Akrep Burcu Özellikleri (Scorpio) 24 Ekim - 22 Kasım

Akrep burcu özellikleri akrep erkeği, akrep kadını, akrep burcu özelliği, akrep insanı, akrep özellikleri, akrebin künyesi, yükselen akrep

Akrep Burcu (Scorpio) 24 Ekim - 22 Kasım 2019 Yılı Değerlendirmeleri
Kullanıcı avatarı
Yönetici
Portal Yöneticisi
Portal Yöneticisi

Akrep Burcu Özellikleri (Scorpio) 24 Ekim - 22 Kasım

Okunmamış mesaj gönderen Yönetici » Cmt 15 Eki, 03:59

Akrep Burcu Genel Özellikleri - Akrep Burcu Künyesi
Resim

Yıldızınız : Mars ve Plüton (Çekicilik, cazibenin temsilcisi)

Gurubunuz : Su, Negatif
Burcunuzun cinsiyeti: Dişi
Burcunuzun türü: Sabit
Üstün yeteneğiniz: Sezgi
Özelliğiniz : Kararlılık ve İnceleme.
Emeliniz : Zenginlik
Amacınız : Hayat boyu zenginlik
Yenmeniz gereken huyunuz : Acımamak, ihmal etmek
Uğurlu gününüz : Salı
Uğurlu taşınız : Topaz
Uğurlu renkleriniz : Korkırmızısı, siyah
Uğurlu çicekleriniz : Kırmızı karanfil, hanimeli, ateş çiceği
Uğurlu kokularınız : Misk, manolya
Uğurlu müziğiniz : Marşlar ve canli parcalar

Muhtemel hastalıklarınız : Boğaz, boyun, mesane, uretra, makat, böbrek ve üreme organlari hastalıkları, tansiyon

Uygun olan eş : Yengeç ve Balık

Başarılı olacağınız Meslekler : Yönetici, organizator, endüstri lideri, komutan, satış yöneticisi, müdür, operator,dişçi, teknik mühendis, gazeteci, kimyacı, müzisyen, müzik aletleri yapımcısı, tamirci, yazarlık, denizci, havacı,sosyal hizmetler uzmanı

Olumlu yönleri : Güçlü duygular, gaye sahibi olma, düş yeteneği, durumları önceden sezme yeteneği, kararlılık.
Olumsuz yönleri : Kıskançlık, inatçılık, alınganlık, sinsilik, güvenmeme, kuşkuculuk.

Akrep burcu üç tiptir.

* Birisi yerlerde sürünen Sürüngen Yılan Akrep,
* Biri Geceleri dolaşan Gece Akrebi,
* Diğeri de göklerde uçan Kartal Akrep.

Bir Akrep ile birlikte iseniz "hangi" Akrep ile birlikte olduğunuzu da öğrenmelisiniz. Ya onunla birlikte göklerdeki mutluluklara uçacaksınız, ya da yerlerde sürüneceksiniz.

Akreplere tavsiye : Bir Boğa ile tanıştığınızda dikkatli olun. Burcunuzun tam karşıtı olan Boğa burcu aslında Akrep'in tam bir tamamlayicisidir. Akrep, bu yeni insana iki yanlı ve ezici bir ilgi duyar. Buna iki aşamalı bir ilişki de diyebiliriz. Özellikle başlangıçta Akrep, Boğa burcunun telaşsız sukünetinin üstesinden gelmek ve onu biraz sarsabilmek için, alışılmışın dışında ve sıcak bir yaklaşım takınmak isteyebilir. Ancak çoğu kez bunu başaramaz ve istemeden saldırganlaşır. Öte yandan Boğa ise bu ilk karsılaşmada vaziyeti kavrayıp duygularına hakim olursa, kısa sürede Akrep'i avucunun içine alır ve onun tüm benliğini yönetir.

KARAKTERİSTİK ÖZELLİKLERİ

Dışarıdan katı görünmelerine rağmen aslında aşırı derecede derindirler. Söylediğiniz en ufak bir şey onda çok büyük yaralar açabilir. Böyle bir olayla karşılaştıklarında saldırganlaşırlar. Hırslı, duygusal ve muhafazakardır. Bilgiyi uygulamaya, uygulamayı da düşünceye dönüştürme yeteneğine sahiptir.Kendinden çok emindir.Girdiği her tartışmada ezici bir üstünlüğü vardır.Titiz yapısıyla dikkat çeker. Rahatlatıcı her yalanı, yatıştırıcı her yarı-doğruyu, her sahte pembe tabloyu bozmaya, kendini tanımaya kesin bir şekilde kararlı ve keskin bir akıl. Bunlar Akrep'in kaynaklarıdır. İçgüdüsel olarak kuşkucudur.

AKREP ERKEĞİ
Bu burcun erkeği çok bakımdan ilgi çekicidir. Su grubu olduğu için çok derin hisleri vardır. Diğer taraftan da analizci bir kafaya sahiptir. Akrep burcu erkeği, kadınlar tarafından çok beğenilen bir tiptir. O analizci kafası sayesinde karşısındaki insanı çabucak inceler ve anlar. Kendince bir karara varır ve bu karar çoğunlukla doğrudur. Aklına koyduğu şeyi muhakkak yapar. En kötü tarafları onunla yıllarınızı geçirip dostça ayrıldığınızda sakın onun için her zaman özel bir insan olacağınızı zannetmeyin. Çünkü ilişki bitince arkasına dönüp bakmaz.

AKREP KADINI
Akrep burcu kadını, daima dikkatli ,ihtiyatlı ve gururu konusunda son derece hassastır. O, dostları ve sevdikleri için pek çok şeye katlanabilir. Ama için için kendisinin üstün olduğunu hisseder. Alçakgönüllü gibi gözükse de zaman zaman kendini beğenmişliğini de hissedebilirsiniz. Kafasının içinde sürekli hayata dair planlar kurar. Akrep burcu kadınının hayat görüşü başkalarından farklıdır. O ya hep ya hiç diye düşünür. Bir şeyin birazını elde etmenin değeri yoktur. Ya istediğine tamam ile kavuşur ya da uzaklaşır. Bu iş, dostluk ve sevgide kendisini gösterir. Akrep kadını karşısındakini (özellikle yengeç erkeklerini) elde etmek için her yolu dener.

YÜKSELENİNİZ AKREP BURCU
Eğer Astroloji haritanızda Akrep Burcu yükseliyorsa o zaman lüzumlu gördüğünüz işlerde hemen hiç vakit kaybetmeyen ve elini çabuk tutan bir insansınız demektir. En önemli özelliklerinizden birisi de problemleri ana hatları ile değerlendirip esasa yönelmek ve konuların can alıcı noktaları ile uğraşmaktır. Sevmediğiniz bir durum ise başkalarının sizin özel işlerinize burunlarını sokmalarıdır.Ayrıca az ve kalıcı arkadaşlıkları vardır.Hoşlanmadığı insanlarla aynı ortamlarda bulunmamaya gayret gösterir.

"Sükunetin vereceği huzuru hiçbir maddi imkan sunamaz"

Kullanıcı avatarı
SuPerisi
*SiyahAkrep*
*SiyahAkrep*

Okunmamış mesaj gönderen SuPerisi » Sal 10 Oca, 19:42

Akrepleri seviyorum - tabi iyi olanları - :D
" LİDER, beyinde devrim yapan ve herkesi peşinden sürükleyen fikir ve ruhlar rüzgarıdır ... " Osman PAMUKOĞLU

.. ## ..Türkiye Cumhuriyeti 2007-2008 Turkcell Süper Ligi Şampiyonu Galatasaray Futbol Takımı .. ##..

Kullanıcı avatarı
Yönetici
Portal Yöneticisi
Portal Yöneticisi

Okunmamış mesaj gönderen Yönetici » Çrş 11 Oca, 01:07

: ) Sevilmez mi hiç.
"Sükunetin vereceği huzuru hiçbir maddi imkan sunamaz"

Kullanıcı avatarı
gece_akrebi
Portal Yöneticisi
Portal Yöneticisi

Okunmamış mesaj gönderen gece_akrebi » Çrş 11 Oca, 08:20

superisi ben kötü akrebim nolcak şimdi sevmeyecekmisin beni :o
bir yanımız ölüm bir yanımız düğün...

berdan

Okunmamış mesaj gönderen berdan » Çrş 11 Oca, 12:08

iyi veya kötü akrep diğrelerinden daha iyidir.

POİSON

Okunmamış mesaj gönderen POİSON » Çrş 11 Oca, 20:30

hem akrebim hemde çin burcunda maymun.yükselenimde yay 3 ünün birleşmesiyle gerçekten de kendimle gurur duyuyorum.yani aradığınız ner varsa bende bulabilirsiniz.genç kalmak diye buna derler :)

Kullanıcı avatarı
SuPerisi
*SiyahAkrep*
*SiyahAkrep*

Okunmamış mesaj gönderen SuPerisi » Çrş 11 Oca, 20:47

superisi ben kötü akrebim nolcak şimdi sevmeyecekmisin beni

.. ## ..Türkiye Cumhuriyeti 2007-2008 Turkcell Süper Ligi Şampiyonu Galatasaray Futbol Takımı .. ##..

Kullanıcı avatarı
SuPerisi
*SiyahAkrep*
*SiyahAkrep*

Okunmamış mesaj gönderen SuPerisi » Çrş 11 Oca, 20:48

iyi veya kötü akrep diğrelerinden daha iyidir.

Nasıl yani!!
" LİDER, beyinde devrim yapan ve herkesi peşinden sürükleyen fikir ve ruhlar rüzgarıdır ... " Osman PAMUKOĞLU

Kullanıcı avatarı
gece_akrebi
Portal Yöneticisi
Portal Yöneticisi

Okunmamış mesaj gönderen gece_akrebi » Çrş 11 Oca, 21:09

yani supericiğim en kötü huylu akrep gelişmemiş akreptir,karmaşık ruh hali olan akreptir, duyguları derin olan akreptir. insanlara kötülük yapma anlamında değil, en masum insanlar bile başka insanlara zarar verebilir ama akrep öyle değildir. akrepler en güvenilecek insanlardır, ya çok sever ya hiç sevmez, işte bütün mesele bu.

berdan

Okunmamış mesaj gönderen berdan » Prş 12 Oca, 12:24

superisi annenin her dediğini yaptığını sanmıyorum. kötü insanlardan uzak kalmak istesen de onlar senden uzak kalmaz...

Kullanıcı avatarı
Desire
*GriAkrep*
*GriAkrep*

Okunmamış mesaj gönderen Desire » Prş 12 Oca, 15:47

tabiki kötüler ve iyiler bir arada..doğadaki akrep gibi kendimizi korumamız gerekiyor. samimiyetsiz insanlara da pek yanaşmamalı. onlar çıkarları için insanlara yanaşırlar zaten..akrep sezgileri bu gibi durumlarda iyidr zaten. bizi kurtarır..sezginin bir güç, bunun da önemli bir avantaj olduğunu düşünüyorum..
Sessiz sular derinlerdedir...

Kullanıcı avatarı
SuPerisi
*SiyahAkrep*
*SiyahAkrep*

Okunmamış mesaj gönderen SuPerisi » Prş 12 Oca, 17:54

yani supericiğim en kötü huylu akrep gelişmemiş akreptir,karmaşık ruh hali olan akreptir, duyguları derin olan akreptir. insanlara kötülük yapma anlamında değil, en masum insanlar bile başka insanlara zarar verebilir ama akrep öyle değildir. akrepler en güvenilecek insanlardır, ya çok sever ya hiç sevmez, işte bütün mesele bu.

Akreplerin nasıl derin sevdiğini gayet iyi biliyorum. Ancak kötü huylu Akreplerin derin sevmeden ziyade derin saplantılı olduğunu düşünüyorum. İyi Akrepte çok derinden sever. Ama kötü Akrep konusuna ve kişisine göre nasıl zarar verceğini hesaplayabilir hem de ortada çok önemli bir neden olmasa da .... Herkesin canını yakan bir konu oldumu tepkisi farklı olur ancak bu durum kötü Akrep için geçerli olamaz... Onlar hep aynı!!!!!

Kullanıcı avatarı
SuPerisi
*SiyahAkrep*
*SiyahAkrep*

Okunmamış mesaj gönderen SuPerisi » Prş 12 Oca, 17:56

superisi annenin her dediğini yaptığını sanmıyorum. kötü insanlardan uzak kalmak istesen de onlar senden uzak kalmaz...
Şaka yapmıştım Berdan. Kötüler de olacak ki iyilerin kıymetini bilesin diye ....

Kullanıcı avatarı
gece_akrebi
Portal Yöneticisi
Portal Yöneticisi

Okunmamış mesaj gönderen gece_akrebi » Cum 13 Oca, 00:41

bende şaka yapmıştım, kötü akrep huyum azdır, genelde iyi akrebimdir :)

berdan

Okunmamış mesaj gönderen berdan » Cum 13 Oca, 11:51

Şaka yapmıştım Berdan. Kötüler de olacak ki iyilerin kıymetini bilesin diye ....
superisi mark twain'in sözüne benzer bir söz kullanmışsın. mark twain 'geri zekalılar olmasa akıllılar olmazdı' der. elbette kötüler olacak.