Terazi - Aslan Uyumu

terazi burcu aslan burcu uyumu, terazi aslan uyumu nasıldır? terazi ve aslan anlaşabilir mi? terazi aslan uyumu, terazi aslan uyumlu mu, terazi aslan aşk uyumu, terazi aslan ilişki uyumu, terazi aslan ilişkisi, terazi aslan cinsel uyumu

terazi burcunun uyum tablosu, terazi burcu uyum tablosu, terazi burcu en uyumlu burç, terazi burcu hangi burçlarla daha iyi anlaşır? terazi burcu uyumu, terazi burcu aşk uyumu, terazi burcu cinsellik uyumu, terazi burcu evlilik uyumu, terazi burcu hangi burçla anlaşır
Kullanıcı avatarı
Yönetici
Portal Yöneticisi
Portal Yöneticisi
Mesajlar: 4681
Yaş: 47
Kayıt: Sal 22 Şub, 11:33

Terazi - Aslan Uyumu

Okunmamış mesaj gönderen Yönetici » Pzt 16 Oca, 01:50

Resim

Terazi - Aslan Uyumu

Terazi Aslan Uyumu - Terazi burcu ile Aslan burcu anlaşabilir mi?

Terazi Erkeği Aslan Kadını Uyumu veya Terazi Kadını Aslan Erkeği Uyumu

Bu beraberlik klasik, hoş bir beraberlik olacaktır ve çok uzun sürebilir.

İkinizde şık giyinmeyi ve gezmeyi seversiniz. En hoş davetler, partiler sizler tarafından düzenlenir. İlginç kültürel olaylar, yeni restoranlar ikinize de iyi gelir. İyi yaşamayı seversiniz. Pahalı yaşantınızdan dolayı bankada birikmiş paranız olmasa da birlikte çok eğlenirsiniz.

Ateş elementi Aslan hava elementi Teraziye tutku getirecektir. Siz Terazi'nin aklı kalbini yönetir. Aslan ise bunu değiştirmeye çalışacaktır.

Aslan burcunun sıcak, hevesli, zarif ve gururlu kişiliği hemen ilginizi çekecektir. Güçlü, kendine güvenli halinden etkilenerek onu çok seksi bulacaksınız. Baştan çıkarmada ustadır ve hiç bir zaman kestirmeden gitmez. Aşkın yok olan sanat olduğuna inanır.

Yatakta kendinden emin, güçlü ve oyuncudur. Siz Terazi ise her zaman bakımlı ve hoşsunuzdur. Yatak kıyafetiniz bile özenle seçilmiştir. Kendinize olan saygınız Aslan tarafından fark edilecek ve takdir edilecektir.

Bu çok ateşli ve doğru bir beraberlik olacaktır.


"Sükunetin vereceği huzuru hiçbir maddi imkan sunamaz"


Cevapla
  • Benzer Konular
    Cevaplar
    Görüntüleme
    Son mesaj

“Terazi Burcu Uyumu” sayfasına dön