KİŞİLİK ve YAŞAM PROFİLİ TEST SONUÇLARI

kişilik ve yaşam profili testi

Fikir Gelişimdir.
Kullanıcı avatarı
huysuzname
*GriAkrep*
*GriAkrep*

Okunmamış mesaj gönderen huysuzname » Cmt 19 Ağu, 21:13

TESTİ İLK DOLDURAN ARKDAŞIMIZ MEA, YANITLARI VE YORUMLARI

(yol kayalarla çevrili, virajlı ve asfalt... (kayalardan başka bişi yok,gökyüzü ve bulutlar)...

patikayı gördüm ve hemen daldım...belki gideceğim yola bir kestirme çıkar ya da bi süpriz ile karşılaşırım düşüncesi ile...

kulübeyi ağaçlık bir bahçenin içinde mütevazi hoş ve 2 yaşlı (karı kocanın ) yaşadığ bir ev, içeri bakmadan yoluma devam ediyorum...(ancak; biliyorum ki masada tahta saplı et bıçağı var; orada ne arıyorki o bıçak hiç hoşlanmadım bu duygudan...aklıma kötü düşünceler getiriyor)

çeşmeyi görüp yönelirken, parlak suyu farkediyor ve ona doğru gidiyorum... : )..... (ne olduğunu algılamak istiyorum, su zaten orada nasıl olsa onu içicem ya 1 dk sonra ya da hiç birzaman ...riski göze alıyor ve merakıma doğru gidiyorum)

Akşam oldu ve tertemiz bir gölün yanında huzura kavuşmuş gibiyim, yanında oturuyorum ve derinlere dikkat etmeye çalışıyorum; eğer temizliğinden emin olursam veya herhangi bir haşare ile (sülük vs) görmessem içine giricem...

Gece oldu ve ben gölün kenarında mışıl mışıl uyuyorum... ; ) )

Selam mea işte yorumların ;

Burada ki yol senin hayatını yorumlayışını ve hayatta ki duruşunu simgeliyordu ,ve sen tek kelime ile idealist ve hırslı birisin..çünki asfalt ve kayalarla örtülü yol ,sert materyaller ve sağlam materyaller..Patika yolu seçmek ise hayatta risk e açık biri olduğunu ve cesur ,yaşam tarzını belirgin çizgilerle kendin yön vermek istediğini ifade ediyorsun..

Kulübe ise evliliği bağlılığı simgeliyor idi , sen evliliği güven ,sevimli ve sıcak bir profilde anlatmışsın ve şu bir gerçeki akreplerin çoğu evliliği çok olgun yaşlara yakıştırıyor..Evden içeri bakmayışın evliliğe hazır olmayışın ve gerçekte şuan ihtiyaç duymadığın anlamına geliyor..Evin içerisinde ki bıçak ise kıskançlığı simgeliyor idi , sen o bıçağın evde ki varlığından rahatsız olmuşsun ,yani evleneceğin zaman kıskançlık düşüncesi seni yer bitirir ,yani kıskanmaktan değil ,onun seni kıskandırma düşüncesinden rahatsızsın..kişilerle değil olgularla ilgileniyorsun..bu çok olgun bir mantık..kıskançlığın herkes kadar ama kıskançlık olgusu özel bir düşünce..

Kuyudan akan su maneviyatımız ,oluktan akan sıvı ise maddiyatımız idi..Hırslı bir insan olduğunu daha önce belirtmiştim ,başarı ve güç senin için hayli önemli ,ruhunun derinliklerinde maneviyatını muhafaza ettiğin belli çünki suyu nasıl olsa içicem diyorsun..fakat şuan para = güç olduğu için hayata mantıklı yaklaştığın için maddiyatın ön planda..

Göl ise cinselliği simgeliyor idi..Ve sen cinselliği rahatlama ve doğal bir ihtiyaç gibi görenlerdensin ,sen temizlik ve şeffaflık oldukça rahat olabilirsin, sadece duygular değil ,zihnende çok iyi tanıdığın biri olmalı cinselliği yaşaman için..

Gecenin sonunda eve dönmek yerine göl ü yani dışarıyı seçtin..bu henüz evcil bir insan olmadığını ve bağlılık duygusunun daha iler ki zamanlarda gerçekleşeceğini kanıtlıyor..Kısıtlanmak yada kapalı kalmak düşüncesi , dışarıda kendinle kalmaktan iyidir diyorsun 

Test bitti..umarım doğru noktalara değinmişizdir..sevgiyle kal..

Kullanıcı avatarı
huysuzname
*GriAkrep*
*GriAkrep*

Okunmamış mesaj gönderen huysuzname » Cmt 19 Ağu, 21:18

[glow=red]HUYSUZAKREP ARKADAŞIMIZIN YANITLARI VE YORUMLARI[/glow]..

ormandayım mevsim sonbahar ve yapraklar sararmış.kuru yaprakların uçuştuğu yolda ilerliyorum hafif yokuşlu aslında yokuş çıkmaktan nefre ederim.

patikadan dümdüz ilrliyorum çünkü zor yollar benim hep ilgimi çeker ve yol sanki daha önce kullanılmış gibi insan ayağı deymişe benziyor yol kıvrıldıkça bende birlikte ilerliyorum yolla

ileride büyük ağaçların bulunduğu bir bahçe içinde bir kulube görüyorum yine heryer kuru yaprak dolu ev tavanı yere kadar sarkan tahta ve çatı katında pencereleri olan güzel şirin bir ev penceresinde çiçekli tüller var ve iki yana asılı bağlanmış iplerle. bahçede köpek var ama sakin belliki uyuyor.ben meraklıyımdır hemen pencereden bakıyorum ama çaktırmadan.içerisi sade döşeli, ev terkedilmiş havsında masada bir bıçak duruyor eski ama keskin olduğu parlaklığından belli olan.

evin bahçesinde iki musluk eğer çok susadıysam ki(burada çok susamışım olarak görüyorum kendimi) ben susayınca gözüm hiç birşeyi görmez suyumu içer sonra parlak maddeye doğru ilerlerim hiç düşünmeden parlak maddeye avuçlarımı tutar inceler koklar bişekilde ne olduğunu çözmeye çalısırım

artık evin arka tarafındayım sakin tertemz bir göl var (ben bu göl hayalini uykuya dalmadan önce de kurarım zaten ruhumu dinlendirmek için)berrak sakin tam yosun yeşili kocaman ağaçların kocaman dalları suya gömülmüş (şimdi diceksin ki az önce heryer kuru yapraktı şimdide yemyeşil bir göl,düşünüyorum işte tam yosun yeşili heryer : ))ortalık güneşli değil gölge var ağaçaların gölgesi.su temizse hiç düşünmem ayaklarımı sokarım ama fazla açılmadan yanımda güveniceğim birisi olsa belki direk atlayabilirm ama ben yüzmeyi iyi bilmiyorum ve teksem sadece ayaklarımı sokmakla yetiniyorum.sonra iki ağaç arasında bir hamak duruyor gölgeler çinde hiç düşünmeden geceyi orada geçirebilirim ama üşürsem yada korkarsam eve gireceğimi biliyorum..

çok teşekkürler huysuzname eğer sana zorluk olmıcaksa ben sonucu çok merak ediyorum açıkçası,,sonucu bana mesajla gönderebilir misin?şimdiden teşekkürler eline sağlık

Sevgili huysuzakrep arkadaşım, elimden geldiğince doğru yorumlamayı veriyorum sana;

Testte sorulan yol ,sizin hayata bakış açınız ve hayatta duruşunuz idi ,buna göre ; sen yokuşlu yani zorlu bir yaşama sahipsin ,ideallerine varmak için zorlukları görüyor ve çoğu zamanda kendini bu yorucu tempo için hazırlıklı hissetmiyorsun..Aslında mantığın ve zekan senin hayatta ki engelleri çok da zor tanımıyor ama ruhunda bir yorgunluk var.. Etrafta ki ağaçlar ise Arkadaşların dostlarındı , fakat sen sonbahar ağaçlarını ve kuru yaprakları öne sürmüşsün , bu da demek oluyor ki çevrende arkadaşların çok ama dost göremiyorsun ,hepsi kurumuş ve sana verebilecekleri öz değerler yok gibi . ( Eğer meyve veren ağaçlar var deseydin dostların olurdu)..
Patika yol ise , kurulu düzenini terk edecek kadar hayata cesur adımlar atabilirmisin anlamındaydı ve sen sanırım hayli cesur bir insansın..kendi yolundan sapıp bilmediğin yeni bir yola giriyorsun..RİSK e açık birisin..ve hayatın her değişik şemasında kendini daha önceden görmüş ve birçok yeniliklere hemen adapte olacağını kanıtlıyorsun burada …
Kulube evliliği simgeliyordu ,ve sen o evi ağaçlarla süsleyip birkaç dekorla kafanda şekillendirip ,evliliği güven ,ulu ,ve fantezilerle yüklü bir anlam verdirmişsin..ama henüz tam olarak evliliğe hazır olmadığın belli..evliliği hiç e sayanlardan yada korkanlardan değilsin ama hayatını doğru şekillendirebileceğin bir eş yada imkanlar yok sanırım..Senin evin sakin , sade ve şirin olmalı..
Kulübe içinde ki bıçak ise senin kıskançlığını simgeliyordu..ve sen hayli kıskanç tipik bir akrep kadınısın işte  Kıskançlığını gözlerine bakarak anlamak mümkün..
Kuyu da ki su , senin maneviyat yönünü , oluktan akan parlak sıvı ise maddiyat yönünü simeliyordu..Ve yine tipik bir akrep burcu insanı gibi Paranın sağlayacağı rahat ve güç seni etkiliyor ,ona dokunuyorsun ve merak ediyorsun ,ama asla maneviyatından vazgeçmiyorsun..Derinlerde manevi huzur ,yüzeysel ihtiyaçlarında zenginlik var ,herkes gibi..

Dip Not : Eğer farkındaysan hep evin etrafındasın  Ev ve evlilik senin için vazgeçilmez güven ve huzur ortamı…

Göl ise senin cinsel hayatını simgeliyor , yemyeşil bol yosun ve heybetli büyük simgeler kullanmışsın ve kuru yaprak değil drken de ,fantezilerle dolu ve sık sık hayaline daldığın bir cinsel yaşamın kanıtı..Sen cidden akrepsin …(ortalık güneşli değil gölge var ağaçaların gölgesi.su temizse hiç düşünmem ayaklarımı sokarım ama fazla açılmadan yanımda güveniceğim birisi olsa belki direk atlayabilirm ama ben yüzmeyi iyi bilmiyorum ve teksem sadece ayaklarımı sokmakla yetiniyorum.)…cinsel i loş ışıkta yada karablıkta yaşamalısın ,mumlar yada benzeri mistik bir ortam sağlanmalı sana ,temizlikten kastın dürüst duygular ve karşıda ki kişini bireysel temizliği..güvendiğin birisi ile cinselliği yaşarım diyorsun .hepsi bu..

Geceleyeceğin yer seçiminde ise , ne kadar evcil ne kadar dışa dönük bir kişi olduğun soruluyordu..Şuan net bir evlilik fikri olmadığı için dışarıda hamakta yatıyorsun , ama neticede üşürsen yada korkarsan yani yorulur ,sıkılır ve güven bulmazsan dışarıda uzanan doğru eli tutup eve geleceğin ve evcil bir insan olacağın kesin..

Test sonucu bu kadar sevgili HuysuzAkrep..Umarım az da olsa kendini bulabilmişsindir…sevgiyle kal..

Kullanıcı avatarı
huysuzname
*GriAkrep*
*GriAkrep*

Okunmamış mesaj gönderen huysuzname » Cmt 19 Ağu, 21:21

[glow=red]SCORPİO ARKADAŞIMIZIN YANITLARI VE YORUMLARI....[/glow]
1-buyuk yesıl agaçlar var..kocaman.ev yok.tarlada yok.orman gıbı.uzun bır yol.gunduz.duz bır yol.cok kullanılmıs bır yol degıl.genıs de degıl dar.tek araba gecebılrı ancak.asfalt degıl taslıklı toprak bır yol.cok uzun gıttıkten sonra saga donuyor sanırım.buuyk daglar var arkasında ısısz bı yer gıbı.ses yok..kus seslerı duymadım ama.patıka yola gırmezdım..gıttgım yoldsan daha bozuk ve dardır.

2-yenı bır kulube.tamamen tahta az penceresı var.bahcesı cevrılı kapısı var ve bahcesınd eyıne o agaclardan var.hatta cok dıkat edersem goruyorum kulubeyı..yoksa agaclar kapatıyor buyuk degıl.gıdıp bakmak ısterdım.byaslı bır cıft oturuyor sanırım evde yoklar suan.belkı arka bahcede ıs yapıyorlar.yada uyuyorlar.seslenırdım once.buyuk tahta saplı ekmek bıcagı var masada.yemek yaparken kullanılan bıcaklardan.benım baktıgım yonun tersıne sıvrı ucu bakıyor.bıcagın tutma yerı benım bakıs yonumde.capraz duruyor duz durmuyor.pencere karsısında mutfak tezgahı var.ucu tezgaha capraz bakıyor.aydınlık degıl pek.

3-o parıltılı suyu merak ederım ne acaba?ellerımı uzatırım.kokusuna bakarım.suyu zaten ıcıcem.bıldıgım bırsey.

4-golun yanına gıderdım.ağaçlarla cevrılı kucuk bır gol..tum kıyısını goruyorum.yukarıdan hatta asagıda..kıyıya gırmek ıcın asagıya ınıyorum.agaclarla cevrılı oldugu ıcın golgelık sakın gol temız..pek kımse bılmıyor gelmemıs sanırım.kırlı degıl etrafı ve ıcı.tek bı benım ındıgım yol var sadece.gole gırmem kıyıda oturup dınlenırdım.

5-kulubeye gıderdım.uyumaya.

Merhaba scorpio işte test sonucu yorumların;

Tasvir edeceğin yol ,senin hayatını ve hayatta ki duruşunu hayata bakış açını simgeliyordu , ve sen düz bir yol diyerek fazla hareketli canlı bir hayatının olmadığını nerdeyse monoton bir hayat sürdüğünü anlatmak istemişsin.Yolun kenarında hep ağaçlar var bu da demek oluyor ki arkadaşların yani tüm çevren hayatında ciddi önem arzediyor ,fakat ağaçların meyve yada yapraklı olduğu konusunda detaya girmemişsini (eğer meyve veren ağaçlar var deseydin bu dostların olduğu anlamına gelirdi) Fakat ürün vermeyen bir ağaç henüz dostunun olmadığı ve sadece arkadaşlardan ibaret bir çevreye sahip olduğunu kanıtlıyor.Yol çok dar demişsin yani 1 araba geçebilir , demek ki sen ideallerine tek başına ulaşmayı hedefliyor ,yardım ve ortaklıktan hoşlanmıyorsun , Başarı yada başarısızlıkta bile tek başına kalmayı istiyorsun. Yol uzun demişsin , yapman gerekenler hayli var ve sen daha yolun başında hissediyorsun kendini ,hayata fazla yorgun gözlerle bakmıyorsun ama çok da renkli bir hayat süreceğinden emin değilsin ,çelişkilerin var ve yalnız kalma duygusu ağır basmış.Patika yol ise risk e atılma ,hayat çizgini değiştirebilme düşüncesiydi..Fakat sen bulunduğun standart yolundan sapmayıp patikaya girmemişsin , risklerden çok hoşlanmayan birisin ve çizgin belli..Ayrıca yolun asfalt değil de taşlı , bu da biraz zorlu bir hayat sürdüğünü ve ilerlediğin hayat çizgisinde endişelerin olduğunu gösteriyor…Henüz emin değilsin hayatına şekil verirken …

Kulübe ise evliliği simgeliyor , penceresi az ve bahçe çevrili diye yazmışsın , evliliği sanırım dar bir alana girmek ve hayatın verdiklerinden mahrum kalacakmış gibi bir bakış açın var..kısıtlanmak ve ket vurulmak gibi..fakat evlilik ve bağlılık düşüncesi çok önem ve ihtiyaç duyduğun bir değer.sadece hazırlıksız yakalanmak istemiyorsun ve hazır değilsin..içinde yaşayan ailenin yaşlı olması ,senin evliliği geç zamana atmak istediğini ,ve o yaşlı çiftin arka bahçede iş yapıyor olmaları ise evlilik önü hazırlanma sürecinin senin için çok önemli olduğunu gösteriyor.

Bıçak ise bizim kıskançlığımızı simgeliyor idi..tahta saplı ekmek bıçağı var demişsin ve dikkatli bir şekilde detayına da girmişsin yön olarak..Sadakat belki şu sıralar yada sende hep varolan en önemli değer yargısı denilebilinir…kıskançlığın çok had safhada değil aslında herkes kadar kıskançsın ama kıskançlık sonrası sende bırakan iz o sendrom sana hayli zarar veriyor,çünki çok ince eleyip sık dokuyan hassas birisin bu konuda..Bu arada mutfakta başarılısın sanırım yada mutfağı seviyorsun 

Kuyudan akan su senin maneviyatını ,oluktan akan sıvı ise maddiyatını simgeliyor idi , Ve sen yine tipik bir akrep burcu insanı gibi Paranın sağlayacağı rahat ve güç seni etkiliyor ,ona dokunuyorsun ve merak ediyorsun ,ama asla maneviyatından vazgeçmiyorsun..Derinlerde manevi huzur ,yüzeysel ihtiyaçlarında zenginlik var ,herkes gibi..

Göl ise cinsel yaşamı simgeliyordu ve sen cinselliği kendi içinde tertemiz bir yere koymuşsun ,henüz fazla cinsel yaşamla ilgili zengin bir profil çizmemişsin.cinselliğe henüz kapalı ve paylaşmaktan da pek hoşlanmıyorsun..Birazda cesaretsizlik var sanırım ,tek başına ve güvensizsin..( Önce kıyıya girmek için aşağıya inmiştin ,sonra göle girmeyip yanında dinleniyorsun ) cinsellik düşüncesi güzel ama yaşaması senin için henüz zor..

Gecelemek için seçtiğimiz yer ise ne kadar evcil yada ne kadar dışa dönük biri olduğumuzu belirtiyor idi ..sen kulübeyi seçtin ve evcil bir insan olduğunu gösterdin.

Arkadaşım test bitmiştir ,umarım testte doğru ve kendini bulacağın sonuçlar çıkmıştır…sevgiler..

Kullanıcı avatarı
huysuzname
*GriAkrep*
*GriAkrep*

Okunmamış mesaj gönderen huysuzname » Cmt 19 Ağu, 21:24

[glow=red]KİWUZEN ARKADAŞIMIZIN YANIT VE YORUMLARI[/glow]

Yıkık virane bi şehirdeyim yol taştan binalar yüksek ama balkonları yok pencereleri kapalı ve siyah hiç açık pencere var mı diye bakıyorum ama yok..yol dümdüz ucu gözükmüyor dar bir sokak ve yanan arabalar ve binalardan dökülmüş yıkılmış betonlarla kaplı ..sokakta siyah kediler dışında hiçbir canlı yok onlarda beni gördükçe kaçışıyorlar...kedilerin etrafında toplaştığı yaladıkları siyah sıvı birikintisi su mu yoksa yanan arabaların benzinimi bilmiyorum ,ögrenmekte istemiyorum zaten..binalar o kadar yakın ve yüksek ki gökyüzü çok zor gözüküyor ,yanan arabalardan yükselen is te gökyüzünü görmeyi iyiden zorlaştırıyor..yolun sağ tarafında bir patika görüyorum,sapsam mı diye düşünüyorum..........ama sapmıcam bu şehre ne olduğunu merak ediyorum karşıma biri çıkana kadar yoluma devam etmeyi planlıyorum ilğinç olan kendimi burda huzurlu hissediyorum..yoluma devam ediyorum...
yol kenarında bir kulube görüyorum ilginç geliyor o kadar taş binanın arasında bu kulube ..içerde birilerin yaşadığını düşünmüyorum ama umuyorum..lakin birilerin yaşamış olduğunu hissediyorum..pencereden bakmadan içeri giriyorum,heryer tozlu masanın üzerinde bir hançer var kanlı masa da kan olmuş hatta masanın altında bir sıvı birikintisi var ki pıttılaşmış kan olduğunu tahmin ediyorum...odaları dolaşıyorum ama içim ürperiyor korkmuyorum desem yalan olur zira içersi karanlık ..sanki biri yürüyor beni takip ediyor yerdeki tahtalar gıcırdıyor..duvardaki resimler dikkatimi çekiyor siyah beyaz portre fotolar ,saçlarının uzun olmasından bayan olduğunu tahmin ettiğim yüzü seçilmeyen resimler yüzlerce irili ufaklı tüm odayı kaplıyor..en büyüğü duvarın ortasına asılı onunda yüzü seçilmiyor karanlık ama gözleri seçilebiliyor çok ürkütücü bir bakışı var kadının sanki gerçek..o sırada bişey dikkatimi çekiyor odadaki yatak bozuk sanki az önce biri yataktan kalmış gibi ..yatagın altında ise dışardan görülebilecek şekilde konmuş bir çift terlik var kırmızı ve düzgün konmuş...sonra banyoya geçiyorum ,banyonun camı kırık musluklar paslı küvet ise çamurlu su dolu..ardından başka bir odaya giriyorumbu oda sanırım oturma odası zira antika denebilecek koltuk ve vitrinle döşeli ama her taraf toz ve örümcek ağı bağlamış..salonun bir ucunda bir koltuk dikkatimi çekiyor çok rahat bir koltuğa benziyor oturasım geliyor ama tozlarını silmek istemiyorum ki aslına bakarsan bir an önce kulubeden çıkma isteğim var ..tam kapıya yönelmişken birden içimden kaynar sular dökülüyor,son anda fark ettiğim ama önemsemediğim(nedenini bilmiyorum)birşey tekrar şimşek gibi beynimde çakıyor salondaki koltuğun yanındaki sahbada küllük ve içinde yanan sigara....adımlarım hızlanıyor koşmaya başlıyorum..dış kapıya yöneliyorum koşarken resimli odada yatakta uyuyan birini gördüğüme yemin edebilirim..sonunda dışardayım.....
adımlarım yavaşlıyor içim güm güm etmesine rağmen dışardan belli olmaması için çabalıyorum zira kulubenin camından izlendiğim düşüncesi hakim zihnimde yoluma devam ediyorum ..bir çeşme var yolun kenarında su akıyor ve yanında bir oluk parlak bir sıvı akıyor...parlak sıvının tadına bakıyorum tadı fena değil biraz içiyorum...
sonra yoluma devam ediyorum..hava yavaş yavaş kararıyor hıç ışık yok neyse ki yanan arabalar bir nebze olsun etrafı aydınlatıyor..çevremde hareket eden gölgelerin sayısı artıyor ,kedilere baglıyorum umursamıyorum zaten artık yapabileceğim bişey de yok zaten..yolun kenarında bir göletle karşılaşıyorum yaklaşıyorum içi çok bulanık çamurlu ama etrafı taşla çevrilmiş sanki yapay bir havuza benzetmeye çalışmışlar ..hiç kurbaga yada yılan yok sivrisinek te yok inceliyorum uzun bir sopayla derinliğine bakıyorum boyu aşıyor girmiyorum suyun sıcak olduğunu farkediyorum sanki kaynak suyu arada suda baloncukların çıkması tezimi dogrular nitelikte..sanırım bu gece burda uyuyacağım..etraf sessiz rüzgar bile yok en ufak çıtırtı farkedilir nitelikte..gölden çıkan baloncuklar ninni gibi uykumu getiriyor..gölün etrafı açık çimenlik en yakın ağaç 300 metre ötede orman başlıyor..ben kendime gölün kenarına yatacak bir yer hazırlıyorum sanırım burada uyuyacağım...iyi geceler..artık ayı görebiliyorum hemde iki tane birisi gölde...

Sevgili kiwuzen ,işte yorumların ;

Burada ki yol , hayatını ve hayatta ki duruşunu anlatıyordu , ve sen adeta edebi bir dil ve süslemelerle ifade etmişsin hayat çizgini, şehir yolunu ,taşlı ve balkonsuz evleri tasvirlemişsin ,bu demek oluyor ki sen ulaşılması zor hayatların peşinde ,kendi hayatına dair herhangi esintiye fazla yer vermden paylaşmadan , daha çok etrafta ki hayatlarla ilgilisin ,bir şeylere ve biryerlere dokunmak ,varmak istiyorsun ha bire ,merak, savaş ve rekabet dünyasına kapılmış ve biraz da umutsuzlaşmış gizli gizli yüreğin..Senin için hayat ,bişeylere geç kalmamak ve yetişmek kaçırdıklarına..Biraz karamsar bir profil çizmişsin ama yinede fazla kırılgan ve pes eden bir yapın yok..İnatlaşmış yüreğin..hep binalar ,yol ,kediler ,atmosfer ve çevreden bahsetmişsin ve sanki içinde kendinle ilgili bir eser yok gibi ,onlar seni tasvirlemişler , sen ürkeksin biraz da..

Burada ki patika yol ise , ne kadar risk alabildiğini ve ne kadar hayatını değiştirmeye cesaretli oluşundu.. ve sen riske girmeden , ve en önemlisi ( TAMAMLAMAK İSTEDİKLERİNİ TAMAMLAMADAN ) bir yere gitmek istemiyorsun..Gözün arkada kalacak yoksa..

Kulübe ise evliliği simgeliyordu , evlilik senin için daha önceden iyi planlanmış ve irdelenmiş .tanısı konmuş olması gereken bir olgu..Çünki biraz yabancı ve alışkın olmadığın bir atmosfer..Hep daha iyisi varmıdır acaba endişesiyle erteleyebilirsin bağlılıklarını yada önüne çıkan her zorlu ve ulaşılmaz bayana kapılıp evet diyebilirsin evliliğe..Hep uzak olanı seçiyorsun ,uzaklar cazibe ve ihtiyaç gibi senin ruhuna..

Evde duran bıçak ise senin kıskançlığını simgeliyor idi..Ve sen tek kelime ile ruhen kıskanç bir insansın…Eşini değil her şeyi kıskanabilen ,içinde sen olmayan her şeyi kıskanabilirsin..Bu kıskançlık en tehlikeli olanı işte 

Evde ki detaylara ve kadın resimlerine takılmışsın ,sonra bir hikaye çizmişsin korku romanlarını aratmayan , sen daha öncede belirttiğim gibi ürkek ve yüce ,ulu ,ulaşılmaza hayransın ,sığınma ihtiyacın var güçlü olan her nesneye..detaylara girmen ve bunları şaşalı bir ifade ile dile getirmen ise kendini ispatlama ve sesini duyurma çabaların , eski zamanlarda belki bazı zor durumlar yaşamış ve sesini duyuramamışsın etrafındakilere ve kin tutmuş yüreğin..

Yol kenarında duran kuyudan akan su maneviyatını ,oluktan akan sıvı ise maddiyatını yansitiyordu..ve sen kuyuda ki sudan bahsetmemeişsin ve hiç sudan içmeden ,direkt parlak sıvı akan oluğa yönelmişsin..Bu da demek oluyor ki ,sen yine güç ü seçmişsin , ve başkaları için yaşamayı yeğlemişsin…Güç….artı para….

Göl ise cinselliği simgeliyor idi …sen göleti beğenmiyorsun ve emin olamıyorsun ,içinin temiz ve güvenilir olduğundan ..sanırım kendini tam olarak bırakıp ,kendin gibi ,istediğin gibi ,karşında kini mutlu etme çabasında olmadan huzurlu bir cinsellik yaşaman zor ,ve çok az yaşamışsın…yine detaycı ve yine kendini bulamamaışsın ruhen ,yabancısın nedense…Boyunu aşan cinsellikler derken , karşında ki etkileyici ve güçlü kişi karşısında çok da cinsel dürtülerin gelişmiyor…duygu ve ihtirasların ters….

Gecenin sonunda evi değilde göl kenarını uyumak için mekan seçiyorsun ,yani evliliğe ve bağlılığa hazır olmayan , hala ruhun macerasına ve duygusal keşifte olan birisin…
Sen cidden duygusalsın ,ürkeksin ,ve bu yüzden etrafındakileri anlatmışsın..ama çok ilginçtir , duyguların ve hayallerin o kadar temiz ki , başkalarını kandırabilsende ,kendini kandıramamışsın…hala ruhuna sadıksın…

TEST BİTTİ…..SEVGİLER…

Kullanıcı avatarı
huysuzname
*GriAkrep*
*GriAkrep*

Okunmamış mesaj gönderen huysuzname » Cmt 19 Ağu, 21:51

[glow=red] kasımyağmuru arkadaşımızın yorumlarını ise msn üzerinden sonuçlandırdık..Yanıtları ve yorumları...[/glow]

eski bir roma yolunda muntazan döşenmiş taşlar üzerinde ilerliyorum.
sağım ve solum olabildiğince çimen ve ağaçlı yol bayağı bir düz gittikten sonra bir tepenin etrafından dolaşıyor patika yolu fark ediyorum bir tali yol gibi sanki benim üzerinde ilerlediğim yola paralel oda devam ediyor toprak ve tozlu olduğu için aklıma o yolu kullanmak bile gelmiyor .........

uzaktan külübe olarak gördüğm aslında taşlarla ve muhteşem bir işcilikle inşa edilmiş kocaman ve yemyşil bahceli soylu yada asker kökenli birinin zevkini yansıtan orta cağ yapısı bahçeden evin yanına gelmem bayağı bir sürdü aslında yolun uzunluğu değildi di gecikmemin sebebi bahçenin güzelliği büyülemişti beni adımlarımı küçük atmamı sağlıyordu cam dan içeri baktığımda güzel bir zevkin ürünü donatılmış masa ilk göze çarpan dı porselen tabaklar ve onların yanında gümüşten çatal bıçak ve kaşıklar sanki bu gün için yeni parlatılmışcasına elmas gibi parlıyorlardı...........

ilgimi ilk önce parlıyan sıvı çekerdi ama suzuzluğum dan dolayı önce suya yönelir suyu içtikten ve elimi yüzümü bu buz gibi suda yıkadıkdan sonra merakımı gidermek için altın gibi parlayan sıvıya yönelirdim

ağaçlarla cevrili olan gölün kenarına geldiğimde çırıl çıplap soyunur koşarak göle atlardım ..............

dışarıda yıldızların altında yatmanın gerçekten ne keyifli olduğunu bildiğim için dışarda heybetli ve beni gecenin sessizliğinden korur bir ifadeye sahip en az yüz elli yillik olan o kocaman ağacın altında uykuya dalardım...

Sevgili kasımyağmuru orda bahsedilen yol
senin hayatın ,yaşam tarzın dı
yani nasıl yaşadığına ve nasıl yaşamak istediğine yönelik bir soru idi
sen muntazam ,düzeli ve biraz titiz birisin
fakat yolu düz gördüğün için
monton bir hayat sürmektesin
orda ağaçlar ve çimenler var
ağaç arkdaş dost demektir
sen ağaçlarıda meyve görüyorsan
bu dosttur.
ama ağaçlarda meyve yoksa sadece arkdaş edinmişsin bugüne kadar

patika yol , senin hayatta macera ve risk e atılma ihtimalindi
ve sen riske ve fazla maceraya açık bir insan değilsin
yani , işini gücünü bırakıp bulunduğun ortamı terkedip haybeden yaşama geçecek biri değilsin
bastığın adımlar sert ve güvendiğin yerler çok sağlam olmalı
cesaret umduğun kadar fazla değil

kulübe ise evliliğe bakış açın ve evlilik için hazır bulunuşmuğun idi
sen tamamen düzen ve planlı programlı net bir profil arıyorsun
detaycılığın burdada ortaya çıkmış
zor ,dikta , ve tamamen asil bir ifadesi olan bir bayan senin idealin
görgülü ve tamamen düzenli hayatı seçen ,fazla duygusal olmayan bir bayan idealin bence

testte bıçak sormuştum ben
sen bıçak hakında bişey yazmmaışsın
keskin mi bıçak
orda ki bıçak kıskançlığı sembolize ediyordu
fazla kıskanç değilsin..yani geektiği kadar kıskançsın
benim anladığım kadarıyla sen kıskanacağın bir eş değilde ,2 kişilik herkesin kıskanmayacağı bir ilişik profili çizmişsin kendine
çünki seçtiğin bayan hayli mesafeli
henüz aradığını bulamamışsın ve biraz lüks lük derecesinde özel bir hayat arıyorsun

kuyu suyu maneviyat
diğer oluktan akan sıvı maddi yanındı
ve sen biraz madiyatı daha gerekli görmüşsün hayatta sanki
güç simgesi olarak ve istediğin yaşam koşulu için para arıyorsun

göl ise
cinselliği simgeliyordu
burda cinsellik için detay ve çok fazla fantazi geliştirmemeişsin
direkt dalmışsın göle
cinselliğe açık ve formalite aramayan birisi
ağaçlar var etrafında demişsin
bu arkdaşlarının onay ve yakınlığına bağlı birazda
sen cinselliği arkdaşlarından da esinlenerek ve yaşantılara yakın yorumlar yaparak değerlendiriyosun

uyumak için seçtiğin yer
senin evcil , yada dışarda yaşanması gereken eksik yaşantıları simgeliyordu
sen hala gençlikte ki o zorlu ve esrarengiz aşklara doymamışsın
hala özgürlük ve doymamaışlık ifadesi var
eskilerden güvendiğin ve alıştığın bir kız arkadaşının evinde kalmak ve özgürce serinliği hissettmek şuan daha cazip geliyor
senin için evlilik yaşlılığa yakın ve tamamen düzenli ve itinalı bir ev ortamı anlamına geliyr
HUYSUZ:
BİTTİİİ

Kullanıcı avatarı
huysuzname
*GriAkrep*
*GriAkrep*

Okunmamış mesaj gönderen huysuzname » Cmt 19 Ağu, 22:01

[glow=red] SERQET ARKADAŞIMIZIN YANITLARI VE YORUMLARI[/glow]

dağın yamacında asfalt ve virajlı bir yol.bir kenarında da deniz uzanıyor.dağda bir sürü ağaç var, kıraç değil.

o patikaya girerdim çünkü yol çok açık,patika ise ormanın ortasında.

küçük güzel sevimli bi kulübe ve sanırım içinde bi aile yaşıyor.pencereden baktığımda çok keskin olmayan orta boy bi bıçak var,şu sebzeleri doğramak için kullanılanlardan;galiba kadın yemek pişirecek.

oluktan akan parıltılı sıvıya gidip bi örnek alıp inceletmek isterdim.

güzel bir göl,ağaçlarla çevrili.insana huzur veren tablolardaki gibi.göl kenarında biraz dinlenmek iyi olurdu:)

gece uyumak için kulübeye giderdim.

Sevgili serqet , işte test yorumların;

Testi çok kısa ve sade doldurmuşsun ,bu yüzden diğer arkadaşların ki kadar uzun yorumlayamayacağım…
Yol ,hayatı ve hayatta ki duruşunu simgeliyordu , ve sen zorlu bir yoldasın , idealist ve kariyer peşindesin bu yüzden virajlı yani tehlikeli badireli yollardan geçiyor ve daha da geçeceğini umuyorsun..Fakat yolunun bir tarafı deniz , hayatı dengede tutmak için epey bir efor sarfediyor ve iş , okul ,aile ve aşk hayatını dengeliyorsun..Hiçbirşey yarım kalmamalı sence..çevren hayli var , ve nerdeyse hepsiyle aran iyi…Hayata karşı tedbirlisin sanki..

Patika yol senin risk e atılma olasılığını gösteriyordu ve bulunduğun çizgiden ne kadar uzaklaşabileceğini gösteriyordu.. Şuan ki kurduğun hayattan ve ilerlediğin çizgiden ,kazandığın edinimlerden memnunsun ve başka bir yolun ve başka bir tarzın sana uygun olmayacağını ve şimdiye kadar ki kurduğun düzenin emeğini bozmak istemiyorsun..İhtiyaç duymuyorsun kesinlikle..

Kulübe ise evliliği ve bağlılığı simgeliyor idi..evlilik adına planlı programlı ve kontrollü bir düşünce sistemi var..evlilikden uzak değilsin ama fazla da duygusal gözlüklerle de bakmıyorsun..Ayrıca etik bir aile görüşü var , fazla heyecan ve tutku aradığın söylenemez..mantık ön planda.. ev içersinde ki bıçak ise kıskançlığındı , ve standart normlarda bir kıskançlık var zararsız denecek tipten..

Kuyudan akan su maneviyat yönünü , oluktan akan sıvı ise maddiyatını simgeliyordu ..sen paranın hayatta ciddi bir rol oynadığını ve parayla birlikte huzurun dana kolay olacağını düşünüyorsun..bu demek değildir ki maneviyatın yok , tabi ki her ademoğlunun duygusal ve ruhsal ihtiyacı vardır. Fakat sen mantığı ön plana çıkardığın için paranın getirdiği güç ve önemi çok iyi algılamışsın..

Göl ise cinsel yaşamı simgeliyordu..ve sen hayli masumca gölü tablolarda ki manzaralara benzetip sadece kenarında izlemişsin….Henüz sistemli ve net bir duruşun yok cinsellik için..sadece hayal var , özel bir gereksinim olduğu için…

Gece uyumak için evi seçmen evcil biri olduğunu , dışarıda ki hayata ve çevrende ki gerçekten istediğin , güvendiğin kişiler ve yerler olmadığını gösteriyor..

Kullanıcı avatarı
huysuzname
*GriAkrep*
*GriAkrep*

Okunmamış mesaj gönderen huysuzname » Cmt 19 Ağu, 22:19

[glow=red]NYURTAN ARKADAŞIMIZIN YANITLARI VE YORUMLARI..[/glow]

arnavut taşlı bi yol dümdüz uzayıp gidiyor iki yanı çiçeklerle süslü kırlık. patilaka kırın içerisine doğru gidiyor ama ben düz gitmeyi tercih ediyorum.
ilerledikçe ağaçlar ve çallılar sıklaştı. tek katlı bi kulübe görüyorum.. tahtalardan yapılmış bi ormancı kulübesi. eski ama bakımlı etrafı temiz. girişe bikaç basamak ile varılıyor. bir verandası var balkon gibi. kapının yanındaki sallanan koltuk rüzgarda hafif hafif sallanıyor. verandanın tavanında eve tezat oluşturacak kadar renkli bir rüzgargülü miskin miskin dönüyor. pencerenden bakıyorum çok basit ama şirin bi ev. yerde plastik bi ördek var. ilerdeki masada bir tabakta yarısı yenmiş bir kek ve eski bir ekmek bıçağı. hani kahverengi saplı olanlardan. çok işe yarar gibi görünmüyor. etrafta kimseyi göremediğim için yola devam ediyorum.
karşıma iki çeşme çıkıyor. biri bildiğimiz su diğeri parlak altınımsı bi sıvı.
direk normal su akana yöneliyorum. gürül gürül tertemiz akıyor. elimi yüzümü yıkayıp susuzluğumu gideriyorum. sonra öbür sıvıya hiç biyerime bulaşmamasına dikkat ederek bakıyorum. ne olduğunu anlamadığımdan çok ilgimi çekemiyor. sadece parlaklığı güzel ama susuzluğu gideremez herhalde diye düşünüyorum ve ilerlemeye karar veriyorum.
uzun süre yürüyorum ve gün batmak üzereyken karşıma bir göl çıkıyor. hemen kenarına gidip sıvıyorum paçaları ve yürümekten yorgun ayaklarımı rahatlatıyorum. ellerimi ve yüzümüde unutmuyorum tabi. dizlerime kadar giriyorum tertemiz suya.
hava kararmak üzere olduğundan kulübeye dönmeye karar veriyorum.

Merhaba arkadaşım ,işte yorumların ;

Yol hayatını ve hayatta ki duruşunu simgeliyordu , sen ne zor nede kolay bir hayatının olmadığını ,her alanda olası engellerle karşılaştığını paylaşmışsın.Risk ve değişkenlik gösteren bir hayatın ve yapın yok ,gayet sükunetli ve hayatını renklendirme yeteneğinde ,kendi halinde denecek kadar ,gözünün önüne bakan düzgün bir yapın ve bakış açın var hayata..Patika yola girmeyişinde . çok fazla değişikliklere risklere atılmayacağını kanıtlıyor..
Yol ilerledikçe ağaçlar sıklaşıyor demişsin ,demekki ilerleyen zamanlarda arkadaş çevren , iş çevren sıklaşacak ve şu sıralarda fazlalaştığını görüyorsun..yapman gerekenler çok olmalı ki yolum uzayıp gidiyor demişsin..

Kulübe evliliği bağlılığı simgeliyordu ve sen evliliğe sempati ile yaklaşan ,nerdeyse evlenmeye hazır ,uygun bir psikolojidesin ve sanıyorum ki evliliği de çok iyi yürütebilirsin şuan.Tek olması gereken uygun bir eş..birde evi dişi kuş yapar hesabı , detaycı bir ruh ve dekoratör edasıyla kendin özenle şekillendiriyorsun , evcil ruhun buradada kendini gösteriyor..veranda ,plastik ördek detayları ise senin içinde ara sıra oluşan endişelerin masum bir ifadesi sadece ,çünki evi kendin şekillendirmek istemişsin ve senin dünyanı oluştuturken o evde , ikinci bir insanın zevkleri ve alışkanlıkları seni kısmende olsa endişelendirmiş..

Evde duran bıçak ise kıskançlığını simgeliyor idi , ve sen standartlarda hatta altında bir kıskançlık duygusuna ve bilincine sahipsin..Tutkular kuvvetli değilse kısançlıkta o kadar hafif olur..

Yol kenarında olan kuyu suyu maneviyatın , oluktan akan sıvı ise maddiyatını simgeliyor idi ..ve sen maddiyattan uzak ,fazla güç ve para hırsı gütmeyen ,iç dünyanda duygusal gereksinimlere ihtiyaç duyan duygusal birisin.para günlük hayatta rahatlık getirsede ,düşüncesi çoğu zaman gözünü korkutuyor..

Göl ise cinselliği simgeliyor idi , sen göle dizlerine kadar giriyorsun ve sadece temizliğini dile getiriyorsun , henüz cinsellikte renkli ,hareketli ,fantezili ve rahat değilsin..düşlediğin cinsellik önce temiz bir beden ve ruha sahip,tabi biraz da doğal ihtiyaca ama fazla değil…aşk ,tutku ve ciddi bir gereksinim olarak görmüyorsun..

Geceleyeceğin yer konusunda evi seçmişsin ,dışarıya dönük biri olmadığını ve yine evcil biri olduğunu kanıtlamışsın buradada..

Test bitti , umarım doğru yerleri yakalayabilmişizdir…evcil insan  sevgiyle kal..

Kullanıcı avatarı
X_1
*SiyahAkrep*
*SiyahAkrep*

Okunmamış mesaj gönderen X_1 » Cmt 19 Ağu, 22:36

huysuzname kardesımın yorumunu unuttunmu??
TÜRKİYE ATATÜRK'TÜR
ATATÜRK TÜRKİYE'DİR.

Herşey göründüğü gibi değildir....

Kullanıcı avatarı
huysuzname
*GriAkrep*
*GriAkrep*

Okunmamış mesaj gönderen huysuzname » Cmt 19 Ağu, 22:37

Scorpio kardeşinin yorumlarını bugün yanıtlamaya çalışacağım , ama en geç yarına da kalabilir , çünki yorucu bir süreç , dediğim gibi en geç yarın sonuçları lacaksınız..kardeşinin de gözlerinden öpüyorum ...

Kullanıcı avatarı
X_1
*SiyahAkrep*
*SiyahAkrep*

Okunmamış mesaj gönderen X_1 » Pzr 20 Ağu, 00:59

tamam canım acelesı yok ne zaman musaıt olursan..baan sorduda o yuzden ne cevap vereyım dıye sordum..
TÜRKİYE ATATÜRK'TÜR
ATATÜRK TÜRKİYE'DİR.

Kullanıcı avatarı
huysuzakrep
*SiyahAkrep*
*SiyahAkrep*

Okunmamış mesaj gönderen huysuzakrep » Pzr 20 Ağu, 02:19

onca uğraştın tekrar teşekkürler huysuzname..peki müsadenle sana sormak istediğim bir sor var.hikayelerden en zoru hangisiydi
yani anlamakta en çok sıkıntı çektiğin çözmekte.... :P
GÜVEN,AYRILIP GİTTİĞİ RUHA ASLA GERİ DÖNMEZ...

Kullanıcı avatarı
huysuzname
*GriAkrep*
*GriAkrep*

Okunmamış mesaj gönderen huysuzname » Pzr 20 Ağu, 13:18

Anlatmakta ve çözmekte sıkıntı çektiğim hemen hemen hepsi diyebilirim ,ama sizinde gördüğünüz gibi uzun olan hikayeler daha fazla detaya inmiş ve ben detaylarda yoruldum..Örneğin (bıçak) kıskançlıkdı ve bıçağa keskin demek;kıskanç biri olduğunu gösteriri bunu yorumlamak kolaydır , ama bıçağın yönü ,rengi ,ne amaçla o evde olduğu , o bıçak il ilgili oan neler hissedildiği gibi detaylar herzaman beni daha fazla yorar..
Kiwuzen arkadaşımın yorumu zamanımı çok aldı sizinde gördüğünüz gibi çok uzun ve detaycı ,edebi bir dil ise süslemiş ve roman modunda ifade etmiş olan biteni..
Burda herkes farklı karakterlerde ve farklı idealler de olduklarını kanıtladılar..ben keyif aldım sizlerde aldıysanız ne mutlu bana..

Kullanıcı avatarı
huysuzname
*GriAkrep*
*GriAkrep*

Okunmamış mesaj gönderen huysuzname » Pzr 20 Ağu, 15:34

[glow=red]SCORPİONUN KARDEŞİNİN YANITLARI VE YORUMLARI[/glow]

huysuzname senden rıcam bunuda yorumlarmısın..kızkardesımın dusuncelerı.tesekkur ederım..

1-Yol düz ve asfalt bi yol, tıpkı şehirlerarası ana yollar gibi, çevresinde o kadar fazla ağaç bina vs yok, bozkırlık diyebilirim, uzakta bir yerde küçük tek katlı bir ev ve bu evin yanında bi çınar ağacı var, yolun sağ tarafında bulunan patika yola girmezdim, çünkü bu düz giden yolun sonunda nereye ulaşacağımı çok merak ediyorum.

2-Yolun kenarında duran kulübe, terk edilmiş, bir kulübe, yakın bir zamana kadar kullanılmış fakat eskidiği için terk edilmiş olabilir, aynı eski köy evleri gibi bu kulübe, penceresinden içeri bakmak istemiyorum. Bu yüzden bıçağı tarif edemeyeceğim.

3-İlk önce ve kesinlikle suya yönelirdim çünkü yoldayım, yoruldum, ve suyu seviyorum. Susuzluğumu giderip serinledikten sonra, sıvının ne olabileceğini merak ederdim, ve elimi akan sıvıya daldırırdım.

4-Fazla büyük bir göl değil, kıyılar bulanık fakat ortaları temiz, çevresi ağaçlarla çevrili ama dört bir yanı yemyeşil zeytin ağaçları ile dolu, havası çok güzel, akşam serinliği ve rüzgar yüzüme vuruyor fakat ben yoluma devam etmek istediğim ve akşam olmak üzere olduğu için, gölün kenarında biraz dururdum, göle girmezdim, ama gölün kenarında uzun süre durmazdım

5-Gidecek başka yerim yoksa ve gece de olduğu için, eğer kulübe yakınsa kulübeye gider yatardım, çünkü açıkta yatmaktan korkarım. Yok kulübe çok geride kaldıysa eğer mecburiyetten korkumu yener ve geceyi gölün kenarında geçirirdim.

Sevgili scorpio işte kardeşinin yorumları;

Dümdüz asfaltlı yol , hayatının çok zorlu ve tehlikeli olmadığını , ayakları yere basan ve belirli bir çizgisi olan bir karakter koymuşsun ortaya..henüz çevrende fazla sık ağaçların olmaması ve daha çok bozkırları tasvir etmen , şuan hayatında ciddi dostlarının olmadığı anlamına geliyor..sanırım az olsun öz olsun arkadaşlarım bilinci ile kendine fazla çevre edinme çaban da yok..Patika yola girmiyorsun , riske açık değilsin ve sende kendi hayatına dair verdiğin emekten dolayı ve bitmemiş işlerinin olduğunu düşünerek terk etmiyorsun kendi yolunu..fazla maceraperest biri olduğun söylenemez..

Kulübe ise evlilik ve bağlılık idi , sen eve girmiyor ,hatta içeri bakmıyor ve eski terkedilmiş bir yer olarak yorumlamışsın..Evliliğe dair henüz oturmuş ve istekli düşüncelerin yok…Endişe ve uzaklık var…Güvensizlik var daha çok, evliliğin çok sıkı bir bağ olduğunu düşünmüyorsun..Bıçağı tasvir etmediğin için kıskançlığın hakkında bir yorum yapamıcam..

Kuyu suyu maneviyat ,oluktan akan sıvı ise maddiyatı simgeliyordu , sen ilk etapta kuyuya yani ihtiyaç duyacağını düşündüğün suya yönelmişsin ve seviyorum demişsin, bu tabi ki maneviyatının ağırlık bastığını gösterir ama aynı zamanda da sen duygusal hassaslığı yoğun olan birisin..maddiyat a duyduğun ihtiyaç ise tabi ki hayatında kendini gösteriyor ve ekonomik problem çekeceğin zaman parayı nasıl bulacağını biliyor ve asla çalışmaktan kaçmayan birisin..

Göl ise cinsellikti , ve senin cinselliğe bakış açın geniş değil henüz ,Düşünce ve hayal olarak temiz ve güzel duygular var ama içinde yaşantı yok..ve uzun süreli bir birliktelik göstergesi de yok..

Gece sonu uyumak için seçtiğin yer konusunda evcilliğin ve dışa dönüklüğün söz konusu idi , sen dışarıda kalmak istemediğini yani yapı olarak fazla dışa dönük maceracı biri olmadığını ama evin uzaklığı nedeniyle yani o an ki ev ortamı ve evlilik düşüncesinin uzaklığı ve uygun olmayışı nedeniylede dışarıda kalmayı göze alabiliyorsun..

Test bitti sevgiler…

Kullanıcı avatarı
Elan_Vital
*SiyahAkrep*
*SiyahAkrep*

Okunmamış mesaj gönderen Elan_Vital » Pzr 20 Ağu, 18:32

uğraşınız için ellerinize sağlık sevgili huysuzname...
içten teşekkürler...
Sarsılmaz Benim Derinliğim: ama yüzen bilmeceler ve gülüşlerle parıldar...

Kullanıcı avatarı
X_1
*SiyahAkrep*
*SiyahAkrep*

Okunmamış mesaj gönderen X_1 » Pzr 20 Ağu, 20:16

teşekkurler
TÜRKİYE ATATÜRK'TÜR
ATATÜRK TÜRKİYE'DİR.