Akrep Burcu Günlük Yorum 24 Şubat 2021

akrep Burcu Günlük 24 Şubat 2021, akrep günlük, akrep burcu günlük yorum, günlük yorum akrep, akrep günlük yorumları

Günlük burç yorumları, günlük burç, koç burcu günlük, günlük koç burcu, boğa burcu günlük, günlük boğa, ikizler burcu günlük, ikizle günlük, yengeç burcu günlük, yengeç günlük, aslan burcu günlük, aslan günlük, başak burcu günlük, terazi burcu günlük, akrep burcu günlük, akrep günlük yorum, günlük akrep yorumlarıyay burcu günlük, oğlak burcu günlük, kova burcu günlük, balık burcu günlük
Kullanıcı avatarı
Akrep
Astroloji Editörü
Astroloji Editörü
Mesajlar: 1944
Yaş: 25
Kayıt: Cum 03 Mar, 20:03
Teşekkür etti: 0
Teşekkür edildi: 0

Akrep Burcu Günlük Yorum 24 Şubat 2021

Okunmamış mesaj gönderen Akrep » Çrş 24 Şub, 15:28

Resim

Akrep Burcu Günlük Yorum 24 Şubat 2021

Zihniniz bugün pek çok şeyin üstesinden gelebilecek güçte ancak dikkatli olmazsanız sizi hedeflerinizden uzaklaştıracak yeterince engel/ayrıntı karşınıza çıkabilir. İnsanlar sizden sorunlarının çözülmesi için yardım istiyor olabilir veya birileri kendini işinizle meşgul olmanızı engelleyecek şeylerle karşınıza çıkabilir. Yaptığınız önemli bir iş varsa karşınıza çıkan her ne olursa olsun yoğunluğunuzu kaybetmemeye çalışın.

İnsanlar için sınırlar belirleyin ve onların sorunlarını dinlerken, kendi ihtiyaçlarınız olduğunu ve daha sonra onlara yardım edebileceğinizi söyleyin.


Not:
Günlük burç yorumları kişisel doğum haritasındaki ev, gezegen konumları, açılar ve derecelerle değişkenlik gösterir. Yorumlar sadece güneş burcu baz alınarak genel etkiler üzerine yapılır.


-Ya Hep Ya Hiç-

"Yayınlanan bazı yazıların kaynakları belirsiz, kaynak bilgisi olanlar lütfen iletin ekleyelim"


Cevapla
  • Benzer Konular
    Cevaplar
    Görüntüleme
    Son mesaj

“Günlük Burç Yorumları” sayfasına dön