Kadınlar Neden Genç Erkek Sever ?

Kategoriler Dışındaki Genel Konularla İlgili Araştırma Yazıları.
Kullanıcı avatarı
KEDİ
*SiyahAkrep*
*SiyahAkrep*

Okunmamış mesaj gönderen KEDİ » Pzr 03 Haz, 15:58

:oops: bende gececiye katılıyorum aynen öylede düşünüyorum

berdan

Okunmamış mesaj gönderen berdan » Pzr 03 Haz, 17:38

bunu tamamen cinsel duygulara bağlamak saçmadır. 35 - 40 yaşında bir kadını 20 yaşında bir erkeğin sevmesi sadece cinselliğe veya paraya bağlı olmayabilir. cinsel duygulara bağlı olan ilişkiler de olabilir elbet. ancak bir genelleme yapıp kestirip atmak saçmalıktır.

Misafir_Akrep

Okunmamış mesaj gönderen Misafir_Akrep » Pzr 03 Haz, 18:14

berdan yazdı:bunu tamamen cinsel duygulara bağlamak saçmadır. 35 - 40 yaşında bir kadını 20 yaşında bir erkeğin sevmesi sadece cinselliğe veya paraya bağlı olmayabilir. cinsel duygulara bağlı olan ilişkiler de olabilir elbet. ancak bir genelleme yapıp kestirip atmak saçmalıktır.
Senin hadım edelim sonra Condelezza Rice'ı 3 yıl erkeksiz bırakalım sonrasında da seninle tanıştıralım acaba seni tercih eder mi? (:

-"Kadınlar Genelde Neden Genç Erkek Sever ?"

Libido(Cinsel İstek)ları yüksek kadınlar genç erkekleri tercih ederler..Başka türlüsü emekli, dul, yetim yardımına girer ki bunun da aşk(cinsel sevgi) la bir alakası yoktur.. (:

berdan

Okunmamış mesaj gönderen berdan » Pzr 03 Haz, 18:19

libidosu yüksek olmayabilir. olmasa da genç tercih ediyor olabilir. mesela seni hadım etsek de seni tercih etmeyebilir ki etmez. senin tercih edilecek bir noktanı bulamayabilir.

Misafir_Akrep

Okunmamış mesaj gönderen Misafir_Akrep » Pzr 03 Haz, 18:28

Eh canım beni hadım edersen tabi tercih etmez olgun bir kadın..Bende onu anlatmaya çalışıyorum ya (:

berdan

Okunmamış mesaj gönderen berdan » Pzr 03 Haz, 18:35

gerçi seni hadım etmesek de tercih etmez demeye getirdim ben de : )

Kullanıcı avatarı
SelçukÖzcan
*SiyahAkrep*
*SiyahAkrep*

Okunmamış mesaj gönderen SelçukÖzcan » Pzr 03 Haz, 22:19

Şunu düzeltelim isterseniz "libido" cinsel istek demek değildir. İçgüdülerin genel adıdır. Freud tarafından en çok cinsellik ve üreme iç güdüsü kullanıldığı için çoğu insan onu cinsel istek diye algılar. neyse konum bu değil. Tüm yukarıda yazanlara bakarak söylemek istediğim şey şudur ki: Eğer insanların inandıkları dinin tebliğ edici peygamberi diyorsa ve bunu uyguluyorsa bence onun inananları da bunu tasdik etmeye mecburdur. Ne var ki sürü yada toplum denilen şey edimler söz konusu olunca tüm tanrılarda güçlüdür. Sürünün işine gelmezse evlilik için söylenmiş atasözü de evlilik dışı olur. Çünkü amaç sürünün yararıdır. Sürü zararına olan kötüdür. O zaman işin içine cinsel istekleri bastıramama falan girer, muhakkak bir kılıf bulunur. Hatta kimisi abartır işi buna bilimsel gerekçeler saymaya başlar. Ha peki burda yapılan nedir. Ben olgun kadınlardan hoşlandığımı yada bunlardan hoşlanmadığımı söyleyip kendime zevce yada metres bilmem ne aramıyorum elbette. Dilimizin döndüğünce nedenleri üzerine durmaya çalışıyoruz. Bakın Kuki, alıntılamış altına kendisi açısından ne ifade ettiğini yazmış, efendy ve ben de naçizane yazmışız. anan yaşında demekte bir yaklaşım ama bence sevgili gececi arkadaşımıza değil tayyip erdoğana yakışırdı. Yani araştırma inceleme bölümüne ait bir başlıkta hani en azından sırf adına uygun olsun diye ya araştıralım ya inceleyelim. Hani be pek kopyala yapıştır da sevmeyen birisiyim ama hiç olmadı onu yapalım. Velev ki bizi ilgilendirmiyorsa mevzuu o zaman araştırmaya da incelemeye de konuya cevap yazmaya da gerek yok bence.
Şunu bilmek gerekir ki, bu nesnel, gerçek bir zorluk ve de bunun üstesinden ancak bilimsel kesinlik ve soyutlama çıraklığı ile gelinebilir. Bu çıraklık eğitimiyse bir günde tamamlanmıyor.

Misafir_Akrep

Okunmamış mesaj gönderen Misafir_Akrep » Pzt 04 Haz, 16:02

Anladın sen onu..Burada genel içgüdülerden bahsedilmiyor..Cinslerden bahsediliyor..Herhaldeki burada libido derken cinselliği kastediyoruz..Wittgenstein'e bu kadar takılıp kalma...

Misafir_Akrep

Okunmamış mesaj gönderen Misafir_Akrep » Pzt 04 Haz, 16:08

KuKi yazdı:Benim demek istediğim buydu : http://www.akreportalnet.com/portal/bur ... html#60684

en güzel sahne sanırım, münasebetten sonra çocuğun kalkıp atarisinin başına geçmesi ve oyun oynamasıydı :D
Başka ne yapılır ki o yorgunluğun üstüne..Sizin de bir dişiyi tatmin etmek uğruna bel kaslarınız 45 dk. boyunca kasılı dursa onun üstüne oyun oynamak veya uyumaktan iyi ne gider? (: