Ücretsiz Doğum Haritası

ücretsiz doğum haritası yorumu, ücretsiz doğum haritası analizi, ücretsiz doğum haritası nasıl çıkarılır

Doğum haritası analizleri, doğum haritası ile ilgili ayrıntılar
Kullanıcı avatarı
Yönetici
Portal Yöneticisi
Portal Yöneticisi

Ücretsiz Doğum Haritası

Okunmamış mesaj gönderen Yönetici » Pzr 27 Şub, 04:03

Bilgilerinizi Girerken:
1- Doğum Saatinizin Doğru Olduğuna,
2- Doğduğunuz Şehrin Neresi Olduğundan Emin Olduğunuza,
3- ve Doğum Şehrinizi Girerken Türkçe Karekter Kullanmamaya Dikkat Edin.

Ben Aşağıya İngilizce bilmeyen arkadaşlar için hangi Bölüme Hangi bilgileri gireceğinizi Gösteren küçük bir resim koyuyorum. Gene de sorusu veya sorunu olan arkadaşlar olursa bildirmeyi unutmasınlar.

Çıkan Sayfayı Aşağıdaki Resme Göre Doldurup "Continue" tuşuna Basın girmiş olduğunuz şehrin koordinatlarını gösteren bölüm çıkacaktır. Orayı da "Continue" tuşuna basarak geçin Haritanız Karşınızdadır. İngilizce bilmeyen arkadaşlar sözlük veya ingilizce bilen arkadaşlarından yardım alabilirler. Veya Tercüme Programını kullanabilirler.

Konuyu Doğum haritasında ruhsal yetenekler veya Ücretsiz doğum haritası linkinden takip edebilirsiniz.
En son Yönetici tarafından Cum 17 Mar, 14:56 tarihinde düzenlendi, toplamda 1 kere düzenlendi.

"Sükunetin vereceği huzuru hiçbir maddi imkan sunamaz"

Kullanıcı avatarı
Yönetici
Portal Yöneticisi
Portal Yöneticisi

Örnek Doğum Haritası

Okunmamış mesaj gönderen Yönetici » Pzr 27 Şub, 04:29

Doğum Haritası Ne işe yarar.
* Güneş ve Ay Burçlarınızı Öğrenirsiniz.
* Sizi hangi burçların etkilediğini Öğrenirsiniz.
* Hangi Kişisel Özelliklerinizin Hangi Burçalardan KAynaklandığını Öğrenirsiniz.
* "astrolojik" yorumlar yapabilirsiniz. vs. vs. vs.

Ben örnek olması açısından rasgele bilgilerle almış olduğum Bir haritayı aşağıya ekliyorum.

Resim
"Sükunetin vereceği huzuru hiçbir maddi imkan sunamaz"

Kullanıcı avatarı
Ebru_48

Teşekkürler

Okunmamış mesaj gönderen Ebru_48 » Sal 01 Mar, 21:53

Teşekkürler AkrepKral. Her yerde Aradım Ücretsiz Horoskopu Nihayet Buldum. Genelde belli ücret kaşılığında yapıyorlar. Benim horoskop haritamı da gönderebilirsem aşağıda yayınlıyorum merak edip te ilgisi olanlara örnek olması açısından.
Bu mesaja eklenen dosyaları görüntülemek için gerekli izinlere sahip değilsiniz.

Kullanıcı avatarı
Ebru_48

Okunmamış mesaj gönderen Ebru_48 » Sal 01 Mar, 21:54

:shock: ilginç bir harita değil mi?.

Kullanıcı avatarı
idam_mahkumu
*Yılan*
*Yılan*

Okunmamış mesaj gönderen idam_mahkumu » Sal 01 Mar, 22:23

Walla buda benim
hiç bişi anlamadım ama.
evet ebru_48 çoğu sitede paralı..

[highlight=red](Lütfen Horoskop Sitesinden Direk Link Vererek Göstermeyin. Bir Süre Sonra Site Tarafından Kaldırılmakta ve Sayfada Görüntülenmemektedir. Horoskop Haritalarını Bilgisayarınıza İndirip "Eklenti Gönder" Kısmından Yükleyiniz)[/highlight]

buda benim ki,
ebru madem bu işten anlıyorsun, benimkini açıklar mısın ?
İnerken Aklıma Bir Karaperde, Herşey Yeniden Başlar Bittiği Yerde...

Kullanıcı avatarı
Akrep_Sibel
*GriAkrep*
*GriAkrep*

Burçların Simgeleri

Okunmamış mesaj gönderen Akrep_Sibel » Sal 01 Mar, 23:12

Aşağıda haritalarda gösterilen simgelerin (yani burçların) hangi burca karşılık geldiğini gösteren resmi gönderiyorum ordan bakabilirsiniz.
Bu mesaja eklenen dosyaları görüntülemek için gerekli izinlere sahip değilsiniz.
En son Akrep_Sibel tarafından Sal 01 Mar, 23:16 tarihinde düzenlendi, toplamda 1 kere düzenlendi.
"Ve Bir Gün Gecenin İçinden Acı Bir Çığlıkla Çıka Geldik. Dünya Bizi Bekliyordu. İki Kıskacımın Arasında Diz Çöktü ve Ayaklarıma Kapandı"

Kullanıcı avatarı
Akrep_Sibel
*GriAkrep*
*GriAkrep*

Okunmamış mesaj gönderen Akrep_Sibel » Sal 01 Mar, 23:15

yukarıdaki simgelere bakarak sizi hangi burçların etkilediğini görebilirsiniz. Eğer bir kaç gün beklerseniz daha ayrıntılı yardımcı resimler de gönderirim.
"Ve Bir Gün Gecenin İçinden Acı Bir Çığlıkla Çıka Geldik. Dünya Bizi Bekliyordu. İki Kıskacımın Arasında Diz Çöktü ve Ayaklarıma Kapandı"

Kullanıcı avatarı
AlOnE_SeRsErİ
*SiyahAkrep*
*SiyahAkrep*

Okunmamış mesaj gönderen AlOnE_SeRsErİ » Çrş 02 Mar, 01:45

cok guzel

Kullanıcı avatarı
Kordugum
*Yılan*
*Yılan*

Okunmamış mesaj gönderen Kordugum » Prş 03 Mar, 20:52

Arkadaslar yaw benim anlamadigim bi sey var. yahu benım horoskobumda .yogun olan yer kova ve cevresi. ama bir ucuda Akrep e geliyo. yani yani yoksa , yokksaa bendemii .Süpriz yapin bana Akrep olma imkanım var mı
Karanlığın Perdesi Bütün Kötülüğü Örtemez !

Kullanıcı avatarı
Akrep_Sibel
*GriAkrep*
*GriAkrep*

Okunmamış mesaj gönderen Akrep_Sibel » Cum 04 Mar, 01:32

Kordugum, horoskop haritanı buraya gönder bir bakalım. Konuyu akrep-burcu-ve-diger-burclarla-iliskisi ... c-t34.html linkinde kısmen tartıştık. Farklı evler farklı özellikleri belirler ve her ev farklı burcun etkisinde olabilir. Kişiliğini kova belirliyorsa Duygusal yanını veya sosyal yanını Akrep burcu belirleyebilir.

Kullanıcı avatarı
Şehvet
*GriAkrep*
*GriAkrep*

Horoskopta Evler ve Karşılıkları

Okunmamış mesaj gönderen Şehvet » Pzt 07 Mar, 03:06

Horoskop Haritalarındaki Evler ve Evlerin Etki alanları

Buraya bakarak Horoskop Haritalarınızı Yorumlayabilirsiniz.

Kullanıcı avatarı
Akrep_Sibel
*GriAkrep*
*GriAkrep*

Okunmamış mesaj gönderen Akrep_Sibel » Prş 10 Mar, 00:09

Şehvet Teşekkürler, kitaptan scanner yapma işinden kurtarmışsın beni. Ben de o kısmı arıyorodum.

Kullanıcı avatarı
Desire
*GriAkrep*
*GriAkrep*

Okunmamış mesaj gönderen Desire » Pzr 13 Mar, 03:45

biraz da akreplerin duygusallığından bahsetsek...
Sessiz sular derinlerdedir...

Kullanıcı avatarı
Şehvet
*GriAkrep*
*GriAkrep*

Okunmamış mesaj gönderen Şehvet » Pzr 13 Mar, 03:52

Tabiki bahsedelim Desirecim. Yalnız bu konu başlığı altında değil. Eğer bu konuyu işlemek istersen konu ile ilgili bölüm açalım ve moderatörlük verelim o konuları sen işle biz de katkıda bulunuruz.
"Eğer bir yerde küçük insanların büyük gölgeleri oluşuyorsa orada güneş batıyor demektir"

Akrep Krallığı

Kullanıcı avatarı
smuglers
*GriAkrep*
*GriAkrep*

Okunmamış mesaj gönderen smuglers » Çrş 16 Mar, 04:25

ya bende doğum haritamı aldım vediğiniz linkten ama.hiç bir şey anlayamadım:(
bana azıcık yorumlayabilrirseniz veya yorumlama nasıl yapılır hakkında bilgi verebilirseniz sevinirim.bir şekil vermişssizniz ama pek bir şey çıkaramdım.yardımlarınızı bu fukaradan esirgemeyin yüce ve ulu akrepler ve akrep severler:D
ayrıyetten bu güneş ve ay burcları nasıl oluyor?gerçi bir başka forumda da sordum bu soruyu ama yineleyim dedim sakıncası yoksa.
kusura bakmayın sizlere biraz çok soru soruyorum ama merak ediyorum ve sizden başka sorcağım biri yok çevremde. ilgileriniz için çok teşekkürler..
Fire from the black shadows......

Kilitli