ne kadar kıskançsınız?

Kimse Akrep Kadar Kıskanç Olabilir mi? Yoksa Sahiplenici miydi? Aşırı Sahiplenmeyi İstemeyen mi Yoksa Sahiplenen mi Suçlu? Sahiplenilmemekten Şikayetçi Olanlar Daha Fazla Değil mi?
Armagedon

Okunmamış mesaj gönderen Armagedon » Cum 02 Ara, 12:02

SCORP27m yazdı:doğru doğru.hemen öldür: ))
yanlız dedikoducular başta gelir scorp

POİSON

Okunmamış mesaj gönderen POİSON » Cum 02 Ara, 12:04

bildiğim ve gördüğüm kadarıyla sen oğlaksın,bizdende haşin çıktın. :) yalnız senin konuyla bir bağlantım yok oğlak kardeş.

Armagedon

Okunmamış mesaj gönderen Armagedon » Cum 02 Ara, 12:07

SCORP27m yazdı:bildiğim ve gördüğüm kadarıyla sen oğlaksın,bizdende haşin çıktın. :) yalnız senin konuyla bir bağlantım yok oğlak kardeş.
şirinlik yaparak kurtardın kendini akrepler en iyi anlaştığım kişilerdir yüzümü kara çıkarmadın :) :)

POİSON

Okunmamış mesaj gönderen POİSON » Cum 02 Ara, 12:08

bende oğlakları çok severim

TheGirlofSuN

Okunmamış mesaj gönderen TheGirlofSuN » Cum 02 Ara, 12:19

Biri oğlak mı dedi:) demek oğlaklar kıskançlıktan cinayet işliyor:) ya peki gereksiz bir kıskançlıksa ne olacak.. ölen öldü kalan sağlar bizimdir olucak galiba.. evet minareye kılıf hazır oluyo hep... Oğlakları sinirlerndirmeye nedense çok bayılıyorummm :)

Armagedon

Okunmamış mesaj gönderen Armagedon » Cum 02 Ara, 12:25

xelnx yazdı:Biri oğlak mı dedi:) demek oğlaklar kıskançlıktan cinayet işliyor:) ya peki gereksiz bir kıskançlıksa ne olacak.. ölen öldü kalan sağlar bizimdir olucak galiba.. evet minareye kılıf hazır oluyo hep... Oğlakları sinirlerndirmeye nedense çok bayılıyorummm :)
hayatta hiç birşey gereksiz yere yapılmaz anlayarak yaklaşırsan anlamak istedigin şeyi anlarsın

TheGirlofSuN

Okunmamış mesaj gönderen TheGirlofSuN » Cum 02 Ara, 12:29

sen ne kadar anlatmaya çalışırsan çalış; senin anlatmak istediğin ancak karşındakinin anlamak istediği şey kadar olacaktır, gereksiz kıskançlık yanlış bir anlaşılmadan da doğabilir.... bu kadar keskin olmamak lazım... çünkü görüğün bazen göremediğin bir şeyin sadece gölgesi olabilir... gölgeler yanıltıcıdır... kısa boylu biri uzun bir gölgeye sahip olabilir mesela :)

TheGirlofSuN

Okunmamış mesaj gönderen TheGirlofSuN » Cum 02 Ara, 12:30

ama ben seni fazla kızdırmayacağım bu çok hoşuma gitsede bunu harcayacak bir oğlağım var :) onu kızdırmak daha eğlenceli ehuheu

Armagedon

Okunmamış mesaj gönderen Armagedon » Cum 02 Ara, 12:37

xelnx yazdı:ama ben seni fazla kızdırmayacağım bu çok hoşuma gitsede bunu harcayacak bir oğlağım var :) onu kızdırmak daha eğlenceli ehuheu
akreplerin enerjisi bitmez diye biliyordum sen niye farklısın enerji sorunumu var

TheGirlofSuN

Okunmamış mesaj gönderen TheGirlofSuN » Cum 02 Ara, 12:38

:mrgreen: benim enerjimin bittiği yerde sen heralde YOK olursun

POİSON

Okunmamış mesaj gönderen POİSON » Cum 02 Ara, 12:40

:x

Armagedon

Okunmamış mesaj gönderen Armagedon » Cum 02 Ara, 12:41

xelnx yazdı::mrgreen: benim enerjimin bittiği yerde sen heralde YOK olursun
senin olduğun yerde zaten yokum mmmm olmayı istermiydim bi düşüneyim

POİSON

Okunmamış mesaj gönderen POİSON » Cum 02 Ara, 12:42

:D

POİSON

Okunmamış mesaj gönderen POİSON » Cum 02 Ara, 12:42

ve akrep oğlak kapışması :)

Armagedon

Okunmamış mesaj gönderen Armagedon » Cum 02 Ara, 12:45

dedimya akreplerle iyi anlaşıyorum senin le niye olmasın :)