Akrep Burcu Balık Burcu Uyumu

Cevap gönder


Bu soru spambotlar tarafından otomatik form gönderimlerini önlemek için sunulur.
İfadeler
:) :D :b :( :oo :? :( :a :k :u :d :o :dus :uyku :op :gul :hipnoz :opucuk :seytani :selam :dil :hayir :pufff :gozkirp
Daha fazla ifade görüntüle

BBCode AÇIK
[img] KAPALI
[flash] KAPALI
[url] AÇIK
İfadeler AÇIK

Başlık incelemesi
   

Geniş görünüm Başlık incelemesi: Akrep Burcu Balık Burcu Uyumu

Re: Akrep Burcu Balık Burcu Uyumu

gönderen pluto74 » Cmt 14 Mar, 10:58

yengeç ve boğa burcuda bize uyar

Re: Akrep Burcu Balık Burcu Uyumu

gönderen akşam güneşi » Cum 29 Kas, 16:06

her akrep balık ilişkisi mükemmel olmaz ama bu ikiliden daha iyisini bulmakta zor malesef

Re: Akrep Burcu Balık Burcu Uyumu

gönderen Favori » Sal 09 Nis, 02:03

Akrep için favori ilişki :b

Akrep Burcu Balık Burcu Uyumu

gönderen Akrep » Sal 30 May, 23:06

Akrep Burcu Balık Burcu Uyumu
Resim

Akrep Burcu Balık Burcu Uyumu - Burç kuşağının en uyumlu çift adaylarından biri de Akrep Balık çiftidir. Her ikisi de su gurubu burcu olan Akrep ve Balık birbirlerini mükemmel bir şekilde tamamlarlar. Balığın sahiplenilmeye ve sevgiye; Akrebin de sevmeye ve sahiplenmeye ihtiyaçları vardır. Kontrol etmeyi seven akrep burcu ile, kendisini sevdiğinin kollarına her an bırakmaya hazır olan balık burcu bulutların üzerinde geceleyen iki kumru gibidirler.

Resim

Akrep Burcu Açısından Balık Uyumu

Akrep burcu su gurubunun en uç burcudur. Güçlü yanları ve sahiplenici tavırları savunmasız balık burcu için idealdir. Balık burcu sahiplenmeyi ve korunmayı arzular Akrep burcu ise gücünü ve iktidarını gerçekleştirme fırsatı bulur. Her iki burç için de ideal bir alışveriştir. Akrep burcu Balık burcunun sahip olduğu özelliklerden dolayı ona başkalarının zarar vermesini ve üzmesini engeller. Balık burcunun zarif teslimiyetçiliği karşısında Akrep tüm gücünü onu muhafaza edip mutlu bir hayat sürmesi için seferber eder.

Her iki burçta sadakati sever. Birbirlerini sahip oldukları özelliklerden dolayı severler ve aralarında mücadele etmelerini gerektirecek bir sebep yoktur. Kırgınlıklar çok nadir görülür ve daha güçlü bağlılıklarla son bulur. Akrep burcunun güvenle arkasını dönebileceği burçlardandır.

Her iki burçta özel yaşantılarına değer verir, derin ve doyurucu bir birliktelikleri olur. Konuşmadan da anlaşabileceğiniz telepatik bir birliktelik olacaktır.

Akrep burcu aradıklarını Yengeç burcunda da bulabilir ancak uyum açısından Balık burcu birlikteliği Akrepler için daha doyurucu ve sorunsuz olur.

Balık burçları da Akrepler gibi derin duygulara sahiptirler ancak Akreplerin derin duyguları göz yaşlarına sığdıramayacak kadar soğuk ta olabilir. Balık burcunun göz yaşlarını Akrep burcu gibi şefkatle silebilecek ve onu anlayabilecek burç nadirdir.

İnatlaşmadığınız ve öfkenizi üzerinde test etmediğiniz sürece Balık burcu ile sorunsuz bir yaşam sürebilirsiniz. Akrepler durağanlığı sevmedikleri ve zaman zaman fırtınalı bir güne özlem duysalar da bu ilişkide fırtınanın çıkması için çok fazla sebep bulamayacaklardır.

Akrep Burcu Balık Burcu Cinsel Uyum

Her iki burcunda ciddiye aldıkları bir alandır cinsellik. Akrep burcu için giderilmediğinde sinir patlamalarına sebep olabilecek cinsel ihtiyaç bu birliktelikte sorun olmayacaktır her iki burçta aradığını fazlasıyla bulacaktır.

Balık Burcu Açısından Akrep Uyumu

Kısakanılacak birlikteliklerden biridir. Her ikiniz de ne düşündüğünüzü ve ne hissettiğinizi çok kolay bir şekilde anlayabileceksiniz.

Akrepler gizli liderlerdir güçlü yanlarını sıklıklar dile getirmek zorunda kalabilirsiniz. Mutlu olmak ve mutlu etmek için yorulmanın nasıl bir şey olduğunu bilmediklerini düşünebilirsiniz. Bunu sadece inandıkları şeyler uğruna yapabilirler. Bu sizi onurlandıracak ve kendinizi Akrebe daha sıkı bağlanmış hissettirecektir.

Balık burçları her zaman kendilerini koruyacak ve savunacak birilerini ararlar. Bu başkaları için bir zayıflık ve yararlanmak için fırsat gibi görünebilir. Akrep burcu bu durumda herkesin karşısına tüm öfkesi ve şiddetiyle çıkacaktır. Sizin O'na karşı samimi teslimiyetinizi Akrep burcu sizi sımsıkı sararak iade edecektir. Bu aranızdaki çekimi ve sevgiyi daha da artıracaktır.

Akrep burcunun inatçılığı belki sizi rahatsız edebilir ancak unutmamalısınız ki bu inatçılık akrep burcunun güçlü yanlarının bir parçasıdır ve o özellik bir bütünün sadece yansıması gibidir. Onu bu haliyle kabullenmeli ve saygı duymalısınız.

Akrepler her zaman uçlarda dolaşmayı severler. Sıcakla soğun arasını bulamazlar. Ya çok sıcak olurlar ya da çok soğuk. Bazen huysuz bazen de paranoyakça davranışlar sergileyebilirler. Sinirlendiğinde üzerine gitmemeye çalışın, mümkünse hiç konuşmayın, sabırlı olun bir süre sonra kendine gelecektir. Mutlaka bir şeyler yapmak istiyorsanız yatıştığında ona masum, samimi ve içten dokunuş yeterli gelecektir. Gerisini o getirecektir.

Her ikinizde son derece derin duygulara sahip romantik insanlarsınız. Bu romantizm ikinizi maneviyatın doruklarına oradan da büyülü bir aşka taşıyabilecek kadar derindir. Hiç endişe etmeyin sizin derinliğiniz yetmediğinde her ikinize fazlasıyla yetecek miktar Akrep burcunda mevcuttur.

Balık Burcu Akrep Burcu Cinsel Uyum

Burç kuşağının en yoğun birlikteliklerinden birini yaşamaya hazırsanız gözlerinizi kapayın ve tüm yoğunluğu doyasıya yaşayın. O size tümüyle sahip olacak ve ihtiyaçlarınızı fazlasıyla karşılayacaktır.

Unutmayın ki bu yorumlar Güneş Burcu özelliklerine göre yazılmıştır. Her insanın özellikleri farklı burçlar tarafından etkilenebilir. Bu etkilere göre bir ikizler burcu da az konuşabilir, yalnızlığı sevebilir veya aşırı sosyal olmayabilir. Bunun tersi Akrep burcu için de geçerlidir. Konuları buna göre değerlendirmeniz sağlıklı ve uzun vadeli bir ilişki için çok önemlidir. Uzun vadeli bir ilişkiye başlamadan önce çıkartacağınız bir doğum haritası (horoskop) ile hangi yanlarınızın uyumlu hangi yanlarınızın uyumsuz olduğunu daha iyi anlayabilirsiniz.

www.akrep-burcu.com 30 Mayıs 2017
Analiz Siteye Aittir. İzinsiz veya Link Kullanmadan Alıntı Yapmayınız

Başa dön