akreplere özel aralık ayı yorumu

Burçların Aylık Yorumları ve Öngörüleri
Kullanıcı avatarı
akkrep
*GriAkrep*
*GriAkrep*

akreplere özel aralık ayı yorumu

Okunmamış mesaj gönderen akkrep » Cmt 03 Ara, 13:32

Sevgili Akrep,

Yeni ayın günlük maddi , gelirlerinizi temsil eden Yay burcunda doğması bu ay itibari ile , yeni ekstra gelir kaynaklarına sahip olabileceğinizi gösterir. Artık Jüpiter’ in de burcunuzda hızlı bir şekilde ilerlemesi ile , tüm 2006 yılı boyunca zodyak ‘ ın favorisi siz olacaksınız. Yalnızca bu yeni ay esnasında Uranüs ‘ ün çocuklarınızı, duygusal ilişkilerinizi ve şans oyunlarınızı temsil eden bölgede zorlayıcı açıları bilhassa borsa , hisse senedi, tahvil, bono gibi çeşitli riskli yatırımlar ile, maddi varlıklarını arttırmak isteyen Akrep burcu arkadaşlarımızın bilhassa ayın 13 ‘ ünden 19 ‘ una kadar ciddi kayıplara uğrayabileceğini bize gösterebilir. Bazen buradaki Uranüs karesi ay başından itibaren geçici kazançları gösterse bile 15 Aralık dolunay ‘ ı esnasında ciddi maddi ve ekonomik kayıplara uğrayabilirsiniz. 95 yılından beri yönetici gezegeninizin maddi ve ekonomik olarak hayata bakış açınızı zorlayarak hayatı algılayış biçiminizi geliştirmeye çalıştı sevgili Akrep. 15 Aralık dolunay ‘ ı esnasında beklenmedik , ekstra gider ile karşılaşabilirsiniz. Örneğin eşiniz ile eğer boşanmak için anlaşmış iseniz, nafaka vermek zorunda kalacak, maddi varlıklarınızdan kayba uğrayacaksınız. Doğanızdan kaynaklanan doğal para kazanma yeteneğinizi , olumlu şekilde kullanmayıp toplumun geleneksel olarak kabul etmediği şekilde parasal kazançlara ulaşmaya çalışırsanız, ciddi maddi kayıplar ile bu ayın 15’ i civarında karşılaşabilirsiniz. Ne yazık ki, İkizler burcunda olan dolunay iki ayrı ödemeye sebebiyet verebilir. Dolunay , başkalarından elde etmiş olduğu gelir ve kaynakları gösteren bölgede oluşacağı için, ödemekle yükümlü olduğunuz beklenmedik bir vergi borcunu , sigorta primini , eğer kredi kartı borcunuzu ödemedi iseniz bunun çok yüklü bir faizini ödemek zorunda kalabilirsiniz. Bu dönemde muhasebecinize ödemelerini olumlu şekilde yaptığından emin olmalısınız. Bazı Akrep burçlarımız uzun zamandan beri eşleri ile ilgili ciddi problemler yaşamaktalar. Karşıt burcunuzdaki Mars sizi zorlamakta . Her ne kadar olumlu etkilere Mars sebebiyet vermişse de 10 Aralıktan itibaren , Şubat başına kadar ilişkilerinizi zorlamaya devam edecek. Akrep bayanlarımızı güzellik salonlarına karşı uyarıyorum. Ocak sonuna kadar olan dönemde güzellik salonlarında beklenmedik problemler ile karşılaşabilirsiniz. Saçlarınız yanabilir, boyatmak istediğiniz renk ile sonuç aynı olmayabilir , kurutma makinaları bozulabilir. Siz bigudili iken, elektrikler kesilebilir.

Romantik akşamlara herşeye rağmen kavuşmak istiyorsanız sevgili Akrep bunun için 13 Aralık , 23 Aralık ve 29 Aralık günlerini beklemelisin. 29 Aralık günü yeni bir gelir kaynağı ile de karşılaşabilirsin.

Sevgi ile kalın

Astrolog Oğuzhan Ceyhan
oguz@karmaastrology.com

www.karmaastrology.com
www.oguzhanceyhan.com

Kullanıcı avatarı
Yönetici
Portal Yöneticisi
Portal Yöneticisi

Okunmamış mesaj gönderen Yönetici » Cmt 03 Ara, 15:42

Araştırma için Teşekkürler akkrep
"Sükunetin vereceği huzuru hiçbir maddi imkan sunamaz"

TheGirlofSuN

Okunmamış mesaj gönderen TheGirlofSuN » Cmt 03 Ara, 15:51

tühh bende 20 si gibi kuaföre gidecektimm...

Kullanıcı avatarı
akkrep
*GriAkrep*
*GriAkrep*

Okunmamış mesaj gönderen akkrep » Cmt 03 Ara, 17:43

gitme ben gittim rezil oldum:)
Kaçıncı ölmem ? Kaçıncı dirilmem bu? Bir Anka Kuşu gibi kendimi külümden yarattım....

Kullanıcı avatarı
akkrep
*GriAkrep*
*GriAkrep*

Okunmamış mesaj gönderen akkrep » Cmt 03 Ara, 17:48

AkrepKral yazdı:Araştırma için Teşekkürler akkrep
GERÇEKTEN ZEVKTİ.....

peri

Okunmamış mesaj gönderen peri » Pzt 05 Ara, 11:04

tşkler akrep

Kullanıcı avatarı
lastlovercan

Okunmamış mesaj gönderen lastlovercan » Çrş 07 Ara, 00:16

bişi anlamadım am genede tsk :!:

Kullanıcı avatarı
heaven
*SiyahAkrep*
*SiyahAkrep*

Okunmamış mesaj gönderen heaven » Çrş 07 Ara, 11:54

Bu biraz daha ayrıntılı ....... :idea:
Ben gelmedim davi için,
Benim işim sevi için,
Dostun evi gönüllerdir,
Gönüller yapmaya geldim...

Kullanıcı avatarı
akkrep
*GriAkrep*
*GriAkrep*

Okunmamış mesaj gönderen akkrep » Çrş 07 Ara, 12:14

eline sağlık:)))
Kaçıncı ölmem ? Kaçıncı dirilmem bu? Bir Anka Kuşu gibi kendimi külümden yarattım....

Kullanıcı avatarı
heaven
*SiyahAkrep*
*SiyahAkrep*

Okunmamış mesaj gönderen heaven » Çrş 07 Ara, 13:04

:D Afiyet Olsun :D

:twisted: şaka tabiki bilgi paylaştıkça güzeldir :twisted:
Ben gelmedim davi için,
Benim işim sevi için,
Dostun evi gönüllerdir,
Gönüller yapmaya geldim...

Kullanıcı avatarı
akkrep
*GriAkrep*
*GriAkrep*

Okunmamış mesaj gönderen akkrep » Çrş 07 Ara, 13:35

:D