İkizler (Gemini) 21 Mayıs - 21 Haziran

İkizler Burcu (Gemini) 21 Mayıs - 21 Haziran
Kullanıcı avatarı
Yönetici
Portal Yöneticisi
Portal Yöneticisi

İkizler (Gemini) 21 Mayıs - 21 Haziran

Okunmamış mesaj gönderen Yönetici » Cmt 15 Eki, 03:44

GENEL ÖZELLİKLERİ

Yıldızınız : Merkür (Zeka ve canlılık temsilcisi)
Gurubunuz : Hava, pozitif
Burcunuzun cinsiyeti: Erkek
Üstün yeteneğiniz : Üstün zeka
Özelliğiniz : Yardımcı olmak, neşe yaratmak
Emeliniz : Gazetecilik, yazarlık
Amacınız : Büyük isim yapmak, ünlü olmak
Yenmeniz gereken huyunuz: Çok konuşmak
Uğurlu gününüz : Çarşamba
Uğurlu taşınız : Akik ve İnci
Uğurlu renkleriniz : Sarı, gri, mavi, açık mavi
Uğurlu kokularınız : Gardenya, yasemin, sümbül
Uğurlu müziğiniz : Modern Batı Müziği, hareketli ve canlı parçalar
Muhtemel hastalıklarınız : Solunum ve sinir sistemi hastalıkları, akciğer hastalıkları, romatizma hastalıklar.
Uygun olan eş: Koç , Aslan , Terazi ve Kova
Başarılı olacağınız meslekler : Komisyoncu, bankacı, yargıç, avukat, diplomat, edebiyatçı, yazar, kuyumcu, müfettiş.
Olumlu yönleri : Kaygısız ve şen. Son derece akıllı. Değişken ve uyumlu. Başkalarına karşı duyarlı. Düşünceleri berrak ve yansız. Dakik.
Olumsuz yönleri : Saçma ve anlamsız olmaları. Sözcük anlamıyla süper bir entelektüel. Birleştirici kişiler fakat. sinirli ve tahrik edilmesi kolay tipler. Soğuk, mesafeli, duygusuz ve gelişigüzel bir karakterde olmaları.

KARAKTERİSTİK ÖZELLİKLERİ

İkizler algılamak ve kendisini gözlemle tıka basa doldurmak için doğmuştur. Her zaman hareket halinde bulunmalıdır. Uyanık bir akıl İkizler'in temelidir. Merak, yerinde duramamak, bunlar İkizler'in kaynaklarıdır. Fiziksel canlılığı akılda da sürer, bu da ona bir başka kaynak sağlar: öğrenme, anlama yeteneği. Bu hızlı zihinsel faaliyetler yargı ve mantık gücüne sahip olmaya yönelik değildir. Ham algılamaya yöneliktir. Düşünmek değil, görmek önemlidir. Sadece dünyaya şahit olmak ister. İkizler'in ana stratejisi deneyimdir. Aynı anda birden fazla hayat yaşamak onu tembellikten uzak tutar. Diğer insanların deneyimlerinden öğrenmek için dinler. Açık fikirli ve şaşırmaya gönüllüdür. Bilgiyi toplar, bağlantılar kurar ve yayar. İkizler'in sürecinin aşırı hızlanması onun gölgesidir. Bu süreç yüzeysellikle sonuçlanabilir. Tatsız gerçeklerle yüz yüze gelmeye zorlanırsa bilgiyi yeniden yapılandırabilir. Ayrıca fazla yayılma, dağılma, sinirlilik ve her şeyin sürekli krize dönüştüğü, anlamsız, heyecanlı ve kararsız yaşam tarzı da söz konusudur. Aşırı yorgunluk, derinlikten yoksunluk ve nihayet duygusal tükenme yaşayabilir.

İKİZLER ERKEĞİ
İkizler burcu erkeği kolay bağlanan bir tip değildir. Ani bir kararla evlense bile sonradan pişman olup boşanabilir. İkizler burcu erkeği neşeli, konuşkan, nazik cana yakın bir insan olduğu için çok beğenilir. O tam anlamıyla aranılan bir tiptir.

İKİZLER KADINI
İkizler burcu kadını çok yönlü, son derece ilgi çeken cazip tiplerdir.Tıpkı bu burcun erkeği gibi onları da anlamak kolay değildir. Böyle bir kadını seviyorsanız mutlaka önce onu iyice tanımalısınız. Zeka ve hareket yıldızının idare ettiği bu kadının kafası fevkalade çalışır. Hem o burcun erkeğine nazaran daha dirençli, daha hırslıdır. Bağımsızlığına düşkün olduğu için de kendisine bir iş veya meslek seçer. İkizler burcu kadını çok genç yaşta aşık olur. Daha doğrusu olduğuna inanır. Eğer genç yaşta bir evlilik yaparsa bu evlilik kısa bir süre sonra onun hayal kırıklığına uğramasına neden olur.

YÜKSELEN BURCUNUZ İKİZLER
Eğer Astroloji haritanızda İkizler Burcu yükseliyorsa o zaman son derece entelektüel, konuşkan, her konu hakkında çabuk düşünebilen ve zeki bir kafa yapısına sahipsiniz demektir. Değişken olan yapınız size problem verebilir. Çünkü 1 gün beyaz ertesi gün siyah diyebilen yapınız kararsızlık içinde olacaktır. Her konuyu araştırıp tartışmaya açık bir insan olup konuşmacı özellikleriniz var. Kendinizi etraftaki insanların durum ve şartlarına göre ayarlayabildiğiniz için değişken bir yapı sunuyorsunuz etrafınızdakilere. Bu yüzden yanlış anlaşılıyorsunuz çoğu zamanlar. Fikirlerinizin herkes tarafından entelektüel bir boyutta değerlendirilmesini daima istersiniz.

"Sükunetin vereceği huzuru hiçbir maddi imkan sunamaz"

Kullanıcı avatarı
gece_akrebi
Portal Yöneticisi
Portal Yöneticisi

Okunmamış mesaj gönderen gece_akrebi » Sal 08 Kas, 15:06

ikizlerin çenesi insanı bezdirir, o ne konuşkanlık öyle, her ortama çekinmeden girerler, ikiz huylu oldukları doğrudur, bugün şunu söyler yarın bunu söyler, sözleri çelişkilidir. koç bayanları gibi ikizler burcu bayanlarıda patavatsız olabilirler.

Kullanıcı avatarı
SuPerisi
*SiyahAkrep*
*SiyahAkrep*

Okunmamış mesaj gönderen SuPerisi » Sal 10 Oca, 18:17

Patavatsızlıkla dürüstlük ayırt edilmeli. Çünkü Koç kadınları dürüsttür ama İkizler bayanı - benim gördüğüm kadarıyla- böyle değil!!! İkizler bayanının çok konuştukları da doğru :mrgreen:
" LİDER, beyinde devrim yapan ve herkesi peşinden sürükleyen fikir ve ruhlar rüzgarıdır ... " Osman PAMUKOĞLU

.. ## ..Türkiye Cumhuriyeti 2007-2008 Turkcell Süper Ligi Şampiyonu Galatasaray Futbol Takımı .. ##..

Kullanıcı avatarı
Desire
*GriAkrep*
*GriAkrep*

Okunmamış mesaj gönderen Desire » Çrş 11 Oca, 22:03

ikizler su grubunun en gıcık olduğu burçlardan. akrep ikizlerle aynı yerde durmaya dayamaz.
Sessiz sular derinlerdedir...

POİSON

Okunmamış mesaj gönderen POİSON » Çrş 11 Oca, 22:21

ikizlerin su gurubunda olup olmadığını bir kez daha gözden geçir desire.ikizleri tam anlayabilmek için ikizin bir tanesini öldürmek lazım: ))

Kullanıcı avatarı
Desire
*GriAkrep*
*GriAkrep*

Okunmamış mesaj gönderen Desire » Çrş 11 Oca, 22:32

sevgili scorp merak etme sen..ben 4 grupda ne var yok biliyorum..ben şunu kastettim. akrep, balık ve yengeç ikizleri sevmez genelde..en gıcık olunan burçlardan biridir..
Sessiz sular derinlerdedir...

Kullanıcı avatarı
SuPerisi
*SiyahAkrep*
*SiyahAkrep*

Okunmamış mesaj gönderen SuPerisi » Prş 12 Oca, 00:11

Haklısın desire. ikizlerle anlaştığım söylenemez ...
" LİDER, beyinde devrim yapan ve herkesi peşinden sürükleyen fikir ve ruhlar rüzgarıdır ... " Osman PAMUKOĞLU

.. ## ..Türkiye Cumhuriyeti 2007-2008 Turkcell Süper Ligi Şampiyonu Galatasaray Futbol Takımı .. ##..

POİSON

Okunmamış mesaj gönderen POİSON » Prş 12 Oca, 14:47

neden düşünemedimki hay allah.desireciğim bu davranışım içim senden özür diliyorum.bende nasıl olurda desire bunu bilemez diyorum :twisted:

hayalciii

Okunmamış mesaj gönderen hayalciii » Pzt 18 Haz, 22:51

ikizler olmak ayrıcalık sanırım :)

sabrina

Okunmamış mesaj gönderen sabrina » Cmt 08 Eyl, 14:32

Herkes ikizler olamaz.Ne mutlu ikizim diyene. :opucuk

Kullanıcı avatarı
euphonious

Okunmamış mesaj gönderen euphonious » Sal 29 Oca, 03:00

Benim de yükselenim 26 derece ikizler, buna rağmen güneşi 10-20 arası ikizlerde olan insanlarla hiç anlaşamam... Çünkü 10-20 derece arasında olanlar çok fenaa adam satıyolar ve dedikodunun da önüne geçemiyolar bir türlü ((: ayrıca bazen gereksiz yere konuşabiliyolar ((: !

Ama tüm bunlara rağmen, hayat dolu, neşeli tipler... Hani bi gününüzü ayırıp birlikte alışveriş yapsanız ya da sinemaya falan gitseniz sıkılmazsınız, keyifli geçer...
t๏ lєค๔ ค ๒єเภﻮ ค๒ร๏lยtєlא Ŧгєє
א๏ย, คร ค tгยє קєгร๏ภ, คгє ๏ภlא tгยtђ
๔єŦเภเtเשєlא, tгยtђ เร Ŧ๏ยภ๔ เภ א๏ย-tђ

Kullanıcı avatarı
hulya
*SiyahAkrep*
*SiyahAkrep*

Okunmamış mesaj gönderen hulya » Sal 29 Oca, 10:53

Kesinlikle Hayat dolu ve neşeliler... İkizlerin iki karekterinide tam olarak tanırsan ve nerde hangi yüzünü göstereceğini kestirebilirsen süper bir ikili olabilirsin :D
Ne olursa olsun son gelir... Önemli olan nasıl öldüğündür ayaktamı, dizlerinin üstündemi?

elisa
*GriAkrep*
*GriAkrep*

Okunmamış mesaj gönderen elisa » Pzt 28 Nis, 17:16

Bilgi toplar,dağıtır.Hayattaki varoluş nedenleri bu.
Benimde plutonum ve uranüs üm ikizlerin yönettiği 3.evde.İkizler etkisi çok fazla.

Doğrudur,ikizler çok konuşabilirler.Ama çok suskunda kalabilirler.Hele benim gibi plutonu ikizler in evindeyse.

Ve hatta bazıları kelimeleri yuvarlayarak ve çok hızlı konuşabilirler. Arkadaşları bunu dile getirdiğinde de''sen yavaş konuştuğun için ben hızlı konuşuyormuşum gibi geliyor.Bence benim gibi normal hızda konuş''diyebilirler;onları sinir edebilirler:)

(Not:Kendimden biliyorum,kendimize gülmek iyidir diyorum)

Kullanıcı avatarı
koyuakrep05
*SiyahAkrep*
*SiyahAkrep*

Okunmamış mesaj gönderen koyuakrep05 » Pzt 28 Nis, 19:10

ikizler...insani gicik etmeyi basladilarmi katil ederler insani :pufff
ama iyi yönlerinde olduklari zaman yardim sever iyidirler :idea:
tam burc ismine uygun karekterleri var..
Madem ki bu kere maglubuz
Netsek neylesek zaid
Gayri uzatmam sözü
Madem ki fetva bize ait
Verin ki basak bagrina mührümüzü

elisa
*GriAkrep*
*GriAkrep*

Okunmamış mesaj gönderen elisa » Pzt 28 Nis, 19:23

Garson bakarmısın?
-Buyrun efendim.
Cheeseburger istiyorum.
-Peki efendim.
Yada hamburger alayım.
-Peki efendim!
Yok ızgaraköfte olsun............

İkizler cheeseburger ini yerken aklından şu soru geçmektedir.
''Acaba hamburgermi yeseydim'':-)
(Kendimden derlemeler,iyi insandır ikizler:-)