Başak - Akrep Uyumu

başak burcu akrep burcu uyumu, başak akrep uyumu nasıldır? başak ve akrep mutlu olabilir mi? başak akrep uyumu, başak akrep uyumlu mu, başak akrep aşk uyumu, başak akrep ilişki uyumu, başak akrep ilişkisi, başak akrep cinsel uyumu

başak burcunun uyum tablosu, başak burcu uyum tablosu, başak burcu en uyumlu burç, başak burcu hangi burçlarla daha iyi anlaşır? başak burcu uyumu, başak burcu aşk uyumu, başak burcu cinsellik uyumu, başak burcu evlilik uyumu, başak burcu hangi burçla anlaşır
Kullanıcı avatarı
Yönetici
Portal Yöneticisi
Portal Yöneticisi

Başak - Akrep Uyumu

Okunmamış mesaj gönderen Yönetici » Pzr 15 Oca, 20:42

Resim

Başak - Akrep Uyumu

Başak Akrep Uyumu - Başak burcu ile Akrep burcu anlaşabilir mi?

Hepimiz sevdiklerimizden çok şey öğreniriz. Akrep burcunun size öğretecek çok şeyi var. Başak ve Akrep burcu birlikteliği çok gizemli olabilir. Farklı Akrep'leri tanıyorsanız, hepsinin farklı özellikleri olduğunu ve size farklı şeyler verdiklerini biliyorsunuzdur.

Pluto tarafından yönetilen sevgiliniz kendisini baştan aşağı analiz etmenize izin vermeyecektir. Onu tam çözdüğünüzü sandığınız anda değişerek sizi şaşırtacaktır. Akrep burcunu hiç bir zaman tam olarak anlayamayacaksınız. Duyguları çok derinlerdedir, hayatınızın sonuna kadar uğraşsanız da onu çözemezsiniz.

Onu korkunç seksi yapan kendine olan sonsuz güvenidir. Kendi güçlerini ve limitlerini iyi bilir. Ne istediğini bilen, kararlı, yoğun ve kendi kapasitesini iyi kullanabilen birisidir.

Yavaş akan sular çok derin olur derler. Su elementi olan Akrep sakin görüntüsü ile duygularını asla su yüzüne çıkartmaz. Akrep insanının sahiplenici ve kıskanç oluşu sizi başta sinirlendirebilir. Siz ilişkinizin başında onu analiz etmek istersiniz, aceleye getirilmekten hoşlanmazsınız. İlişkiniz rayına oturduktan sonra ise Akrep insanının yoğun sevgisi, bağlılığı ve cömertliği çok hoşunuza gidecektir.

Başak ve Akrep gibi birbirinden iki burç uzaklıkta olan burçlar birbiri için çok uygundur. Akrep burcu size iyi gelecektir. Endişeli Başak insanı güçlü, kuvvetli Akrep sevgilisinin yanında kendini sakinleşmiş hissedecektir. Akrep burcu huzursuz bir tip değildir, gelecek için plan yapar ve ne yöne gittiğini bilir. Bunlar hoşunuza giden özelliklerdir. Akrep para biriktirmeyi sever, harcasa da düşünerek harcar. Sizinde aşırı harcamalarınız yoktur ve bir kenarda birikmiş paranız olsun istersiniz.

İkiniz de bazen gerçek dünyadan kaçarsınız. Yenilenmek için su kenarında ya da dağlarda yolculuk yapmak istersiniz. Hiç bir şey size bu kadar iyi gelmez. Özellikle Başak her seyahatten sonra kendini daha iyi hisseder. Hele iş için yapılan seyahatler ona ilaç gibi gelir. Başak insanının kendi kendine yetebilecek güçte olmasına Akrep çok saygı gösterir.

İnanılmaz bir derinliğe sahip Akrep'le cinsel muhteşem olacaktır. Akrep duygusal ve duyarlı su elementidir. Siz ise toprak elementi olarak duygularınıza kapılmaktan korkarsınız. Akrep ile en derin duygu ve tutkuları yoğun olarak yaşayacaksınız. Akrep hem duygulara hem de fiziksel tutkulara önem verir. Hem duygusal, hem şehvetli, hem de erotiktir. cinsel onun için ruhun arınması için yapılan bir ayin gibidir. Hayal edemeyeceğiniz tutkuları ortaya çıkaracak, tatmadığınız fiziksel zevkleri tattıracaktır. Su burcu Akrep içinizde keşfedilmeyi bekleyen duyguları ortaya çıkaracaktır.

Sevgilinizin ruhunun derinliklerini kurcalamayın, analiz etmeye, sorgulamaya kalkmayın. Onun mahremiyetine ve gizliliğine saygı gösterin. Aslında siz de onun gibisiniz. Akrep burcu sessizliğe gömüldüğü zamanlar üzerinize alınmayın. Ona güvenin, güven verin karşılığında ise aradığınız tüm güveni, sadakati, bağlılığı ve dengeyi bulacaksınız. Bu sevgili sizin için yaratılmıştır.

"Sükunetin vereceği huzuru hiçbir maddi imkan sunamaz"

Kullanıcı avatarı
dark_venus
*SiyahAkrep*
*SiyahAkrep*

Re: Başak - Akrep

Okunmamış mesaj gönderen dark_venus » Sal 21 Ağu, 21:53

Yönetici yazdı:Başak - Akrep

Bu sevgili sizin için yaratılmıştır.
Kesinlikle !
Bu bilgiyi aramakla bulamazsın.
Ama ne var ki bulanlar, yalnızca aramış olanlardır

Mucizeler olmaktadır.Doğaya aykırı olarak değil,bizim doğa hakkındaki bilgilerimize aykırı olarak...

Misafir_Akrep

Okunmamış mesaj gönderen Misafir_Akrep » Sal 21 Ağu, 21:58

Cinsel konuda Akrep-Boğa'yı tek geçerim.Ahuhaua (:

Kullanıcı avatarı
izden
*SiyahAkrep*
*SiyahAkrep*

Okunmamış mesaj gönderen izden » Sal 21 Ağu, 22:10

ne güzel anlatılmış bu yazıda herşey hakikaten öyle....
ölmek için doğdum, yaşamak için öleceğim.

Kullanıcı avatarı
serqet
*SiyahAkrep*
*SiyahAkrep*

Okunmamış mesaj gönderen serqet » Çrş 22 Ağu, 00:36

Cinsel konuda Akrep-Boğa'yı tek geçerim.Ahuhaua (:

akrep-koç da fena deil bea, cidden hatta akrep-boğa dan daa ii ((=
avuçlarımda aynalar...

Kullanıcı avatarı
dark_venus
*SiyahAkrep*
*SiyahAkrep*

Okunmamış mesaj gönderen dark_venus » Çrş 22 Ağu, 18:09

O'na güvenin, güven verin.....
Karşılığında ise aradığınız tüm güveni, sadakati, bağlılığı ve dengeyi bulacaksınız.

..........

Aslında siz de onun gibisiniz....

Mucizeler olmaktadır.Doğaya aykırı olarak değil,bizim doğa hakkındaki bilgilerimize aykırı olarak...

Kullanıcı avatarı
serqet
*SiyahAkrep*
*SiyahAkrep*

Okunmamış mesaj gönderen serqet » Prş 23 Ağu, 15:06

bir akrebin bir başakla yapabileceğine asla inanmıyorum.
gerçi başak hatunu-akrep erkeği nasıl olur bilmem ama akrep hatunu ile başak erkeği kesinlikle hatunun doyumsuzluğuyla sonuçlanıyor.

detaylarda fazla boğuluyorlar, akrep de detaylara önem verir ama her zaman kendi genel yargısını ortaya koyar sonunda; başaksa bunu bi türlü yapamaz.uzadıkça uzayan saçma bi ilişki çıkar ortaya.

üç başak vakası atlattım; tavsiye etmiorum hatunlar((=
avuçlarımda aynalar...

Kullanıcı avatarı
EffEndY
*SiyahAkrep*
*SiyahAkrep*

Okunmamış mesaj gönderen EffEndY » Prş 23 Ağu, 17:00

serqet yazdı:gerçi başak hatunu-akrep erkeği nasıl olur bilmem ama akrep hatunu ile başak erkeği kesinlikle hatunun doyumsuzluğuyla sonuçlanıyor.
Daha güzel ifade edilemezdi sanırım.

Akrep Başakta hoşlanmadığı birşeyler sezse de genelde iyi geçinir. İki burcun dedektiflik hisleri ve şüphecilikleri birbirine benzer. Ancak Başak ayrıntıları dikkati ile yakalarken, Akrep güçlü sezgileriyle sırlara nüfuz eder. Dedikoduculuk ve kınayıcılık konusunda iyi anlaşabilirler. Bu ikisinin toplumda pek hoşlanılmayan bir çift oluşturmaları mümkündür.
BİLİNÇALTINI HAPSET ki O SENİ HAPSETMESİN;
İÇGÜDÜLERİNE HAKİM OL ki ONLAR SANA HAKİM OLMASIN!!!

Kullanıcı avatarı
izden
*SiyahAkrep*
*SiyahAkrep*

Okunmamış mesaj gönderen izden » Prş 23 Ağu, 17:11

gerçi başak hatunu-akrep erkeği nasıl olur bilmem ama akrep hatunu ile başak erkeği kesinlikle hatunun doyumsuzluğuyla sonuçlanıyor.
hayır ben bunu kabul etmiyorum 4 yıldır bir başakla birlikteyim ve gerçekten çok mutluyum ayrıca her konuda çokrahatım onun yanında.. peki bu istisnai bir durummu arkadaşlar?

Kullanıcı avatarı
EffEndY
*SiyahAkrep*
*SiyahAkrep*

Okunmamış mesaj gönderen EffEndY » Prş 23 Ağu, 17:17

izden yazdı:
hayır ben bunu kabul etmiyorum 4 yıldır bir başakla birlikteyim ve gerçekten çok mutluyum ayrıca her konuda çokrahatım onun yanında.. peki bu istisnai bir durummu arkadaşlar?
Bildiğin gibi binbir etken var İzden, ancak Başak ile Akrep burcu olgusunu yan yana koyunca bu sonuç çıkıyor. Bu anlamda istisna olabilir. Bu Başak erkeğinin yükseleni de önemli tabii ki bu noktada, belki doyumsuzluğu önleyecek türden olabilir.

Kullanıcı avatarı
izden
*SiyahAkrep*
*SiyahAkrep*

Okunmamış mesaj gönderen izden » Prş 23 Ağu, 17:19

evet olabilir haklısın... : ) açıklama getirdiğin için teşekkür ederim effendy

Kullanıcı avatarı
dark_venus
*SiyahAkrep*
*SiyahAkrep*

Okunmamış mesaj gönderen dark_venus » Prş 23 Ağu, 17:31

EffEndY yazdı: Dedikoduculuk ve kınayıcılık konusunda iyi anlaşabilirler. Bu ikisinin toplumda pek hoşlanılmayan bir çift oluşturmaları mümkündür.
Buna katılmıyorum.
Yükselenlerin etkisinin olduğuna ben de inanıyorum ama başak-akrep çiftinin olumsuz bir çift olarak hoşlanılmayan bir çift olduklarını sanmıyorum.
Şöyle diyebiliriz; Başak-Akrep çifti fazla sosyal değildir ve toplum içine karışıp grup halinde dostlarıyla pek vakit geçirmezler bu doğru daha çok başbaşa kendi kurdukları dünyada yaşarlar kendi sevdikleri yerlere giderler ve yalnızca ikisinin yapmaktan hoşlandıkları şeyleri yaparlar.
Bunlar da diğer arkadaşları tarafından hoş karşılanmıyor olabilir...
Böyle bakılırsa bu durum doğru olabilir.
Başak-Akrep çifti diğer insanlara karşı biraz tehlikeli de olabilir çünkü ikisinin de şüpheci ve meraklı+ ayrıntıcı durumu diğerlerinin gizli kapaklı işlerini net bir şekilde görmelerini sağlar,ikiyüzlü insanları onlara karşı samimi olmayan insanları kendilerinden uzaklaştırırlar.Biraraya gelince böyle biraz tuhaf bir yönleri de olur Başak-Akrepin.
Ben Başak-bayan Akrep-erkek çifti hakkına bilgi verebilirim Diğer seçenek doyumsuzluğuk verirmi ya da nasıl sürer onu bilemiyorum...
Ben kendi adıma Akrep erkeği ile kurduğum kendimize has dünyada başkasına pek de ihtiyaç duymuyorum,duymuyoruz.Bu biraz asosyal olmamıza neden olabiliyor gerçi yükselenlerimiz Terazi-Aslan açığı kapatabiliriz..
Ben bayan_Başakla-erkek_Akrepi genel manada uyumlu buluyorum..
Başak ayrıntıda boğulmayıp eleştiriyi azaltırsa Akrep de bazı huylarını törpülerse pek ala iyi anlaşan bir çift olabilirler...
Gerçi haritada daha bir çok etken var çiftleri birarada tutan o yüzden sadece güneş burçlarıyla uyumdan ancak bu kadar söz edilebilir...

Kullanıcı avatarı
EffEndY
*SiyahAkrep*
*SiyahAkrep*

Okunmamış mesaj gönderen EffEndY » Prş 23 Ağu, 17:44

Olaya dedikodu ve kınama noktasından yaklaştım, Türk toplum ve aile yapısını biraz göz önüne aldım ve bir ihtimalden bahsettim Venüs. Burada kastım da daha çok orta ve ilerisi yaşlar içindi. Gençlerin dedikodu ve kınamaya pek vakti ya da işi olmaz.

Senin de bildiğin gibi hayatıma giren Başakların haddi hesabı yok ve hiçbiri ile bu tarz bir eğilimim ya da problemim olmadı. Bir olasılık sadece ama gerçekçi...

Kullanıcı avatarı
izden
*SiyahAkrep*
*SiyahAkrep*

Okunmamış mesaj gönderen izden » Prş 23 Ağu, 17:48

Başak-Akrep çifti fazla sosyal değildir ve toplum içine karışıp grup halinde dostlarıyla pek vakit geçirmezler bu doğru daha çok başbaşa kendi kurdukları dünyada yaşarlar kendi sevdikleri yerlere giderler ve yalnızca ikisinin yapmaktan hoşlandıkları şeyleri yaparlar.
kesinlikle aynen böyle...

Kullanıcı avatarı
dark_venus
*SiyahAkrep*
*SiyahAkrep*

Okunmamış mesaj gönderen dark_venus » Prş 23 Ağu, 18:16

Şimdi daha iyi anladım ne demek istediğini EffEndY..