Terazi - Oğlak Uyumu

terazi burcu oğlak burcu uyumu, terazi oğlak uyumu nasıldır? terazi ve oğlak anlaşabilir mi? terazi oğlak uyumu, terazi oğlak uyumlu mu, terazi oğlak aşk uyumu, terazi oğlak ilişki uyumu, terazi oğlak ilişkisi, terazi oğlak cinsel uyumu

terazi burcunun uyum tablosu, terazi burcu uyum tablosu, terazi burcu en uyumlu burç, terazi burcu hangi burçlarla daha iyi anlaşır? terazi burcu uyumu, terazi burcu aşk uyumu, terazi burcu cinsellik uyumu, terazi burcu evlilik uyumu, terazi burcu hangi burçla anlaşır
Kullanıcı avatarı
Yönetici
Portal Yöneticisi
Portal Yöneticisi
Mesajlar: 4690
Yaş: 45
Kayıt: Sal 22 Şub, 11:33
Teşekkür etti: 0
Teşekkür edildi: 0

Terazi - Oğlak Uyumu

Okunmamış mesaj gönderen Yönetici » Pzt 16 Oca, 01:56

Resim

Terazi - Oğlak Uyumu

Terazi Oğlak Uyumu - Terazi burcu ile Oğlak burcu anlaşabilir mi?

Terazi Erkeği Oğlak Kadını Uyumu veya Terazi Kadını Oğlak Erkeği Uyumu

Terazi, Oğlak burcunun hırsına hayrandır ve kendisinde de bu yükselme arzusunun olmasını istemektedir. İkinizde sosyal olaylardan hoşlanırsınız. Oğlak sevgilinizin, onunla şirket davetlerine yada müşterisi ile yemeğe gitmeniz için size yalvarması gerekmeyecektir.

Terazi'nin görünüşüne önem vermesi Oğlak burcunun hoşuna gider. Kendiniz için yaptığınız harcamalara ya da kendinize ayırdığınız zamandan dolayı şikayetçi olmayacaktır. Oğlak burcu çoğu zaman ciddi ve tasalıdır. Siz öyle değilsinizdir ve sizin etkinizle sevgiliniz daha rahat olabilir.

İlişkinizdeki sorunlar Oğlak burcunun çok çalışmasından kaynaklanacaktır. Geç saatlere kadar çalışan Oğlak ile en sonunda baş başa kaldığınız zaman yorgunluktan bitap düşmüş olacaktır. Aranız bazen iyi olacak, bazen de birbirinize soğuk davranacaksınız. Bunun asıl sebebi burçlarınızın birbirine yaptığı tuhaf açıdır. Uğraşıp halletmeniz gereken bazı sorunlarınız olacaktır.

Gene de bu ilişkiye şans vermelisiniz. İkinizde sıcak ve mutlu bir aile istersiniz. Birlikte bu isteğiniz gerçekleşebilir. Ailenin geçimini Oğlak sağlıyorsa sizi hayal kırıklığına uğratmayacaktır. Oğlak burcu sorumluluk sahibidir. Onun güneşi sizin 4. evinize yani "ev" sektörüne düştüğü için yuvanız sıcak ve davetkar olacaktır. Her şey size bağlı sevgili Terazi, eğer Oğlak burcunu seviyorsanız her şey yolunda gidecektir.


"Sükunetin vereceği huzuru hiçbir maddi imkan sunamaz"


Kullanıcı avatarı
ayakrep
Mesajlar: 98
Yaş: 41
Kayıt: Cum 26 Eki, 16:42
Teşekkür etti: 0
Teşekkür edildi: 0

Okunmamış mesaj gönderen ayakrep » Sal 13 Kas, 11:36

herşey bana bağlı doğru:)
Oğlak'ın sorumluluk duygusu ve verdiği güven herşeyden daha değerlidir..

Ay Akrep’in çekiciliği mıknatıs gibidir. Enerjisi tükenmez. Fakat bunu kontrol altına alamazsa oldukça yıkıcı olabilir. Hiç bir meydan okuma onun için ürkütücü değildir ve hiç bir şey imkansız değildir. Dış etkenler ya da diğer kişiler onun yolunun üstüne taş koyamaz.

Cevapla
  • Benzer Konular
    Cevaplar
    Görüntüleme
    Son mesaj

“Terazi Burcu Uyumu” sayfasına dön