merhaba

Aramıza Yeni Katılan Ardaşlar İçin Selamlama ve Tanışma Bölümü.
Kullanıcı avatarı
aşk hırsızı
*Yılan*
*Yılan*

merhaba

Okunmamış mesaj gönderen aşk hırsızı » Sal 10 Nis, 14:18

arkadaşlaşlar ben ahmetin(şaki) ev arkadaşı mustafa.Dün geceleri çok horladıgımı ve rüyamda konuştugumu yazmış.bende tüm bunları tekzip için siteye üye oldum.işallah hep beraber oluruz.

Kullanıcı avatarı
tutku
*SiyahAkrep*
*SiyahAkrep*

Okunmamış mesaj gönderen tutku » Sal 10 Nis, 14:19

hoşgeldin kardeş.benimle aynı odada olan bir kardeş te horlayıp duruyo ama alışıyo insan zamanla:)
KUR'AN'IN SÖNMEZ VE SÖNDÜRÜLMEZ MANEVİ BİR GÜNEŞ OLDUĞUNU BÜTÜN DÜNYAYA GÖSTERECEĞİM VE İSBAT EDECEĞİM!...

BEDİÜZZAMAN SAİD NURSİ (1900)

Kullanıcı avatarı
dartanyan
*SiyahAkrep*
*SiyahAkrep*

Okunmamış mesaj gönderen dartanyan » Sal 10 Nis, 14:21

hoş geldin aramıza aşk hırsızı...
"İMKANSIZ,BU DÜNYAYI DEĞİŞTİREBİLECEK GÜCÜ İÇLERİNDE KEŞFETMEK YERİNE KENDİLERİNE SUNULAN DÜNYADA YAŞAMAYI DAHA KOLAY BULAN,KÜÇÜK İNSANLARIN ORTAYA ATTIĞI BÜYÜK BİR KELİMEDİR.İMKANSIZ BİR GERÇEKLİK DEĞİL,BİR GÖRÜŞTÜR.İMKANSIZ BİR İDDİA DEĞİL,MEYDAN OKUMADIR.İMKANSIZ POTANSİYELDİR.GEÇİCİDİR.İMKANSIZ YOKTUR."

Kullanıcı avatarı
huysuz
*SiyahAkrep*
*SiyahAkrep*

Okunmamış mesaj gönderen huysuz » Sal 10 Nis, 14:28

aramıza hoş geldin arkadaşım ama nikin içimi yaktı haberin olsun çok kötü birşey aşkı çalmak bu niki niçin seçtiğini bilemem ama çok şaşırtıcı geldi bana ben kişiyi insan olduğu için severim. nikin ne olursa olsun ben senide çok severim çünkü bir cansın.aramıza tekrardan hoş geldin.ruh halini incitdiysem af ola.
Cevap yazarken düşün ve öyle yaz. Konuşmadan önce anla ve öyle konuş.

şaki

Okunmamış mesaj gönderen şaki » Sal 10 Nis, 14:36

hoş geldin kardeş odamı paylaşmada baya sorum yaşıyorum senle işallah portaldada sorun yaşamayız.ama huysuza katılıyorum aşk hırsızı nikini nerden buldun .böyle bilmezdim seni.

Kullanıcı avatarı
huysuz
*SiyahAkrep*
*SiyahAkrep*

Okunmamış mesaj gönderen huysuz » Sal 10 Nis, 14:40

arkadaşlar sizler okuyormusunuz?
ve aynı ortamı paylaşmak çok güzel aynı tabaktan yemek dertleşmek ve iyi kötü günde beraber olmak çok güzel bir dugu umarım arkadaşlığınız ömür boyunca sürer.

Kullanıcı avatarı
aşk hırsızı
*Yılan*
*Yılan*

Okunmamış mesaj gönderen aşk hırsızı » Sal 10 Nis, 14:43

hayır ikimizde öğretmeniz.ve birbirimizi çok seviyoruz.allah ahmet abiden razı olsun.beni hep idare ediyor
((((YARADILANI SEV,YARADANDAN ÖTÜRÜ)))

Kullanıcı avatarı
huysuz
*SiyahAkrep*
*SiyahAkrep*

Okunmamış mesaj gönderen huysuz » Sal 10 Nis, 14:50

işte şimdi kalbimin bir parçasını aldınız :opucuk idarecilik sizlerin ruhunda var olduğunu çok iyi biliyorum.çünkü öğretmenlik idareden yola çıkar ve uyumuda arkasından getirir.sizleri anlamak daha kolay olur benim için çünkü yaptığınız mesleğin gereklerini çok iyi biliyorum.ayrım olmasın ama öğretmenlere olan sevgim bam başka duygular içinde sizlere dünyanın en güzel kelimelerini söylesem az olur.kelimeler kifayetsiz kalır.iyiki varsınız ve iyiki aynı ortamdasınız ve aynı ortamı paylaşıyoruz.

Kullanıcı avatarı
aşk hırsızı
*Yılan*
*Yılan*

merhaba

Okunmamış mesaj gönderen aşk hırsızı » Sal 10 Nis, 15:22

selam arkadaslar.kendimi cok sanslı bi insan olarak görüyorum.çünkü ahmet hocayla aynı odayı paylaşmak gurur verici bi duygu...bu arada nickime gelince aklıma ilk gelen ask hırsızı oldu.bende onu yazdım.insan herzaman aklına ilk geleni yapmalımıdır.acaba...
((((YARADILANI SEV,YARADANDAN ÖTÜRÜ)))

POİSON

Okunmamış mesaj gönderen POİSON » Sal 10 Nis, 15:28

hoş geldiniz.
sevgili dostlar.
bu arada horlamayla ilgili yardımcı olabilirim.önceki reçetimi açıklayayım. biraz ilkel ama,yararı olur: ) o her horladığında eline bir kamış al,tam horlarken kafasına patlat en azında 40 dakika idare ediyor.
yok gece kavga yaparız dersen,can damarını elinle tut.
yok kalkar benimi boğmaya çalışıyorsun derse,bu sefer şiştt diyerek salla onu.ama 5 dakika sonra yine bildiğini okuyacaktır.
latife bir yana,eczanaelerde horlamayla ilgili yeni ve sağlam bir ilaç var.al onu hediye et ona: )

Kullanıcı avatarı
akrepakrep
*SiyahAkrep*
*SiyahAkrep*

Okunmamış mesaj gönderen akrepakrep » Sal 10 Nis, 15:56

hoşgeldin aşk hırsızı. ama sen beyaz aşk hırsızı ol :))
KARDA İZLER BIRAKIYORUM...

TheGirlofSuN

Okunmamış mesaj gönderen TheGirlofSuN » Sal 10 Nis, 16:01

hoşgeldinn yeni dost.

Kullanıcı avatarı
OceansKing
*GriAkrep*
*GriAkrep*

Okunmamış mesaj gönderen OceansKing » Sal 10 Nis, 16:07

hoşgeldin aşk hırsızı
insanlar yaşadıkça ihtiyarladıklarını sanırlar, halbuki yaşamadıkça ihtiyarlarlar.