Kova Burcu Günlük Yorum 24 Şubat 2021

kova Burcu Günlük 24 Şubat 2021, kova günlük, kova burcu günlük yorum, günlük yorum kova, kova günlük yorumları

Günlük burç yorumları, günlük burç, koç burcu günlük, günlük koç burcu, boğa burcu günlük, günlük boğa, ikizler burcu günlük, ikizle günlük, yengeç burcu günlük, yengeç günlük, aslan burcu günlük, aslan günlük, başak burcu günlük, terazi burcu günlük, akrep burcu günlük, akrep günlük yorum, günlük akrep yorumlarıyay burcu günlük, oğlak burcu günlük, kova burcu günlük, balık burcu günlük
Kullanıcı avatarı
Akrep
Astroloji Editörü
Astroloji Editörü
Mesajlar: 1944
Yaş: 25
Kayıt: Cum 03 Mar, 20:03
Teşekkür etti: 0
Teşekkür edildi: 0

Kova Burcu Günlük Yorum 24 Şubat 2021

Okunmamış mesaj gönderen Akrep » Çrş 24 Şub, 15:50

Resim

Kova Burcu Günlük Yorum 24 Şubat 2021

Geçmişiniz, size eskiden nasıl bir insan olduğunuzu hatırlatmak için geri dönüyor, ancak bu, oraya geri döneceğiniz anlamına gelmez. Olumsuz durumlara son vermenin ve geçmişte sizin üzen insanlara karşı büyüttüğünüz kinleri serbest bırakmanın zamanı geldi. Bu enerjileri serbest bırakmadığınız sürece bu süreç tekrarlanıp duracak.

Tanıdık ve size aşina olan şeylerin, sizin için iyi olduğu anlamına gelmez ve siz bunun farkındasınız. Şimdi hem fiziksel hem de duygusal karmaşadan kurtulmak için iyi bir zaman, çünkü yeni güzelliklerin gelmesi için yer açmanız gerekiyor.


Not:
Günlük burç yorumları kişisel doğum haritasındaki ev, gezegen konumları, açılar ve derecelerle değişkenlik gösterir. Yorumlar sadece güneş burcu baz alınarak genel etkiler üzerine yapılır.


-Ya Hep Ya Hiç-

"Yayınlanan bazı yazıların kaynakları belirsiz, kaynak bilgisi olanlar lütfen iletin ekleyelim"


Cevapla
  • Benzer Konular
    Cevaplar
    Görüntüleme
    Son mesaj

“Günlük Burç Yorumları” sayfasına dön