En Uygun Burç

Akrep Burcu Hangi Burçlarla Nasıl Anlaşır..?

En İyi Anlaştığınız Burç Hangisidir?

En fazla 1 seçenek seçebilirsiniz

Sonuçları Görüntüle

Kullanıcı avatarı
Şehvet
*GriAkrep*
*GriAkrep*

Okunmamış mesaj gönderen Şehvet » Cum 04 Mar, 22:36

Kendisi gibi birisin bulamaz çünkü + yı ve - yi yaşayan burçlardır. ikisinin arasında onlar için hayat yoktur. Ve malesef ki diğer burçlar her iki kurupta da gidip gelirler. Akrep için bu hayatta yaşananların ve konuşulanların %90'ı saçma ve gereksizdir. Kendisini bu hayata bağlı hissetmez. Tabi ki bu durumda kendisi gibi birini bulamazlar. Akrepler Radikal insanlardır. Bulamadığı bir şey içinde kendilerini fazla yormazlar. Ruh ikizlerini eninde sonunda bulacaklarını umut ederler. elbetteki çok azı aradıkları bu mitosa kavuşabilirler. (onun dışındakiler olsa da olmasa da onlar için pek bir şeyler farketmez o yüzden biraz duygusuz ve umursamaz diye eleştirilirler)

"Eğer bir yerde küçük insanların büyük gölgeleri oluşuyorsa orada güneş batıyor demektir"

Akrep Krallığı

Kullanıcı avatarı
mystic

Okunmamış mesaj gönderen mystic » Cmt 05 Mar, 01:04

[font=Comic Sans MS]Bende kendim gibi birisini bulmazsam tanınamıyorum
en sonunda bi tane buldum demiştim geçen günler (bi kız yani *koç*)
ama onu ilk gördüğümde koç olduğunu bilmiyordum
hareketleri o kadar yakındıki bana
aman neyse
şimdi[/font]
:o
秘 法

Kullanıcı avatarı
AlOnE_SeRsErİ
*SiyahAkrep*
*SiyahAkrep*

Okunmamış mesaj gönderen AlOnE_SeRsErİ » Cmt 05 Mar, 01:56

ne oldu simdi ?

Kullanıcı avatarı
Sevim

Okunmamış mesaj gönderen Sevim » Cum 18 Mar, 01:57

Anlaşma bakımından Akrep Uyum Bakımından Yengeç

Kullanıcı avatarı
Desire
*GriAkrep*
*GriAkrep*

Okunmamış mesaj gönderen Desire » Cum 18 Mar, 02:59

şehvet ben seni tebrik ediyorum... yadıklarını okuyunca kendimi gördüm. bence de bu düzenin çoğu saçma. hele de ortada konuşan insanlar. bir akrep mantığı: GEREKSİZ HERŞEYDEN UZAK DUR! ÖZELLİKL DE BOŞ, MANTIKSIZ KONUŞANLARDAN. İSTERSE HİÇ ARKADAŞIN OLMASIN, SEN ZATEN DOĞUŞTAN YALNIZSIN "ben de kendi kendime diyorum ki hep, "ben mi garibim, yoksa herkes mi". kim acaba. hiç akrep arkadaşım olmadı bugüne kadar. dostum da iki-üç tane, 10 yılı aşmış artık arkadaşlık süremiz, terazileri ve balıkları seviyorum. bildiğim kadarıyla, boğa tamalıyıcımız özellikle cinsel açıdan, boğayla ya çok iyi ya da çok kötü oluruz. ikizler hiç ısınanmadığımız bir burçmuş, çünkü bize zıt olarak bağlılık duygusu taşımazlar, bizse derinden bağlanırız. aslan da bize tamamen zıtmış. kova da bizim duygularımızı pek önemsemeyebilirmiş. su grubunun tamamlayıcısı her zaman toprak olur(boğa, oğlak, başak) toprak suyunu çekermiş. su da toprağı.
Sessiz sular derinlerdedir...

Kullanıcı avatarı
smuglers
*GriAkrep*
*GriAkrep*

Okunmamış mesaj gönderen smuglers » Cum 18 Mar, 08:15

desire aynen bende senin gibi düşünüyorum. acaba bu dünyada ben mi garibim? yoksa etrafımdakiler garip ben mi normalim? hatta biraz daha küçükken şöyel bir hisse kapılırdım.. dünyayı bir sahne gibi düşünrüdüm ve benim dışımdaki tüm insanlar rol yapıyor ve bana bir dünya yapılmış bende onu yaşıyor gibi bir hisse kapılırdım.truman show gibi bir şey yanii:D
bu da sanırm bizim şüpheciliğimizden ileri geliyor.her şeyin altında bir şey arıyoruz bi yauw..ben baze-n bu kadar şüpheci olmaktan sıklıyorum valla..:)
Fire from the black shadows......

Kullanıcı avatarı
Yönetici
Portal Yöneticisi
Portal Yöneticisi

Okunmamış mesaj gönderen Yönetici » Cum 18 Mar, 20:35

Sizleri tebrik ediyorum ne de güzel dile getirmişsiniz. Aynı duygular benim beynimi de küçüklükte beri hep yemiştir. Hatta 2 yaşıma kadar hatırlarım taa o yıllarda vardı bu tür gariplikler. Gerçi normalde bunlar psikoloji de kısmen "psikolojik rahatsızlık" olarak geçse de. Gerçek böyle. Akrepler Yalnız Yaşayıp, yalnız Ölürler. Bunun aksini her kim iddia ederse etsin bu böyledir. Çevrenizdeki Akrepleri gizlice, çaktırmadan! inceleyin, gözlemleyin Hepsinde vardır bu. Hayata adapte olamaya, diğerleri içerisinde yer bulabilmek için (onlar gibi olamayan) oyunlar oynayan, onlar gibi boş konuşmaya çalıştıkça batan (bunu ancak siz farkedebilirisiniz) her defasında da başaramayıp geri çekilen ve sonunda da bu yalnızlığa boyun eğen insanlar olarak görürsünüz onları.

Bir gün, evet bir gün Diğer yarılarını bulduklarında Ona öyle bir bağlanırlar ki....(bu bir hayal mi sizce? ne yazık ki bunu çok az akrep bulabiliyor) İşte o zamana kadar yalnızız. Ailemizde, evimizde, çevremizde, arkadaşlar arasında!, iş yerinde, okulda, otobüste, sokakta Hayatın her bir yerinde. Bunu diğerlerinin anlaması çok zordur, anlayamazlarda zaten.
"Sükunetin vereceği huzuru hiçbir maddi imkan sunamaz"

Kullanıcı avatarı
Yönetici
Portal Yöneticisi
Portal Yöneticisi

Okunmamış mesaj gönderen Yönetici » Cum 18 Mar, 20:42

Belki de Bu yüzden Ölüm bize diğerlerine göre daha farklı gelir. Bu dünyada Ararız, Ararız da neyi aradığımızı bir türlü bilemeyiz çoğu zaman. İçimizden öyle hisler gelir ki. Volkan gibi parlar. Bir şeyler var, bir şeyler yapmalıyım, değişmeliyim, değiştirmeliyim, bulmalıyım. Arada bir çekiliriz köşemize düşünürüz (kendimizi tazeleriz. Bazen bir kaç gün, bazen de yıllarca) ararız da bulamayız. Kibir veya kendimizi olağanüstü bir güç olarak görmek için değildir bu (psi. rahatsızlıktan ayıran yanı) İçimizdeki bilinmezi bulma çabasıdır, Gelişim çabasıdır. Bedensizlik ülkesinde bulunabilecek tüm cevapları bedenliler ülkesinde bulma çabasıdır.

Kullanıcı avatarı
Yönetici
Portal Yöneticisi
Portal Yöneticisi

Okunmamış mesaj gönderen Yönetici » Cum 18 Mar, 20:44

Ölüm kelimesinin her geçtiği semtte bir ben var sanki,
gecenin aydınlık kuytusunda sessiz bir köşede garip bir kalp...
Ardına bile bakmadan geçip gidenler, hüsrana uğramış umutlar,
görmezler... çiğneyip geçerler kar tanelerini... Aldırmazlar...
Ala boyanır aklar, griye döner dünler...
İşte diyeceksin bir anda durulur her şey,
ne kalp susar ölüme ne bırakır peşini derin sevda.
Semavi bir hüzün dalar şakaklarına.
Hah işte çöker kalırsın öylece bir gece yarısı namlı masal sevdalığında...
Ne bir gören olur oysa ne bir duyan dört duvar arasında...
Alır eline kağıdı kalemi yazar durursun, sabahlarsın,
aldırmazsın geçip giden zamana, O'da sana pek aldırmaz zaten.

Gece yarısı tütün kokularına karışmış havada bir umut arar durursun.
Oysa henüz sabah olmamıştır, bitmemiştir bir türlü yarım kalan sözler.
Bir ah çeker dağıtırsın efkarını alır bir sigara daha yakarsın,
uyku göze göz uykuya hasret kalsa da bitmez sözün kaleme olan hasreti.
Bir de, bir de ahhh bir de sana ey gül yüzlüm....
12 Mart 2002 Salı 02:35

Kullanıcı avatarı
AlOnE_SeRsErİ
*SiyahAkrep*
*SiyahAkrep*

Okunmamış mesaj gönderen AlOnE_SeRsErİ » Cum 18 Mar, 23:05

helal dokturmussun gene :)

Kullanıcı avatarı
Desire
*GriAkrep*
*GriAkrep*

Okunmamış mesaj gönderen Desire » Cmt 19 Mar, 00:49

şüphecilik yüzünden bi gün annemi çok ağlattım. sonra kendimden nefret ettim. pişmanlık tabi...akreplerin iyi bir huyu da pişmanlık hissine çok kapılırlarmış. aslında biz çok içliyiz bizi kimse anlamıyo ki..ölümden korku ise gereksizdir. insan dürüst, inançlı olsun ve niye korksun?

Kullanıcı avatarı
Desire
*GriAkrep*
*GriAkrep*

Okunmamış mesaj gönderen Desire » Cmt 19 Mar, 00:51

akrep kral sen acayip döktürüyosun gerçekten..

Kullanıcı avatarı
smuglers
*GriAkrep*
*GriAkrep*

Okunmamış mesaj gönderen smuglers » Cmt 19 Mar, 02:21

ewet valla akrep kral.. cok iyi döktürmüşsün.. ben bile bir ara psikolojik rahatsızlıgım mı var diye şüphelendim.hatta kafama koydum gidecektim doktora.. ama dedim ki ben bile kendimi tam tanımıyorum ve başkalrının beni tamamen çözmesini istemiyorum.. ve vaz geçtim.bu site sayesinde de öyle bir rahatsızlıgımın olmadıgını anladım. ben sadece biraz farklı bakış açısı olan bir insanım diyorum kendi kendime..
bende bahsettiğniz o ruh işimi bulmak istiyorum artık.ama olmuyor işte. inşallah bulacam ve bu arayış bitecek.acaba sizden öyle birini bulan varmı. en azından olabilme imkanı var mı onu bilirdim.
evet yalnızlık bizim kaderimiz. ama tavsiyem tamamen yalnız kalmayın. arada bir kalabalıklarada dalın..
Fire from the black shadows......

Kullanıcı avatarı
Yönetici
Portal Yöneticisi
Portal Yöneticisi

Okunmamış mesaj gönderen Yönetici » Pzr 20 Mar, 01:57

Abartmayın canım, görüşlerimi yazıyorum sadece. Size döktürmeseniz ben niye döktüreyim.

Kullanıcı avatarı
akrepyus

Okunmamış mesaj gönderen akrepyus » Pzt 21 Mar, 01:49

Tanıdığım bütün akrep erkekleri üç kağıtçıydı.Sanırım kötü tiplemeler buldu beni:))Bir tanesinin hayatı yalan üzerine kuruluydu ki,bunu öğrenmek çok koymuştu bana.Çünkü onunla yoğun bir şeyler yaşamıştık.Bana göre öyleydi belki:))