Ücretsiz Doğum Haritası

ücretsiz doğum haritası yorumu, ücretsiz doğum haritası analizi, ücretsiz doğum haritası nasıl çıkarılır

Doğum haritası analizleri, doğum haritası ile ilgili ayrıntılar
Kullanıcı avatarı
çarpış
*Yılan*
*Yılan*

Okunmamış mesaj gönderen çarpış » Cum 08 Eyl, 16:33

Başak değil başka yazmaktı istediğim... harfler oynamış...
Yorum yapabilen.. her burçtan arkadaş olabilir :)

*Su gibi olmalıyız. Her şeyden aşağıda, ama kayadan bile kuvvetli.
(Siyu Kabilesi)

*Doğum yapan herşey dişidir. Kadınların ezelden beri bildiği kainatın dengelerini erkekler de anlamaya başladıkları zaman, dünya daha iyi bir dünya olmak üzere değişmeye başlamış olacaktır.
(Mohawk Kabilesi)

çarpış - öpüş - seviş - çarpış

SERÇE
*SiyahAkrep*
*SiyahAkrep*

Okunmamış mesaj gönderen SERÇE » Cum 08 Eyl, 16:37

ANLADIM
Olmaz olmaz deme hiç.

Kullanıcı avatarı
cemucer
*Yılan*
*Yılan*

YOKSA BENDEMİ AKREPİM?

Okunmamış mesaj gönderen cemucer » Cmt 09 Eyl, 03:03

Pluto kendi burcu olan akrepte bu bana akrep özellikleri werio glba,bnde niye burdayım diom zuhauhahu!!!! Siz ne dşünüosnz bu konuda?Bide ikizler çok yoğun haritada bu ne işi yarıo :D yardım ederseniz bahtiyar olurum...

Resim

lpsd

Okunmamış mesaj gönderen lpsd » Cmt 09 Eyl, 20:18

Merhaba Çarpış;

Doğduğum günden beri... aile hayatıma dönsem.. okul hayatım batıyo.. ya da istemediğim şeyleri yapmam gerekiyor... problem hayatımda kesintisiz bi biçimde.. ya.. bu hep böyle mi devam edicek, yani.. bu berbat yanii :(

Öncelikle psikolojik astroloji ile klasik atroloji arasındaki farkı bilmekte fayda var diye düşünüyorum.

Klasik astroloji:Değiştirilemeyecek kaderinizi anlamaya hoş geldiniz diyor, psikolojik astroloji ise neye karar verirseniz o sizin kaderiniz olacaktır. Bu nedenle haritanızı nasıl yorumlayacağınızı yani ona nasıl bir cevap vererek yaşayacağınızı bilmiyorum bu nedenle bunun herzaman devam edip edemeyeceğinin cevabınıda yanıtsız bırakıyorum.

Yengeç burcuna ait temaların kişisel yaşantıda sürekli gel gitlere neden olduğunu sürekli gözlemlemişimdir. Yaşadığınız duygusal döngünün farkına varırsanız kanamaları geçiremeseniz bile kendinizi anlayabilirsiniz. (adet dönemi)

Zihinsel yeteneklerinizi gerektiği gibi kullanmayı öğrenmelisiniz diye düşünüyorum. (merkür 3. ev ikizler ve kuzey aydüğümü)

Bu akşamlaık bu kadar...

Kullanıcı avatarı
çarpış
*Yılan*
*Yılan*

Okunmamış mesaj gönderen çarpış » Cmt 09 Eyl, 21:45

Sevgili lpsd, öncelikle teşekkürler... yorumların için...

Psikolojik astroloji daha çok kafama yattı... neden dersen.. inançlarımla düşünüyorum olayı... bu doğum haritası benim kaderimdir.. ama benim bir iradem var.. ve hayat boyu seçimlerim... yani moto mot... şu şöyledir, şöyle olacaktır cinsinden olmamamlı diye düşünüyorum.. yani bu klasik denilen astroloji düşüncesiyle... gidilirse.. gelecek hakkında şu şöledir gibi yargılara varılabilir kii.. bu da yanlıştır..

Yorumlarınızda... ufuk açıcı şekilde oluyor... bence siz buraya fırsatınız el verdiğince uğrayın.. bana ve arkadaşlara, çok yardımınız olucağı inancındayım...

Bana ve diğer arkadaşlara burada yorum yapabilirsiniz, sanıyorum...
*Su gibi olmalıyız. Her şeyden aşağıda, ama kayadan bile kuvvetli.
(Siyu Kabilesi)

*Doğum yapan herşey dişidir. Kadınların ezelden beri bildiği kainatın dengelerini erkekler de anlamaya başladıkları zaman, dünya daha iyi bir dünya olmak üzere değişmeye başlamış olacaktır.
(Mohawk Kabilesi)

çarpış - öpüş - seviş - çarpış

lpsd

Okunmamış mesaj gönderen lpsd » Pzt 11 Eyl, 09:19

Teşekkür ederim çarpış,

Şu anda kabul gören görüş psikolojik astroloji ki bende geleceğin değiştirilemeyeceği fikrinden pek hoşlanmıyorum sanırım. Her ne kadar dini kaynaklar bu konuda farklı görüşler ifade etselerde bizim toplumumuzda hakim olan mezhep inancına psikolojik astrolojinin yaklaşımı daha çok uyuyor.

Eğer yıldız haritanızı yorumlamak isterseniz size tavsiye edeceğim bir kaç önemli husus var..

*) Öncelikle bol miktarda kitap okumaya önem vermelisiniz. Yorum ancak bilgiden sonra gelebilir. Bunun için tüm önyargıları bir tarafa bırakmanızı öneririm. Doğruya ulaşmanın ilk adımı hiç birşey bilmiyormuş gibi tekrar baştan başlamaktır.

*) Kendi haritanız sizin klavuzunuz, örneğin yıldız haritanızdaki uranus un bulunduğu konum astrolojiyi hangi alanda kullanmak isteyeceğinizi gösterir.10. evdeki bir uranusun astrolojiden beklentisi iş hayatında kullanabileceği somut veriler sunabilmesidir. 4. evdeki uranus kendini tanıyabilmeyi, duygularını anlayabilmeyi amaç edinebilir diyebiliriz.

*) Bol miktarda harita yorumlayarak gözlem yapmanız ve yorumlarınızın tutarlılığını gözlemlemenizdir. Bu aynı zamanda kendinizede objektif bakabilmeyi sağlayacaktır diye düşünüyorum.

Tabiki bunlar astrolojiyi öğrenmek istediğiniz varsayımı üzerine kurulu, eğer sadece haritanızı yorumlatmak istiyorsanız o zaman bu konuda profesyonel yardım almanızı tavsiye edebilirim.

Astroloji forumlarında paylaşılan bilgiler genelde astroloji öğrenmek isteyenlerden çıkan bilgi parçalarından oluşuyor. Buradaki bilgileri birleştirerek kişisel bir harita yorumuna ulaşmak imkansız olmasa bile çok zor görünüyor.

Görüşmek Üzere..

Moonlight90

Okunmamış mesaj gönderen Moonlight90 » Pzr 19 Kas, 03:09

Selam güsel insanlar!!!
Bende bu haritadan çıkardım.güneş akrep burcunda,ay merkür venüs yay burcunda, fln fln bana bunların anlamını birascık açıklayabilrmisiniz...bide forumda okudum kim yazmış hatırlamıyorum benim burcum akrep yükselenim aslan...yükselenim ateş grubndan olduu içinmi oluyo bu???doğrumu anlamışım yani :D

Moonlight90

Okunmamış mesaj gönderen Moonlight90 » Pzr 19 Kas, 03:15

eet haritam bu

Resim

Kullanıcı avatarı
X_1
*SiyahAkrep*
*SiyahAkrep*

Okunmamış mesaj gönderen X_1 » Sal 30 Oca, 12:12

http://www.astrozoom.com/sonuc.php?ISIM ... &x=76&y=13

benımde yorumumu yapabılırmısınız?

TESEKKUR EDERIMResim
TÜRKİYE ATATÜRK'TÜR
ATATÜRK TÜRKİYE'DİR.

Herşey göründüğü gibi değildir....

Kullanıcı avatarı
pazzini
*Yılan*
*Yılan*

Okunmamış mesaj gönderen pazzini » Sal 06 Şub, 02:16

bu haritadan hiçbişi anlamadım, yardımcı olabilirseniz sevinirim.

Yıldız Haritam

Kullanıcı avatarı
SİYAH_AKREP
*SiyahAkrep*
*SiyahAkrep*

Okunmamış mesaj gönderen SİYAH_AKREP » Sal 06 Şub, 12:07

sevgili smuglers;
Ay Burcu
Tepkilerimiz, içgüdüsel davranışlarımız, duygularımızı nasıl yansıttığımız ve bilinçaltımız yıldız haritamızdaki Ay'a ve hangi burçta yer aldığına bakılarak analiz edilir.
Haritamızda Ay'ın nasıl konumlandığını yorumlayarak, duygularımız, romantizm anlayışımız, mizaç ve kişiliğimizin uyumu, üzüntü, sevinçlerimiz, ruh sağlığımız yorumlanabilir. Ayrıca çoğalma, üreme kapasitemiz, vücudumuzdaki tüm sıvılar, tepkilerimiz ve nefsimiz de Ay ile ilişkilendirilir.

İletişim Burcu
Kendimizi nasıl ifade ettiğimiz, nasıl öğrendiğimiz ve nasıl iletişim kurduğumuz iletişim gezegeni Merkür'ün haritamızdaki konumuna ve hangi burçta yer aldığına bakılarak analiz edilir.
Haritada iyi konumlanmış bir Merkür, hafızayı, zekayı, konuşma, yazma yeteneğini ve zekayı güçlendirecek etkiler verir. Ayrıca Merkür kişinin akıl, ruh, beden ve kişiliği arasındaki bağını da gösterir. Kişinin objektif olmayı ne oranda becerebildiğini, zekasının işleyiş şeklini de yine Merkür'ün konumuna bakarak görebiliriz.

Aşk Burcu
Aşka nasıl bir değer yüklediğimiz, sevgi anlayışımız, dişil yönümüz, sosyal ilişkilerimizi kurma yeteneğimiz; aşk ve cazibe yıldızı Venüs'ün haritamızdaki konumuna ve hangi burçta yer aldığına bakılarak analiz edilir.
Haritamızda Venüs tarafından temsil edilen temalar sevgi, aşk, arkadaşlık anlayışı, çekim ve ikna kabiliyeti, sosyallik potansiyeli, güzellik, sanat, denge ve uyum arayışları, evliliğe yaklaşımdır. İyi konumlanmış bir Venüs kişinin arzularına erişmesini, sosyal ve sevgi yaşamındaki başarıları, sanatsal gücünü desteklerken; negatif konumlanması durumunda, tembellik, lüks merakı, zevke aşırı düşkünlük, kibir ve uygunsuz aşk maceralarını ortaya çıkarabilir.

Enerji Burcu
Cinsel enerji seviyemiz, hırslarımız, arzularımız, tutkularımız, erkeksi ve savaşçı yönümüzün nasıl ortaya çıktığı, savaş gezegeni Mars'ın haritamızdaki konumuna ve hangi burçta yer aldığına bakılarak analiz edilir.
Ayrıca bir kişinin önderlik, liderlik, üstünlük emelleri, fiziksel kuvveti, ihtirasları, cesareti, inisiyatif alma becerisi, direnci, aceleciliği, tedbirsizliği, saldırganlık eğilimi ve cinsel gücü de Mars'a bakılarak yorumlanabilir. Haritada olumlu konumlanmış bir Mars, son derece iyi liderler ve sporcular çıkartır. Negatif durumda ise saldırgan, yıkıcı kavgacı ve kışkırtıcı bir kişiliğe işarettir.

Şans Burcu
Hayatta fırsatların karşımıza ne şekilde çıkacağı, inançlarımızın ne yönde gelişebileceği, mutluluk, refah potansiyelimiz, şans ve bereket yıldızı Jüpiter'in haritamızdaki konumuna ve hangi burçta yer aldığına bakılarak analiz edilir.
Ayrıca bir kişinin cömertliği, olaylara geniş bakabilme kabiliyeti, yargı gücü, inançlarını ne şekilde yansıttığı da haritasındaki Jüpiter'e bakılarak yorumlanabilir. Haritada olumlu konumlanmış bir Jüpiter, merhametli, yardımsever,dürüst ve açık sözlü bir kişilik oluşturur. Ayrıca şansın hangi alanda belireceği de Jüpiter'le ilgilidir.

Karma Burcu
Geçmiş yaşamlarımızdan getirdiğimiz özellikler, korkularımız, engellendiğimizi hissettiğimiz alanlar, disiplin anlayışımızın ne şekilde ortaya çıktığı, form ve disiplin gezegeni Satürn'ün haritamızdaki konumuna ve hangi burçta yer aldığına bakılarak analiz edilir.
Haritada iyi konumlanmış bir Satürn kişiyi tedbirli olmaya, diplomasi uygulamaya, istikrarlı, geleneksel ve pratik davranmaya teşvik eder. Ayrıca yönetme kabiliyeti ve organizasyon yeteneği de ancak güçlü Satürn etkisi almış kişilerde görülür.

Sezgi Burcu
Hayal gücümüz, sezgiselliğimiz, hedeflerimizi gerçekleştirme isteğimiz, mistik ve spiritüel eğilimlerimiz, puslu gezegen Neptün'ün haritamızdaki konumuna ve hangi burçta yer aldığına bakılarak analiz edilir.
Kişinin hayatı ne şekilde algıladığı ve vizonu, düşleri, ileriyi görme yeteneği ve çevreyi etkileme potansiyeli Neptün'ün haritadaki yeriyle ilgilidir. Haritada olumlu konumlanmış bir Neptün, yüksek algılara işaret ederken, boyutlar arası geçişlere müsait olmayı da vurgular.
"Metafizik açıdan dış dünyanla iç dünyan uyum içinde olduğu zaman, evren de rüzgarını senin kanatlarının altına üfler, sana yeni yeni hazineler yollar."

züleyha

Okunmamış mesaj gönderen züleyha » Pzr 11 Mar, 12:47

herkesin özel mesajına mı gönderiliyor doğum haritası yorumu bende baktırmak istiyordum doğum haritama

Kullanıcı avatarı
EffEndY
*SiyahAkrep*
*SiyahAkrep*

Okunmamış mesaj gönderen EffEndY » Pzr 11 Mar, 15:02

Daha ziyade burada ulu orta bir şekilde açığa döküyoruz bütün sırlarınızı. Şaka bir yana, harita yorumu isteyenler, bunu yapmak yerine, hayatlarındaki sebebini en çok merak ettikleri olguları veyahut da en çok sıkıntısını çektikleri şeyi ve bundan kurtulma yollarını sorarlarsa daha makbule geçer. Çünkü doğum haritası yorumu denilen şey çok geniş bir olgudur; istenirse 500 sayfa uzunluğunda birşeyler de çiziktirilebilir.

Bir doğum haritasının en önemli üç olgusu Güneş Burcu, Ay Burcu ve Yükselen Burçtur. Bunlara dair nette bir yığın kaynak var zaten. Kendiniz araştırabilirsiniz, bu hem kendi adınıza da daha yararlı olur. Ancak bu araştırmayı yaparken önce Güneş Burcu ya da Yükselen Burç olgusunun neleri temsil ettiğini anlayıp, daha sonra sözkonusu burçta bulununca ne anlama geliyormuş, ona bakmanızı tavsiye ederim. Aksi takdirde şöyle sorular geliyor: Benim yükselenimle Güneşimin birbirleriyle alakası yok. Peki ben hangisiyim? Yeri gelince yükseleniniz, yeri gelince ayınız, yeri gelince de güneşinizsiniz. Bazı zamanlar da oluyor ki, bilhassa da yükselen ve Güneş burcunuz için söylüyorum, ikisinin bir kombinasyonusunuz. Ne zaman ne olduğunuzu ancak bunların neleri temsil ettiğini iyice idrak ederek anlayabilirsiniz.

Bununla birlikte bir de yaşam alanlarımızı temsil eden evler var. Özellikle gezegen yoğunlaşması bulunan evleri, mesela bir evde üç tane gezegeniniz varsa, bu evin hayatınızda çok büyük bir ağırlığı vardır. Bu söz konusu evi iyice araştırmanızı tavsiye ederim, hatta yerine göre bu evin kestiği burç, sizin için yükselen burcunuzdan da önemli olabilir. Gezegen yoğunlaşması olan burçlar için de aynı şey geçerli.

Bunun dışında olanları, yani yazının başında belirttiğim şekilde, burada sorabilirsiniz. Bu sorular tamamen astrolojiyle alakalı da olabilir. Öncelikle bendeniz, akabinde diğer arkadaşlar da ellerinden geldikçe yardımcı olmaya çalışacaklardır.
BİLİNÇALTINI HAPSET ki O SENİ HAPSETMESİN;
İÇGÜDÜLERİNE HAKİM OL ki ONLAR SANA HAKİM OLMASIN!!!

Kullanıcı avatarı
adamas
*SiyahAkrep*
*SiyahAkrep*

Okunmamış mesaj gönderen adamas » Pzr 11 Mar, 18:06

tşk kral
Force Be With You

Kullanıcı avatarı
atessenicagrıyo

Okunmamış mesaj gönderen atessenicagrıyo » Prş 22 Mar, 03:42

Arkadaslar yaw benim anlamadigim bi sey var. yahu benım horoskobumda .yogun olan yer kova ve cevresi. ama bir ucuda Akrep e geliyo. yani yani yoksa , yokksaa bendemii .Süpriz yapin bana Akrep olma imkanım var mı
ARKADASIM BU KADAR EZİK Bİ CÜMLE OLABİLİR Mİ YAW NEYSEN O OSUN Bİ SÜRPRİZ İSTİYOSAN GİT Bİ KİNDER AL HEM AZIN TATLANIR...BU KADAR SALDIRGAN DEİLİMDİR AMA İNSANLARI BU HALDE GORMEK HOSUMA GİTMİYO......
Savrulurken raconun kırmızı pelerini o zarif ofkeye;
Zaman ki sana hasta oldu,
incelikli haytasın.
Nüksederken raksını mahallenin ma$allahi eyvallahı;
Güzelleş be oglum,şimdilik ölüme kadar hayattasın.......

Kilitli