Kartalın (Akrebin) Yeniden Doğuşu

Akrep Burcu Hakkında Genel Bilgiler.
Sistine

Okunmamış mesaj gönderen Sistine » Cmt 30 Haz, 16:02

her canlının yaşama hakkı vardır gibi cümleyi kullanmanızı sağlayacak cümle kullanmadım. benim söylediklerimde mantıksız olarak nitelediklerin size göre mantıksız. bana göre değil. ben siz değilim, siz de ben değilsiniz.

Kullanıcı avatarı
huysuz
*SiyahAkrep*
*SiyahAkrep*

Okunmamış mesaj gönderen huysuz » Cmt 30 Haz, 16:16

şimdi sana ne öğreteceğimki ben sen anlamak istediğini anlamışsındır? doğru ya sen ben ben ise sen deyilim.ama sanane banane olmaz.duyarlı olmak en güzeli.duyarsızlığını düzelt ve kendini bir karytalın ve bir karar verecek birinin yerine koy. ve öyle cevap ver?
Cevap yazarken düşün ve öyle yaz. Konuşmadan önce anla ve öyle konuş.

Sistine

Okunmamış mesaj gönderen Sistine » Cmt 30 Haz, 16:28

duyarsız bir davranış sergilemedim. bir hayvanla karşılaştırılmanın gerksizliğini vurguladım.
13 yaşımdan kadar kimsenin benim yerime karar vermesine izin vermedim. empati kurmamı isterseniz empati kurarım. ama bir hayvanın yerine geçmem. hayvanlar korunması ve haklarının kabul edilmesi gereken varlıklardır. insanoğluinsanlar onları hunharca katletmişlerdir ve halen katletmektedirler. yaşama alanlarını kısıtlamaktadırlar. sadece hayvanları düşünmeyelim doğayı ağaçları düşünelim. herşeyi düşünelim. ma önce insan olalım.

kusura bakmayın sonra devam ederiz. bugünlük bu kadar olsun.