Burçların illallah dedirten özellikleri

Burçlar Hakkında Genel Bilgiler
Kullanıcı avatarı
Kordugum
*Yılan*
*Yılan*

Okunmamış mesaj gönderen Kordugum » Pzt 21 Mar, 20:50

NEresi gercek be bunların BAzı ınsanlara göre gercek olabilir ama. BEn sanmıyorum kı HEr kova MAvi rengini sevsin , Her akrep zor birisi olsun.

Karanlığın Perdesi Bütün Kötülüğü Örtemez !

Kullanıcı avatarı
Yönetici
Portal Yöneticisi
Portal Yöneticisi

Okunmamış mesaj gönderen Yönetici » Pzt 21 Mar, 21:17

Astroloji de herkes burçların özelliklerini aynen taşıyacak ve herkes te burç yorumlarının söylediği şeyleri sevecek diye bir şey de yoktur zaten. Aynı burçtaki kişiler dahi birbirine benzemez. Bunun nedeni de herkesin sadece tek bir burçtan etki almamalarıdır. Kendinden burç haritasını çıkarmışsın. Haritanda sadece tek bir burç mu var senin. 5 tane burcun etkisi altındasın. Ayrıca herkes doğuştan getirdikleri haricinde büyümüş olduğu çevrenin de etkilerini alır. netice de her insan farklı özellikleri ile ortaya çıkar. Burçların insan üzerindeki etkisini kabul ettiğini varsayarak söylüyorum. Ancak belli bir yaştan sonra insanın özündeki özellikler ortaya çıkmaya ve o ölçüde şekillenmeye başlar (olgunlaşma muhabeti) İster çevrenin isterse başka bir şeyin etkisiyle olsun insanın doğuştan kazanmış olduğu özellikler temelde tam olarak değiştirilemez ve bir şekilde belirgin olarak ortaya çıkar. Aynı burçta olanlar birbirinden farklıdır ama belli noktalarda da benzerdirler. Tıpkı Kovaların Ukalalıkları gibi. Veya Akreplerin cinsel tutkusu gibi.
"Sükunetin vereceği huzuru hiçbir maddi imkan sunamaz"

Kullanıcı avatarı
Desire
*GriAkrep*
*GriAkrep*

Okunmamış mesaj gönderen Desire » Sal 22 Mar, 19:01

akreplerin doğduklarında 1-2 yıl içinde yakın çevreden birinin öldüğü ile ilgili yazıları ben de okumuştum önceden başka bi yerde. ben de doğmadan 2 yıl önce bizim yakın akrabalardan biri ölmüş.bu olay astrolojinin çözemediği en tuhaf olaylardan biridir(okuduğum yazı öyle diyodu).bu olay akreplerin %90 ında gerçekleşirmiş.
arkadaşlar siz hatırlayın şimdi, akrep, burç ve bulunduğu ev olarak neyi simgeler:ÖLÜM, YENİDEN DOĞUŞ değil mi özellikle?
akrep burcundan başka bi burç ölümü simgelemez ki.aynı zaman da akrepler değişim ve yeniliği simgeler.yeniden küllenme,doğuş.zaten akreplere dikkat edin sanki ölmüş de dirilmiş gibi bir olgunlukla yaşarlar.cehennemden geçtikleri söylenir ama ben de bunun tam olarak nasıl olduğunu anlayamadım....
Sessiz sular derinlerdedir...

Kullanıcı avatarı
Akrep_Sibel
*GriAkrep*
*GriAkrep*

Okunmamış mesaj gönderen Akrep_Sibel » Sal 05 Nis, 21:30

merve yazdı:evet benim de doğduğumda yıl dayım ölmüş yani her halukarda bir akrep doğsa da ölse de bi yakını ölüyo demekki çok ilginç ilk defa akrep olmaktan korktum!
"Astrolojideki en garip olaylardan biri de bir Akrebin doğmasından bir yıl önce veya bir yıl sonra aile içinde bir akrabanın ölmesidir. Ve bir Akrep öldüğü zaman da, ondan bir yıl önce ya da bir yıl sonra aile içinde bir doğum olur. En az yüzde doksan beş oranında bu olay meydana gelir. "

bu benim ailemde de aynen oldu. gerçekten garip
"Ve Bir Gün Gecenin İçinden Acı Bir Çığlıkla Çıka Geldik. Dünya Bizi Bekliyordu. İki Kıskacımın Arasında Diz Çöktü ve Ayaklarıma Kapandı"

Kullanıcı avatarı
gece_akrebi
Portal Yöneticisi
Portal Yöneticisi

Okunmamış mesaj gönderen gece_akrebi » Çrş 07 Ara, 00:19

bende bu akreplerle ilgili ölümler olayını duydum, ama benim uzun gözlemlerim sonucu daha farklı bişeyler çıktı ortaya; çevremden tanıdığım veya kısmen tanıdığım insanların içindeki akrep burcunda olanlar çocukken babası ölmüş. bir örnek vermek gerekirse şarkıcı teoman akreptir ve 10 yaşında babasını kaybetmiştir. mesela ben çocukkende abim öldü. iki akrep bebeğinin dedeleri öldü. biri benim komutanımın kızı olmuştu, doğumdan bir kaç ay sonra komutanımın babası öldü. diğer örnek kuzenimin kızının doğumundan bir yıl önce de dedesi ölmüştü.
ben 2 yaşındayken babaannem ölmüş. çok ilginç. hala araştırıyorum, tanıdık öldüğünde akrabalarının içinde akrap varmı diye inceliyorum. çok kafamı kurcalıyor. veya akrep doğduğunda ailesinden biri ölücekmi diye düşünürüm.
bir yanımız ölüm bir yanımız düğün...

POİSON

Okunmamış mesaj gönderen POİSON » Çrş 07 Ara, 00:22

akrep burcu herşeyin aşırılığına kaçtığı için,tabi eceliyle ölmüyor.olgun ve sabırlı akreplerden bahsetmiyorum.

Kullanıcı avatarı
heaven
*SiyahAkrep*
*SiyahAkrep*

Okunmamış mesaj gönderen heaven » Çrş 07 Ara, 11:12

Ben beş yaşındaykey dedemi(annemin babası) kaybettim, 13-14 yaşlarında da diğer dedem ve dayımı kaybettim. Gece, belki araştırmalarında işine yarar.....
Ben gelmedim davi için,
Benim işim sevi için,
Dostun evi gönüllerdir,
Gönüller yapmaya geldim...

Kullanıcı avatarı
SeLiN
*SiyahAkrep*
*SiyahAkrep*

Okunmamış mesaj gönderen SeLiN » Çrş 07 Ara, 11:35

Astrolojideki en garip olaylardan biri de bir Akrebin doğmasından bir yıl önce veya bir yıl sonra aile içinde bir akrabanın ölmesidir. Ve bir Akrep öldüğü zaman da, ondan bir yıl önce ya da bir yıl sonra aile içinde bir doğum olur. En az yüzde doksan beş oranında bu olay meydana gelir.
bu olayı ben ancak bir akrebin ölümüyle diğer akrebin doğması olarak biliyorum...ve bizde aynen doğrudur..akrep bir akrabamız ölüyor ve o sırada annem bana hamile..ben(akrep)doğuyorum.(burada ilginç olan diğer nokta cenaze giderken henüz annemin karnında olmama rağmen uçakta olduğumuzu bilmem,hatırlamam ve bunu doğunca anneme sormam)..
Ben bu olayı yıllar sonra öğrendiğimde dikkat ettim..kuzenimin bebeği oluyor(akrep),bir yıl sonra babaannem(akrep) ölüyor..aile büyüklerimizden başka akrep varmı merak ediyorum,çünki bazen rüyalarımı birinin öleceğine yoruyorum,öyleki bu benmişim gibi..aslında kendi ölümümü bile merak etmeye başladım,bir daha aileye yeni bir akrep ne zaman gelecek takip etmek lazım:p
ondan bir sene sonramı öncemi ölürüm orası belli değil tabi..
çok değil 1 ay içinde şu anda 1ytl olan bir dergi var adını vermeyeyim..orada bir magazin haberi vardı..ufacık bir haber.."x çiftinin çocukları oldu,çok ilginç geçen sene aynı tarihte Xin babası vefat etmişti..aynı olay X ailesinde birde şöyle gerçekleşti"diye bi "sözde" uyduruk haber..tabi yazanlar bunu bilinçli yazmamışlar..hemen aklıma bebeğin burcu geldi..evet:akrepti!..
evet bu olay kanımca doğrudur..
UTANDIĞIN ŞEYİ YAPMA,YAPIYORSAN SÖYLEMEKTEN UTANMA!

Kullanıcı avatarı
heaven
*SiyahAkrep*
*SiyahAkrep*

Okunmamış mesaj gönderen heaven » Çrş 07 Ara, 11:47

o zaman şöyle diyebilir miyiz, dünyada akreplerin sayısı hiç eksilmiyor ve artmıyor. Hep aynı kalıyor. Akreplere kota mı kondu ne???? :shock:

Çok enteresan bir olay ama, korkmak lazım ya sıra bizdeyse....
Ben gelmedim davi için,
Benim işim sevi için,
Dostun evi gönüllerdir,

Kullanıcı avatarı
SeLiN
*SiyahAkrep*
*SiyahAkrep*

Okunmamış mesaj gönderen SeLiN » Çrş 07 Ara, 11:57

:)ölümden korkmuyorsun değil mi?
güzel bir bakış açısı..bazı gazeteler vardır tirajları hep aynıdır,hitap ettiği okuyucularını bilir ve az satsa bile tarzından ödün vermez..evet olabilir yeryüzünde belli bir akrep kotası vardır belki:) aslında fena bişi sayılmaz..karizmatik kalırız:p
dünyanın dengesi böyledir belki...

Kullanıcı avatarı
heaven
*SiyahAkrep*
*SiyahAkrep*

Okunmamış mesaj gönderen heaven » Çrş 07 Ara, 12:52

Ölümden korkmam, sonuçta bir gün mutlaka öleceğiz, ama kötü bi şekilde ölmekten korkarım, birde yapmak istediklerimi yapamadan ölmekten....

EVET benlkide AKREPlerin dünyada ayrı bir yeri vardır.... Kota koyduklarına göre......... :D
Ben gelmedim davi için,
Benim işim sevi için,
Dostun evi gönüllerdir,

POİSON

Okunmamış mesaj gönderen POİSON » Çrş 07 Ara, 19:55

tüm insanlar korkar ölümden ve yaşları kaç olursa olsun,bir türlü ölümü kabullenemezler.ölümden korkmamak için yaşamayı unutmak lazım.onunda olması için insanın çok bunalımda olması lazım,çok bunalıma girem insanında mantıklı bir düşüncesi olmaz.

Kullanıcı avatarı
SeLiN
*SiyahAkrep*
*SiyahAkrep*

Okunmamış mesaj gönderen SeLiN » Prş 08 Ara, 11:08

walla ben korkmuyorum ölümden scorp..sadece şeklinden korkarım..hatta eğer şekli güzel olur ise(yani rahat bir ölüm) sevinerek karşılayacağımı sanıyorum ölümü..bilmem artık delimi dersin ne dersin :wink:

Kullanıcı avatarı
smuglers
*GriAkrep*
*GriAkrep*

Okunmamış mesaj gönderen smuglers » Cum 09 Ara, 04:48

Bu kota olayı banada mantıklı geldi! Düşünsenize AKREP sayısının çogaldığını dünya yerinden oynardı bence.. Dünya cehnnem gibi olurdu :)
Fire from the black shadows......

Kullanıcı avatarı
heaven
*SiyahAkrep*
*SiyahAkrep*

Okunmamış mesaj gönderen heaven » Cum 09 Ara, 12:49

Bence tam aksine yaşanası ve adil bir dünya olurdu :)
Ben gelmedim davi için,
Benim işim sevi için,
Dostun evi gönüllerdir,