Ay Burcunuzun Anne ya da Babayla İlişkisi?

Astroloji ve Burçlarla İlgili Herşey.

Ay burcunuz annenizin ya da babanızın burcuyla ya da yükseleniyle aynı mı?

En fazla 1 seçenek seçebilirsiniz

Sonuçları Görüntüle

Kullanıcı avatarı
EffEndY
*SiyahAkrep*
*SiyahAkrep*

Ay Burcunuzun Anne ya da Babayla İlişkisi?

Okunmamış mesaj gönderen EffEndY » Pzr 14 Eki, 23:07

NOT 1: Eğer çocukluğunuzu(0-6 yaş) başka birinin yanında geçirdiyseniz ya da sizi büyüten daha önemli kişiler varsa, soru büyüten kişinin cinsiyetine göre de cevaplanabilir(Erkekse Baba, kadınsa Anne).

NOT 2: Eğer size birden fazla şık uyuyorsa, güneş burcuna ve anneye öncelik verilsin.

BİLİNÇALTINI HAPSET ki O SENİ HAPSETMESİN;
İÇGÜDÜLERİNE HAKİM OL ki ONLAR SANA HAKİM OLMASIN!!!

Kullanıcı avatarı
gece_akrebi
Portal Yöneticisi
Portal Yöneticisi

Okunmamış mesaj gönderen gece_akrebi » Pzt 15 Eki, 12:40

ilginç bir anket konusu. sanırım bu anket sorusunun açıklaması daha sonra gelecek.
bir yanımız ölüm bir yanımız düğün...

Kullanıcı avatarı
heaven
*SiyahAkrep*
*SiyahAkrep*

Okunmamış mesaj gönderen heaven » Pzt 15 Eki, 13:04

benim ay burcum terazi, annemin burcu boğa, babam akrep, yükselenlerini bilmiyorum burçlarını bile kocakarı hesabından çıkardım zaten :S

açıklamalarını bekliyoruz merak ettim...
Ben gelmedim davi için,
Benim işim sevi için,
Dostun evi gönüllerdir,
Gönüller yapmaya geldim...

Misafir_Akrep

Okunmamış mesaj gönderen Misafir_Akrep » Pzt 15 Eki, 13:21

Bir yakınımın çocuğunun annesi yengeç burcundaydı fakat çocuk annesinin yanında büyümedi..Annesi işlerinden dolayı onu çocuğu olmayan bir arkadaşına temsil etmişti..Yıllar sonra doğum zamanı bilgileriyle hosrokobuna bakmıştık..Çocuğun ay burcu annesinin değil onunla daha fazla ilgilenen ve uzun zaman onu büyüten arkadaşının burcunun aynıydı..(boğa)

Kullanıcı avatarı
dark_venus
*SiyahAkrep*
*SiyahAkrep*

Okunmamış mesaj gönderen dark_venus » Pzt 15 Eki, 14:02

Ay yengecim ve anne-baba ile ilgili hiçbir burc (gunes-yukselen-ay)
Yengec degil...
Ama erkek kardeşim ay boğadır ve annem boğa
Zaten aralarında tuhaf bir bağ da var...
Bu gibi örneklere rastlıyorum ben de..
Bu bilgiyi aramakla bulamazsın.
Ama ne var ki bulanlar, yalnızca aramış olanlardır

Mucizeler olmaktadır.Doğaya aykırı olarak değil,bizim doğa hakkındaki bilgilerimize aykırı olarak...

Sun's GirL

Okunmamış mesaj gönderen Sun's GirL » Pzt 15 Eki, 14:08

ay burcum yay, annem akrep - yükselen yay...

Kullanıcı avatarı
Löwe
*GriAkrep*
*GriAkrep*

Okunmamış mesaj gönderen Löwe » Pzt 15 Eki, 23:48

Annem Akrep burcu, agbiminde yükseleni Akrep.

Kullanıcı avatarı
intuition
*SiyahAkrep*
*SiyahAkrep*

Okunmamış mesaj gönderen intuition » Sal 16 Eki, 08:17

ya ben kendi yükselenimi bilmiom.onasıl hesaplanıyo yafu

Kullanıcı avatarı
EffEndY
*SiyahAkrep*
*SiyahAkrep*

Okunmamış mesaj gönderen EffEndY » Sal 16 Eki, 21:02

intuition yazdı:ya ben kendi yükselenimi bilmiom.onasıl hesaplanıyo yafu
Burada 617. mesajını atmış bulunup da bu soruyu soran ilk sensindir herhalde:)

Yükselen burç, daha da doğrusu doğum haritası adı üzerinde doğum anından ve yerinden bulunuyor. Eğer biliyorsan belirt, bulalım yükselenini. Tam olarak bilmiyorsan, yaklaşık olarak da söyleyebilirsin; ihtimalleri seni tanıdığım kadarıyla değerlendiririm.

Açıklama gelecek gelmesine de bunun için katılım gerekiyor. Sayfaya bakanlar, şıklardan seçmeyi de ihmal etmezlerse, sonucun ne olduğunu daha iyi görebiliriz.

Kullanıcı avatarı
intuition
*SiyahAkrep*
*SiyahAkrep*

Okunmamış mesaj gönderen intuition » Sal 16 Eki, 23:45

Burada 617. mesajını atmış bulunup da bu soruyu soran ilk sensindir herhalde:)

Yükselen burç, daha da doğrusu doğum haritası adı üzerinde doğum anından ve yerinden bulunuyor. Eğer biliyorsan belirt, bulalım yükselenini. Tam olarak bilmiyorsan, yaklaşık olarak da söyleyebilirsin; ihtimalleri seni tanıdığım kadarıyla değerlendiririm.
ben ciddiyim ya bilmiyorum.ne var ki bunda..
doğum anı ve yeri nasıl yani?? bir salı gecesi saat 2 de 7 kasım 77 de doğmuşum kafi mi :elma

Kullanıcı avatarı
heaven
*SiyahAkrep*
*SiyahAkrep*

Okunmamış mesaj gönderen heaven » Çrş 17 Eki, 09:11

başak burcuymuş canım yükselenin benim gibi :D

YÜKSELEN BURÇ BAŞAK

Başak burcu Merkür tarafından yönetilir. Toprak elementinden olan Yükselen Başak’ın davranışlarında çabukluk ve partiklik hakimdir. Merkür mental enerjilerin kuvvetini ifade eder. Dolayısıyla Yükselen Başak burcu, pratiklik, objektivite, detaylara karşı hassasiyet ve analiz yeteneği gibi özellikleriyle tanınır. Ufukta yükselen Başak olduğu zaman, kişilik genellikle sakin, geri planda kalmayı seven, çalışkan bir yapı sergiler.

Günlük yaşamın hemen her alanında mental faaliyetler oldukça hakimdir. Yükselen Başak burcu insanı, yaptığı her işte kendisini sonuca ulaştıracak, metodik yöntemler ve sistematik düşünceler geliştirmekte ustadır. Başak Yükselen detaylar konusunda oldukça hassas ve başarılıdır. Aklını ve zekasını yaşadığı ortamda ve yaptığı işte, düzen yaratmak, sistem oluşturmak için kullanır. En sıkıcı konularda bile, uzun süre vazgeçmeden, dayanıklı bir şekilde çalışabilir. Çalışmak ve üretmek hayatının belkemiği haline gelerek, diğer yaşmasal unsurların ihmaline de neden olabilir. Tedarikli olmak, en ufak bir detaydan bile vazgeçmeden, düzen içinde bir yaşam devam ettirmek arzusu, Yükselen Başak’ın en belirgin karakteristikleri arasındadır.

Detaylara ve mükemmeliyete çok önem vermesi zaman zaman sonuca ulaşmasında gecikmesinin en önemli nedenidir. Tek bir ağaca konsantre olurken, ormanı gözden kaçırmak da, tipik Yükselen Başak özelliklerindendir. İnsan ilişkilerinde mental paylaşımlara verdiği önem, seçici davranmasına ve çoğu zaman, sosyalleşememesine neden olur.

Genellikle sinir sistemi hassas olan Yükselen Başak insanları, rahatlamayı pek beceremezler. Bu huzursuzluk, eleştiriye yatkın yapıyla birleşerek, rahatsız edici boyutlara da ulaşabilir. Yükselen Başak insanları incitmek istemese de eleştirel yaklaşımları ve mükemmeliyet düşkünlüğü, insan ilişkilerinde problemler yaşamasına neden olabilir.

Huzursuzluğun diğer bir tezahürü de ortaya çıkan fiziksel rahatsızlıklardır. Temizliğe, düzene ve sağlığa çok önem vermesine rağmen, Yükselen Başak, fiziksel olarak hassas bir yapıya sahiptir. Özellikle sindirim sistemi rahatsızlıkları çok sık görülür.

AKREP GÜNEŞ – BAŞAK YÜKSELEN BURÇ

Sabaha karşı 2 ile geceyarısı 24 arasında meydana gelen bu doğum, kişiliğin meraklı, kolayca iletişim kurabilen, çabuk öğrenen bir yapılanma içinde olmasına neden olur. Akrep-Başak insanının yazmaya, duygularını ve düşüncelerini rahatça ifade edebilmeye karşı oldukça kuvvetli bir yeteneği vardır. Kardeşler ve yakın çevre, kişisel gelişiminde önemli bir role sahiptir.

Yükselen Burcu Başak olan Akrep in mental gücü ve farkındalığı her zaman diğer insanlardan bir adım öndedir. Parlak zekası ve kolay algılayıp, öğrenme yeteneği Tanrı vergisi bir lütuftur. Akrep-Başak için meslek yaşamı kendini tam olarak bulabileceği, yaşamında büyük tatminler elde edebileceği bir alandır. Yükselen Başak çalışkanlığı, üretkenliği ve hırslarıyla oldukça yükseklere ulaşabilir. İlişkilerinde en az kendisi kadar akıllı bir eş arar. Her zaman güvenebileceği, birlikte adım atabileceği ve gelişebileceği bu eşle her türlü paylaşımı yaşamak temel arzusudur.
En son Akrep tarafından Cum 23 Kas, 16:56 tarihinde düzenlendi, toplamda 1 kere düzenlendi.
Sebep: link çalışmadığı için kaldırıldı
Ben gelmedim davi için,
Benim işim sevi için,
Dostun evi gönüllerdir,

Kullanıcı avatarı
intuition
*SiyahAkrep*
*SiyahAkrep*

Okunmamış mesaj gönderen intuition » Çrş 17 Eki, 09:39

teşekkürler heaven.peki ben bu yükseleni napcem şimdi :D

Kullanıcı avatarı
EffEndY
*SiyahAkrep*
*SiyahAkrep*

Okunmamış mesaj gönderen EffEndY » Çrş 17 Eki, 17:14

Heaven, doğum yeri olmadan nasıl buldun o yükseleni, tablodan mı? Tablodan yükselen bulmak hiç de sağlıklı bir yöntem değil.

Şahsen Başak olmasına hiç ihtimal vermiyorum, sen kendinle bağdaştırabildin mi orada yazanları İnstuition? Doğum yerini belirtmemişsin, Muğla mı? Merkez dışında ilçeyse eğer, onu da verirsen daha makbule geçer.

Kullanıcı avatarı
heaven
*SiyahAkrep*
*SiyahAkrep*

Okunmamış mesaj gönderen heaven » Çrş 17 Eki, 17:24

DOĞUM YERİNİ BİLMEDİĞİM İÇİN TABLODAN BAKTIM... BENİM YÜKSELENİM DE BAŞAK, TABLODA DA BAŞAK, HOROSKOPTA DA BAŞAK... TABİKİ SAĞLIKLI OLMASI İÇİN HOROSKOP ÇIKARMAK LAZIM...
Ben gelmedim davi için,
Benim işim sevi için,
Dostun evi gönüllerdir,

Kullanıcı avatarı
intuition
*SiyahAkrep*
*SiyahAkrep*

Okunmamış mesaj gönderen intuition » Çrş 17 Eki, 18:47

Heaven, doğum yeri olmadan nasıl buldun o yükseleni, tablodan mı? Tablodan yükselen bulmak hiç de sağlıklı bir yöntem değil.

Şahsen Başak olmasına hiç ihtimal vermiyorum, sen kendinle bağdaştırabildin mi orada yazanları İnstuition? Doğum yerini belirtmemişsin, Muğla mı? Merkez dışında ilçeyse eğer, onu da verirsen daha makbule geçer.
doğrusu bağdaştıramadım.ben anne babamın öğretmenlik yaptığı muğlanın yatağan ilçesine bağlı bencik köyünde doğmuşum oki