Yay Burcu Günlük Yorum 24 Şubat 2021

yay Burcu Günlük 24 Şubat 2021, yay günlük, yay burcu günlük yorum, günlük yorum yay, yay günlük yorumları

Günlük burç yorumları, günlük burç, koç burcu günlük, günlük koç burcu, boğa burcu günlük, günlük boğa, ikizler burcu günlük, ikizle günlük, yengeç burcu günlük, yengeç günlük, aslan burcu günlük, aslan günlük, başak burcu günlük, terazi burcu günlük, akrep burcu günlük, akrep günlük yorum, günlük akrep yorumlarıyay burcu günlük, oğlak burcu günlük, kova burcu günlük, balık burcu günlük
Kullanıcı avatarı
Akrep
Astroloji Editörü
Astroloji Editörü
Mesajlar: 1944
Yaş: 25
Kayıt: Cum 03 Mar, 20:03
Teşekkür etti: 0
Teşekkür edildi: 0

Yay Burcu Günlük Yorum 24 Şubat 2021

Okunmamış mesaj gönderen Akrep » Çrş 24 Şub, 15:36

Resim

Yay Burcu Günlük Yorum 24 Şubat 2021

Hedeflerinize ulaşmak için attığınız tüm adımlar, gösterdiğiniz tüm çabalar karşılığını veriyor, ancak fiziksel olarak muhtemelen kendinizi bitkin hissediyorsunuzdur. Kendiniz için oluşturmaya çalıştığınız iyi bir gelecek ve güzel yaşam için için hangi fedakarlıkların yapılması gerektiğini biliyorsunuz, ancak gelecekte daha iyi bir hayat yaşayabilmek için yıprattığınız bedeninizin de sağlıklı kalması gerektiğini unutmayın.

Kendinize ne kadar iyi baktığınız konusunda dürüst olun, ardından sağlığınızı iyileştirmek için gerekli değişiklikleri yapın. Unutmayın, vücudunuz tek gerçek evinizdir.


Not:
Günlük burç yorumları kişisel doğum haritasındaki ev, gezegen konumları, açılar ve derecelerle değişkenlik gösterir. Yorumlar sadece güneş burcu baz alınarak genel etkiler üzerine yapılır.


-Ya Hep Ya Hiç-

"Yayınlanan bazı yazıların kaynakları belirsiz, kaynak bilgisi olanlar lütfen iletin ekleyelim"


Cevapla
  • Benzer Konular
    Cevaplar
    Görüntüleme
    Son mesaj

“Günlük Burç Yorumları” sayfasına dön