Akrep Olmak

akrep olmak, akrep olma, akrep olmak ne demektir, akrep olmak neyi ifade eder, akrep olmak nasıl bir duygu, akrep olmak neye benzer

Sizce Akrep Olmak ?
Kullanıcı avatarı
TutanKamon

Okunmamış mesaj gönderen TutanKamon » Pzt 30 May, 20:04

Herkese Selam.

Akrep olmak ayrıcalıktır sözünü geçtiğiniz anda başlar akrep olmanın farklılığı. Akrep olmak doğuştan asil olmak gibidir. Gecenin içinden gizemleri içine çekmektir.

Kullanıcı avatarı
Kelebek

Okunmamış mesaj gönderen Kelebek » Cmt 04 Haz, 00:14

Selam,

Göğüs germektir tüm sahte yüzlere ve gerçekte görülmüyor denilen tüm iç düşüncelere.

Diken üstünde yaşamak hayatı ve her akşam çıkarmaktır bir bir acı çığlıklarda sahte düşünceleri.

Karmaşa varken neden olsun ki sükunet diyebilmek ve hayatı bilmece tadında yaşamatır.
Yönetilmek Değil Yönetmektir İhtişamı ve Kaybetmektir Ahmaklığı Geri Dönülmez Akşamlarda

Kullanıcı avatarı
Desire
*GriAkrep*
*GriAkrep*

Okunmamış mesaj gönderen Desire » Çrş 08 Haz, 13:57

akrep olmak mutsuzluk mudur nedir, istemeden de? herşeyi seziyoruz ya..iyi-kötü..belki de ondandır..
bugüne kedar kaç akrep gördüysem hep bir hüzün var yüzünde, mutsuz, durgun insanlar,mutlu olduğunda da çok mutlu insanlar geçi...seviçle güldüğümüz az..niye?kendime soruyorum pek cevaplamak da istemiyorum..etrafıma bakıyorum da herşey adaletsiz..yine herşeye şükretmek lazım..gördüğümüz bir saniyeye bile..öyle değil mi?
bi de dikkatimi çeken başka birşey su gubu insanları ve oğlaklar çok mutsuz insanlar.astrolojiye göre oğlaklar da çok şansız olurlarmış, doğuştan şansız..akrepler de şansız malasef..akreplerin hayatların bi ço döneminde çok zorlu olayların onları gelip bulması muhtemelmiş.
Sessiz sular derinlerdedir...

Kullanıcı avatarı
Akrep_Sibel
*GriAkrep*
*GriAkrep*

Okunmamış mesaj gönderen Akrep_Sibel » Pzr 12 Haz, 19:05

Akreplerin şanssızlıklarına katılmıyorum Desire, Akrepler benim bildiğim olağanüstü bir şekilde şanslıdırlar. Ben de etrafımda tanıdığım akreplerde öyleler. Tabi bu durum sadece burçla da igili olmayabilir.

Akreplerin sezgilerinden dolayı mutsuz olmalarına ise katılıyorum.
"Karşınızda sizi çok sevdiğini söyleyen bir arkadaşınız vardır, size iltifatlarda bulunur, yağlar ve ballar meselesi yani. Ama siz çoktan sezmişsinizdir ki çıkarından dolayıdır bunlar"

"Gene bir arkadaşınız gelir yüzünüze karşı güler, tatlı sözler söyler. Yalnız siz onun mimiklerinden ve elektriğinden çoktan anlarsınız ki sihninde gerçekte olanlar çok daha başka şeylerdir."

"Veya normalde herkesin sevdiği ve saydığı bir kişinin gerçekte kişiliksiz, sırf toplumda bir yer edinmek için insanları ezen, kendisini zorla sevdiren, insanlar üzerine baskı kurarak onların iltifatlarını alan, molozun biri olduğu görürsünüz. Yanınızdaki daha alt kişilikte bir arkadaşınız size seslenir; -ne kadar da iyi bir insan değil mi, herkes tarafından seviliyor, yerinde olmak isterdim, neden sevmiyorsun anlamıyorum-

Olayların ve insanların iç yüzünü görebilmek gerçekten de insana acı ve ızdırap veriyor. Adminle yani AkrepKral la bu meseleyi oturup uzun uzun konuşmuştuk ilk defa zaten yollarımız o zaman kesişti, ikimizde aynı dertlerden muzdaribiz ama bunu nasıl ifade edeceğimizi bir türlü ifade edemiyoruz. Bu konuda ikimizde aynı şeyleri söyleyince "Hah işte bu" dedik.

İnanın bana insanın derdini anlayan birilerinin olması kadar, iç dünyanızı paylaştığınızda kesin olarak anlaşılacağınızı bilmek kadar güzel bir şey yok. Hazır aklıma gelmişken Sayın adminime de geçmişler olsun uzun süredir hasta dilerim yakında tekrar aramıza döner.
"Ve Bir Gün Gecenin İçinden Acı Bir Çığlıkla Çıka Geldik. Dünya Bizi Bekliyordu. İki Kıskacımın Arasında Diz Çöktü ve Ayaklarıma Kapandı"

Kullanıcı avatarı
Hitler

Okunmamış mesaj gönderen Hitler » Cmt 18 Haz, 16:07

Sibel çok güzel ifade etmiş onlar katılarak kendime geçeyim

Akrep olmayı; Erkek akreple birlikte olan Dişi akrebe
Dişi akreple birlikte olan Erkek Akrebe
Sormak lazımdır.

Akrep olmak nasıl bir şeydir?

Kalabalık konserde, konser veren sanatçıyı bi kenera bırakarak hemen ilerdeki Sufi güzelinin neden bu kadar hüzünlü ve yalnız olduğunu düşünüp onun hüznünü paylaşmak ve onu düşünmektir.
Duygularım gitti benden, sende bende uzaklara, sen zaten duygunun en alt sınırındaydın. Ha *Yasak Kelime* git istediğin yerlere. İster viraneye ister biraneye ister mezbahaneye.

Kullanıcı avatarı
Hitler

Okunmamış mesaj gönderen Hitler » Cmt 18 Haz, 16:08

Kalabalığın içinde herkesin gördüklerini değil, görmediklerini görmektir.
Duygularım gitti benden, sende bende uzaklara, sen zaten duygunun en alt sınırındaydın. Ha *Yasak Kelime* git istediğin yerlere. İster viraneye ister biraneye ister mezbahaneye.

Kullanıcı avatarı
Kelebek

Okunmamış mesaj gönderen Kelebek » Pzt 20 Haz, 11:14

Hitler aman seni görmesin birileri.... : )
Yönetilmek Değil Yönetmektir İhtişamı ve Kaybetmektir Ahmaklığı Geri Dönülmez Akşamlarda

Kullanıcı avatarı
AKREP56
*SiyahAkrep*
*SiyahAkrep*

Okunmamış mesaj gönderen AKREP56 » Prş 21 Tem, 00:34

sibel ellerine sağlık çok güzel bir paylaşımdı:)))
korkulacak yanımız yok, aksine imrenilecek kadar özeliz:)))))
AKREP56

Kullanıcı avatarı
ScorpionGizli

Okunmamış mesaj gönderen ScorpionGizli » Pzt 22 Ağu, 06:10

Akrep Olmak Bir Ayrıcalıktır.

Farklılıktır. Gurur ve Onurdur.

Kullanıcı avatarı
AKREP56
*SiyahAkrep*
*SiyahAkrep*

Okunmamış mesaj gönderen AKREP56 » Sal 23 Ağu, 16:58

ne yapalım şimdi yani? akrep olduğumuz için hayıflanacak bir yanımız yok gibi görünüyor, aksine baksanıza bize gıpta ile bakıyorlar. O zaman bizde yaşam içinde bunun hazzını duyalım derim:))))
ben sizler kadar derinliğine incelemedim, ama söylenenlerin tümüne yakınını kendimde hissediyorum. Yalnız avatarımdan ürken arkadaşlarım var, yinede o avatarla görüşmekten mutlular:))))
AKREP56

Kullanıcı avatarı
Yönetici
Portal Yöneticisi
Portal Yöneticisi

Okunmamış mesaj gönderen Yönetici » Prş 25 Ağu, 00:53

Biz Akrebiz

*sabahları sinirli kalkıp eşyaları yerden yere vurabiliriz.
*canımız sıkıldığında tüm evi dağıtıp yumuşak bir minderin üzerine oturup eserimizi büyük bir zevkle izleyebiliriz.
*kendimizde dahil eşyalar gibi insanları da kırmaktan asla çekinmez işimiz bittikten sonra bir kenara oturup eserimizi seyrederiz 
*sevdiğimiz zatı muhteremi bana ilgi göstermiyorsun diye kızıp öpmeye çalıştığında iteleyebiliriz
* damak zevkimize yatak zevkimize son derece titiz olabiliriz
*kıskanmıyorum deyip alakasız ! kişileri geçip nesnesel eşyalardan bile sevdiklerimizi kıskanabiliriz
* çok çekici olup bütün gözleri üstümüzde hissedebiliriz
* hissetmezsek mutlaka bir yolunu bulup ilgi odağı oluruz
* ya siyah yada kırmızı giymişizdir
* bu kadar sert görünüşün altında bir çocuk yüreği olabilir (farkedettirip farkettirmeyebiliriz)
olabilir biz akrebizz.

(orjin "leyla")
"Sükunetin vereceği huzuru hiçbir maddi imkan sunamaz"

Kullanıcı avatarı
AkrepRomans

Okunmamış mesaj gönderen AkrepRomans » Prş 25 Ağu, 05:23

AkrepKral yazdı:Biz Akrebiz

*sabahları sinirli kalkıp eşyaları yerden yere vurabiliriz.
*canımız sıkıldığında tüm evi dağıtıp yumuşak bir minderin üzerine oturup eserimizi büyük bir zevkle izleyebiliriz.
*kendimizde dahil eşyalar gibi insanları da kırmaktan asla çekinmez işimiz bittikten sonra bir kenara oturup eserimizi seyrederiz 
*sevdiğimiz zatı muhteremi bana ilgi göstermiyorsun diye kızıp öpmeye çalıştığında iteleyebiliriz
* damak zevkimize yatak zevkimize son derece titiz olabiliriz
*kıskanmıyorum deyip alakasız ! kişileri geçip nesnesel eşyalardan bile sevdiklerimizi kıskanabiliriz
* çok çekici olup bütün gözleri üstümüzde hissedebiliriz
* hissetmezsek mutlaka bir yolunu bulup ilgi odağı oluruz
* ya siyah yada kırmızı giymişizdir
* bu kadar sert görünüşün altında bir çocuk yüreği olabilir (farkedettirip farkettirmeyebiliriz)
olabilir biz akrebizz.

(orjin "leyla")
Aynen yani.

Akrep olmak gurur verici bir şey.

Kullanıcı avatarı
StrikeL

Okunmamış mesaj gönderen StrikeL » Cmt 10 Eyl, 08:40

Hitler yazdı:Kalabalığın içinde herkesin gördüklerini değil, görmediklerini görmektir.
Aynen katılıyorum. herkesin görmediği ayrıntıların ustalarıyız biz. arıya değil arının gözüne veya ayaklarındaki polenlere bakarız. Aya değil ayın üzerideki çatlaklara bakarız. Bütünden parçaya değil parçadan bütüne gideriz. Bu da bir çok konuda bizi bir adım öne taşır.

Herkes kişinin üzerindeki giysilerin eskiliğine bakar biz adamın yüz hatlarındaki onu bu hale getiren geçmişine bakarız. Farkımız bu bizim.

Akrep olmak Şeytan Gibi Gerçekleri Ayrıntılarda aramaktır.

TheGirlofSuN

Okunmamış mesaj gönderen TheGirlofSuN » Cum 16 Eyl, 17:06

Ya hep Ya Hiç....

Kullanıcı avatarı
Deli Akrep
*GriAkrep*
*GriAkrep*

Okunmamış mesaj gönderen Deli Akrep » Cmt 17 Eyl, 11:28

Her Zaman Tam, Asla Yarım Değil. Sonuna Kadar
~~~O Geri Döndüüüüüü~~~

Delirtmeyiiinnnn Beniiiiiiiiiii Kardeşiiiimmm