En Uygun Burç

Akrep Burcu Hangi Burçlarla Nasıl Anlaşır..?

En İyi Anlaştığınız Burç Hangisidir?

En fazla 1 seçenek seçebilirsiniz

Sonuçları Görüntüle

Kullanıcı avatarı
SeLiN
*SiyahAkrep*
*SiyahAkrep*

Okunmamış mesaj gönderen SeLiN » Prş 10 Kas, 19:42

Doğum haritasında ki burç etkilerine göre değişiyor demek ki bu durum.
evet değişir ama bence bunda karakterde etkili.Yoksa yengeçler ve balıklarla bende anlaşırım,en azından onların benimle anlaştıklarına eminim:) Bu durum onları daha iyi tanımamı sağladığı için onları tercih etmem.Zayıf buluyorum onları ve mantıktan yoksun..Güçsüz insanları sevmiyorum.Hani bir laf var ya,"cahil dostum olacağına ,alim düşmanım olsun" diye..benimki de o hesap..ama tabi yanlış anlaşılmasın söz böyle diye balık ve yengeçlere cahil demek istemiyorum.Sadece bunu değiştiriyorum..Onlar benimle ne kadar uyumlu olurlarsa olsunlar,benim için,kendimden zayıf bir insanla dostluk yapmaktansa güçlü ama belki de anlaşamadığım biriyle mesafeli bir arkadaşlık bile yeğdir.

UTANDIĞIN ŞEYİ YAPMA,YAPIYORSAN SÖYLEMEKTEN UTANMA!

POİSON

Okunmamış mesaj gönderen POİSON » Prş 10 Kas, 20:01

sana katılıyorum ortak :)

Kullanıcı avatarı
Desire
*GriAkrep*
*GriAkrep*

Okunmamış mesaj gönderen Desire » Prş 10 Kas, 22:45

Zayıf buluyorum onları ve mantıktan yoksun..Güçsüz insanları sevmiyorum.Hani bir laf var ya,"cahil dostum olacağına ,alim düşmanım olsun"
bence balıklar için böyle düşünmeyin, çünkü balık sonuncu burç olduğu için bütün burçlardan bir parça alır. her balık insanı birbirinden çok farklıdır. özellikle yükselen çok etkilidir. yakından tanıdığım balık insanlar var. bazısı tam bir melek, bazısı ise ağlamaktan başka bişey yapmayan biri. olumlu özellikler almış bir balık asla kindar değildir mesala. adeta su gibi, diğer insanları rahatlatan özlliklere sahiptir. bi de tüm balıklar güçsüz bir karektere sahip değil bence. sahip olan da olmayan da var. ben balık insanlarını seviyorum genel anlamda. bazıları gerçekten çok iyi oluyor.ayrıca sezgileri de çok güçlü oluyor. bu açıdan da onlarla iyi geçinilebilinilir....
Sessiz sular derinlerdedir...

Kullanıcı avatarı
SeLiN
*SiyahAkrep*
*SiyahAkrep*

Okunmamış mesaj gönderen SeLiN » Cum 11 Kas, 10:45

Desire,balık insanları kötüdür demiyorum..Onların sevmediğim bir yanı var ama..oda çift karakterli olmaları.(ama yengeçlere hepsini tercih ederim)Anlaşabiliyormuyum evet,anlaşıyorum...Sanırım biraz daha düzeltmem gerek yazdıklarımı..Ben aslında şu yada bu burçla iyi anlaşıyorum dememeliyim..çok kendimden sözetmek de sitemiyorum,konu sanki benmişim gibi oluyor.
Son olarak kısaca şunu yazayım o zaman:
1.Zeka(zeki insanlara bayılıyorum)
2.Zeka+güç.....İşte bunlar benim tercihim.
yoksa söylediklerine katılıyorum arkadaşım.

şöyle bir baktığımda en yakın arkadaşlarım üniversiteye gelene kadar:aslan,akrep..üniversitede:boğa,balık(balığı hep arka plana atardım)
şimdi:aslan

ama herzaman ilk tercihim Akrep,akrep,akrep...aradığım herşey var mevcut,hepsinden özel.

Kullanıcı avatarı
Güven

Okunmamış mesaj gönderen Güven » Pzt 14 Kas, 15:58

Anladım ki sizin yengeçlerle ilgili sorunlarınız var :)
"Hayat ya cesur bir tecrübedir ya da hiçbir şey değildir."
Helen Keller

Kullanıcı avatarı
SeLiN
*SiyahAkrep*
*SiyahAkrep*

Okunmamış mesaj gönderen SeLiN » Pzt 14 Kas, 16:06

"Benim uyuşturucu problemim yok,polis problemim var"

Keith Richards

Kullanıcı avatarı
Güven

Okunmamış mesaj gönderen Güven » Pzt 14 Kas, 16:37

Yıllar önce, bir ayakkabı şirketinin sahibi pazar araştırması yapmak üzere Afrika'ya aralıklı olarak iki pazarlamacı gönderdi.

Birinci pazarlamacı araştırmasını bitirdikten sonra patronunu arayıp şöyle dedi; ‘‘Burada bizim için hiçbir fırsat yok, çünkü hiç kimse ayakkabı giymiyor.’’

Birkaç ay sonra giden ikinci pazarlamacı ise patronunu arayıp heyecanla ‘‘Afrika'da inanılmaz fırsatlar var. Burada hiç kimsenin ayakkabısı yok’’ dedi.

‘‘Herkes aynı şeyi düşünüyorsa, hiç kimse fazla bir şey düşünmüyor demektir.’’

Walter Lipmann
"Hayat ya cesur bir tecrübedir ya da hiçbir şey değildir."
Helen Keller

Kullanıcı avatarı
Yönetici
Portal Yöneticisi
Portal Yöneticisi

Okunmamış mesaj gönderen Yönetici » Pzt 14 Kas, 20:10

Güzel bir söz...
"Sükunetin vereceği huzuru hiçbir maddi imkan sunamaz"

Kullanıcı avatarı
$@H

Okunmamış mesaj gönderen $@H » Sal 22 Kas, 00:42

mystic yazdı:[align=left][font=Comic Sans MS]walla benim gördüğüm bütün akrepler kendi gibi birisini bulamadığı için sessiz sessiz bi kenarda oturan tiplerdi[/font][/align]
: )

yalni$in var. Akrepler sadece ince eler sik dokur o kadar. abartmayin
Yarın Kimseye Vaad Edilmemi$tir...

TheGirlofSuN

Okunmamış mesaj gönderen TheGirlofSuN » Sal 22 Kas, 10:25

Ben ya hep ya hiç derim:) kendim gibi birini arayacağıma kendimi ararım daha iyi...

Kullanıcı avatarı
$@H

Okunmamış mesaj gönderen $@H » Sal 22 Kas, 12:22

o zaman bir omur boyu kendinle yetinirsin akrep. cinsel'den, muhabbet'den, ortamdan ve gulmekden uzak. Nereye kadar ?

POİSON

Okunmamış mesaj gönderen POİSON » Sal 22 Kas, 15:43

$@H yazdı:o zaman bir omur boyu kendinle yetinirsin akrep. cinsel'den, muhabbet'den, ortamdan ve gulmekden uzak. Nereye kadar ?
ama gerçek huzur var,diğerleri gelip geçici,ben bunları bir ömür yapabilirsem kendimle gurur duyarak ölecem: ))

POİSON

Okunmamış mesaj gönderen POİSON » Sal 22 Kas, 15:48

“Her insanın içinde az ya da çok bir güç vardır ve bu güç onun düşünce, his ve hareketlerini belirler” teorisinde de görebiliriz.

Kullanıcı avatarı
$@H

Okunmamış mesaj gönderen $@H » Çrş 23 Kas, 15:25

hadi bakalim.

Kullanıcı avatarı
akrepfatoş

Okunmamış mesaj gönderen akrepfatoş » Prş 24 Kas, 12:36

Akrepler genelde yengeç ve balıklarla bazende başaklarla anlaşıyor....Bunu tecrübelerim sonucu söylüyorum yoksa astrolojide bu böyledir diye değil.

Şunu da belirtmeliyim ki bi akrebin başka bir akreple olan birlikteliği her zamn içinde bi tehlike barındırır.Bu ilişkide en çok seven siz olmamanızı tavsiye ederim...Ben yaşadım ve gördüm.. ama yinede bi akrep bi akrepten vazgeçemez çok zor ve tehlikeli olsada yine kendisi gibi olanı seçer...çünkü bu ilişkide olacak herşeye dayanıklıdır.....