2010 yılında burçlar ve para

Burçlarla İlgili Genel Konular
Kullanıcı avatarı
elemor
*GriAkrep*
*GriAkrep*
Mesajlar: 412
Yaş: 41
Kayıt: Sal 21 Kas, 15:17

2010 yılında burçlar ve para

Okunmamış mesaj gönderen elemor » Cmt 26 Ara, 19:54

Koç

Riskli yatırımlardan kaçının!


2010 yılı hayata geçirmeyi düşündüğünüz girişimleriniz için hem kayıpları hem de kazançları işaret ediyor. Ocak ayında kariyer evinizde meydana gelen tutulma iş ve kariyer hedeflerinizin ve parasal durumunuzun değişeceğini haber veriyor. Bunun en önemli nedeni eşinizin veya ortaklıklarınızın gelirlerinde meydana gelen daralma olabilir. Yılın ilk yarısında mümkün olduğunca riskli yatırımlardan kaçınmalısınız. Mart ayı sizin için gelirlerinizin artacağı bir ay olacaktır. Fakat aşırı harcamalardan kaçınmalı ve mümkün olduğunca para biriktirmeye çalışmalısınız. Çünkü Nisan ayında artan harcamalar sizi zorlayabilir. Mayıs ayından itibaren sürprizlere hazırlıklı olun. Çünkü içinizden yükselen özgürlük arzuları sizi beklenmedik davranışlar içine sokabilir ve her şeyi bir anda bırakıp gitmek isteyebilirsiniz. Aman dikkat! Çünkü bu arada size gelir getiren iş, eş, ortak gibi kaynaklarınızdan olabilirsiniz.

Biraz sabırlı olun. Çünkü bolluk ve fırsatlar gezegeni Jüpiter Haziran ayında sizin burcunuza geçiyor. Sürpriz fırsatlar ve destekler sizin yanınızda olacak. Bu dönemde birçok girişim yapabilirsiniz. Fakat aşırı iyimserlik yüzünden kayıplarla karşılaşma riskinizde var. Veya çok fazla sorgulayıcı bir tavır içine girebilir ve karşınıza çıkan fırsatları göremeyebilirsiniz. Temmuz ayında borsa ve şans oyunlarında şansınız yüksek. Ama çok fazla risk almaktan da kaçınmanız gerekiyor. Ağustos ayı ise sizin için zorlayıcı bir ay olacak. Ortaklıklar ve eşle ilgili konularda sert etkiler alıyorsunuz. Eylül ve Ekim ayında ise başkalarından beklediğiniz paralar konusunda mücadele, rekabet ve gecikmeler olabilir. Elde etmeyi beklediğiniz gelirlerinizde umduğunuzu bulamayabilirsiniz. Fakat Kasım’dan itibaren parasal konularda daha rahat edebileceğiniz koşullar oluşuyor.

Boğa

Parayla ilgili beklentileriniz artıyor!


Yılın ilk yarısında çok fazla çalışmak zorunda kalabilir fakat çabalarınızın karşılığını alamayabilirsiniz. Bu dönemde evinizle ilgili konular çok ön plana çıkabilir ve evle ilgili harcamalar artabilir. Ocak ve Şubat aylarında parasal kayıplar olabilir ve otorite figürleriyle gerilim yaşayabilirsiniz. Masraflarınız yüzünden yaşadığınız moral bozukluğundan sosyal hayatınızın renkliliği sayesinde kurtulabilirsiniz. Aslında bütün bu zorlayıcı etkilere rağmen yılın büyük bir kısmında Jüpiter iş gelirlerinizi anlatan on birinci evinizde bulunacak. Buradan işinizle ilgili yeni parasal kaynaklar bulmanız için size çeşitli fırsatlar sunacak. Böylece büyük organizasyonlardan ve çok ortaklı girişimlerden gelebilecek gelirlerle bütçenizi dengeleyebilirsiniz. Mart ayından itibaren evle ilgili sorunlarınızın biraz daha rayına oturduğunu fark edebilir ve rahat bir nefes alabilirsiniz. Yeni anlaşmalar yapmak için bu dönemde biraz daha aceleci olmalısınız. Çünkü Nisan ayının 18’inde geri gidecek olan Merkür bu tarihten itibaren her türlü anlaşma ve iletişiminizin aksamasına ve gecikmelere neden olabilir. Neyse ki 12 Mayıs’tan sonra tekrar normal hareketine dönecek olan Merkür iletişim becerilerinizin artmasına ve iyi ilişkiler kurmanıza yardım edebilir. Haziran ortalarına kadar arzu ettiğiniz anlaşmaları yapabilirsiniz. Bu dönemde parayla ilgili beklentileriniz artıyor: Borsa, alım satım, iletişim, ulaşım, basın-yayın gibi işlerden para kazanabilir ve gelirlerinizi arttırabilirsiniz. Fakat çok fazla risk almamakta yarar var. Temmuz ayı da sizin için hem fırsatlar hem de gergin etkilerin olduğu bir ay; ev ve iş sorunları yüzünden yeterince mantıklı düşünemeyebilirsiniz. Fırsat sandığınız şeyler size kayıp getirebilir. Dikkatli araştırmadan bir işe başlamayın. Ekim ayı sizin için zorlayıcı geçebilir. Her türlü ikili ilişkileriniz ve ortaklıklarınızda parasal kayıplarla karşılaşabilirsiniz.

İkizler

Ortaklaşa girişimlerinizden karlı çıkabilirsiniz!


2010 yılında beklenmedik kazançların yanı sıra beklenmedik kayıplarla da karşılaşabilirsiniz. Bu yıl alacağınız hızlı kararlarla, beklenmedik girişimlerde bulunacağınız bir yıl olacak. İyi planlanmamış girişimler sonuçsuz kalabilir. Ocak ayının ilk yarısı yeni girişimlerden kaçınmalısınız. Özellikle başkalarının parasal kayıplarından etkilenebilir ve zorlanabilirsiniz. Fakat ikinci yarıda sizin için daha olumlu şartlar söz konusu olacak. İşinizi büyütmek isteyebilir ve yeni girişimlerde bulunabilirsiniz.

Şubat ayında parasal açıdan başarılı olabileceğiniz bir döneme giriyorsunuz. Statünüzü yükseltebileceğiniz fırsatlarla ve ödüllerle karşılaşacaksınız. Fakat ayın ikinci yarısı parasal harcamalara özen göstermeli, bütçenizi aşan yatırımlardan kaçınmalısınız. Mart ayında katılacağınız grup çalışmaları, kendinizi güçlü ve başarılı hissetmenizi sağlayacak. Mayıs ayı sürpriz başarılar elde edebileceğiniz bir dönem olabilir. Farklı görüşleriniz ve geleceğe yönelik ilginç ve isabetli öngörüşlerinizle dikkat çekici olabilirsiniz.

Yılın yarısında geleceğe yönelik beklentilerinizi ve ümitlerinizi arttıran gelişmelerle karşılaşacaksınız. Özellikle sosyal çevrenizden gelen destekler parasal konularda size çeşitli fırsatlar sağlayabilir. Haziran ve Temmuz’da ev aile ile ilgili konularda sorunlarla karşılaşabilir ve parasal konularda çok zorlanabilirsiniz. Bu dönemde maddi durumunuz çok sarsılabilir; kredi, borç-alacak gibi konularda dikkatli olmalısınız.

Ekim ayında daha önce sıkıntısını duyduğunuz sorunları çözümleyebilir ve kazançlı girişimlerde bulunabilirsiniz. Kasım ayında ortaklıklar ve ikili anlaşmalar hareketleniyor. Ortaklaşa girişimlerinizden karlı çıkabilirsiniz.

Yengeç

Fırsatları iyi değerlendirmeye çalışın!


2009 yılı sonlarında başlayan Satürn-Plüton etkileşimi 2010 yılında da etkisini sürdürecek ve sizi ev ve eşinizin parası gibi konularda zorlamaya devam edecek. 2010 senesinin başında ilişkileriniz aracılığıyla yaptığınız işlere veya ortaklaşa yaptığınız işlere biraz daha dikkat etmeniz gerekecek. Yanılgılar artabilir ve çok karlı olduğunu düşündüğünüz anlaşmalar yüzünden parasal kayıplara uğrayabilirsiniz. 15 Ocak’taki güneş tutulmasından etki alıyorsunuz ve ilişkilerinizle ilgili konularda zorlanıyorsunuz. Aile ortamınızda ilişkilerinizi dengede tutmak için oldukça zorlanabilirsiniz. Evliliğe bakış açınız, sorumluluklarınız size ağır gelebilir. Yaşantınızı yeniden şekillendirmek isteyebilirsiniz. Şubat ayı sizin için borçlar krediler, miras gibi konular açısından önemli. Kova burcundaki gezegenler bu konularla ilgili gündeminizi bir hayli meşgul edecek gibi görünüyor. Mars’ın tam karşıt evinizden yani maddi kaynaklarınızı temsil eden ikinci evden sert açı yapması para konularında kayıplara açık olabileceğinizi göstermekte.

Mart ayında yurtdışı bağlantılı işleriniz veya yabancılarla yaptığınız anlaşmalar için ilişkilerinizi kullanmak isteyebilirsiniz. Mart sonu gibi evinizle ilgili sorunlar ve harcamalar artabilir. Haziran sonunda ise iş ve kariyer konularında yurtdışı bağlantılarınızla ilgili beklenmedik sorunlar çıkabilir, beklediğiniz ödemelerin gecikmesinden dolayı sıkıntı yaşayabilirsiniz. Temmuz ayında işle ilgili beklediğiniz bir ödeme varsa hazır olun, tahsil etme şansınız var. Eylül ayından itibaren yurtdışı bağlantılı işlerinizde, eğitim ve hukukla ilgili konularda fırsatlara açıksınız; ani ve beklenmedik sürprizler size gelirlerinizi arttırma fırsatı verecek. Bu yılın genelinde hem kazanç hem de kayıplarla karşılaşma potansiyeliniz var. Karşınıza çıkan fırsatları iyi değerlendirmeye çalışmalısınız.

Aslan

Maddi imkanlarınız artabilir!


2010 yılında beklediğiniz destekler geliyor. Bu yıl özellikle borçlar, krediler, çek, senet gibi konularda Jüpiter’in verdiği fırsatlardan yararlanacaksınız. Bu arada eşinizin parası ve ortaklaşa yaptığınız işlerden gelen kazançların genişlemesi de mümkün olabilir. Maddi imkânlarınızda meydana gelen artış bu yıl, rahat nefes almanızı sağlayabilir.

Ocak ayının ikinci yarısından sonra Jüpiter’in desteğini hissetmeye başlayacaksınız. Ortaklaşa işlerinizde ve başkalarından beklediğiniz gelirlerinizde meydana gelen artışlar sizi olumlu etkileyecek. Şubat ayında şimdiye kadar almanız gereken ama şimdiye kadar alamadığınız alacaklarınızı alabilir aynı zamanda kendi kazancınızı da arttırabilirsiniz. Mart ayında geri hareketini tamamlayan Mars gezegeni sizi yeni girişimleriniz konusunda destekliyor. Özellikle yurtdışı bağlantıları, eğitim, hukuk gibi konular gündeme gelebilir.

Nisan ve Mayıs aylarında ise parasal konularda meydana gelen aksamalar sizi zorlayabilir. Bu günler borçlanmalar açısından çok uygun değil. Haziran ayında maddi konularda çok fazla mücadele etmeniz gerekebilir ama hukuk, eğitim ve yurt dışı bağlantılı konularda karşınıza çıkacak fırsatlar mücadelenizi boşa çıkarmayacak. Ağustos ayında yatırımlarınıza önem vermeli ve akıllıca tasarruflar için çaba göstermelisiniz. Ekim ayında evle ilgili harcamalar artabilir. Dikkatli olmalısınız. Kasım ayından itibaren iş gelirlerinizde meydana gelen artışları iyi değerlendirmelisiniz. Çünkü gelen fırsatlar ve parasal kazançlarınız geldiği hızla gidebilir.

Başak

Kişisel gelirinizde azalma olabilir!


2010 yılında kişisel gelirlerinizde meydana gelen daralma yüzünden kendinizi kısıtlanmış hissedebilirsiniz. Fakat kazanmak için çok çalışacak ve daha çok sorumluluk alacaksınız. Ocak ayında ilişkiler evinizde hareket etmeye başlayan Jüpiter, size eş ve ortaklar vasıtasıyla gelebilecek olan sürpriz fırsatlar sunacak. Jüpiter’in size sunduğu bolluğu iyi değerlendirmeli ve gelebilecek zor günleri düşünerek harcamalarınızı kısmalısınız. Ocak ayı sonunda heyecan ve eğlence ihtiyacınız artıyor. Borsa ve şans oyunları daha fazla ilginizi çekebilir. Şansınız yüksek ama kayıplarla karşılaşma ihtimaliniz de var. Fazla risk almaktan kaçının. Mart ayında, eşinizin parası ve ortaklıklardan gelecek olan fırsatlar gelirinizin artmasına katkıda bulunacak. Fakat yine bu dönemde kontrol edemediğiniz konular yüzünden para kayıpları ile karşılaşabilirsiniz. Nisan sonuna kadar olan dönemde eşiniz veya ortaklarınızı zorlayıcı gelişmeler var. Bu dönemde yeni anlaşmalar yapmak için ortaklarınızla mücadele etmek zorunda kalabilir veya işinizle ilgili yeni girişimler için harekete geçebilirsiniz. Fakat kazançlı çıkmak için çok çaba göstermelisiniz.

Haziran ayında Jüpiter’in sekizinci eve hareketiyle ortaklaşa işlerinizde ve başkalarından beklediğiniz gelirlerinizde meydana gelen artışlar sizi olumlu etkileyecek. Uranüs’le birlikte size beklenmedik fırsatlar sunabilir. Temmuz sonu Ağustos başı kişisel gelirlerinizle ilgili daralmalar ve zorlayıcı etkiler söz konusu. Eylül, Ekim ve Aralık aylarında daha şanslısınız; güçlü kişilerin desteğini alarak kaynaklarınızı arttırabilirsiniz. Kasım ayında ise evinizi ilgilendiren konularda masraflarınızı arttıran gelişmelere dikkat edin.

Terazi

Yeni girişimlere açık olun!


2010 yılında meydana gelen tutulmalar ev hayatınızı ve iş hayatınızı etkileyecek. Evinizi veya işinizi değiştirmek zorunda kalabilir ve parasal açıdan zorlanabilirsiniz. Fakat özellikle yılın ikinci yarısında eşiniz veya ortaklarınızdan gelecek destekler durumunuzu düzeltmenizi sağlayacak. Ocak ayında evinizle ilgili sorunlar yaşayabilirsiniz. Meydana gelen olaylar harcamalarınızı arttırabilir. Şubat sonundan itibaren Teraziler için yeni girişimler yapabilecekleri bir dönem olacak. Sürpriz gelişmeler ve yeni işler ve yeni kazançlar sağlayabilirsiniz. Mart ayında ise gelirlerinizi arttıran gelişmelerle karşılaşacaksınız. Fakat aşırı harcamalardan kaçınmalı ve mümkün olduğunca para biriktirmeye çalışmalısınız. Yılın ikinci yarısında yurtdışı, hukuk ve eğitim konularında kazançlı çıkacağınız gelişmeler olabilir. Mayıs ayından itibaren sürpriz ortaklıklar yapabilir veya ortağınız vasıtasıyla gelecek fırsatlardan hiç ummadığınız kazançlar sağlayabilirsiniz. Fakat ilkbaharda artan harcamalar yüzünden zorlanacağınız günlere de hazırlıklı olmalısınız.

Jüpiter, Haziran ayında Koç burcuna geçecek. Ve ortaklarınızın veya eşinizin kaynaklarını arttırmak için türlü fırsatlar sunacak. Siz de sayesinde pek çok imkân elde edebilirsiniz. Bu dönemde ortaklaşa girişimlerde bulunabilir ve bundan çok kazançlı çıkabilirsiniz. Fakat aşırı iyimserlik yüzünden kayıplarla karşılaşma riskiniz de var. Temmuz ayında çeşitli organizasyonlarda yer alabilir ve kendinize yeni kazanç kapıları yaratabilirsiniz. Bu dönemde iyi ilişkiler kurmakta ve sosyal olmakta yarar var. Ağustos ayından itibaren ise kişisel gelirlerinizde meydana gelen daralmalar zorlayıcı olacak. Eylül ve Ekim aylarında beklediğiniz paranın gelmemesi yüzünden çok mücadele etmek zorunda kalabilirsiniz. Fakat Kasım’dan itibaren parasal konularda şartlar rahatlamanızı sağlayacak.

Akrep

Adımlarınızı dikkatli atın!


Yılın ilk yarısında işinizi ve kariyerinizi ilgilendiren konularda çok fazla mücadele etmek zorunda kalabilirsiniz. Özelikle üslerinizle yaşayacağınız tartışmalar yüzünden iş kayıplarına ve para kayıplarına uğrayabilirsiniz. Tartışmalardan kaçınmalı ve tepkilerinizi kontrol etmeye çalışmalısınız. Ocak ayında eğer yeni bir iş anlaşması yapmayı düşünüyorsanız bunu ertelemenizde yarar var. Çünkü ortaya çıkacak aksilikler yüzünden zarara uğrayabilirsiniz. Aslında 10 Mart’a kadar yeni bir anlaşma ve yeni bir girişimde bulunmak yerine eski işlerinizi halletmeye çalışmalısınız. 10 Mart’tan itibaren işinizle ilgili konularda kendinizi daha fazla gösterebilir ve verdiğiniz mücadelenin karşılığını alabilirsiniz. Nisan ve Mayıs ayında hırsınız ve rekabet gücünüz artıyor. Fakat iş ortaklıkları ve sözleşmeler konusunda dikkatli adımlar atmanız gereken bir dönemdesiniz. 12 Mayıs’tan Haziran ortalarına kadar anlaşmalar konusunda tekrar sizi rahatlatacak etkiler var. Bu dönemde parayla ilgili beklentileriniz artıyor: Borsa, alım satım, iletişim, ulaşım, basın-yayın gibi işlerden para kazanabilir ve gelirlerinizi arttırabilirsiniz. Temmuz ayında işinizden elde etmeyi umduğunuz gelirleriniz konusunda zorlanmalar yaşayabilirsiniz. Sizin için gergin etkilerin olduğu bir dönem. İletişim ve iş sorunları yüzünden yeterince mantıklı düşünemeyebilirsiniz. Fırsat sandığınız şeyler size kayıp getirebilir. Dikkatli olmalısınız. Ekim ayı sizin için zorlayıcı geçebilir. Her türlü ikili ilişkileriniz ve ortaklıklarınızda parasal kayıplarla karşılaşabilir veya umduğunuz geliri elde edemeyebilirsiniz. Aralık ayı ise şartların sizin için daha olumlu olacağı bir ay olacak.

Yay

Hareketli gelişmeler olabilir!


2010 yılının, Ocak ayında Oğlak burcundaki gezegenlerin yoğunluğu para kaynaklarınızla ilgili hareketli gelişmeler olacağını gösteriyor. Yılın ilk ayı güçlü kişilerle maddi durumunuzu ilgilendiren anlaşmalar yaparken, sosyal statünüzü de etkileyecek gelişmelerle karşılaşabilirsiniz. Mart ortalarına kadar gerileyecek olan Mars gezegeni özellikle, yurtdışı bağlantılı işlerinizde ve hukuksal konularda mücadele etmenizi gerektiren olaylarla karşılaşabileceğinizi gösteriyor. Mayıs- Ağustos arasında kalan dönemde işinizi ve kariyerinizi ilgilendiren konularda eski sorunlarınızla tekrar ilgilenmek zorunda kalabilir ve artan sorumluluklardan dolayı gerginlik duyabilirsiniz. Kariyerinizde ilerlerken aldığınız bu sorumluluklar sizi maddi olarak biraz zorlayacak gibi görünüyor. Eski borçlar, krediler yüzünden sıkıntı ve kayıplar yaşayabilirsiniz. Fakat bunu o kadar dert etmeyin. Çünkü sizin için kayıp gibi görünen konular ileride kazanç olarak geri dönebilir. Çünkü bu yıl yaz boyu ve önümüzdeki yılın büyük kısmında Jüpiter’in olumlu desteğini alıyorsunuz. Özellikle Haziran –Ağustos arasındaki dönemde borsa, şans oyunları gibi konularda şansınız çok açık olabilir. Beklenmedik sürpriz fırsatlarla karşılaşabilir ve sürpriz gelirler elde edebilirsiniz. Ekim ayı başında tüm dikkatiniz iş anlaşmalarında ve patronların yapacağı baskıda olacak gibi. Patronlarınızla para getirecek bir anlaşma yapma şansı yakalayabilirsiniz. Kasım ayı ev ve aile konularına para harcayacağınız bir ay olacak. Aralık ayında arkadaş çevresi, sosyal hayatınızdaki gelişmeler ve organizasyonlarla ilgili harcamalarınız artabilir. Veya beklediğiniz paralar gelmeyebilir. Tedbirli olmalısınız.

Oğlak

Zorlanacağınız dönemlerde sabırlı olun!


2009 yılı sonlarından itibaren Satürn -Plüton sert açısı sizi iş ve kariyer konularında zorlamaya başlamıştı. Bu etki 2010 senesinde şiddetini biraz daha artırarak devam edecek gibi görünüyor. 2010 senesinin başında ilişkileriniz aracılığıyla yaptığınız işlere veya ortaklaşa yaptığınız işlere biraz daha dikkat etmeniz gerekecek. Yanılgılardan kaynaklı çok iyi gibi görünen anlaşmalar para kaybetmenize neden olabilir. 15 Ocak’taki Güneş tutulması sizi iş, kariyer ve ortaklıklar konusunda etkileyecek. İş ve ortaklık ilişkilerinizi dengede tutmak için oldukça zorlanabilirsiniz. Bu konuda aldığınız sorumluluklarınız size ağır gelebilir. İş hayatınızı yeniden gözden geçirmek isteyebilirsiniz.

Yılın ilk yarısında borçlar, krediler, miras gibi konularda zorlanabilirsiniz. Başkalarından almayı beklediğiniz paralar elinize geçmeyebilir. Özellikle Şubat ayında ikinci evinizdeki gezegen dizilimi şahsi gelirlerinizle ilgili konularda ve başkalarından beklediğiniz gelirlerde bir hayli zorlanacağınızı işaret ediyor. Mart sonunda işinizle ilgili sorumluluklarınızın artması üstünüzdeki baskıyı arttırabilir ve iş ilişkilerinizde ani bitişler yaşayabilirsiniz. Haziran sonunda ise evinizle ilgili masraflar artabilir. Harcamalarınıza dikkat edin. Yakın çevrenizden kişilerle yapacağınız anlaşmalarda ise zorlanmalar, sıkıntılar ve gecikmeler meydana gelebilir. Bütün bunlar para kayıplarına neden olacaktır. 11 Temmuz tutulması yine ev ve iş konularında ilişkilerinizde kontrolü elde tutma çabası nedeniyle sizi çok zorlayacak. Aynı dönemlerde işle ilgili beklediğiniz bir ödeme varsa hazır olun tahsil etme şansınız var. Eylül sonunda iş konuları yine gündemde olacak. Aralık ayında ise kişisel gelirleriniz önem kazanıyor.

Kova

Şansınız artıyor!


2010 yılında parasal konularda şansınız artıyor. Jüpiter’in kişisel gelirlerinizi anlatan ikinci evinizdeki hareketi maddi gelirlerinizin artacağının bir işareti. Bu yıl girişimlerinizde başarılı olacak ve beklemediğiniz yerlerden gelecek sürpriz fırsatlarla karşılaşacaksınız. Bu yılın ilk Güneş tutulması 15 Ocak’ta meydana geliyor. On ikinci evinizde meydana gelecek olan bu tutulma kontrol edemediğiniz olayların sizi etkileyeceğini işaret ediyor. Bu yüzden şartları zorlamak ve risk almak yerine olayları biraz akışına bırakmalısınız. Ocak ayının ikinci yarısından sonra Jüpiter’in desteğini hissetmeye başlayacaksınız. Para kazanmayla ilgili yeni yollar keşfedebilir ve yeni girişimlerde bulunabilirsiniz. Şubat ve Mart aylarında uzun zamandır elinize geçmesini beklediğiniz paralar konusunda olumlu gelişmelerle karşılaşabilir ve kazancınızı arttırabilirsiniz.

Nisan ve Mayıs aylarında ise parasal konularda biraz daha tedbirli olmalı ve mümkün olduğu kadar borç almaktan kaçınmalısınız. Çünkü beklenmeyen aksaklıklar olabilir, geri ödemekte zorluk çekebilirsiniz Aynı şekilde başkalarından beklediğiniz gelirleriniz konusunda da gecikmelere hazırlıklı olun. Haziran ayında maddi konularda mücadele etmenizi gerektiren gelişmeler olabilir. Ama sonuçta mücadelenizin karşılığını görmek için Ağustos ayında yatırımlarınıza önem vermeli ve akıllıca tasarruflar için çaba göstermelisiniz.

Ekim ayında işinizle ilgili harcamalar artabilir. Aşırı harcamalara karşı dikkatli olmalısınız. Kasım ayında iş gelirlerinizi kaybetmek istemiyorsanız, patronlar veya üslerinizle çatışma içine girmemeye özen göstermelisiniz. Çünkü gelen fırsatlar ve parasal kazançlarınız geldiği hızla gidebilir.

Balık

Fırsatlarla dolu bir yıl sizi bekliyor!


Bu yılın genelinde kredi, borçlar ve ortaklaşa gelirlerinizde zorlanacağınız gelişmelerle karşılaşabilirsiniz. Başkalarından beklediğiniz gelirlerinizde meydana gelen daralma yüzünden bu yıl harcamalarınızda daha dikkatli olmalısınız. Ocak ayında burcunuzda hareket etmeye başlayan Jüpiter size hiç beklemediğiniz fırsatları sunacak. Jüpiter bolluk ve büyüme imkânları verirken iyimserliği de arttıracaktır. Bu bolluğun sürekli olacağını zannederek elinizdekileri savurganca tüketmemelisiniz. Jüpiter’in size sunduğu bolluğu iyi değerlendirmeli ve gelebilecek zor günleri düşünerek harcamalarınızı kısmalısınız. Ocak ayı sonunda iş ve kariyer konularında yeni ve şanslı bir döneme giriyorsunuz. Mars, Mart ayı ortalarına kadar sağlık ve günlük hayatınızı anlatan evinizde geri gidecek. Bu dönemde sağlıkla ilgili harcamalar artabilir veya günlük hayatınızda çok da önemli gözükmeyen konular yüzünden para harcayabilirsiniz. Şubat ve Mart aylarında sosyal çevrenizden arkadaş grubunuzdan güçlü kişilerin desteğini alarak, önemli anlaşmalar yapma fırsatı yakalayacaksınız. Mart sonunda para kaynaklarınızı arttıracak anlaşmalar yapmak üzere Mars size destek verecek gibi görünüyor. Ancak Nisan sonunda evle ilgili beklemediğiniz bir harcama sizi sıkıntıya sokabilir. Haziran ayında Jüpiter para evinizde hareket etmeye başlayacak. Uranüs’le birlikte size beklenmedik fırsatlar sunabilir. Ancak Uranüs beklenmeyen olayları anlattığı için, hiç düşünmediğiniz bir anda elinizden çıkabileceğine de işaret ediyor. Bu yüzden fazla iyimser beklentiler içine girerek risk almaktan kaçınmalısınız. Temmuz ayında yeni ilişkilere, yeni başlangıçlara hazırlıklı olun. Temmuz sonu Ağustos başı maddi konularla fazla meşgul olacağa benziyorsunuz. Borç-alacak, kredi, miras konularında sürpriz bir gelişme olabilir ve sizi zorlayabilir.Eylül, Ekim aylarında daha şanslısınız; güçlü kişilerin desteğini alıyorsunuz.

Astrolog Ümran Ensari
Cevapla
  • Benzer Konular
    Cevaplar
    Görüntüleme
    Son mesaj

“Tüm Burçlar ve İlgili Genel Konular” sayfasına dön