EVLİLİK AŞKI ÖLDÜRÜR MÜ?

Fikir Gelişimdir.

evlilik aşkı öldürür mü?

öldürür
1
3%
öldürmez
7
23%
zamanla öldürür
3
10%
sadece azaltır
3
10%
çiftlere bağlı
17
55%

Toplam oy: 31

Kullanıcı avatarı
gece_akrebi
Portal Yöneticisi
Portal Yöneticisi

EVLİLİK AŞKI ÖLDÜRÜR MÜ?

Okunmamış mesaj gönderen gece_akrebi » Pzt 02 Eki, 00:26

EVLİLİK AŞKI ÖLDÜRÜR MÜ???
:) :( :idea: :shock:

bir yanımız ölüm bir yanımız düğün...

Kullanıcı avatarı
AyaSofya
*SiyahAkrep*
*SiyahAkrep*

Okunmamış mesaj gönderen AyaSofya » Pzt 02 Eki, 12:39

Evlilik aski öldurmez cunki ask kendi kendini öldurur. Ask gecicidir, yerini sevgiye birakiyorsa her sekilde surer, evlilikte daha bir guzel olur sanirim, yok birakmiyorsa, evlilik askimi öldurdu demek sadece bahane bulmak demektir diye dusunuyorum. Ama bir tecrubem olmadigi icin fikir yurutuyorum sadece :)
Gökten kalbe, kalpten dile, dilden kulağa,
Yaradana yakışır bir ilham olayım...
Ulaşayım sonsuzluğa....

Kullanıcı avatarı
gece_akrebi
Portal Yöneticisi
Portal Yöneticisi

Okunmamış mesaj gönderen gece_akrebi » Pzt 02 Eki, 15:43

[glow=red]ANKET OYLAMASINI PAS GEÇMEYELİM, HERKES BİR OYLAMA YAPSIN LÜTFEN![/glow]

Armagedon

Okunmamış mesaj gönderen Armagedon » Pzt 02 Eki, 18:42

evliliği evlilik gibi görürsen! ortada aşk kalmaz zaten.. çünkü aşık değil evli sınıfına girersin.. ama evlendiğin insanı kendine bir yardımcı veya sahiplendiğin bir mal olarak görmezsen(kadın,veya,erkek) o zaman evlilik aşkı asla öldürmez.. çünkü buna gücü yetmez!!

Kullanıcı avatarı
Ahmet
*SiyahAkrep*
*SiyahAkrep*

Okunmamış mesaj gönderen Ahmet » Pzt 02 Eki, 19:10

evlilik aşkı öldürürmü diyorsunuz valla bilmiyorum önce b,ir denemem lazım .Hımm kime aşık olsam açaba varmı birileri .<olurmuki acaba. ben burdayım denemek isteyen varsa buyursun.Halim vaktim yerinde çok şükür. Bir ki birki sesim geliyormu.
YA Sevmeli Beni YA Öldürmeli

zmeya

Okunmamış mesaj gönderen zmeya » Pzt 02 Eki, 19:50

AŞK ÖLÜMSÜZ-SONSUZ-SINIRSIZDIR EĞER GERÇEK İSE,
DİĞER aşk DİYE TELAFFUZ EDİLEN OLAY SADECE BEĞENİDİR, VE TABİİ Kİ GEÇİCİDİR, aşık OLDUM SANIR BİR ÇOKLARI...
EVLİLİKLERİ DE TABİİ Kİ ÖLÜMSÜZ OLUR GERÇEK AŞIKLARIN...

Kullanıcı avatarı
heaven
*SiyahAkrep*
*SiyahAkrep*

Okunmamış mesaj gönderen heaven » Sal 03 Eki, 06:17

öldürmez, sevgi ve saygı daim oldukça aşk da azalmadan hatta artarak devam eder...
Ben gelmedim davi için,
Benim işim sevi için,
Dostun evi gönüllerdir,
Gönüller yapmaya geldim...

POİSON

Okunmamış mesaj gönderen POİSON » Sal 03 Eki, 15:56

aşk tanrısaldır.bunu küçük sebeblerle kıyaslamayınız.gerçek aşk yaradana duyulan aşktır.ona duyulan en büyük aşk bir insanda,hayvanda,yada her hangi bir nesnede cereyan eder.ölünceye kadar hep bir şeylere aşık olursun.aşık olduğun canlıya yaklaşamazsan ömrünün sonuna kadar sürer,onu yakaladığın zaman anlarsınki o da değil

Kullanıcı avatarı
gece_akrebi
Portal Yöneticisi
Portal Yöneticisi

Okunmamış mesaj gönderen gece_akrebi » Sal 03 Eki, 16:55

derler ki; evlilik aşkı öldürür... buradaki yorumlara bakılırsa akrepler ve diğer dostlar bu iddiayı çürütüyor.
şimdi aslında pek çok insanda bu evlilik öncesiyle evlilik sonrası duygular farklılaşıyor, bunu görüyoruz, evlilik olunca aşk rüyası ve masal bitiyor sorumluluk üzerine bi ilşki kuruluyor, yani insanlar böyle yaşıyor genelde. bu durumu lehine döndürmek insanların elinde, evlendikten sonrada aşkı yaşatmaları insana bağlı, ama yinede işin içine evlilik girince aşk biraz daha farklılaşıyor, az da olsa evlilik psikolojisi ön plana çıkabiliyor.

nupelgda

Okunmamış mesaj gönderen nupelgda » Sal 03 Eki, 17:19

evlilik aşkı tabiki öldürür.çünkü aşk diye bişey yoktur.aşk zannedilen şey sadece bi saplantıdır. :(

Kullanıcı avatarı
gece_akrebi
Portal Yöneticisi
Portal Yöneticisi

Okunmamış mesaj gönderen gece_akrebi » Sal 03 Eki, 17:44

nupelgda, aşk nasıldır tarifi bilemiyecem ama evlilik öncesi insanlar aşk yaşar, farklı duygular içinde olur heyecanı olur vs, evlenince bu duygular kalır mı kalmaz mı veya ne kadarı kalır bu anketin sorusu.

Kullanıcı avatarı
onurxt
*SiyahAkrep*
*SiyahAkrep*

Okunmamış mesaj gönderen onurxt » Sal 03 Eki, 18:04

Evlilik aşkı öldürmez, aksine aşkı yüceltir, taçlandırır. :P
Rahman Rahim olan Allah'ın adıyla

1. Asra andolsun;
2. Gerçekten insan, ziyandadır.
3. Ancak iman edip salih amellerde bulunanlar, birbirlerine hakkı tavsiye edenler ve birbirlerine sabrı tavsiye edenler başka. (ASR SURESİ)

Kullanıcı avatarı
Elan_Vital
*SiyahAkrep*
*SiyahAkrep*

Okunmamış mesaj gönderen Elan_Vital » Sal 03 Eki, 18:13

onurxt yazdı:Evlilik aşkı öldürmez, aksine aşkı yüceltir, taçlandırır.
Bu yoruma kesinlikle katılıyorum; Evliliğin kutsallığının FARKINDA OLAN insanlar için aşk sürecektir.
Sarsılmaz Benim Derinliğim: ama yüzen bilmeceler ve gülüşlerle parıldar...

Kullanıcı avatarı
heaven
*SiyahAkrep*
*SiyahAkrep*

Okunmamış mesaj gönderen heaven » Sal 03 Eki, 20:13

bence, evlilik aşkı öldürür diyenler ya evlendikleri insanı yani aşık oldukları insanı tam olarak tanımıyanlar ya da kendilerini tanımayanlardır... çünkü evlendikten sonra aynı evi aynı yaşamı paylaşmaya başlıyorsunuz, hal böyle olunca da evlendiğiniz insanı tam olarak tanımadığınızdan farklı yönleri ortaya çıkıyo bu da aşkı öldürüyor tabiki...
Ben gelmedim davi için,
Benim işim sevi için,
Dostun evi gönüllerdir,
Gönüller yapmaya geldim...

TheGirlofSuN

Okunmamış mesaj gönderen TheGirlofSuN » Prş 05 Eki, 13:22

Aşkla başlayan bir şey ölmez. yücelir. Aşk herşeyi temiz,saf ve rengarenk gösterir. kişiler aşkı korumayı bilmeli. Aşık iki insan birbirlerinin huylarını gördükçe mutlu olur. Hani derler ya ayaklarını yıkarım. işte bunu yaptıran aşktır. soğan ekmek yedirtende aşktır. samanlığı seyran edende. Aşk evlilikle sadece tehlikeye girer, sınanır. Çünkü iki insan artık 1 tek insan olacak, aynı evde aynı çatıda. uyumsuzluklar ortaya çıkabilir. ama aşk gene bunları renk olarak algılayacaktır. kopuş olarak değil. eğer o gerçek bir aşk ise kavuşulduğunda da kavuşulmadan önceki gibi azalmaz. aksine mutluluk yerden göklere doğru çıkar.