Akrep - Akrep Uyumu

akrep akrep uyumu, iki akrep anlaşır mı, iki akrep anlaşabilir mi, iki akrep mutlu olabilir mi, akrep akrep uyumu nasıl

Akrep Burcunun Uyum Tablosu, Akrep burcu uyum tablosu, akrep burcu en uyumlu burç, Akrep burcu hangi burçlarla daha iyi anlaşır? akrep burcu uyumu, akrep burcu aşk uyumu, akrep burcu cinsellik uyumu, akrep burcu evlilik uyumu, akrep burcu hangi burçla anlaşır
Kullanıcı avatarı
c@n@n

Okunmamış mesaj gönderen c@n@n » Pzr 27 Ağu, 19:35

Bence akrep-akrep ilişkisi mükemmel bir birliktelik olur.. :)

5 Milyar yıllık dünyanın 100 yıllık zaman diliminde,
6 Milyar insanla birlikte,
Bir seferliğine,
Bir şansta bana verilmişler.

Nasıl olurda bu tekrarı olmayan zamanda başkalarını tekrar ederim.
Bu, Bana göre değil, Seni bilemem...

Misafir_Akrep

Okunmamış mesaj gönderen Misafir_Akrep » Pzt 28 Ağu, 00:03

Bunu herkes biliyor istersen imzan hakkında konuşalım..Gerçekten imzan insan ömrünün ne kadar kısıtlı olduğunu ve başkalarını tekrar etkemeyecek kadar özgül oluşunu iyi ortaya koyuyor..

Kullanıcı avatarı
serqet
*SiyahAkrep*
*SiyahAkrep*

Okunmamış mesaj gönderen serqet » Pzt 28 Ağu, 01:02

bence dünyanın en "en"lerini taşıyan ilişkisi olur diyeyim:P
ama yine de denemek lazım tabi

Kullanıcı avatarı
SScorpiOO
*Yılan*
*Yılan*

Okunmamış mesaj gönderen SScorpiOO » Pzr 18 Mar, 19:37

bu bana uymuyo sanırım hesap vermem:)))))))

Kullanıcı avatarı
EffEndY
*SiyahAkrep*
*SiyahAkrep*

Okunmamış mesaj gönderen EffEndY » Cmt 27 Eki, 00:07

Akreple Akrebin geçinebilmesi için aralarında bir sır mesafesinin kalması zorunlu. Bunun için de Güneşlerinin birleşmemesi iyidir. Ama bu iki Akrep de dengesizse, kıvılcım çıkması hafif kalır, her taraf yanar kül olur. Ve iki uç olasılık vardır. Bu ilişkiden ya iki taraf da çok güçlü bir biçimde çıkar, ya da hayatlarına sıfırdan başlayacak derecede herşeylerini kaybederler.
BİLİNÇALTINI HAPSET ki O SENİ HAPSETMESİN;
İÇGÜDÜLERİNE HAKİM OL ki ONLAR SANA HAKİM OLMASIN!!!

Sun's GirL

Okunmamış mesaj gönderen Sun's GirL » Prş 22 Kas, 14:14

vallaa denk gelemedik öyle bi akrebe:)

Sun's GirL

Okunmamış mesaj gönderen Sun's GirL » Prş 22 Kas, 15:54

kukicim, ben hiçbir zaman kazanmalıyım diye diretmedim yaylık hep adaletli davrandı. ama akreplikten hep KENDİMİ ifade edememezlik gibi bir özellik almışım ki ifade etme güçlüğü çekiyorum. anlaşılamıyorum. ortak doğruda bile anlaşılamıyorsun olmaz böyle şey...

nedir biliyormusun? insanlar geçmişin acılarını yeni ilişkilerine yüklüyorlar. yeni ilişkilerine başlarken bir kere önyargıyla başlıyorlar. o beni üzdü bu beni üzdü deyip, bak bana sakın şunun gibi davranma diyeceklerine, başladıkları her ilişkiye ayrı bir özen verip, ilk kez başlarmışcasına başlasalardı, hani ne bileyim, biriktirmiş öfkesini acısını sanki sana kusmak için biriktirmiş... ve sana adeta temizlikçi görevini vermiş. yüreğindeki kırıkları acıları temizleme işini. ... oysa ben kırık dökük bırakmam, bütün çerçöpü toplar yakarım yüreğimde.. alınması gereken dersleri alırım, geçmişe geçmiş derim, eğer geçmesini gitmesini istiyorsam ve başlayacaksam yeniye öyle başlarım. ne geçmişin yükünü yüklerim ne acısını. çünkü yeni gelenin suçu yoktur... ondan beklemem yüreğimde temizlik yapmasını... buarada bu verdiğim örnek özel hayatımla alakalı değil, biline:) çevremde sağda solda gördüğüm ilişki hataları. malum konu ilişki hatalarına doğru kaymış, kaymışken yazayım dedim. yaylar bilgi denilen öğrenilmiş görülmüş gerçekliği yayar anlatır açıklar mantığına uygun olarak yazdım:)
En son Sun's GirL tarafından Prş 22 Kas, 20:59 tarihinde düzenlendi, toplamda 1 kere düzenlendi.

Kullanıcı avatarı
kahve
*SiyahAkrep*
*SiyahAkrep*

Okunmamış mesaj gönderen kahve » Prş 22 Kas, 16:07

belki dogrusu, gecmisde yasananlari silip atmak degilde onlardan olgulasarak arinmaktir.insanin kendisine ders cikartmasi gerektigini düsünüyorum ve
ancak böylece daha güzel belkide ümit edilen askli iliski yakalanabilinir
Suclar insanlarin yüzünde görünseydi aynalar satilmazdi
P.Ustinov

Kullanıcı avatarı
KEDİ
*SiyahAkrep*
*SiyahAkrep*

Okunmamış mesaj gönderen KEDİ » Prş 22 Kas, 16:46

Yormayın arkadaşlar kendinizi sizi anlıyacak sizi incitmicek ne bir koca nede bir sevgili bulamazsınız ya çekerim diceksiniz imzayı basacaksınız yada herkes yoluna ben böyle de iyiyim diceksiniz
ele geçirene kadar nazlı gülüm çiçegim ele geçirildimi dikenli kahküs çiçegi muamelesi
unutmayın ilişkilerde böyleyken birde evlenince düşünün ne gözle bakıldımızı ŞEYTANDA BİR MELEKTİR'YA
YAŞASIN ÖZGÜRLÜK
Ne masaLım nede bir şiir
KeLimeLere anlam yüklemekten vazgeçtim
AnLatasım yok
AnLayasım yok
ÖyLesine işte...

Çocuk olsam yeniden

Sun's GirL

Okunmamış mesaj gönderen Sun's GirL » Prş 22 Kas, 22:55

benim bildiğim düşündüğüm ve tasvip ettiğim ilişkide, başlandığı an o iki insanın başlangıcıdır..ondan önceside geçmiştir ve kimse kimseyide bu geçmişten dolayı yargılayamaz.üzüntüleri paylaşırsın orası öyle sonuçta seviyorsundur... ha akrep-akrep bunu yaparmı? yapabilirse bravo derim.