Doğum Haritası Yorumları (Free Birth Chart Report's)

Doğum haritası analizleri, doğum haritası ile ilgili ayrıntılar
Misafir_Akrep

Doğum Haritası Yorumları (Free Birth Chart Report's)

Okunmamış mesaj gönderen Misafir_Akrep » Cmt 14 Nis, 21:36

Arkadaşlar doğum haritalarını merak edenler ve bunlar hakkında fazla ayrıntılı olmamak koşuluyla yıldızların etkileri hakkında bilgi almak isteyen arkadaşlara yardımcı olmak için bu konu başlığını açtım..İlgilenen arkadaşlar için gerekli bilgiler:

1) Doğum Tarihi
2) Doğum Saati (yanılma 30 dk'dan fazla olmamalıdır, mümkünse tam saat)
3) Doğum Şehriniz[İl, ilçe, semt v.s)

Bu sayfada amacım insanların kendilerini bir nebze olsun tanımasını sağlamaktır..Belki insanın iç dünyasında bir rüzgar eser de o kişi bu rüzgarı fırtınaya dönüştürürse ne mutlu bizim için..O yüzden her doğum haritası titizlikle bakılıyor şüpheniz olmasın..Ve beni yönlediren sizin doğum bilgileriniz ile verdiğiniz değerlerdir..

Astroloji, Göksel cisimlerin insan karakteri ve Kaderi üzerine olan etkilerinin neler olduğunun araştırılmasına ve anlatılmasına denir. Yunanca yıldız anlamına gelen 'astro' ve bilgi anlamına gelen 'logos' kelimelerinden türemiştir. Nasıl ki Feng Shui Dünyasal Cisimlerin ve tasarımların insan yaşamı üzerine ve yaşa-mına olan etkilerini inceliyor ve yorumluyorsa, Astrolojide Göksel cisimlerin insan karakterini oluşturan ve hayatlarına yön veren etkilerini araştırır ve bundan haberdar eder. Astroloji Fal sanatı ya da ilmi olmamıştır..
En son Misafir_Akrep tarafından Cmt 19 Oca, 00:32 tarihinde düzenlendi, toplamda 2 kere düzenlendi.

Kullanıcı avatarı
tutku
*SiyahAkrep*
*SiyahAkrep*

Okunmamış mesaj gönderen tutku » Cmt 14 Nis, 22:53

29 ekim 1987
06,10
konya
KUR'AN'IN SÖNMEZ VE SÖNDÜRÜLMEZ MANEVİ BİR GÜNEŞ OLDUĞUNU BÜTÜN DÜNYAYA GÖSTERECEĞİM VE İSBAT EDECEĞİM!...

BEDİÜZZAMAN SAİD NURSİ (1900)

Misafir_Akrep

Okunmamış mesaj gönderen Misafir_Akrep » Pzr 15 Nis, 17:56

29 ekim 1987
06,10
konya
tutku için doğum haritası yorumu..

[font=Tahoma]Anlatacağım şeyleri yaşıyor olman gerekmez..Bahsi geçen özellikler senin iç dünyanda yatan potansiyelleri de içerir..Astroloji kompleks bir düşünce sistemi gerektirir..Sadece bazı şeylere takılı kalırsan hiç bir şey anlamazsın..Senin yapman gereken hangi özelliklerden feyz alman hangi olumsuz etkilerden nasıl sıyrılırım sorusuna cevap aramandır..[/font]
Yükseleni: Akrep
Güneş: Akrep
Duygu: Oğlak

Kuvvetli bir kisiligi, güçlü iradesi ve otoritesi vardir. Kendine güvenir hatta bazen kibirli olabilir. Çocuklugu güzel geçer. Kendini gelistirme arzusu onu basariya ve iyi bir kariyere ulastirir.

Değişik fikirlere kapalı bir tutum sergileme yapısı çok etkili gözüküyor..Bu yüzden fikir tartışmalarını pek sevmiyorsun..Bu da senin dogmatik bir düşünce yapısı geliştirmene sebep olmuş olabilir..

Duygu tepkimelerine Oğlak la yanıt verdiğin için aşk hayatında mutluluğu sadece cinsellikte arama ihtimalin yüksek..Karşı cinsle olan ilişkilerinde duygusal olmaman seni iletişimde daha ilerilere götürüyor..

Sana bir tavsiye, gerçekten içinden ne geçiyorsa onu söyle ve olayların sonuçlarını hoşgörü ile karşıla..Bu senin daha sakin bir yapıya bürünmene vesile olacak..

Yükselen Akrebin etkisinden dolayı ciddi bir görüntü sergiliyorsun..Bir işyerine ya da alışveriş merkezine girdiğinde işgörenler senin için neredeyse ayaklarına kırmızı halılar serecekmiş gibi gelebilir sana..Evet bu gerçekten doğru (:

Jüpiterin Koçta olmasından dolayı agresif ve sıkıntılı bir ruh hali sergileyebilirsin..Sabahları Hüseyni Makamından nağmeler dinlersen bu sana çok iyi gelecektir..

Parayı tutmasını bilmezsen elinden kaçar gider..

İyi bir gözlemci olman ve olayları analiz etme yetin senin iletişim güçlerinin potansiyelini arttırmış..Araştırmacı Gazetecilik mesleğini hiç düşündün mü?

Bazı ideal fikirlerin olabilir..Bunları gerçekleştirmek istiyorsan bir dernek ya da örgüt kurmayı düşünmelisin..

Kullanıcı avatarı
adamas
*SiyahAkrep*
*SiyahAkrep*

Okunmamış mesaj gönderen adamas » Pzt 16 Nis, 00:32

ilki eşimki ikinci benimki yalnız efe umarım ikisini birden cıkarman sorun olmaz

10 ekim 21:50 ordu 1964

7 kasım 06:30 1974 west berlin tempelhof
Force Be With You

Kullanıcı avatarı
dark_venus
*SiyahAkrep*
*SiyahAkrep*

Okunmamış mesaj gönderen dark_venus » Pzt 16 Nis, 00:48

Ben de yorum rica ediyorum =)
10 eylül 1985
saat: 08:30
İstanbul/Şişli
Bu bilgiyi aramakla bulamazsın.
Ama ne var ki bulanlar, yalnızca aramış olanlardır

Mucizeler olmaktadır.Doğaya aykırı olarak değil,bizim doğa hakkındaki bilgilerimize aykırı olarak...

Kullanıcı avatarı
iskofyaliyiz

Okunmamış mesaj gönderen iskofyaliyiz » Pzt 16 Nis, 09:07

yalnızefe bu konuyu bende merak ettim şimdi :) bilgilerimi veriyorum şimdiden çok teşekkürler....

21.11.1987
saat: 07:15
Elazığ
VATANIM,BAYRAĞIM,ÖNDERİM,SANA CANIM FEDA !

basak_heygirl
*GriAkrep*
*GriAkrep*

Okunmamış mesaj gönderen basak_heygirl » Pzt 16 Nis, 09:30

09,11,1969
11,30-12,00 gece yarısı
ankara
Beni kaybetmeyi seçeni,ben kazanmak için uğraşmam.
GİDEN GİTMİŞTİR,GİTTİĞİ GÜN BİTMİŞTİR..

Her lafa verilecek cevabim vardir Ama,
Önce lafa bakarim Laf mi diye, Sonra Söyleyene bakarim Adammi diye!!
Susuyorsam...vardir bir bildigim..

www.ahsapforum.com

Kullanıcı avatarı
tutku
*SiyahAkrep*
*SiyahAkrep*

Okunmamış mesaj gönderen tutku » Pzt 16 Nis, 11:50

verdiğin bilgiler ve bu değerli çalışman için çok teşekür ederim yalnızefe..bu portala yakışır bir çalışma olmuş...
KUR'AN'IN SÖNMEZ VE SÖNDÜRÜLMEZ MANEVİ BİR GÜNEŞ OLDUĞUNU BÜTÜN DÜNYAYA GÖSTERECEĞİM VE İSBAT EDECEĞİM!...

BEDİÜZZAMAN SAİD NURSİ (1900)

Misafir_Akrep

Okunmamış mesaj gönderen Misafir_Akrep » Sal 17 Nis, 17:25

Vize sınavlarımdan sonra talep eden kişiler sorularına yanıt bulabilecekler..

Kullanıcı avatarı
SİYAH_AKREP
*SiyahAkrep*
*SiyahAkrep*

Okunmamış mesaj gönderen SİYAH_AKREP » Çrş 18 Nis, 12:39

27/09/1983
21-21.30
ankara
şimdiden teşekkürler
"Metafizik açıdan dış dünyanla iç dünyan uyum içinde olduğu zaman, evren de rüzgarını senin kanatlarının altına üfler, sana yeni yeni hazineler yollar."

Misafir_Akrep

Okunmamış mesaj gönderen Misafir_Akrep » Çrş 18 Nis, 22:42

kasım yağmuru yazdı:
10 ekim 21:50 ordu 1964 kasımyağmuru_eşi
7 kasım 06:30 1974 west berlin tempelhof kasım yağmuru
Yükselen Burç: İkizler
Güneş Burcu: Terazi
Duygu(AY) Burcu: Yay

Öncelikle yükselen burcun eşinizde devreye girmiş olduğunu düşünüyorum..Hava burçlarından bir karma oluşmuş..İkizlerin havai yapısı terazinin dengeli dışavurumlarıyla karakterde, kelime oyunları ve politik ağıza karşılık gelmiştir..Söz konusu karakterin ikili ilişkileri sivri dillilikle karşıdakini kırabilecek boyuta gelebilir..Ama bu kişinin duygusal bir yaklaşımı değildir..Karakter gayet dobradır ve kendinden emindir..Karşıdaki kişi ona yalan söyleyebilir ve bu onu rahatça anlayacaktır..Karşısındaki kişinin yapılan eleştirileri dikkate almasını ve duygusal manada etkilenmemesini tavsiye ederim..

Duygusal manada asla bir ruh eşi olamayacağına inanır..Bağlılık daha çok mantık ilkelerine dayanır..Ama şunu unutmamak gerekir ki farklı limanları özlese ve gezse de var olduğu tersaneye geri dönecektir..Bazen agresif ve tutarsız olabilir..Ama bu anları onun işlerinde yolunda gitmeyen bir şeyler olduğuna işarettir..Çocukları ve aile hayatını sever..Dallas gibi bir dizide baş rol oynamayı isteyecek kadar entrika dolu ve karizmatiktir..Cinsel anlamda asla yetersiz değildir..

Lider olmayı yani göz önünde bulunmayı istemez..Hitlerin akrep propaganda bakanları gibi o da geriden ve derinden yönetmeyi sever..Bu onun için en iyi tutum olacaktır..Kendisini iş anlamında disipline etmiş olan bu karakter kendi kendisinin efendisi olmayı yeğleyecektir..

Para konusunda bir akrebe ve boğaya göre daha tutarlıdır..Eli sıkıdır..Ve parayı yönetir..Kendisindeki kültürel ve bilgisel birikimi asla yeterli bulmaz fakat bunun değiştirmek için çabada da bulunmak istemez..Bir danışmana ihtiyaç var..Meditasyon teknikleriyle işe başlayabilirsiniz..

Neptün akrebe denk geldiği için araştırmacı ve gizliye olan merakçı kişilik ön planda olacaktır.. Dedikodulara maruz kalmamak için meraklar giderilmelidir (: 8. evinde riskli konumlar bulunmadığından hastalık konusunda tehdit edici unsur potansiyeli gözükmüyor..

Yükselen Burç: Akrep
Güneş Burcu: Akrep
Duygu(AY) Burcu: Yay

Öncelikle Venüs le acayip birleşmeler var..Aşırı duygulu ve reaksiyon vermeye meyillisin..[Duygularını aldırmak lazım (:]
Hayatında seni çok incitmiş ve yara bırakmış insanlar olabilir..Yukarıdan anladığım kadarıyla sizi eşinizle bir araya getiren unsurlar özgürlükçü ve özgün kişilikleriniz..Birbirinize saygı duymanız..En mutlu zamanlarınız tatile çıktığınız zamanlar..Aşk sizin için bir yaşam biçimi diyebilirim..Çok az zamanlar boşlukta hissetmişsinizdir kendinizi onun dışında her an aşk yüklüsünüz..Bir kuşa, bir çiçeğe..Kısacası güzel olarak tanımladığınız her şeye aşıksınız..Cinsel hayattan bahsetmeme gerek yok sanırım (:

Karakter, kendi içinde, entellektüel birikimler ve çevrenin etkisiyle edindiği içsel bütünlükten dolayı dine karşı bazı çelişkiler ve çıkmazlar hissedebilir..Bu yüzden bazı yaptığı hareketlerde anlamsızlık ve bocalama yaşayabilir..Bu ömür boyu sürebilir ya da karakter bu özelliğini tamir etmiş olabilir..Fakat bunu yapmadıysa ömrünün son anlarına doğru hafakanlar yaşacağı kesindir..Kuşkusuz akrep kişilikten dolayı bu fikir çatışmalarını aşacağına inanıyorum..Bakın meditasyon ve ruhsal içe çekilmelerle bu boşluğunuzu kapatmayı deneyin..Benden size tavsiye..

Eşiniz gibi siz çevrenizin etkisinde kalmaktansa onları kendi isteklerinize yöneltmeyi beceriyorsunuz..Ama insanların çoğunun bu durumdan rahatsız olmaları söz konusudur..Orta yolu bulun (:

Yabancı dil öğrenme ve insani ilişkilerde iletişim sıkıntısında zorluk çekmeyeceksiniz fakat hep bir yerlere özlem ve tutku dolu bir yaşam sizi hayatınız boyunca sürükleyecektir..Bazen insanlar sizi düşünceli ve hüzünlü bulabilir..Eminim ki bu anlarınız sizin o bahsettiğim çelişkili hale girmenizden kaynaklanıyordur..Özgün bir estetik anlayışınız var; başkasının çirkin bulduğunu siz güzel bulabilirsiniz..Görünmeyen güzellikleri görme konusunda ustasınız..

Geçmişiniz çok karambollü ve sıkıntılı geçmiş bir Kova(IV. Ev) etkisiyle göz önüne geliyor.. Ailenizin yaşam tarzından uzak bir hayat tercihiniz oldu..

Migrene ve kemik erimesine dikkat etmek lazım..Bu konuda tedbir alacağınızdan eminim..

İş hayatınızda daha çok lidersiniz..Ya da bu istek için bazen bocalayabiliyorsunuz..Biraz da yönetişim denilen kavramı incelemenizi tavsiye ederim..

Ve evliliğiniz; hiç bir şey dünyada mükemmel olamıyor..Hiç bir insan kusursuz değil..Aradığınız duygusal yaklaşmayı bulamıyor olabilirsiniz..Dediğim gibi bu isteğiniz sadece ruhsal bütünleşmeyle istediğiniz seviyeye yaklaşacaktır..

Açıların etkilerine konuşuyorum biraz da onların yalancısıyım..Tavsiyem, enerjinizi bu zihinsel ve ruhsal bütünleşmeyi sağlamak yolunda harcayın..Sağlıcakla..

Kullanıcı avatarı
Öslem

Okunmamış mesaj gönderen Öslem » Cum 20 Nis, 22:40

selam yanliz efe

11.08.1980 Saat tam öglen 13.00 Istanbul,Okmeydani

Benim Dogum Haritamida cikarirsan minneter kalirim sana.son 6 aydir,hayatimin en kötü dönemini yasiyorum diyebilirim..ve Ask..Ask hayatimla ilgili ne görüyrsan söyle..Cok önemli..Simdikten cok tsk..Bekliyorummm

_pandora_

Okunmamış mesaj gönderen _pandora_ » Cmt 21 Nis, 11:04

Merhaba Yalnız Efe
15/11/1969 12.00 (öğlen) Sinop' da doğdum yorum yapabilirsen sevinirim. :twisted:

Misafir_Akrep

Okunmamış mesaj gönderen Misafir_Akrep » Cmt 21 Nis, 15:23

dark_venus yazdı:Ben de yorum rica ediyorum =)
10 eylül 1985
saat: 08:30
İstanbul/Şişli
Yükselen Burç: Terazi
Güneş Burcu: Başak
Ay Burcu: Yengeç

Yükselen burcun ikili ilişkilerimizde ön planda olmasından dolay tanışma faslından sonra insanlara gerçekten sıcak kanlılık ve canayakınlık gösteriyorsun..Başak potansiyelden dolayı insanların detayını merak ediyorsun karşıdaki insan bunu anladığı zaman rahatsız olabiliyor..Fakat bu senin insanları tanıma tekniğin..Yani topu karşı tarafa atıp izlemeye alıyorsun insanları..

Geçmişte ailenle ilgili sorunlar yaşamış olabilirsin..Hayalinde hep ideal dediğin aile düzenini kurma fikri var fakat bunun yanında korkularında var..Duygusal anlamda gelişip olgunlaşman biraz zaman alacak..Baba karakteri seni çok etkilemiş gözüküyor..

Tartışarak sonuca varmayı seviyorsun bu da seni bazen agresif yapabiliyor..Zeki ve kültürlü insanlar seni cezbediyor fikir alışverişi yapmaya bayılıyorsun..Fakat şöyle bir şey var ve aslında bir çok sıkıntının kaynağı bu aslında, insanların istediği şekilde onlara cevap vermen..Sana tavsiye, neyi düşünüyorsan onu söyle (:

Hayal gücü ve yaratacılık edebiyat konusunda seni ustalaştırabilir..Kimseye göstermediğin günlüklerin olduğunu düşünüyorum..Yaşın ilerledikçe kendi çekiciliğini ön plana çıkartacak ve insanları etkileme yoluna gideceksin..Yolun yarısından sonra devreye girecek olan Terazi seni baştan yaratacak..

Mutlu bir arkadaş ortamında güzel bir yemek ya da pikmik sana çok haz veriyor..Dostlukların sağlam, hayatta seni en çok üzen şey dostum dediğin insanın sana karşı vefasızlık yapması..Pek fazla para sıkıntın olmamasına rağmen kontrollü bir harcama politikası güdüyorsun..Ama ileride finansal sorunların olacak dikkat et Terazi geliyor..O yüzden güçlü olmalısın maddi yönden hep..

Eğitim konusunda endişelenmiyorum çünkü sen bir kurumda okusan da okumasan da kendini geliştirebilecek bir bilgiye açlık potansiyeli var..Muhtemelen bir terazi ile ya da bir boğa ile evleneceksin gibi gözüküyor..[Aşırı Venüs isteği] Cinsel yönden bahsetmeme gerek yok şimdi belki hormonların depreşik olmayabilir ama teraziden sonra bir şok yaşabilirsin (:

Akrep II. Evde olunca sana ölümden kaynaklanan bir mirasın gözükmesi çok olağan..Hiç beklenmedik bir anda hem de..Böbreklerine dikkat aman su içmeye özen göster..Kireçli sulardan uzak dur..Mümkünse hep damıtılmış su..

Ailenden kopman zor olacak onun için anne hayatında çok önemli yer ediniyor..Anneni sev..Ona çok ihtiyacın olacak..Bazı geceler uykusuz duraksız kaldığın olur, düşünürsün hep canın yanar..Hep bir şeylere öfkelisindir, sıkıntılısındır..Nietzsche'nin "Beni öldürmeyen acı, güçlendirir.." mantığından yola çıkarak tüm bu sıkıntıları aşacaksın ve bir insan sarrafı olacaksın..Sana tavsiye; Sözlü müzik dinleme! Mümkünse klasik veya caz..

Misafir_Akrep

Okunmamış mesaj gönderen Misafir_Akrep » Cmt 21 Nis, 16:08

iskofyaliyiz yazdı:yalnızefe bu konuyu bende merak ettim şimdi :) bilgilerimi veriyorum şimdiden çok teşekkürler....

21.11.1987
saat: 07:15
Elazığ
Yükselen Burcu: Yay
Güneş Burcu: Akrep
Ay Burcu: Akrep

Çok sertsin adamım açılar dikine geliyor (: Karanlık işlere gireceksin diye korkuyorum..Biraz daha genişten almalısın..Herkese düşüncelerini dikte edicem diye uğraşmamalısın..Eleştirilerin insanların hoşuna gitmiyor sana huy kapıyorlar..Hukuk işlerine epe bir meraklısın..Nasıl nerde açık var nerden dalabilirim hesabı yapabilirsi (: Aman dikkat..Hukuk çok güçlü bir silahtır..Onu bilmek güce sahip olmaktır..

Bir kere sen bu ülkenin kızların kapsrisli buluyor dışarıya açılmak istiyorsun bunda da haksız değilsin (: Gerçekten kaprisli kızlarımız mevcuttur ve sayıları da çoktur.. Zıtlık yaşadığın konulardan biri de kültürel ve geleneksel tabulardır..Görünüş itibari ile tabuları yıkan bir görünüm sergileyebilirsin ama içinde bu tutumunu yıkmaya çalışan bir akrep yatıyor..Ayın etkisinde olan akrepten bahsediyorum..Bir karar vermelisin..Ananevi kültür mü yoksa global kültür mü? Yapacağın tercih senin hayatını kökten değiştirecek..

Venüs, Jüpiterle üçgen yapıyor..İnsanlar bu sert görünüşüne rağmen çekim alanına kapılıyorlar..Venüs Satürnle birleşiyor(406)..Muhtemelen kendinden büyük biriyle evleneceksin(yani seni cezbedecek insan senden büyük)

Her şeye rağmen sakin kalabilmeyi biliyorsun..Stressiz bir hayat sana çok sıkıcı gelecektir..O yüzden ileride çok karmaşık ve seni gerecek olan işlere atılacaksın..Ben turizmveya insan kaynakları diye düşünüyorum hadi hayırlısı..

Ailen senin hayatında gerçekten senin hayatını değiştirecek kadar etkili..Ailenin desteği olmadan çok ilerleyemezsin yani demek istediğim ne yaparsan yap onların gönlünü almalısın..Sana uymayan düşünce sistemlerine karşısın ve daha çok kendi kendinin patronu olmayı yeğliyorsun..

Rahatsız edici bir kendine güven var sende..En tehlikeli anlardan bile tek başına çıkabilirsin..Alain Delon'un "Scorpio" adlı bir filmi var..Onu izlemediysen tavsiye ederim..

Öğretme ve yol gösterme isteğinden dolayı öğretmenliği isteyeceksin ama bence daha vizyonu açık bir meslek seçmelisin..Felsefeye yatkınlık da söz konusu aynı zamanda..İnsanlara anlatmadan önce isteklerini tartmalısın..

Yemek konusunda biraz daha dikkat etmelisin..Çünkü Boğanın VI. Evde etkisi söz konusu..Yemeğe dikkat et ki dolaşım sisteminde bir sorun oluşmasın..

İleride belli statüsü olan insanlarla bir şekilde irtibat sağlayarak samimiyet kurmak isteyeceksin ve çevren hep bu insanlardan oluşacak..Biliyorum belki de içinden gizli işler çevirmek ya da polisiye olaylarda savcı rolü almak geliyor olabilir ama asıl istediğin şey bu değil..Bunun farkına var..

Bazı geceler ölümü isteyebilir ve merak edebilirsin..Bunlar normaldir ve ileride materyalist bir tavır sergileyeceksin..Ölümden korkmayı da merakı da üzerinden atabilirsin..Ney müziği dinle...

Kilitli