sevgili, iyi arkadaş, iyi, iyi, iyi... Say say bitmez bunlar.

Bir Boğa dünyaya bedeldir. Onlar şanlı burç aleminin, yere göğe sığmaz, harikulade burcudur.

İkizler

Halt etmiş sana iki yüzlü diyenler, onlar seni çekemiyorlar.

Rahatlığın, her ortama uyum sağlayışın, pratik zekan... Taaa biii ki kıskanırlar seni şekerim. Kim senin gibi kadar özgüven sahibi olmayı istemez ki.

Sen hiçbir zaman unutma, seni hayatın boyunca çekemeyenler olacaktır. Sen hiç takma o güzel kafanı onlara.

Sen burçların en sevimlisisin. Adın İkizler ama, sen bitanesin.

Yengeç

Allah seni yarattı, melekleri niye yarattı?

Ya kardeşim nedir bu zerafet, karizma...

Sen mıknatıs mısın nesin? Bir insan her girdiği ortamda bu kadar ilgi çekmeyi nasıl başarır? Hem de hiçbir çaba sarfetmeden...

Yoksa sen mükemmelliğin eş anlamı mısın?

Kim istemez annesi Yengeç burcu olsun, eşi bir Yengeç burcu olsun. Sen var ya olmazsa olmazsın. Burçların baş tacısın.

Aslan

Gözümüzün şenliği, gönlümüzün nuru. Afet-i devran, mükemmel-i cihan. Aslan mı bu Aslan...

Senin kadar aynalarla barışık olan var mı şu dünyada? Sen ki güzelliğin simgesi, yer yüzünün güneşi!

Senin bütün fallarında nazar çıkacaktır. Allah seni kem gözlerden korusun inşallah, emi?

Başak

Merhametlim benim. Karıncayı bile incitemeyen, hassas, sevgi dolu, güzel Başak’ım benim.

Efendiliğin simgesi, kibar insan. Seni varya anlatacak kelime bulamıyorum.

Nesin sen? Yoksa kanatsız bir melek mi? Herkesin iyiliğini isteyen, vefakar Başak.

Senin adın Başak değil, barışın, temizliğin simgesi beyaz güvercin olmalıydı.

Terazi

Sana dengesiz diyenlere ne diyeyim bilmiyorum ki!

Yahu sen olmasan varya, şu insanoğlu soyunda bir eksiklik, bir yitim olurdu. Sen dengesin insanlık için.

Alem buysa kral sensin.

Sen susarsan bir neden, konuşursan ayrı bir neden vardır.

Marifetli, kabiliyetli, en artılı burç sensin. Senin üstüne burç tanıyan, megalomandır.

Söylesene senin üstüne burç mu vardır? Senden iyisini bilmem, tanımam, görmem.

Akrep

Herkes bir Akrep olarak doğmayı isterdi inan bana...

Güzel gözlerin, gururun, albeninin temel taşı Akrep.

Senin kadar hayatına hakim, senin kadar yaptığı işin arkasında durabilen kaç kişi kaldı artık. Allah senin soyunu eksik etmesin.

Sen ki, bir bakışıyla buzları eritebilen, insana senin için Ferhat olup dağları delmeyi istettirebilen insansın.

Sana kıskanç,fesat diyenleri görmezden gel!

Yay

Kainatin bir burcu olsa, kesin Yay olurdu.

Sanatkar, vefakar, doğru, dürüst insan dedikleri sen olsan gerek.

Senin heyecan budalası olduğunu sanan bir grup kendini bilmez, senin o insana hayat veren enerjini çekemeyenlerdir.

Burçlar aleminin kozmik mucizesisin sen.

Senin havan bile yeter güzelim. Çatlasın çekemeyenlerin.

Oğlak

Başkalarının sana inatçı demelerine üzülme. Onlar senin istikrarına gıptayla bakıp, senin yarın bile edemeyen kişiler.

Dürüstlük senin burç genlerinde var. Bütün alimler, bilginler genelde Oğlak’tır.

Oğlak burcu olmak bile, tek başına bir şereftir. Hatta Oğlak burcu olarak doğamamış kadersizler için, Oğlak burcunu birinci dereceden akrabası olmak bile ayrı bir şereftir.

Sen kıvrak zekanla, zaten her zaman bir sıfır öndesin.

Kova

İnsancıl, duyguları fazla gelişmiş, sevgi dolu Kova’lar. Allah sizin iyiliğinizi versin emi?

Bu ne vericilik, bu ne geniş bir yürek öyle. Sana sabit fikirli diyenler, senin her fikrinin bir cevher olduğundan habersiz mi?

Eşitlik senin için ne kadar önemli. Ah keşke herkes senin çeyreğin kadar olabilse... Sen çok yaşa emi?

Balık

İnsanlar öyle duygu yoksunu olmuşlar ki, senin bu yaradılışının özü duygusallığını alaya alacak kadar saçmalayabiliyorlar bazen. Sen paranoyak değilsin canım, ince fikirlisin. Ama nerdeee, bu ayrımı yapacak kafa bazılarında.

Ben senin o yanağına düşen göz yaşını seviyorum, o hüzün dolu bakışını seviyorum, o sevgi dolu, gizemli yüreğini seviyorum.

Sana sıkıcı diyenler boğum boğum sıkıla inşallah. Sen ferah tut kendini. Rahat ol, boşver, takma o çan çan çeneleri kafana...

Astrolog Ümran Ensari

Kullanıcı avatarı
MAVİ LOTUS
*GriAkrep*
*GriAkrep*

Re: Burçları şımartan hitaplar!

Okunmamış mesaj gönderen MAVİ LOTUS » Pzr 13 Ara, 14:09

bunlar hem iltifat olmuş..hem de burçların farklı bir tanımlaması..
"BAZI KİŞİLERİN FİKİRLERİ SENİN GERÇEĞİN OLAMAZ"..