YAY GÜNCESİ..

Burçların Uyum Tablosuna Göre, Hangi Burç Hangi Burçla Daha İyi Anlaşır, Bilmek İster misiniz? Burçların En iyi Anlaştıkları Burçlar
Kullanıcı avatarı
güzin
*AkrepKartal*
*AkrepKartal*

Re: YAY GÜNCESİ..

Okunmamış mesaj gönderen güzin » Prş 01 Haz, 15:45

BEYZA TAM ARKAMDA TELEFONUNA BAKIYOR.. .

Lotus#MAVİ LOTUS

https://akreportal.com.tr

Akrep-Burcu.Com

Kullanıcı avatarı
güzin
*AkrepKartal*
*AkrepKartal*

Okunmamış mesaj gönderen güzin » Prş 01 Haz, 16:48

eşimin kuzeni aradı az önce eşimi..hasan ona 10 dedi yemin ederim..hem de kaç defa..ezan okunuyor şuan..

kuzen 10!.. ..
Lotus#MAVİ LOTUS

Akrep-Burcu.Com

Kullanıcı avatarı
güzin
*AkrepKartal*
*AkrepKartal*

Okunmamış mesaj gönderen güzin » Prş 01 Haz, 16:49

güzin yazdı:
Prş 01 Haz, 16:48
eşimin kuzeni aradı az önce eşimi..hasan ona 10 dedi yemin ederim..hem de kaç defa..ezan okunuyor şuan..

kuzen 10!.. ..
bunlar daha iyi günleriniz:)..ben bundan eminim..çünkü şerefimden eminim amk!.. .
Lotus#MAVİ LOTUS

Akrep-Burcu.Com

Kullanıcı avatarı
güzin
*AkrepKartal*
*AkrepKartal*

Okunmamış mesaj gönderen güzin » Çrş 02 May, 03:40

Keşke o yazıyı buraya yazsaydım.çünkü misafirlerin okumasını isterdim.aynısını burayada yazsam olur ama ayrıntılarını hatırlamıyorum.belki sonra aynı ana fikirde yazarım.ama buraya yazsamda ne yazar.muhtemelen yayınlanmaz:)

Buraya şunu yazacağım.Kusurlarımı değil onlara takılmanızın asıl nedenini düşünün bence..

Kullanıcı avatarı
güzin
*AkrepKartal*
*AkrepKartal*

Okunmamış mesaj gönderen güzin » Çrş 16 May, 22:33

Yukarıdaki yazılarımın çoğunu ruhsal olarak hasta iken yazdığım için çirkin ifadelerde var(mani hastalığımın krizinde yazdım sanırım).bunun için üzgünüm.

Ciddi sağlık sorunlarım olduğunu yazmıştım daha öncese.ciddi bir ruhsal hastalığım var.bunun yanında sürekli uyku halim var.neredeyse tüm gün uyuyorum.ve ciddi boyutta halsizliğim ve enerji düşüklüğüm var.öyleki iş güç yapamıyorum.benim yıldız haritamda güneş pluto sert açısı var.bu hayatımın tamamının zorluklarla dolu olduğunu gösteriyorki evet öyle.bunları daha önce de yazdım.insanlar belki insaf gösterir diye.ama bazıları kötü davranmaya devam etti ve hala da ediyor.şunu iyi biliyorum artık.iyi niyet ve vicdanlılık çok az insanda bulunuyor.ki ben eskiden insanlara çok güvenirdim.hemen herkesde iyi duyguların mutlaka var olduğuna inanırdım.yay iyimserliği işte.iyilik ve iyi insanlar gittikçe azalıyor sanki.etrafınıza bir bakın.bana hak vereceksiniz.dünya gerçektende yaşanacak yer değilmiş.boşuna yalan dünya dememişler.konuyu dağıttım.asıl diyeceğim şu.yaptığım kötü şeyleri bile sevilebilmek ve anlaşılmak için yapmıştım.ama bunları istemiyorum artık.daha fazla kalbimi kırmayın yeter..

Kullanıcı avatarı
güzin
*AkrepKartal*
*AkrepKartal*

Okunmamış mesaj gönderen güzin » Çrş 16 May, 23:06

Yukarıda yıldız haritamdan bahsetmiştim.ve pluto güneş sert açısından.bu açı tüm hayatın zorluklarla dolu olduğunu gösterirmiş.benimki de öyle.ve muhtemelende gelecektede öyle olacak.ama o kadar yorgunum ki.dayanacak gücüm kalmadı.sağlığım çok kötü.sürekli uyuyorum.iş yerimi eşim idare ediyor.ama iş yeri kötüye gidiyor.bu şu demek.gelecekte işsiz ve evsiz kalacağım belkide.bu en korktuğum şey.ve bu şu demek.ya annemgile sığınacağım ya eşimin ailesinin evine gideceğim.ikisinede sığamam ben.geçmişte bunu yaşadım ve çok acı çektim.babamı ve annemi çok severim.ama babamın yanına sığanam.çünkü bana eziyet ediyor.istemeden eziyet ediyor ama.farkında değil yalnız.keşke farkına varsa.ama varmaz.bu onun karakteri.eşimin ailesinede kanım ısınmıyor.çok canımı yakıyorlar.ve başkasının evine bu halimde sığamam ayrıca.çok hastayım çünkü.eşim idare ediyor.ama başkası anlayamaz.eşimin yanında huzurluyum.öz babamda bulanadığım bir huzur var sanki.ama bazen o da zor bir insan oluyor.düşenin dostu olmaz çünkü.her daim sağlam olacaksın.ama imtihanki ben bu gücü kaybettim..babamdan biraz daha bahsetmek istiyorum.evet eziyet ediyor ama çok da seviyor.sürekli rüyalarına giriyormuşum.ve gün boyu dilinden düşmüyormuşum.annemden alıyorum haberleri.özetle gelecek beni çok korkutuyor.umarım kendi evinde kalabilirim gelecekte.babamın ve eşimin ailesinin evinde geçmişte yaşadıklarımı yazmadım.çünkü çok ayrıntı var ve bunlara girmek istemiyorum.ama korkunç şeyler var yazmadıklarımda.hayatındaki zorluklar sadece bunlar değil.bu sadece bir örnekti.

Kullanıcı avatarı
güzin
*AkrepKartal*
*AkrepKartal*

Okunmamış mesaj gönderen güzin » Prş 17 May, 04:31

Az önce yazdıklarıma ek olarak..nette ne oranda tanınıyorum acaba?umarım fazla tanıyanım yoktur..çünkü nette yalnış anlaşılma ihtimalim yüksek evet..reelde olsa herşeye rağmen olumlu bir etki bırakırdım.çünkü pozitif bir enerjin vardır.ve iyi niyetli herkes bunu farkedebilir.şuna dikkat ettim ama.beni sadece iyi niyetli kişiler sevip anlayabiliyor.cidden öyle.yukarıda yazdıklarımı tekrar etmek istiyorum.dediğim gibi ciddi sağlık sorunlarım var.ve zor bir hayatım.hiçbirşeye enerjim yok artık.bana kötü davrananlara tekrar etmek istiyorum.boşuna uğraşmayın,artık beni üzemezsiniz.çünkü dediğim gibi bir ölüden farkım yok..öylesine yaşıyorum işte..mecburen.hiçbirşeyle uğraşamayacak kadar yorgun ve bitiğim..

Kullanıcı avatarı
güzin
*AkrepKartal*
*AkrepKartal*

Okunmamış mesaj gönderen güzin » Prş 17 May, 05:17

Çocukluk arkadaşımı aklına getirdi bu söz..çocukluk arkadaşım beni çok sever..

Kullanıcı avatarı
güzin
*AkrepKartal*
*AkrepKartal*

Okunmamış mesaj gönderen güzin » Sal 22 May, 04:56

Bugün beni telefonla biri aradı..aradığı kişi güzin ismindeymiş(reeldeki ismimi söyledi)..telefon numarasında 271(2 ve 17,küçük sihirli oyunumdaki sayılar)vardı..bu kişi netten biri olabilir mi?çünkü reelde beni kimse rahatsız etmez..kendi halinde,insanlardan köşe bucak kaçan biriyimdir..kimseyle işim olmaz..ve kolay kolay kimseye zarar vermem..ama mani krizlerimde reeldede tuhaf şeyler yapıyorum aslında..bu yüzden dikkat çekmiş olabilirmiyim bilmiyorum..arayan kişi güzini(lotusu)tanıyor olabilir mi acaba?bu beni çok rahatsız etti..nette kalabalık bir siteye üye olmuştum bir ara..oradan birçok kişinin lotusu tanımasına neden olmuş olabilirim..nette ne oranda tanındığıma dair hala fikrim yok aslında..umarım çok az kişi tanıyordur..dediğim gibi yeterince derdim var..çok hastayım(bedenen ve ruhen)..kimseyle uğraşacak gücüm yok artık..nette acaba başını benim gibi derde sokan başka bir salak daha var mı?sanmıyorum..nete geldiğim güne lanet etmek istiyorum..

Kullanıcı avatarı
güzin
*AkrepKartal*
*AkrepKartal*

Okunmamış mesaj gönderen güzin » Cum 25 May, 09:00

Nette ne oranda tanınıyorum..evet bunu hala çözemedim..nette tanıyanlar reeldede tanıyor olabilir..mesela yaşadığım bu şehirde onlarca kişi değil birkaç kişi tanısa bile büyük bir bela bu lotus söz konusu ise..ama dediğim gibi o kadar feci bir ruh halindeyimki artık hiçbir şey önemli değil benim için..mesela az sonra uyuyacağım..ve akşama kadar kalkamayacağım..mecbur olmasam günlerce hiç kalkmadan uyurum böyle..o kadar enerjim düşük..ve hissediyorum bu durum düzelmeyecrk..bedenen ve ruhen çökmüş durumdayım..düzelmemek üzere..bu haldeki insan hiçbirşeyi önemsenez..önemseyemez..yaşamıyor gibi birşey yani..

Kullanıcı avatarı
güzin
*AkrepKartal*
*AkrepKartal*

Okunmamış mesaj gönderen güzin » Cum 25 May, 09:53

Yukarıda bitik bir insan olduğumdan bahsettim..ama marsı akrepte olan bir insanım..yani istesemde bu konumun verdiği cesaretten uzak olamam sanırım..sanırım acil bir durumda ortaya çıkacaktır bu etki..ki bunun örneklerini yaşadım aslında..kişilik olarak mars akrep gibi değilim aslında..kendi halinde çekingen biriyim..eşimlede konuştuk bu konuyu..pısırığım ben dedim ona..gerektiğinde gayet cesur olabiliyorsun bence dedi..sanırım haklı..evet gerektiğinde..

Kullanıcı avatarı
güzin
*AkrepKartal*
*AkrepKartal*

Okunmamış mesaj gönderen güzin » Sal 29 May, 22:21

Ben çok çok sinirli ve son derece hassas bir insanım.Bugün dolunay var.Hem de yay dolunayı.Dolunay beni daha da çok hassaslaştırdı sanırım.Dolunay su grubu etkisindeki insanları daha da çok etkikeyebiliyormuş.Aslında şunları yazmak,dile getirmek istemiyordum.Çünkü o kişiler ne üzüldüğüme değer ne konuştuğuma..

O sayfadaki harf g harfi mi?!..benim reeldeki adım hüzin değil ki.ne diyorum ben aylardır?:(..çok hastayım,çok kötü ve bitik durumdayım,ruhen ve bedenen çökmüşüm demiyormuyum hep..defaatle dedim..gerçekten çaresiz durumdayım..saatlerce uyuyorum..sabahtan akşama kadar uyuyorum..iş güç yapamıyorum..bunun nasıl bir şey olduğunu bilemezsiniz yaşamadan!..ama siz ne yaptınız..tekmeler savurdunuz..evet plutonun sert açıları var..size göre hak ediyorum bu tekmeleri!..olabilir,belkide haklısınız ama gerçek bir insan ve vicdan her ne olursa olsun tekme atmaz!..büyük mü konuşuyorum bilmem ama biraz vicdansız olan ben hasmına acıyabiliyorum kilit durumlarda ki benim durumumda öyle kilit bir durum.Benim imtihanım plutonun çirkin açılarıydı.Ama aanırım sizin imtihanınızda insanlık ve vicdan imtihanıydı..tekrar ediyorum bu sert tepkileri evet hak ettim belki ama bu vurulan tekmeleri yüzde yüz haklı göstermeyebilir.Günümüz insanı genelde böyle vicdansız gözlemlerime göre.Dikkatli bakın siz de farkedeceksiniz.Düşene nadılda insafsızca ve hiç sonu gelmeyen tekmeler atıldığını.Sanırsın kendisi sütten çıkmış ak kaşık!..yıldız haritasını deşsen kimbilir ne oluto sert açıları ayarında çirkin etkiler var..

Kullanıcı avatarı
güzin
*AkrepKartal*
*AkrepKartal*

Okunmamış mesaj gönderen güzin » Sal 29 May, 22:32

Yukarıdaki yazım yarım kaldı.bir şey oldu da.hemen yazıyı göndermek zorunda kaldım apar topar:(umarım yayınlanır.yukarıdakine şunu da ekleyeyim..evet insanlar çok acımasız.Hemen herkes kendi kusuruna kör..ve bir insan büyük yada küçük bir hata yapmaya görsün..insanlar tekme atmak için sıraya giriyor..ve onu yok edene kadar acımasızca işe koyuluyorlar..hiç durmadan ve sonuna kadar hemde..mesele dediğim gibi o insanın hatalı olması değil bence asıl mesele anlamakta güçlük çektiğim bu çirkin insafsızlık..Dönde biraz kendine bak izansız yaratık!..evet yaratık!..evet dünyada ve ülkemizde böyle tuhaf bir durum var..insanlar birbirini yiyor dikkat ettiniz mi?..medya,internet bunun örnekleriyle dopdolu..ve tabş sanat dünyası ve sosyal hayatta..

Kullanıcı avatarı
güzin
*AkrepKartal*
*AkrepKartal*

Okunmamış mesaj gönderen güzin » Sal 29 May, 22:55

Az önce son bir cümleyi yazmayı unutmuşum..evet bir insan ciddi hatalara düşebilir..kınanası hatta lanetlenenesi hatalara..ama insan olana düşen sadece ona acımaktır..sadece acımak.. yada aynı hatalara kınamamız yüzünden bizimde düşebileceğimizi düşünüp dua etmek..ama nerede böyle derin ve kalp sahibi insanlar..o insanın hataları belkide sana ibretti..sana,bana hepimize..ve yukarıda da dediğim gibi deşşen belki seninde ,senin soyununun sopunun yıldız haritalarında kimbilir nice çirkin etkiler var..plutonun sert açılarını kat kat aratır şekilde..

Kullanıcı avatarı
güzin
*AkrepKartal*
*AkrepKartal*

Okunmamış mesaj gönderen güzin » Çrş 30 May, 04:33

"Dünyanın en güzel insanını, dünyanın en büyük işini, dünyanın en önemli fırsatını bulmuş olsan bile kendini ihmal etme
Unutma ki sen yoksan sana kendini unutturacak kadar seni heyecanlandıran şeylerin de önemi yok
Hayatında kendine de yer ver ve lütfen o hayatın merkezinde kal"

Çok güzel bir twet..bana egoist denildi çok defa sitede..yaylar, yay burcunun asaletine yakışmayacak ego ve kibir taşırlar evet..belki de bu onlar için bir gereklilik..şanslı burçtur yay..ama buna tezat olarak hayatı zorluklarla doludur..belkide bu yükü hafifletmek ve kendine güven ve sevgi duyması içindir bu ego..bu kendine aşırı güven ve sevgi..ayrıca numorolojide hayat enerjisi sayım 6..6 lar için sağlıklı bir ego gereklilikmiş..bunu bir yerlerde okumuştum..yapmam gereken kibri ve egomu daha sağlıklı bir seviyeye çekmek..

“Burç Uyumları İlgili Genel Konular” sayfasına dön