BUGÜN DOĞANLAR

Astroloji ve Burçlarla İlgili Herşey.
Kullanıcı avatarı
heaven
*SiyahAkrep*
*SiyahAkrep*

Okunmamış mesaj gönderen heaven » Cum 02 Kas, 15:43

yarını bekliycen canım üzgünüm hem doğum günü hediyesi olur benden sana :)

Ben gelmedim davi için,
Benim işim sevi için,
Dostun evi gönüllerdir,
Gönüller yapmaya geldim...

Kullanıcı avatarı
SAVAŞÇI
*SiyahAkrep*
*SiyahAkrep*

Okunmamış mesaj gönderen SAVAŞÇI » Cum 02 Kas, 15:45

kabul etmiyorum ben 19 yaşıma girecem ve bu yaşıma kadar da doğum gunumde bir kez olsun hediye almış değilim eğre doğum gunu hediyesi olarak açıcaksan kalsın istemiyorum saol..

Kullanıcı avatarı
heaven
*SiyahAkrep*
*SiyahAkrep*

Okunmamış mesaj gönderen heaven » Cum 02 Kas, 16:15

kabul etmiyorum ben 19 yaşıma girecem ve bu yaşıma kadar da doğum gunumde bir kez olsun hediye almış değilim eğre doğum gunu hediyesi olarak açıcaksan kalsın istemiyorum saol..
kusura bakma canım, her günü gününde yazmak istemiştim o yüzden... düzeni bozmamak için öle söyledim, doğum günü hediyesi almıyosan saygı duyarım... sevgiler...
Ben gelmedim davi için,
Benim işim sevi için,
Dostun evi gönüllerdir,

Kullanıcı avatarı
SAVAŞÇI
*SiyahAkrep*
*SiyahAkrep*

Okunmamış mesaj gönderen SAVAŞÇI » Cum 02 Kas, 16:20

tşk ederim bilmiyordum her günü gününde yazdığınızı kusura siz bakmayın ben değil.

Kullanıcı avatarı
koyuakrep05
*SiyahAkrep*
*SiyahAkrep*

Okunmamış mesaj gönderen koyuakrep05 » Cum 02 Kas, 17:09

Aramis, frankenstein, kedi ve pembe dogum günleriniz kutlu olsun :P
Madem ki bu kere maglubuz
Netsek neylesek zaid
Gayri uzatmam sözü
Madem ki fetva bize ait
Verin ki basak bagrina mührümüzü

Kullanıcı avatarı
pempe
*GriAkrep*
*GriAkrep*

Okunmamış mesaj gönderen pempe » Cum 02 Kas, 17:33

:D iyiki doğdum beeenn
sakın üzmesin seni karşılıksız sevgiler.

yüreğine taş basarsın acılar birgün diner gider

gitsin aldırma yangınlarda söner

sakın bakma arkana KRALLAR önde gider

Kullanıcı avatarı
heaven
*SiyahAkrep*
*SiyahAkrep*

Okunmamış mesaj gönderen heaven » Cmt 03 Kas, 11:52

03 Kasım;
Uzun Soluklunun Günü

İşaret: 10 – 12’ Akrep
Dönem: Akrep II
Hayat Veren Su

“Zarafetle kaybetmeyi başarabilirsen önemli kazanımlar elde edebilirsin.”

03 Kasım’da doğanlar son derece dayanıklı, sabırlı ve güçlü kişilerdir. Onlar genellikle sabırlı ve kararlı davranarak pek çok işin üstesinden gelebilirler. Nasıl belemek gerektiğini iyi bilirler. Bu yüzden aşk konusunda da hayli sabırlı ve anlayışlı davranırlar ve bu sayede karşılarındaki kişiyi sonunda etkilemeyi başarırlar. Genellikle cool bir yapıları vardır. Patlamaya hazır bir enerjileri olmasına rağmen bunu hassasiyetle kontrol etmeyi ve diğer insanlara göstermemeyi başarırlar. Duygularını içine atarlar ve bu yüzden hayli ıstırap çekerler.

İyi Huyları: Dayanıklı, Konsatre olabilen, Kararlı
Kötü Huyları: Istırap çeken, Depresif, Anlaşılması zor

Bugün Doğan Ünlüler:
Charles Bronson (Film aktör), Roseannne Barr (TV, film aktrist), Mutsuhito Meiji Tenno (Japon imparatoru), Dennis Miller (Komedyen)

Sayılar ve Gezegenler
Bugün doğanlar 3 rakamının ve ‘Jüpiter’ gezegeninin etkisi altındadır. Bu yüzden hayal dünyaları çok zengindir.

Tarot
Büyük Arkana’nın üçüncü kartı ‘İmparatoriçe’dir; yaratıcılığı simgeler. Bu kartın pozitif tarafı yetenek ve sorumluluk, negatif tarafı tutarsızlığı simgelemesidir.

Sağlık
Bugün kendilerini izole ettikleri için çok hassas ve kırılgan olurlar. Bu yüzden duyguları çok çabuk incinir. İnsanları devamlı gözledikleri, onlar hakkında kritik yaptıkları için psikolojileri çabuk yıpranır. Çünkü onların başına gelen felaketlerden doğrudan etkilenirler. Bugün doğanların yemekle aralarında adeta bir aşk ilişkisi vardır, bu yüzden yediklerine dikkat etmeleri gerekir. Psikolojileri açısından yürüyüş yapmaları, yüzmeleri ve takım sporlarına katılmaları faydalıdır.

Tavsiye
Beklemesini, sabretmesini bildiğin gibi, nasıl bırakıp gidileceğini de öğren. Tembellik konusunda dikkali ol ve eğlenmek için fırsatları daha iyi değerlendir.
Ben gelmedim davi için,
Benim işim sevi için,
Dostun evi gönüllerdir,

Kullanıcı avatarı
SAVAŞÇI
*SiyahAkrep*
*SiyahAkrep*

Okunmamış mesaj gönderen SAVAŞÇI » Cmt 03 Kas, 12:00

“Zarafetle kaybetmeyi başarabilirsen önemli kazanımlar elde edebilirsin.”

03 Kasım’da doğanlar son derece dayanıklı, sabırlı ve güçlü kişilerdir. Onlar genellikle sabırlı ve kararlı davranarak pek çok işin üstesinden gelebilirler. Nasıl belemek gerektiğini iyi bilirler. Bu yüzden aşk konusunda da hayli sabırlı ve anlayışlı davranırlar ve bu sayede karşılarındaki kişiyi sonunda etkilemeyi başarırlar. Genellikle cool bir yapıları vardır. Patlamaya hazır bir enerjileri olmasına rağmen bunu hassasiyetle kontrol etmeyi ve diğer insanlara göstermemeyi başarırlar. Duygularını içine atarlar ve bu yüzden hayli ıstırap çekerler.
tamamen katılıyorum beni anlatmışsın ya :)
Bugün kendilerini izole ettikleri için çok hassas ve kırılgan olurlar. Bu yüzden duyguları çok çabuk incinir. İnsanları devamlı gözledikleri, onlar hakkında kritik yaptıkları için psikolojileri çabuk yıpranır. Çünkü onların başına gelen felaketlerden doğrudan etkilenirler. Bugün doğanların yemekle aralarında adeta bir aşk ilişkisi vardır, bu yüzden yediklerine dikkat etmeleri gerekir. Psikolojileri açısından yürüyüş yapmaları, yüzmeleri ve takım sporlarına katılmaları faydalıdır.
buna katılmıyorum tekme tokat dövsende bi yerimi kıramassın :D
Yemeklere gelince iftira yemeklerle aşk yaşamıyorum ben hatta doktor yasağı var domates bile yiyemiyorum :o

Arkadaşlar hepinize çoook TEŞEKKÜR ediyorum.
hediyeleri ve çiçekleri, çiçekçi üzerinden yollaya bilirsiniz.
(her çiçekçi bilir beni) :D

Kullanıcı avatarı
gitaristimm
*Yılan*
*Yılan*

Okunmamış mesaj gönderen gitaristimm » Cmt 03 Kas, 12:05

MUTLU YILLAR.. :P
Kimse sormadan kaybolsam gölgemde, herşeyi unutsam dönermiyim geriye?

http://www.msnbc.msn.com/id/21253084 "No" (Ermeni soykırımı yok..!! oylamaya katılın..!!!!)

..::10Ksm::..

Kullanıcı avatarı
koyuakrep05
*SiyahAkrep*
*SiyahAkrep*

Okunmamış mesaj gönderen koyuakrep05 » Pzt 05 Kas, 19:17

heaven bizimki nerde, sabirsizlikla bu günü bekliyodum ama yok. hani sen hep yorum yaziyodun ya hergün, dogum günü olanlara hitaben :D
Netsek neylesek zaid
Gayri uzatmam sözü
Madem ki fetva bize ait

Kullanıcı avatarı
heaven
*SiyahAkrep*
*SiyahAkrep*

Okunmamış mesaj gönderen heaven » Pzt 05 Kas, 19:23

unutmuşum valla iyiki hatırlattın... bugün çok yoğundu pazartesi ya doğum günümü buldu neyse birazdan gönderiyorum :D
Ben gelmedim davi için,
Benim işim sevi için,
Dostun evi gönüllerdir,

Kullanıcı avatarı
heaven
*SiyahAkrep*
*SiyahAkrep*

Okunmamış mesaj gönderen heaven » Pzt 05 Kas, 19:24

04 Kasım ;
Çekicinin Günü

İşaret: 11-13’ Akrep
Hayat Veren Su

“Ruh bazen olayların akışında çok etkili olur.”

04 Kasım’da doğanlar çevrelerindekileri kışkırtan, çekici kişilerdir. Oldukça cezbedici olduklarından aşk yaşamları ve arkadaşlıkları çok renklidir. Çevrelerindekileri kolaylıkla etkilerler ve bunu büyük bir içtenlikle yaparlar. Fakat fazlaca hayalperest olduklarından bazen gerçeklerle yüzleşmekten kaçarlar. Oldukça meraklı kişilerdir, herşeye burunlarını sokarlar. Bazen bu çevresindeki insanların tepkisini çekse de cazibeleri sayesinde kolayca gönüllerini almayı bilirler.

İyi Huyları: Çekici, İçten, Çezbedici
Kötü Huyları: Herşeye burnunu sokan, Gerçekçi olmayan

Bugün Doğan Ünlüler: Will Rogers (Film aktör), Jeff Lorber (Caz piyanist), Stanislaw Fijalkowski (Grafik sanatçısı), William III (Almanya kralı)

Sayılar ve Gezegenler
4 rakamı ve Uranüs gezegeninin etkisi altındadırlar. Para ve iktidar arasındaki ilişkinin farkındadırlar ve yaşamlarında ikisini de dışlarlar. Ruhsal durumları değişkendir.

Tarot
Büyük Arkana’nın dördüncü kağıdı ‘İmparator’dur. İmparator güvenilirliği ve akılcılığı simgeler. Bu kartın pozitif tarafları güçlü enerji ve irade, negatif tarafları ise inatçılık ve baskıcılıktır.

Sağlık
Sağlınız için saldırgan ve kavgacı tutumunuzu kontrol etmeye çalışmalısınız. Meditasyon yapmayı öğrenmek size faydalı olacaktır. Düzenli spor yapmak (özellikle takım sporu) hem bedensel hem de ruhsal sağlınıza iyi gelecektir.

Tavsiye
Sessizce çalış ve heyecanını kontrol altında tut. Kendini altından kalkamayacağın güçlüklerin altına sokma.
Ben gelmedim davi için,
Benim işim sevi için,
Dostun evi gönüllerdir,

Kullanıcı avatarı
koyuakrep05
*SiyahAkrep*
*SiyahAkrep*

Okunmamış mesaj gönderen koyuakrep05 » Pzt 05 Kas, 19:25

tesekkürler :)
olur insanlik hali..: )
Netsek neylesek zaid
Gayri uzatmam sözü
Madem ki fetva bize ait

Kullanıcı avatarı
heaven
*SiyahAkrep*
*SiyahAkrep*

Okunmamış mesaj gönderen heaven » Pzt 05 Kas, 19:26

05 Kasım ;
Gerçekçinin Günü

İşaret: 12-14’ Akrep
Hayat Veren Su

“Doğruları görebilmek için zihni boşaltmak önemlidir.”

05 Kasım’da doğanlar realist ve önder kişilerdir. Onlar yaşamları boyunca doğruları yapmaya çalışırlar ve yaptıklarıyla çevrelerindeki insanlara örnek olurlar. Bugün doğanlar aile içinde ve sosyal çevrelerinde geleneksel değerlere yaşamları boyunca saygı duyarlar, ancak yeniliklere de oldukça açıktırlar. Bilgiye açık oluşları yenilikleri yakından takip etmelerini sağlar. Ancak kendileiyle ilgili olup bitenlerden bi haberdirler. Çevrelerine ve yeniliklere karşı olan ilgilerini kendilerine karşı gösteremezler . Bu onların kendilerini iyi tanımalarına engel olur. Bu yüzden yaşadıkları yakın ilişkilerde kimi zaman problem yaşarlar.

İyi Huyları: Bilgili, Gerçekçi, Yeniliklere açık
Kötü Huyları: Zorlu, Kendini iyi tanımayan

Bugün Doğan Ünlüler:
Sam Shepard (Pulitzer Ödüllü oyun yazarı, aktör), Art Garfunkel (Müzisyen, şarkı yazarı, Simon and Garfunkel ikilisinden biri), Vivien Leigh (İngiliz aktirist), İde Minevra Tarbell (Yazar)

Sayılar ve Gezegenler
Bugün doğanlar 5 rakamının ve ‘Merkür’ gezegeninin etkisi altındadır. Bu yüzden her durumda soğukkanlı tutumlarını korurlar.

Tarot
Büyük Arkana’nın beşinci kartı ‘Medyum’dur; metafizik gücü sembolize eder.

Sağlık
Sürekli diyet yapmaya çalışıyor, ancak başarılı olamıyorsunuz. Meditasyon ve yoga yapmayı denemelisiniz.

Tavsiye
Yaşamını başkalarına göre organize etmekten vazgeç. Kendi seçimlerine yönel.
Ben gelmedim davi için,
Benim işim sevi için,
Dostun evi gönüllerdir,

Kullanıcı avatarı
koyuakrep05
*SiyahAkrep*
*SiyahAkrep*

Okunmamış mesaj gönderen koyuakrep05 » Pzt 05 Kas, 19:28

tesekkürler =)
Netsek neylesek zaid