YAY GÜNCESİ..

Cevap gönder


Bu soru spambotlar tarafından otomatik form gönderimlerini önlemek için sunulur.
İfadeler
:) :D :b :( :oo :? :( :a :k :u :d :o :dus :uyku :op :gul :hipnoz :opucuk :seytani :selam :dil :hayir :pufff :gozkirp
Daha fazla ifade görüntüle

BBCode AÇIK
[img] KAPALI
[flash] KAPALI
[url] AÇIK
İfadeler AÇIK

Başlık incelemesi
   

Geniş görünüm Başlık incelemesi: YAY GÜNCESİ..

Re: YAY GÜNCESİ..

gönderen güzin » Çrş 06 Kas, 23:14

Şu an is yeri nöbetçi.Ayakta duramayacak kadar yorgunum.Keşke daha önce ne iş yaptığımı soylemeseydim.Sanıyorum lotusu birçok kişi tanıyor. Meslektaşlarım dahil.ve muhtemelen benden utanıyorlar. Utanmalarina gerek yok.genelleme yapılamaz tek kişi ile:(.herkes kendinden sorumlu. Ve aslına bakarsanız ben kendime eziyetten bıktım.Yani beni yok sayabilirsiniz. Tıpkı benim sizleri yok saydığım gibi..

Re: YAY GÜNCESİ..

gönderen Akrep » Pzt 21 Eki, 11:38

Hoşbolduk güzin hanım :gul

Re: YAY GÜNCESİ..

gönderen güzin » Cmt 19 Eki, 23:12

Akrep yazdı:
Cmt 19 Eki, 17:34
güzin yazdı:
Prş 03 Eki, 18:23
iyi akşamlar akrep.Uzun zamandır yoktun:) sen dahil uzun süredir hiçbir mod yok:)
iyi akşamlar, herkesin bir kafa izni olur :b

işler sıkı zaman bulursam girebiliyorum
Hoşgeldin Akrep :gul

Elbette dinlenmek lazım kesinlikle zaman zaman..

Re: YAY GÜNCESİ..

gönderen Akrep » Cmt 19 Eki, 17:34

güzin yazdı:
Prş 03 Eki, 18:23
iyi akşamlar akrep.Uzun zamandır yoktun:) sen dahil uzun süredir hiçbir mod yok:)
iyi akşamlar, herkesin bir kafa izni olur :b

işler sıkı zaman bulursam girebiliyorum

Re: YAY GÜNCESİ..

gönderen güzin » Sal 15 Eki, 00:04

Umarim öte dünya ve bizi koruyup gözetenler vardır.Yaşadığım bunca acı, tasa ve hayal kırıklığıni başka hiçbir şey telafi edemez.Kendimi bu dünyada çok yalnız hissediyorum. Çok yalnız. Ve kimsesiz. Ve aslında öyleyim. .

Re: YAY GÜNCESİ..

gönderen güzin » Prş 03 Eki, 18:23

iyi akşamlar akrep.Uzun zamandır yoktun:) sen dahil uzun süredir hiçbir mod yok:)

Re: YAY GÜNCESİ..

gönderen güzin » Pzt 16 Eyl, 02:48

Etiket onemli olmasa kimse oğlunu kızını doktor,muhendis yapmaz bu zahmete girmez

Evet en çok etiket için eczacı oldum.ama artık hiçbir şeye ihtiyacı m yok.bu etiket dahil!

---

Hayatinda bir temizlik yapmak icin Musk'in Mars'a Tesla gonderdigine inananlarla iletisimini kes.(twe ter den alıntıdır)

Lotus: Ben şunu anlaya mi yorum.neden ısrarla lider benim, yada biziz deniyor.önemli olan kul olmak değil miydi.sen kul lu gü nu yap , gerisine Karışma denil mi yor muydu?bu ısrar niye.Yiğidi öldür hakkını yeme.en iyi olmayı hak etti o kabul edin bence.her açıdan en iyi olmayı sonuna kadar hak etti!

Re: YAY GÜNCESİ..

gönderen güzin » Pzr 15 Eyl, 20:06

Lotus meselesi yüzünden yalnız kaldım belkide.akraba,es,dost samimi ve içten,ve normal davranmalar artık.eskiden de yalnız dim.ama en azından insanlar saygı duyuyor du.simdi ise p*sık diyorlar içlerinden.yüzüme bir şey demeseler de,düşünce bu genelde biliyorum.ama ben Lotus olmaktan gurur duyuyorum.dünyadaki en asil insan olmaktan yani.bunu herkes göremez.benım bunu göremeyenlerle isim olmaz.ne dey en desin.iyiki lo tu sum..

Re: YAY GÜNCESİ..

gönderen güzin » Pzr 15 Eyl, 08:31

Kabala ve Zohar hakkinda bilgin yoksa sahte-bilimi gercek bilim saniyor olman cok normal.(tweeterdan alıntıdır)

Lotus:dün Kule den "Büyük Sır veya Okul tiz min İf şasi kitabı aldım.Tamam'ı tek kitap yetmez bazı sistemleri anlamak için ama bana yeter bence.ama belki bu konuda oradan 2.bir kitap daha alırım aynı konuda.

Ayrıca hatırlatırim ben islami m ama herkese geldim.

---

Bir noktada anlamaya teslim olduğun bir konu var: İstediğin kadar zeki veya duygusal ol, kurgula, planlar yap; ama hayatın matematiği sonuç vermeden, işlemler tamamlanmıyor...
Doğrusu büyümek hiç bitmiyor..
Ve büyümek hali, mevsimlerden sonbahara benziyor... (tweterden alıntıdır)

lotus:Büyümesemde olur artık.artık hiçbir konuda isteğim yok.ben böyle dünyanın.......

ama şu da var.kötüler olmasaydı kıymetimi bilemezdım.ve kendimi anlamsız bulurdum.ve şu an kötüler hiç olmadıkları kadar hain, zalim ve karaktersizler.kötünün dibi yani.

---

Stanford Üniversitesi’nde kendi laboratuvarını kurup genetik ve kanser çalışmalarıyla dünyaca ün kazanan genç bilim kadını Gözde Durmuş şimdi de #JCI tarafından Dünyanın En Başarılı 10 Genci listesine seçildi.Medikal İnnovasyonlar kategorisinde dünya birincisi. Tebrikler @gozdis(tweterden alıntıdır)

lotus: herkesin görevi var.bu bayanınkide bilim insanı olmak.dünyaca ünlü.evet herkes bilim insanı olamaz, olması da mantıklı olmaz zaten.bunları yazmam taktir etmediğim anlamına gelmez ama.

Re: YAY GÜNCESİ..

gönderen güzin » Cmt 14 Eyl, 14:00

Marmara eczacılık mezunuyum.1991 girişliyim.hiçbir arkadaşımla diyalogum yoktu.okul bitti.hiç arayıp sormadım.onlar zaten aramadı:).çünkü samimi değildim ki.merhabalık samimiyetim vardı.

Bugun googleye fakültede hatırladığım 2.ısmi yazdım. eczacı olduğu için kolayca ulaştım evet.ve sonra beni sınıfın watsup grubuna kattılar:)okulda samimiyet kurmamıştım; çünkü antisosyal bir insandım.hatta hafif otıstık bile olabilirim.şuanda pek sosyal sayılmam ama sanırım yaşımın getirdiği bir rahatlık oluştu.ve lotus olmanın verdiği tecrube.lotusluk bana çok yol aldırdı evet;)hani geçmişe dönsem aynı şeyleri yaparmıydım; elbette evet.ben kaderimi oynadım bence.ne derseniz deyin.neyse bu konuya girmeyeyim.başka başlıkta yazdım zaten bugun ve başka günlerde sayfalarca.

muhtemelen eczacılık fakültesi arkadaşlarım lotusu tanıyordur.neyse artık lotus olmaya alıştım;)yani aslında yeni yeni alışıyorum;)(((

---

lotus lotus lotus!

ben nete geldiğim günkü kimliğime döneceğim.yada gençliğime yada çocukluğuma.ne güzel insandım.hani insan kavga ettiklerine benzer ya zamanla; öyle oldum bende sanki!...

---

Evet dünyadaki en önemli insanım.Ama takan yok :))))

ama alıştım; yani ben de takmayanları takmıyorum evet:))

---

“En çok da senden nefret edememekten nefret ediyorum...” (tweterden alıntıdır)

MAVİ LOTUS:Hislerim güçlü.empatimde.empati kuruyorum.ben olsam; bende nefret etmezdim sanırım lotusdan:)ama şu da var.yakınen tanısanız daha farklı düşünürdünüz.samimi olsak ve ön yargılı bakmasanız mesela seversiniz hatta.cidden;)eminim hatta bundan.çünkü yaradan buna ayarlı yaratmış.cidden iyi bir insanım.vicdanlı, sevgi dolu, adil..daha birçok iyi özellik.mükemmel değil ama mükemmele yakın.belki mükemmel olsa bu kadar sevilmez evet;)

---

Her zorluğun sonunda doğan bir ışık vardır. Eğer elleriniz diken yaralarıyla kan revan içinde kaldıysa güle dokunmanıza çok az kalmış demektir.(TWETERDEN ALINTI)

MAVİ LOTUS:Pozitifgibi görünen negatif mesaj evet;))))))))))

---

Ben ve onlardan başka insan yok mu! hiç kimse yok mu!evet iyiler hala insan!ama sayımız yok denecek kadar az evet!...

Re: YAY GÜNCESİ..

gönderen güzin » Cmt 14 Eyl, 11:44

2018 Kasımdan beri her yayınımda her yazımda her konuşmamda KARMAYA dikkat karma yaratmamaya dikkat diye söyleyip duruyorum.10 Ocak 2020 Ay tutulmasında karma çok etkili çalışacak ! Temizledin temizledin yeni karma yaratmaya devam mı ettin sonucları 10 Ocakta çok acı çıkacak.(tweterden alıntıdır)

MAVİ LOTUS:Bence artık lotusdan çok sizler dikkat edin yapıp ettiklerinize(özellikle ona yaptığınız hakaretlere, sonu olmayan, olmayacağı belli olan hakaretlere)..çünkü artık haddi aştı!.. hemde çok!... yeter gerçekten!...

----

dün kuleden 5-6 tane kitap aldım.ikisi indirimdeydi.uzun szüredir kitap almıyorum ve okumuyorum.biri astroloji kitabı, ikisi ezoterik kitaplar tabiki de:)

Re: YAY GÜNCESİ..

gönderen güzin » Cmt 14 Eyl, 11:05MAVİ LOTUS:Aşk süper bir şey bence.yerinde ve zamanında ise tabi;)

Re: YAY GÜNCESİ..

gönderen güzin » Cmt 14 Eyl, 10:33

bugün konya yağışlı sanırım.ama bugün yağmur istemiyorum.çünkü pazardan patlıcan aldım.kurutmak için ipe dizdim dün.ıslanmalarını istemiyorum:)ayrıca havanın güneşli olmasını istiyorum.güneş bana iyimserlik veriyor; bunu son zamanlarda nihayet anladım.ama yine de yağmuru hala çok seviyorum(kar yağışı dahil).yani güneşten daha çok..

Re: YAY GÜNCESİ..

gönderen Akrep » Cmt 14 Eyl, 10:06

Günaydın Güzin hanım

Re: YAY GÜNCESİ..

gönderen güzin » Cmt 14 Eyl, 10:03

Günaydın Akrep : )

Başa dön