3 TÜR AKREP ÖZELLİK, TEST SONUÇLARI

3 tür akrep, akrep türleri, akrep çeşitleri, akrep burcu çeşitleri, yerdeki akrep, gece akrebi, gökteki akrep

Fikir Gelişimdir.
Kullanıcı avatarı
huysuzname
*GriAkrep*
*GriAkrep*

3 TÜR AKREP ÖZELLİK, TEST SONUÇLARI

Okunmamış mesaj gönderen huysuzname » Çrş 30 Ağu, 19:56

Resim

YERDE Kİ AKREP:

Gri kertenkeleler: Pluto nefreti için için yıllarca süren bir kine dönüşür ve sonunda kaçınılmaz olarak derin bir melankoliye veya uzun süren fiziksel bir hastalığa nedeni olur. Akrebi yiyip bitiren gücenikliği içinde kalır ve hiçbir zaman ifade edilmezse, ölümcül bir kesinlikle kendisini zehirler. Bu kin dışa dönerse suçluluk duygusuna neden olur, çünkü sokucu Akrep herşeyi söyleyip yaptıktan sonra, savunmasız birine zarar verdiği için utanç duyar. Bu yüzden, bunların hiçbiri olmamalı kin ne içe, ne de dışa dönmelidir. Kartalın yaptığı gibi, görmemezlikten gelip unutarak onu fethetmek-bir daha asla öfkeyle geriye bakarak misillemeye kalkışmamak gerekir.

GECE AKREPİ:

Gece Akrebi: Bazıları buna yılan akrepte der (bazıları yılan yerde sürünen akreple eş değer görür) Gece akrebi öfkeli ve sert mizacı ile diğerlerinden ayrılır. Dışa karşı gerçekten öfkeli ve belirgin şekilde seviyelidir. genelde kendisini düşünür bencildir. acımasız ve merhametsiz olurlar. özellikle geceleri kendilerini çok güçlü ve enerjik hissederler. eğer gece akrebinin ilk aşamasında iseler yalan söylemekten hiç çekinmezler. herşeyi kendi çıkarları için kullanabilirler.

Gece akrebinin son safhasında bu pek görülmez. Genelde ergenlik döneminin karmaşasında ve olgunluk arasında görülür. Öldürücü gece Akrebi: önce sokacak, sonra yok etmeyi planlayacak, sonra gene sokacaktır. O, yalnızca skoru eşitlemekle yetinmez. O, düşmanını tamamiyle yok etmek, ya da en azından ona üstün gelmek zorundadır. Tipik zehirli Akrep geceleri uyumadan, nasıl öç alacağını hesaplar. Eğer komşulardan biri kasten O'nun çamurluğunu çizerse, ertesi gün O, komşusunun arabasının iki çamurluğunu birden çizecek ve belki de özenle yapılmış olan çiti de arabasıyla iyice ezip geçecektir. Bu Akrepler düşmanlarına pabucu ters giydirmekle yetinmezler, bir de ayrıca, ayağına zamkla yapıştırırlar.

GÖKTE Kİ AKREP:

Kartal Akrep: düşmanını ezecektir ki, bir daha hiçbir zaman kendisine zarar vermemeyi öğrensin. Savaşı kazanır, ve yenilgiye uğrattığı insanın kendi yoluna gitmesine izin verir. Kartal Akrep yani gökte uçan bilge kartal akrepler: Akrebin tüm aşamalarını yaşamış hayatı derinlemesine gözlemlemiş ve tecrübe etmiştir. Hayatta insanı nelerin olumlu veya olumsuz etkileyebileceğini öğrenmiş ve ona göre kendisine bir yol çizmiştir.

Diğer akreplerin olumsuz yönlerini aşmışlardır. Herşeyi gerektiğinde yaparlar. Yalnızlığı, geceleri ve yalnız çalışmayı severler ancak gerektiğinde tüm rollere de girebilirler. Olgundurlar. Çevrelerindekilere pozitif enerji dağıtırlar. Ancak gerektiğinde öfkelerini de göstermekten çekinmezler.

POİSON

Okunmamış mesaj gönderen POİSON » Çrş 30 Ağu, 20:11

ben üç tür akrebi kısaca özetleyeyim.çok iyi akrep,çok kötü akrep.gelişmemiş, kendisini zehirleyen zayıf akrep.

Kullanıcı avatarı
gece_akrebi
Portal Yöneticisi
Portal Yöneticisi

Okunmamış mesaj gönderen gece_akrebi » Çrş 30 Ağu, 20:19

dostlar, o gece akrebi türü akrep ben değilim, isim benzerliği )) gece akrebi tipi akrebi tanımı kanımı dondurdu ya, akrep değil sanki şeytan.
bir yanımız ölüm bir yanımız düğün...

Kullanıcı avatarı
huysuzname
*GriAkrep*
*GriAkrep*

Okunmamış mesaj gönderen huysuzname » Çrş 30 Ağu, 20:19

SCORPİO : Gece akrebi ağırlıklı ,gökte ki akrep'i de taşır özellikte.

SEZ.İNN :Gece akrep'i

ZEMUZER:Gece akrep'i

LUİESA : Gökte ki akrep , fakat gece akrebi özelliği de taşıyor.

AKREPKRAL:Gece akrep'i ,fakat gökte ki akrep özelliği de taşıyor.

KEDİ:Gökte ki akrep

PLÜTON:Gökte ki akrep

EUPHORİA:Gece akrebi ağırlıklı ,yerde ki akrep'i de taşır özellikte.

Cmm:Gece akrep'i ,fakat gökte ki akrep özelliği de taşıyor

GÖKSELCETİNTR:Gökte ki akrep

MASALPERİSİ:Yerde ki akrep

SCORPANDPOİSON:Gökte ki akrep

HEAVEN:Gökte ki akrep ,yerde ki akrep'i de taşır özellikte.

GECEAKREBİ:Gece akrebi ,fakat gökte ki akrep özelliği de taşıyor

THEGIRLOFSUN:Gökte ki akrep ,fakat yerde ki akrep in özelliğini de taşıyor.

ELA:Yerde ki akrep ,fakat gece akrebi özelliğide taşıyor.

C@N@N:G ece akrebi

SERQET:Yerde ki akrep

SCORPİONTİME:Gece akrebi

REDSCORPİON:Gece Akrepi ,fakat gökte ki akrep özelliği de taşıyor

YALNIZEFE:Gökte ki akrep ,fakat yerde ki akrep in özelliğini de taşıyor

Kullanıcı avatarı
huysuzname
*GriAkrep*
*GriAkrep*

Okunmamış mesaj gönderen huysuzname » Çrş 30 Ağu, 20:26

Arkadaşlar şunu hemen belirteyim , genel geçerliliği olan bir test değil.Bu daha çok kaba saba hazırlanmış amatör bir testti..Eleştriler gelicektir..Kişisel yorum olarak bakmayın..
Daha önce ki hazırlamış olduğum (YAŞAMPROFİLİ) test sonucu gibi değil yani :)

POİSON

Okunmamış mesaj gönderen POİSON » Çrş 30 Ağu, 20:27

teşekkür ederim güzel.
umarım gerçektende öyleyimdir: ))

Kullanıcı avatarı
gece_akrebi
Portal Yöneticisi
Portal Yöneticisi

Okunmamış mesaj gönderen gece_akrebi » Çrş 30 Ağu, 20:27

maaşallah, gece akrebi türü hepey var aramızda. ama benim inancım o ki, bir akrep burcu insanı bu üç türünde özelliğini taşır, kimi zaman yerde sürünür bir müddet sonra gökte gezebilir. tamamen bir türün özelliğini taşımaz. belirgin bi teşhis koymak yanlış.

Kullanıcı avatarı
Yönetici
Portal Yöneticisi
Portal Yöneticisi

Okunmamış mesaj gönderen Yönetici » Çrş 30 Ağu, 20:28

gece_akrebi yazdı:dostlar, o gece akrebi türü akrep ben değilim, isim benzerliği )) gece akrebi tipi akrebi tanımı kanımı dondurdu ya, akrep değil sanki şeytan.
bende diyorum bu tanıdık geliyo bir yerlerden : )
"Sükunetin vereceği huzuru hiçbir maddi imkan sunamaz"

Kullanıcı avatarı
huysuzname
*GriAkrep*
*GriAkrep*

Okunmamış mesaj gönderen huysuzname » Çrş 30 Ağu, 20:31

Dediğin doğru gece akrebi ,fakat yinede az da olsa ayırt edici özellikler vardır tarz olarak..Bu arada bu bilgilerde sadece gökte ki akrep yüceltilmiş,aslında gece akrebinin ve yerde ki akrebinde diğerlerine nazaran farklı olumlu yönleri vardır muhakkak ,ama benim elime geçen açıklama bu kadardı..

Kullanıcı avatarı
Yönetici
Portal Yöneticisi
Portal Yöneticisi

Okunmamış mesaj gönderen Yönetici » Çrş 30 Ağu, 20:35

Ellerine sağlık Huysuzname. Neticede emek harcadın. Bü tür testlerin sonuçlarının dört dörtlük olması mümkün değil zaten. Fikir vermesi açısından yeterlidir.

Armagedon

Okunmamış mesaj gönderen Armagedon » Çrş 30 Ağu, 20:41

yahu bu 3 tür akrep profilide benim tanıdıklarıma uymuyor. ben bu akrepleri anlamadım yaww amma karışıkmış: ))

Kullanıcı avatarı
Yönetici
Portal Yöneticisi
Portal Yöneticisi

Okunmamış mesaj gönderen Yönetici » Çrş 30 Ağu, 20:45

: )

Armagedon

Okunmamış mesaj gönderen Armagedon » Çrş 30 Ağu, 20:49

ama gece akrebi sanki bir yerden tanıdık geliyor: ))

Kullanıcı avatarı
gece_akrebi
Portal Yöneticisi
Portal Yöneticisi

Okunmamış mesaj gönderen gece_akrebi » Çrş 30 Ağu, 20:55

akrep akreptir, olur inişleri çıkışları. gecesi gündüzü olmaz : ))

Armagedon

Okunmamış mesaj gönderen Armagedon » Çrş 30 Ağu, 20:59

elbette dostum senin isminede uyarlanması ayrıca bir hoş olmuş: ))