Burçların entelektüel yaklaşımları

Burçlar Hakkında Genel Bilgiler
Kullanıcı avatarı
AlOnE_SeRsErİ
*SiyahAkrep*
*SiyahAkrep*

Burçların entelektüel yaklaşımları

Okunmamış mesaj gönderen AlOnE_SeRsErİ » Prş 17 Mar, 11:10

Daima burçların iyi veya kötü yönlerini okuyoruz, gelin bir de onların entelektüel ahkamlarını dinleyin. Aralarında tanıdıklarınızı bulacaksınız.

[highlight=red]Koç [/highlight]Koç'a göre yaşam: "Eğer bana bu dünyaya neden geldiğimi soracak olursanız, bilin ki ben artistim ve yaşamı tanıyıp, sesimi duyurmak için buradayım."

[glow=red]Boğa[/glow]
Boğa kendini anlatıyor; "Biz insanlar sıradan, ilkel ve egoist sürüngenleriz ama ben en iyisi ve en akıllısıyım; beni anlamayanlara acıyorum."

[glow=red]İkizler[/glow]İkizler düşünüyor; "Her geçen gün beni daha mutlu ve daha bilge yapıyor ama acaba hangisi gerekli?"

[glow=red]Yengeç[/glow]Yengeç dolunayda felsefe yapıyor; "Eşitlik iddiaları arttıkça insanlık aşağılara düşüyor; ne saçma; ben sizlerle eşitmiyim? "

[glow=red]Aslan [/glow]
Aslan ormanda dolaşıyor; "Krallar yıldızlar gibidir, doğarlar ve batarlar; olabilir çünkü asıl önemli olan ünvanların ve yapılanların kalıcı olmasıdır. Beni sakın unutmayın."
[glow=red]
Başak [/glow]
Başak kuruntu yapıyor; " Bir arkeolog bir kadın için ideal bir kocadır; çünkü yıllar geçtikçe kadını ile daha çok ilgilenip, yakından araştırır. Beni araştırın."

[glow=red]Terazi [/glow]
Terazi talk-show'da; "Risk, risk, risk; şu dünyadaki en kötü şey işte bu. Kendinle barış ve gerçeği yüzle, yöntem belli ama kendimi tanımam da risk değil mi?"

[glow=red]Akrep[/glow]
Akrep aynaya bakıyor; " Herkes kendini bilge sanıyor, aman tanrım, bu ne büyük bir aptallık. Üstelik seksüel bile değiller; neyse, cinsel yapalım mı?"

[glow=red]Yay [/glow]
Yay üzülüyor; "İnsanlar o kadar karmaşık, gizemli varlıklar değiller ki, nedir bu felsefeler, arayışlar? Kötü sadece kötüdür. Sahi, ben kötü müyüm?"

[glow=red]Oğlak [/glow]
Oğlakça; " Bu gezegende bir tek insanın yaşamın tüm anlamını biliyor olması mümkündür ama siz onu tanımıyorsunuz ki, beni biraz anlasanız ne olur?"

[glow=red]Kova [/glow]
Kova tek kaşı yukarda sizi süzüyor;"Şimdi şu raporları bir an bırakın; evrenin tek ve sonsuz bir tapınak olduğunu ama bir çocuk tarafından yönetildiğini hiç düşündünüz mü?"

[glow=red]Balık [/glow]
Balık çok mutlu; "Bu, belki de mutluluk değildir, kimbilir? Yoksa bir tür melankoli mi? Ama birgün mutlu bir anı düşünebilirim nasılsa; neyse, alabilirmiyim?"

Kullanıcı avatarı
Şehvet
*GriAkrep*
*GriAkrep*

Okunmamış mesaj gönderen Şehvet » Prş 17 Mar, 19:09

Bunları bilmiyorudum işte. Çok güzelmiş.
"Eğer bir yerde küçük insanların büyük gölgeleri oluşuyorsa orada güneş batıyor demektir"

Akrep Krallığı

Kullanıcı avatarı
AlOnE_SeRsErİ
*SiyahAkrep*
*SiyahAkrep*

Okunmamış mesaj gönderen AlOnE_SeRsErİ » Cum 18 Mar, 00:26

:)

Kullanıcı avatarı
SScorpiOO
*Yılan*
*Yılan*

Okunmamış mesaj gönderen SScorpiOO » Cmt 07 Nis, 10:28

güzel:)

Kullanıcı avatarı
dark_venus
*SiyahAkrep*
*SiyahAkrep*

Okunmamış mesaj gönderen dark_venus » Cmt 07 Nis, 15:40

Başak Burcu:
Başak kuruntu yapıyor; " Bir arkeolog bir kadın için ideal bir kocadır; çünkü yıllar geçtikçe kadını ile daha çok ilgilenip, yakından araştırır. Beni araştırın."

: )
Bu bilgiyi aramakla bulamazsın.
Ama ne var ki bulanlar, yalnızca aramış olanlardır

Mucizeler olmaktadır.Doğaya aykırı olarak değil,bizim doğa hakkındaki bilgilerimize aykırı olarak...

Kullanıcı avatarı
tutku
*SiyahAkrep*
*SiyahAkrep*

Okunmamış mesaj gönderen tutku » Cmt 07 Nis, 16:11

Akrep Burcu:
Akrep aynaya bakıyor; " Herkes kendini bilge sanıyor, aman tanrım, bu ne büyük bir aptallık. Üstelik seksüel bile değiller; neyse, cinsel yapalım mı?"

?????
KUR'AN'IN SÖNMEZ VE SÖNDÜRÜLMEZ MANEVİ BİR GÜNEŞ OLDUĞUNU BÜTÜN DÜNYAYA GÖSTERECEĞİM VE İSBAT EDECEĞİM!...

BEDİÜZZAMAN SAİD NURSİ (1900)