Herkese merhaba

Tanıtmak ve Tanışmak İçin
lotus

Okunmamış mesaj gönderen lotus » Pzr 14 Oca, 01:35

Bak yazarken nasıl da heyecanlandım kelimeleri eksik,yalnış yazıyorum çogu zaman.Hatta çok düşük cümle kurabiliyorum.Zor zor bu heycsnı atmam zor.Bugün öyle üzüldümki.plutonun kontrolünü kullunmak ne mümkün..Ben bu kadar duygusalken bu yıkılışlara zor gögüs gererim.Daha 1.evdeki pluto bana kimbilir bu mutsuz günüm gibi nice günler hazırladı..Ama acılarla yoğrulup,amacıma ulaşacağim.Amacımıdaha önce yazmıştım.Kısaca insanlardan bir insan olmak..

Kullanıcı avatarı
dark_venus
*SiyahAkrep*
*SiyahAkrep*

Okunmamış mesaj gönderen dark_venus » Pzr 14 Oca, 01:40

merhaba lotus evet benim de 1. evimde pluto ve akrep var çalkantılı bir hayat en uc noktalarda mutluluk ve mutsuzluk hissi beni hiç bırakmamıştır.benzerliğimiz olduğunu belirtmişsin evet sanırım seni anlarım..ama duygularını da akışına bırakmalısın acılarını ve uzuntulerini de erteleme tuket bitir sana bunu yaptığımı söyleyebilirim

lotus

Okunmamış mesaj gönderen lotus » Pzr 14 Oca, 02:58

Yine sana Posion!..Hemen duygukarıma kaıldıgımdan bu övgü dolu yazıya o zaman bir teşekkür dahi yazamadım.Hayatımda duyduğum en güzel iltifatladı.Yükselen başağın verdiği kendi hakkımdaki kuruntularımı dağıttın.Sisler arasındaki Jüpiteri bir kez daha gülümsettin.Biliyorum iltifattan ziyade çin burcları sentezi yapmışşın.Yorumgücün ne kadar gelişmiş.Bu arada sevgili Effendy'nin astrolojik yorumlarıda çok iyiydi senin gibi.Ama birşeye takıldım.Bir sitede çin yükselenimi domuz bulmuştum.Siz eminmisiniz yükselenimin yay(kaplan) olduğundan.Doğum saatim gece 22.30.

POİSON

Okunmamış mesaj gönderen POİSON » Pzr 14 Oca, 17:14

doğumunu gün ay yıl,ve öğleden önce, yada sonra saatini tam olarak yazarsan,
horoskop tam olarak bulunduğun mevkiyi gösterecektir sana.

heyecanını bastırmakta yine zorlandığını söyledin.buna katılıyorum: )
unutmamışken soğuk bir duş iyi gelecek sana.ben ateşimi ancak öyle söndürüyorum: )
2. ise portalda sana iyi gelecek telkin müzikler var.
düzenli olarak yatmadan önce dinlersen,ertesi güne biraz daha sakin ve rahat girebilirsin.

kral bu konuda sana yardımcı olacaktır.

lotus

Okunmamış mesaj gönderen lotus » Sal 16 Oca, 00:41

Pratik olarak çin asrrolojisinde yükselenime baktım.gece 9-11 arası doğanların çin yükseleni domuz oluyor.Ben intrnetteki horoskoplara pek güvenmediğimden sitedekilere sormuştum.İnşallah Effendy doğru bir horoskop çıkarmıştır.Ayrıca bunca yıl heyecanla yaşamış bir insanın sakin olması zordur bilirsin.Herşey normalken zaten oldukça gevşek ve huzurlu olabiliyorum.Bu siteye girdiğimden beri başka bir boyuta girdim sanki.Sebep?Cevap basit;akreplerle yaşıyorum artık.Ayrıca ben ideallerimle yaşıyorum.Onlar benim herşeyim.Böyle bir insanda heyecan olağan sayılmazmı?Yazmanın da beni heyecanlandırıyor.Ayrıca ben herşeyi ciddiye alırım.Akrep sitesinide ciddiye alıyorum.İnsanlar ciddiye aldıkları insanların karşısında heyecanlanırlar genelde.Burada kendim olunca huzur bulabilirim ancak Poison.İyiki beni böyle sevdiniz.Değişmek uzun bir süreçtir.Bendedeğişimi pluton yapacaksa,dğişim kaplumbağa misali bir süreçtir.zor benim değişmem.Zorlansamda bu halime alıştım.Ama insan değişmek zorunda bir varlık.Üstünlüğü bu zaten.Kendini eğitmesi üstünlüğü insanın.Ayrıca fare çok üşür,soğuk bir duşa hacet yok:)Ama telkin müziğine bir itirazım yok.Yalnız osmanlı usulünü tercih ederim.Mesela sanat müziğinin tedavi gücü varmış.Yay burcuna uygun makamlar var mesela.Ama daha almadım böyle bir cd yada kaset gibi birşey.Hem bu konuda pek ayrıntı bilmiyorum.

lotus

Okunmamış mesaj gönderen lotus » Sal 16 Oca, 22:19

Merhaba Dark_Venüs.Forumda pek iyi anlaşılmadığımı düşünüyorum.Sadece hayatı bu yaşına kadar çözememiş,sağa sola yalvaran bir zavallı olarak algılandım genel olrak.Benim haritamdaki kilit nokta pluton ve benim zavallı bir saşkın olmadığımı ençok plutonu 1.evde olanlar anlayabilir.pluton 1.evde özetle şöyledir:1.evde yeni şartlar yıldızı insanın huzurlu,sakin bir hayat sürmesine izin veremez.Bu tip devamlı hareket etmek,hamle yapmak,ilerlemek zorundadır.Ayrıca pluton,daima yeni yeni şartları ortaya çıkaracaktır ve bunlarada uyulmasını isteyecektir.Oysa en güçlü kişiliğe sahip kimseler bile devamlı yeniliğe gelemezler.Bu tür durumlarda yani durmadan değişen şartlarda insanı yoran,şaşırtan ve bazen de bezdiren bir yan vardır(Alıntı)Sorunlarımı bu yaşıma taşımama nedende kendimce astrolojik olarak şuna dayanıyor:Pluton değişim istiyor,oysa benim yengeç tarafım yenilikten nefret eder.Yine Yengeç ve başak tarafım mutlak huzur ister.oysa pluton bu ikisinede izin vermiyor malesef Bu bence bir paradoks ve çözüm üretmrmi çok güçleştiriyor.Çok iyimser olmama rağmen çoğu zaman işin içinden çıkamadım.Hep gülümsemeye çalıştım hayata ama o bana pek gülmedi.Şu sorunum var diye somut şeyler sıralayamam ama epeyce huzursuz oldum diyebilirim.Karakterimdeki bu zıtlıklar beni çaresiz bıraktı.Ben Türk Astrolojisinde Tusanakım.Tusanakta güçlü ama çok karma bir karakterdir.Tüm bu karmaşa ve zıtlıklar beni bu yaşıma taşıdı.Neyse başka bir formda yazacağım yine uzun uzun.Belki yine anlatacağım aynı şeyleri ama bu kadar girdim madem foruma,birşeylerin havada kalmasını istemiyorum.

Kullanıcı avatarı
lotus1

Okunmamış mesaj gönderen lotus1 » Çrş 31 Oca, 13:50

merhaba ben lotus.Şifremi unuttuğum için yeni den kayıt oldum.