Duygusal Balıktan Marjinal Akreplere

Aramıza Yeni Katılan Ardaşlar İçin Selamlama ve Tanışma Bölümü.
Kullanıcı avatarı
Ahmet
*SiyahAkrep*
*SiyahAkrep*
Mesajlar: 605
Yaş: 45
Kayıt: Pzr 09 Eki, 23:59

Okunmamış mesaj gönderen Ahmet » Çrş 20 Ara, 21:33

bir balık olarak taşıdığım üstün vasıflardan bahsettim.akreplerinde muhakkat pek çok üstün vasıfları vardır. ama nedense arkadaşlar yani bazı arkadaşlar yani bazı akrep arkadaşlar(anlayasınız diye sürekli tekrar ediyorum) nedense işi inat boyutunda ve mahalle ağzı tadında hakaret boyutundanda nasiplenerek baya sulandırdılar(acıktım diyenler,cep telefononundan dem vuranlar v.b)


YA Sevmeli Beni YA Öldürmeli


Kullanıcı avatarı
Ahmet
*SiyahAkrep*
*SiyahAkrep*
Mesajlar: 605
Yaş: 45
Kayıt: Pzr 09 Eki, 23:59

Okunmamış mesaj gönderen Ahmet » Çrş 20 Ara, 21:36

--------------------------------------------------------------------------------

Ben balık burcundanım.Zeki, çalışkan,ve son derecede yakışıklıyım.Bunun yanında arkadaşlar alicecap,kadirşinas,halis,muhlis,temiz ve aynı zamanda civanmert biri oldugumu söylüyorlar.Bunlar, siz degerli akrep kardeşlerim için geçerli insani kıstaslar degil herhalde.Babam bile bana :Sen bir balık olabilirsin ama unutmaki bir akrebin oglusun diyor.Eminim sizde, bir balıgın marjinal olamayacagını ve derinlere inemeyecegini zannediyorsunuz.Yanılıyorsunuz.Evet itiraf ediyorum;duygusalım.Ama esen rüzgarın ugultusu kulagıma aşka dair birşeyler fısıldıyorsa, gökyüzünde uçuşan kuşların kanat sesleri bana ayrılık şarkılarını hatırlatıyorsa;karanlık gecelerde kulagına gelen böcek sesleri yanlızlıgıma tüm yalnızlar adına bestelenmiş bir hüzzam şarkıdan farksızsa benim için;karanlık ve izbe köşelerde dertlilerin dertleryle dertlenip oturup aglıyorsam;yetimlerin başını okşuyorsam,göz yaşlarını siliyorsam,üzülme buda geçer diyorsam;karanlık geceler hüzünle yogrulan gönlüme bir dostsa ,bülbüllerin güllere yaktıkları derli nagmeleri duyunca aglıyorsam;gariplerin, çaresizlerin, kimsesizlerin halleri yüregimi daglıyorsa;gurbetten dönen ogullarını kucaklayan anaların yavrum deyip aglamalarına yanıyorsa yüreyim SUÇMU? Evet ben bir balıgım.Yumuşaktır yüregim.Gök yüzünü parçalarcasına çakan bir şimşekten ürkecek kadar ürkek,karanlık gecelerde etrafa göz kırpan yıldızlar kadar cesurum.Evet ben bir balıgım.Aglarım anlatamam,söylerim dinletemem.dili baglı kalimin, bundan çok bizarım
YA Sevmeli Beni YA Öldürmeli

Kullanıcı avatarı
gece_akrebi
Portal Yöneticisi
Portal Yöneticisi
Mesajlar: 5308
Yaş: 46
Kayıt: Pzt 17 Eki, 13:37

Okunmamış mesaj gönderen gece_akrebi » Çrş 20 Ara, 22:27

her zaman söylüyorum balıkları nedense çok seviyorum, akrep ile balık iletişimi çok farklı,bir çekim var. eh duyguların burcuyuz. ahmet hocam için rahat olsun ben seni çok iyi anlıyorum eminimki pek çok akrep arkadaşta anlıyordur, sevgiler.
bir yanımız ölüm bir yanımız düğün...

Kullanıcı avatarı
sahra terzih
Mesajlar: 1
Yaş: 53
Kayıt: Cum 29 Ara, 21:14

akrepten balığa

Okunmamış mesaj gönderen sahra terzih » Cum 29 Ara, 23:21

Ben bir akrepim yükselenim de balık. akrepten balığa geçtim ve aynı anlattığınız gibi bende sizin gibi muhteşem biri oldum. Ayaklarım yere basmıyor. Hayaller ülkesinden çıkamıyorum. İMDAAAT yine yeniden Akrep olmak istiyorum.

Kullanıcı avatarı
Ahmet
*SiyahAkrep*
*SiyahAkrep*
Mesajlar: 605
Yaş: 45
Kayıt: Pzr 09 Eki, 23:59

Okunmamış mesaj gönderen Ahmet » Pzr 21 Oca, 22:18

Güzel kardeşim akrepten balıga dönebilirsin ama balıktan akrebe dönmen artık zor.Kendini alıştırsan iyi olur artık bundan böyle zeki çalışkan yapıcı üretken halis muhlis aynı zamandada alicenap ve civanmert...........birisin duygusal ve roantik olmanda işin cabası.Ne diyelim işin zor allah kolaylık versin :)
YA Sevmeli Beni YA Öldürmeli


Cevapla
  • Benzer Konular
    Cevaplar
    Görüntüleme
    Son mesaj

“Selamlama” sayfasına dön