Sizin Seçiminiz Ne Olurdu ?

Fikir Gelişimdir.
Kullanıcı avatarı
huysuzname
*GriAkrep*
*GriAkrep*

Sizin Seçiminiz Ne Olurdu ?

Okunmamış mesaj gönderen huysuzname » Cum 07 Tem, 21:41

Aşağıda ki seçeneklerden kendinize uygun olanı seçip bizimle paylaşın!!

Yıl içerisinde herhangi bir ay da dinlenme amaçlı bir tatil fırsatı geçti elinize diyelim, bu tatil ;

A) Hangi ay da olurdu?
B) Süresi önemli değil ama kendimiz de bir süre belirleyebiliriz.Yanınıza kaç valizlik eşya almanız gerekecek?
C) Aklınıza gelen ilk yakınınız kim olurdu ( sosyal arkadaş..sevgili..aile üyesi..yabancı..vs..)?
D) Ne tür biryere giderdiniz? ( Deniz kenarı , Dağ Evi,orman Evi,otel,Arkadaş ,Akraba evi..vb..)
E) Bu tatil süresince neleri değerlendirmek işterdiniz? Size ne yönden artı getirebilir?
En son huysuzname tarafından Cum 07 Tem, 22:18 tarihinde düzenlendi, toplamda 1 kere düzenlendi.

Kullanıcı avatarı
huysuzname
*GriAkrep*
*GriAkrep*

Okunmamış mesaj gönderen huysuzname » Cum 07 Tem, 21:49

Toprak renginin ,sarı ve turuncu rengin hakim olduğu bir sonbahar ayında 2 haftalık bir dağ evinde olmak tam bana göre ...1 küçük valiz ile şöminesi olan büyük camlı bir evde..birde bu siteden tüm kafadar arkadaşlarla mistik güçlerimizi birleştirerek birçok konuyu paylaşmayı isterdim..
Artık çalışma ortamından ve çevremde yeterli uyum sağlayamadığım arkdaş sıkıntısı yüzünden , verimli olabileceğim ve beni anlayan bana yakın ,verim alabileceğim kişilerle böyle huzur bulacağım bir manzarada olmak bana uzun süre yetecek bir enerji verirdi sanırım :)

Misafir_Akrep

Okunmamış mesaj gönderen Misafir_Akrep » Prş 31 Ağu, 12:54

Eylül ayının ilk haftasından itibaren 3 haftalık deniz kenarında bir tatile sevgilimle sadece iki valiz eşya alarak onu daha iyi tanıma fırsatını değerlendirirdim...

Kullanıcı avatarı
ALaMUT

Okunmamış mesaj gönderen ALaMUT » Prş 31 Ağu, 18:46

kış ayında avustralyada olmayı tabiki tek başıma olmayı isterdim. Türkiyede millet donarken onlara hava atmak için :D

Kullanıcı avatarı
SScorpiOO
*Yılan*
*Yılan*

Okunmamış mesaj gönderen SScorpiOO » Pzr 25 Mar, 18:34

sagol test için

elisa
*GriAkrep*
*GriAkrep*

Okunmamış mesaj gönderen elisa » Pzt 04 Şub, 20:37

Bir yaz ayı,deniz kenarında olmak isterdim.Ve kesinlikle yanımda kimsenin olmasını istemezdim.En sevdiklerimi bile.Önce biraz kafamı dinler,sonrada hayatımı yeniden organize ederdim.Böylelikle ruhumu besleyip,dinç ve mutlu bir şekilde kaldığım yerden devam edebilirdim.

Kullanıcı avatarı
Nağme

Re: Sizin Seçiminiz Ne Olurdu ?

Okunmamış mesaj gönderen Nağme » Pzr 01 May, 12:52

huysuzname yazdı:Aşağıda ki seçeneklerden kendinize uygun olanı seçip bizimle paylaşın!!

Yıl içerisinde herhangi bir ay da dinlenme amaçlı bir tatil fırsatı geçti elinize diyelim, bu tatil ;

A) Hangi ay da olurdu?
B) Süresi önemli değil ama kendimiz de bir süre belirleyebiliriz.Yanınıza kaç valizlik eşya almanız gerekecek?
C) Aklınıza gelen ilk yakınınız kim olurdu ( sosyal arkadaş..sevgili..aile üyesi..yabancı..vs..)?
D) Ne tür biryere giderdiniz? ( Deniz kenarı , Dağ Evi,orman Evi,otel,Arkadaş ,Akraba evi..vb..)
E) Bu tatil süresince neleri değerlendirmek işterdiniz? Size ne yönden artı getirebilir?
aslında güneşle aram pek iyi değildir ama şu sıralar ihtiyacım olan tatil şekli şöyle:

Temmuz ayında, 1 valizlik eşya ile çıkacağım, yanımda kafa dengi bir arkadaşımın olacağı bir tatil hayal ediyorum. Çeşme, Kuşadası vb. bir tatil yöresine, kafamı dinlemek ve eğlenmek için gitmek isterdim. böylece monotonluktan uzaklaşıp yaşadığımı anlama fırsatım olurdu.

“Anketler” sayfasına dön