nankör sevgililer

Sizce Akrep Olmak ?
Kullanıcı avatarı
kırmızıakrep

nankör sevgililer

Okunmamış mesaj gönderen kırmızıakrep » Prş 18 Ağu, 20:31

insanlara haddinden fazla değer vermeyeksin değmiyorlar ve bu konuda en çok üzülen akrep insanları oluyor akrep kadınları ve erkekleri bence gerçek 1 aşık.aşkı hakeden insanlar akrepler.ama onların sewdikleri için yaptığı fedakarlıklar onların hüsrana uğramasına neden oluyor ben kaç kere aynı şeyle karşılaştım ama uslanmıyorum şu an yine 1 ilişkim war ve yine elimden geldikçe fedakarlık yapıyorum umarım bu sefer fedakarlıklarıma değer

Kullanıcı avatarı
GizemScor

Okunmamış mesaj gönderen GizemScor » Prş 18 Ağu, 20:53

Hoş geldin kırmızı akrep ve Merhaba tekrar portalım. Uzun süredir yoktum.

Kırmızı akrep, her bir cümlene aynen katılıyorum. Benim duygularımı ifade etmişsin. Biz su grubu burçları ve tabiki özellikle de su gurubunun zirvesindeki Akrepler o kadar derin duygulara sahibiz ki! aynı derinlikle birileriyle birlikte olmadığımız sürece bu acıları çekmeye mahkumuz sanki. AkrepKral siberalem.com da balık kartal benzetmesi yapmış onu bende tekrarlayayım; Ne balık gökteki kartalı anlayabilir ne de Gökteki kartal sudaki balığı. Ama aradaki fark Kartalın sudaki balığı her zaman görebilmesidir. Bizler sudaki balığı her zaman görüyoruz ama diptekilerin bizleri görüp te bizi anlamaları çok ama çok zordur.

AŞK öldü diye bi başlık atmıştı bir arkadaş, yüzeylerde dolaşan diğer burçlar için bu her zaman söz konusu olsa da Akrepler için (yengeç ve balıkta dahil-yükselenim akrep olduğu için kendimi de akrep grubuna dahil ediyorum-) hayatın kendisi Duygusal yoğunluk nedeniyle her zaman Aşktır. Yeter ki bizi anlayan birisi olsun ve bu aşk daha güzel yaşansın.

Kullanıcı avatarı
kırmızıakrep

Okunmamış mesaj gönderen kırmızıakrep » Cum 19 Ağu, 04:11

gizemscor seni tanıdıgıma memnun oldum güzel yazın için teşekkür ediyorum.inşallah sohbetlerimi dewam edecektir kendine iyi bak

Kullanıcı avatarı
Şehvet
*GriAkrep*
*GriAkrep*

Okunmamış mesaj gönderen Şehvet » Cum 19 Ağu, 04:31

Aramıza hoş geldin kırmızı Akrep.

Gizemin dediklerine fazla bir şey eklemek istemiyorum genelde benim duygularıma da tercuman olmuş. Bu hayatta ve toplum içerisinde Hassas olmak gerçekten zor iş. Aynı aşkta daha da acıtıcı ve incitici oluyor. Seni anlıyorum çünkü benzer duyguları bende yaşadım ve eminim bütün akrepler yaşamıştır. Böyle bir hayatta bu kadar ayrıntıya takılıp bu kadar hassas olmak gerçekten zor
"Eğer bir yerde küçük insanların büyük gölgeleri oluşuyorsa orada güneş batıyor demektir"

Akrep Krallığı

berkenoyan

Okunmamış mesaj gönderen berkenoyan » Prş 08 Eyl, 18:48

ne desem haklısınız hakkatennnnn

POİSON

Okunmamış mesaj gönderen POİSON » Çrş 05 Eki, 16:38

akrep burcu insanı,çok aşırıya kaçmaması gerek ancak,ozaman ilişkilerinde düzenli bir,konum yakalayabilir.bence arkadaşlar çok fedakar olmayın.sen kırmızı akrep,yeterince üzülmüşsün,biraz daha dikkat et.

TheGirlofSuN

Okunmamış mesaj gönderen TheGirlofSuN » Prş 06 Eki, 14:21

scorp27m çok haklısın.ama bunu öğrenmek için mutlaka çok sert ve derin bir darbe almak gerekiyor..

POİSON

Okunmamış mesaj gönderen POİSON » Prş 06 Eki, 18:28

hayır ağır darbe almana gerek yok xelnx.senin sezgilerin var,herşeyin üstesinden gelirsin.

TheGirlofSuN

Okunmamış mesaj gönderen TheGirlofSuN » Cum 07 Eki, 09:22

Sezgiler evet ama bazen sezgilerini köşeye itebilir ve sadece inanmak istediğine inanırsın.. Bu boşluktur.. o an darbe alırsın hemde çok ii bir darbe.. Ama nasıl olsa toparlanacağını da bilirsin,kısaca sırf öğrenmek adına yanlış olduğunu bile bile yanlış yapabilirsin..

Kullanıcı avatarı
cabiliyet

Okunmamış mesaj gönderen cabiliyet » Cum 07 Eki, 21:51

Evet Güzel
Bir üstadın dediği gibi
(Büyüyorum ve hersene yeni bir şey öğreniyorum
Seviyorum her aşktan yeni bir şey öğreniyorum
Öğrenmek Çok güzel
Bir de bu kadar pahalı olmasa..)
Bazen bedelini ödemeye hazır olduğumuz duygular vardır
Aşık olmak,sevmek,sevilmeye hazırlanmak
Her zaman çantamızda hazır olan terkedilmek,sevilmemek,umursanmamak
Okadar güzeldir ki bu duygu tarifine başlasam server Kaldırmaz galiba
ve bu yaşanılanlar okadar güzeldir ki bırakın ödün vermeyi değerler biçip alçalmayı...
Yaptıgımız her Eylemde yıllar sonra bizi haklı cıkaracak bir sürü güzel sır var ..
Peki diyelim ki anlaşılamadık karşı tarafta başı dönmüş bir şımarıklığa döndü bu ilgiden
vaz mı geçeceğiz sevmekten..?
Yenildiğimizi kabullendik diyelim başka birinide bulup bir güzel intikamımız alıp
kendimizi milyonlarca kere unuttum yalanıyla dağladık..
Hiçmi İz bırakmayacak yaşanılanlar...?
Şahit olmayacakmı bu aşka arz ,yerküre yedi iklim..
Sorgulamayacakmı Yıllar sonra kurumuş sararmış bir yaprağın ağaçta sallanırken ver diği mucadeleye bakarken..
Ya unuttuklarımız..
Gerçekten aklımızın bir kenarında bile kalmayacak kadara bizi acıtan terkedilişler...
Her türlü kötü yakıştırmayı yapıp dünyanın en kötü insanı iilan ettiğimiz ama aşık olduğumuz zamanda onunla renklenen yaşama haksızlık olduğunu düşünmeden harcadığımız kişiler
Onlarca aşkı sırtında taşımaktan yorulan bu yürek ..
Gün gelip bunun hesabını bizden yada ondan soracak
Güzel bir gözlem tatlı bir yaklaşım
Bırakın aşk içeri girsin
Götüreceği sadece anlık duygular
Gerisi zaten hep bizle başbaşa
Saygılarımla
Resim

miss_ScOrPiO

Okunmamış mesaj gönderen miss_ScOrPiO » Prş 16 Mar, 09:31

çok sasirdim yazdiklarinizi okuyunca. Yalnizim saniyordum, bunlari bi ben yasiyorum saniyordum

POİSON

Okunmamış mesaj gönderen POİSON » Prş 16 Mar, 12:32

şimdi aramıza hoş geldin ozaman :oops:

Kullanıcı avatarı
hüma

Okunmamış mesaj gönderen hüma » Pzt 05 Haz, 22:59

bence gerçek bir akrep duygusal olabildiği gibi yeri geldiğinde son derece zalim olabiliyor. akrebin sınır noktası var ve o noktaya gelene kadar olmaması gereken herşeyi kafasında bir yere kaydediyor, patlayışı ise zirvede oluyor. her zaman fedakarlık yapan taraf olmak akrebe göre değil bence. ve ben hep fedakarlık yapan taraf olmuyorum hiçbir zaman.

SERÇE
*SiyahAkrep*
*SiyahAkrep*

Okunmamış mesaj gönderen SERÇE » Çrş 07 Haz, 17:54

SEVGİLİ ARKADAŞLAR AFFINIZA SIĞINARAK BAŞKA BİR ŞEYDEN SÖZETMEK İSTİYORUM. ÖNCE YAZDIĞINIZ DUYGULARI BİREBİR YAŞADIĞIM İÇİN SİZİ ÇOK İYİ ANLIYORUM FAKAT ŞUNU UNUTMUYORMUSUNUZ SİZ YAPTIĞINIZDAN SORUMLUSUNUZ ZATEN EĞER ADI FEDAKARLIKSA BU İNSANA YAKIŞANDIR VE SİZ FEDAKARSINIZDIR YANİ İNSANSINIZDIR HA AMA BUNU KARŞINIZDAKİ ANLAMAMIŞ HATTA DARBE YEMİŞSENİZ BU ONUN SORUNUDUR SİZDEN BİRŞEY EKSİLMEZ O KİŞİDEN EKSİLİR AMA İLLEDE KARŞILIK DERSENİZ SEVGİDE KARŞILIK ARAMAMALISINIZ ZATEN O ZAMAN SİZ YANLIŞ YAPMIŞ OLURSUNUZ YADA İLLA İNTİKAM VEYA KİN DERSENİZ O ZAMAN YİNE SİZ HATA YAPARSINIZ YANİ YAPTIĞINIZ FEDAKARLIĞIN BİR ANLAMI KALMAZ BENCE SİZ YİNE YOLUNUZA FEDAKAR OLARAK DEVAM EDİN İYİ YÖNÜNÜZDEN FARAGAT ETMEYİN O ÖLÇÜDE İNSANLAŞIRSINIZ GERİSİ DİĞERLERİNİN SORUNU "İŞTE BU YÜZDEN BEN KİMSEDEN GEÇMEM GEÇEMEM ACININ İNSANA KATTIĞI DEĞERİ BİLİRİM GEÇEMEM SEZEN AKSU"

POİSON

Okunmamış mesaj gönderen POİSON » Çrş 07 Haz, 21:08

öncelikle serçeciğim.yazdığın konuyu okudum.ve kendi kendime kesin olgun bir insandır diyerek yaşına baktım.bingoo yanılmadım.ne bileyim baktım serçe atmış. serçe merçe küçüksün sandım: ))

gelelim yorumuna bende bunu her defasında söylüyorum.karşı cins size ne yaparsa yapsın.yeniden söylüyorum ne yaparsa yapsın.asla sevginizden ve fedakarlığınızdan vazgeçmeyin derim.
bir altın düşünün ve bir adam onu aldı sakladı.ve daha sonra o altını bozdurdu.parasını yedi bitirdi.yerken güzeldi.ama anladıkı o altını bekletseydi gerçek değeri yine yüksek olurdu.
ALTINI ÇAMURA AT.O YİNE DEĞERLİDİR.VE ALTINDIR.
SCORPandPOİSON