Herkese merhaba

Tanıtmak ve Tanışmak İçin
lotus

Herkese merhaba

Okunmamış mesaj gönderen lotus » Cum 12 Oca, 09:07

Selam vermekte biraz geciktim.Hattaakrep hayranıyım ama başlıklı bir yazı yazdım.Pek başarılı bir giriş olmadı ama ben kararlarından hiç pişman olmayan biriyim.Akrep değilim ama sitenizden dün öğrendiğim kadarıyla plutosu 1.evde olan bir yayım.Biraz üzüldüm giriş yaparken ama yinede birkaç kişi beni anladı,anlamaya çalıştı.Zaten yazıyı yazarken pek anlaşılmayacağının farkındaydım.Bu girişi yapmamda tek dayanağım bir akrep portalına yazmaktı.Çünkü akreplerin sonsuz sezgisine güveniyorum.Bu yazıyı bile anlayan muhakkak çıkar ümidiyle yazdım.Akrepler beni görmüyor,duymuyor,tanımıyor.Ama akrebi özel yapanda bu imkansızlıkların ötesine geçmesi,sonsuz,sınırsız deneyimi değilmi

TheGirlofSuN

Okunmamış mesaj gönderen TheGirlofSuN » Cum 12 Oca, 10:32

sevgili lotus ne kadar içten bir yazı bu. akrep olmadığın için hiç üzülmene gerek yok. evrensel döngüde herkesin kendine özgü bir özelliği var ki bizde senin bu özelliklerinle var olduğunu biliyoruz. ve bu özelliklerinden dolayı seni de diğer dostlarımıza yaptığımız gibi pamuklara sarıp gönlümüzün en güzel yerine koyduk.. hoş geldin, en güzel paylaşımlarla sürecek bir güzel seyahat için ne güzel ettin de geldin..

Kullanıcı avatarı
gnc_scrp
*SiyahAkrep*
*SiyahAkrep*

Okunmamış mesaj gönderen gnc_scrp » Cum 12 Oca, 11:20

sevgili lotus hoşgeldin. kızgın ve kırgın olduğun şeyler var hepimiz gibi bunların akrep yakınlarından kaynaklandığını belirtmişsin. bazı arkadaşların da söylediği gibi akreplerin açıksözlülüğü ve dürüstlüğü bazen yanlış anlaşılır bu sevgisizliklerinden veya ilgisizliklerinden ayrı tutulması gereken bi davranış. zor günler geçirmişsin anladığım kadarıyla hala atlatamamışsın. naçizane bir öneri kabul edersen geçmişi bir kenara bırak yaşadıklarından bir ders alarak önüne bak. artık yeni akrep dostların var bizden sana zarar gelmez. portal da keyfine bak. yeni paylaşımlarını bekliyoruz

Kullanıcı avatarı
onurxt
*SiyahAkrep*
*SiyahAkrep*

Okunmamış mesaj gönderen onurxt » Cum 12 Oca, 12:04

Hoşgeldin sevgili lotus.
Rahman Rahim olan Allah'ın adıyla

1. Asra andolsun;
2. Gerçekten insan, ziyandadır.
3. Ancak iman edip salih amellerde bulunanlar, birbirlerine hakkı tavsiye edenler ve birbirlerine sabrı tavsiye edenler başka. (ASR SURESİ)

Armagedon

Okunmamış mesaj gönderen Armagedon » Cum 12 Oca, 12:09

bu sitede akrep olmayıpta onun özelliklerini bire bir taşıyan çok insan var sevgili lotus. aramıza hoş geldin.

SERÇE
*SiyahAkrep*
*SiyahAkrep*

Okunmamış mesaj gönderen SERÇE » Cum 12 Oca, 12:52

Hoşgeldin sevgili lotus. Bu iyi niyetli ve içten paylaşımların için teşekkür ederim.
Olmaz olmaz deme hiç.

lotus

Okunmamış mesaj gönderen lotus » Cum 12 Oca, 15:40

Asıl bu sımsıcak karşılamadan dolayı ben teşekkür ederim.Plutonun ödüllerini muhakkak duymuşşunuzdur.O insanı kıvrandırır acıdan önce ama sonunda getireceği hayal bile edemezsiniz.Beni tanısaydınız severmiydiniz bilmiyorum ama hiç tanımadığım insanlardan bu sıcak karşılama işte bu ödüllerden biriydi bence. ben hiç sevilmedim,dostum olmadı demiyorum.Ama can dostlarımla bile kanımı donduran tecrübeler yaşayınca böyle acınacak hale düşüyor.Gnc scrp bu insanlarla yaşadıklarımın onların açıksözlülüğü hele hele dürüstlükleriyle hiç ilgisi yok.Sadece beni yalnış anlayıp,bununla kalmayıp kuyumu kazmalarıyla ilgili.İnanın baba dürüst ve açıksözlü olsalardı,açıkça nefretlerini söyleselerdi bu kadar üzülmezdim.Beni kızdıran yüzüme gülüp arkamdan vurmaları.Ama daha bunu yüzlerine vurabilmem için iyi bir neden verdiler bana.Bu konuda asıl şunu söyleyebilirim.Allah büyük..

lotus

Okunmamış mesaj gönderen lotus » Cum 12 Oca, 16:10

Ayrıca bana göre hayat sınav.Bu yüzden bu çırpınışlarım biliyorum dinmeyecek.İnancıma göre insan küçük yada büyük günahlarının bedeli olark acı şeyler yaşar.Ve olgunlaşmanın,yüce bir insan olmanın tek yolu acı çekmektir ki bu kasik gerçeği herkes bilir..Son yıllarda hayatım eskiye göre süt liman sayılır.Bugün yamam gereken yüklü ödemeyi saymazsam..Gerekli parayı ancak babam verebilir.Az önce aradım.Kabul etmedi.Sırf bu yüzden iflas bile edebilrim.Babam bana çok değer verir ama acımasızdır biraz.Oldukça yaşlı.1933doğumlu.Bu neslin çocukları olaylara ve hayata çok farklı bakıyor.O bunuda atlatırım sanıyor.Öncede ciddi bir iflas atlatmıştım.Uzun hikaye buda.Sanırım durumun ciddiyetini anlayamadı.Nerde kalmıştım.Bunu geçersek[soğukkanlılıktan değil iyiserlikten] hayat eskiye nazaran süt liman olabilir.Ama gelecekte kim bilir hangi fırtınalar beni bekliyrdur.Doğrusu bu kadar yaralı bir bir gönül buna dayanırmı ciddi şüphelerim var..Ama Allah dayanamayacagım yükü vermez.İnsallah daha huzurlu bir yaşantım olur.Duanın gücüne inananırmısının.Bana bu yazdıklarımla ilgili[özellikle iflas hususu]dua edin.Cuma günleri ikindin yapılan dualar çok makbuldür.Yani şimdi..Bakın ne güzel tesadüf..

POİSON

Okunmamış mesaj gönderen POİSON » Cum 12 Oca, 16:50

hoş geldin açık sözlü,cesur,ve sıcacık insan.ilk attığın konunla birlikte seni gizlice takip ediyorum.kızıyorsun, üzülüyorsun,bağışlıyorsun,farklı ruh hallerine bürünebiliyorsun.ama çok doğalsın.buda benim hoşuma gitti.
bende yükselen olarak yay burcu etkisindeyim.her şeyden önemlisi bende senin gibi özgür ruhu hitap ediyorum.daha fazla uzatmak istemiyorum.aramıza yeniden hoşgeldin.cinsiyetini gizlemişsin ama,senin hangi cinsten olduğunu çok iyi biliyorum: )sıçan buna dahil: )
bu arada akrepler hakındaki düşüncenin arkasındayım: )
en iyisini ateş halkasının içinde bırak: ) zehirli iğrenç simsi varlıklar: )
latife bir yana sana son olarak şunu söylemek isterim.evet bir nevi dediklerin doğru olabilir.bu burç,iyiyide kötüyüde çok yoğun duygularla yaşar.yani iyisi çok iyi,kötüsü ise çok kötüdür..

her nerdeyseniz,ve kimsiniz bilmiyorum.
ama bu sitede kalmanızı çok istiyorum.

lotus

Okunmamış mesaj gönderen lotus » Cum 12 Oca, 18:51

En iyi sen anladın Posion.Ne diyeyim bilmemki.ben teşekkürüde çok kullanırım lakin en çol Allah razı olsunu kullanırım..Allah Razı Olsun..Yzdıklarını okuyunca ışıl ışıl bir yay gülümsemesiyle çocukça ellerimi çırptım.Ah Tanrının gülümsedi şu kıyıda köşede unutulmuş ışıl ışıl iyimer yaylarıda birileri anlamaya çalışsaydı..Ayrıca sıçan da dediğin gibi yabana atılacak insan değildir.Kova dahiler burcudur[Bu arada deliler burcudurki benim hayat görüşüme göre deliler en masum insanlardır]Bir hadisi şerifye Size deli demedikçe gerçek mümin olamazsınız der.Ama yine söylüyorum benim hayran olduğum insan Hz.Muhammet de AKREP burcuydu.Ve daha birçok din büyüğüde..Ve halen hayatta olan din büyükleride..Akreplere hayranlığımdan vazgeçmem imkansız...Ancak gerçek bir aptal akrebe hayranlıktan vazgeçer..Haksızmıyım..

lotus

Okunmamış mesaj gönderen lotus » Cmt 13 Oca, 03:11

Posion bişey daha.Yükselenin yaymış.O zaman bilirsin yay adeta karmakarışık,çözülmesi güç bir ip yumağına benzer.Dışardan haylı sade görünür ama karmaşık insanlardır.Çin yükseleniminde balık olduğunu farzedersek farklı ruh hallerine geçip durmamı hoşgörürsün artık.Nede olsa doğuştan geliyor.Daha durağan olma gayretim de var ama.Hayatımı kendimle mücadeleye adadığımı söylemiştim.Akrebin dönüşyürme yeteneği en büyük yardımcım.Zor ama daha durağan olmayı başarmalıyım.Herşey kararında güzel ve faydalıdır.

POİSON

Okunmamış mesaj gönderen POİSON » Cmt 13 Oca, 11:36

Posion bişey daha.Yükselenin yaymış.O zaman bilirsin yay adeta karmakarışık,çözülmesi güç bir ip yumağına benzer.Dışardan haylı sade görünür ama karmaşık insanlardır.
yay etkisindeysen kendini kontrol etmen çok zordur.
ama her şeyi iyi, ve pozitif düşünen yay,her şeyi akışına bırakırsa
bir çok şeyin üstesinden gelir.yay ruh olarak çok fazla özgürdür,çok fazla neşelidir.insanlara karşı biraz daha saygılı olursan bütün herkesin gözdesi olacaksın.senin çin burcun fare yükselenin ise yay: ) ateş topusun sen.çok derin bir ruh haline sahipsin.sen artık kendi kalıbından çıkmış sade bir ruhsun.çok güçlü bir yapıya sahipsin.sana son olarak bir şey diyeceğim.kendi karmaşık halinden kurtulup,doğallığını bozmadan kendini toparlarsan,bu insanlığa çok şey verebilirsin.çok sıcak kanlı aynı zamnda çokta öfkelisin ama kin tutmazsın.eğer tutmuş olsan burdaki üyelere kendini bukadar savunmak zorunda kalmazdın. sana kısaca şunu söylemek isterim.aslnda aranıpta bulunmayan bir tipsin.
nedeni ise negatif düşünen güçsüz bir insanı,90 derece değiştirebilirsin.yada artık düzelmesi mucize olan bir işi çok pratik bir şekilde halledersin.tabi bunu istersen: )bende yay etkisinde olduğum için bilirim.biraz fazla ilgisiz olabiliyoruz herşeye karşı. ama sen çin burcunda fare olarak,düzenli dengeli kurallara uyan bir tipsin.aynı zamanda yay etkisindesin çok fazla özgür,ve hiç bir şeyin seni üzmesine izin vermeyen.sıkıldığın zaman kuş gibi uçup uzaklaşan ve kendini çabuk toparlayan bir tipsin.bütün bunları topladığımız zaman şu çıkıyor.
yaşının da verdiği tercübeye dayanarak şunu söylemek isterim.çok fazla heyecanlı davranma.şimdi ben akrep im yükselenim yay,çin burcumda maymun.beni pek kendinle kıyaslama ben soğuk bir akrep im aynı zamanda bir yayım,zodyakın en neşeli burcu olan maymunum.bilirsin özgürlüğümüze at kadar düşkünüz.ama beni kolay kolay üzecek hiç bir şeye izin vermem.ama sen fare olduğundan biraz daha hasassın.ama toplumda çabuk yer edinen,düzenli olaylara nasıl yaklaşmasını bilen.kısacası herkes tarafından işinde olsun,düşünce bakımından ve yaşantısından olsun.gıpta edilecek bir tipsin.yazılarındanda anladığıma göre tek sorunun,çabuk parlamak öfkelenmek. bunları kontrol ettiğin sürece tek kelimeyle süper bir insansın.ve iyi bir eğitimcisin. dengeni alt üst edecek öfkelenmelere dikkat et biraz daha sakin ol yeter.

lotus

Okunmamış mesaj gönderen lotus » Cmt 13 Oca, 14:48

Poison az önce öyle birşey yaşadım ki merak etme anlatmayacağım,benim diyen insan sakin kalabilir.Ne yazıkkı herkes senin gibi beni bulunmaz hint kumaşı görmüyor.Yine samimi bir dost tarafından daha yenice yaralandım.Sadece şunu söyleyebilirim.Bir dostum az önce telefonda dosluğumuzu bitirdi.Hayır bu sitede bahsettğim kişiler değil.O da bir fare.Ama burcu boğa olanından.Yıllardır dostuz.Ben daha bir kere kırıldım ona.O kaç kere.Diyebilirsinki O daha az hata

Kullanıcı avatarı
SİYAH_AKREP
*SiyahAkrep*
*SiyahAkrep*

Okunmamış mesaj gönderen SİYAH_AKREP » Cmt 13 Oca, 15:01

hoşgeldin....ilk değilsin bunları yazan :P
"Metafizik açıdan dış dünyanla iç dünyan uyum içinde olduğu zaman, evren de rüzgarını senin kanatlarının altına üfler, sana yeni yeni hazineler yollar."

lotus

Okunmamış mesaj gönderen lotus » Cmt 13 Oca, 15:20

yapmışPoison az önce öyle birşey yaşadım ki merak etme anlatmayacağım,benim diyen insan sakin kalabilir.Ne yazıkkı herkes senin gibi beni bulunmaz hint kumaşı görmüyor.Yine samimi bir dost tarafından daha yenice yaralandım.Sadece şunu söyleyebilirim.Bir dostum az önce telefonda dosluğumuzu bitirdi.Hayır bu sitede bahsettğim kişiler değil.O da bir fare.Ama burcu boğa olanından.Yıllardır dostuz.Ben daha bir kere kırıldım ona.O kaç kere.Diyebilirsinki O daha az hata yapmışta bak sen daha 1kere kırılmışsın.Böyle değil.Yine kendimi temize çıkarma alınabilir ama değil,değil..Birde iyi örnek vereyim.Yine eski bir dostumun[1970,ikizler burcu]akrep bir kızı var.Kız şuan 17 yaşında.inanırmısın beni annesinden daha çok seviyor,hatta gençlik sorunlarıyla boğazına kadar dibe vurmuş durumda.Ama benim yanımda o kadar huzurlu ve mutluki.Annesi bu durumu çok kıskansada kızını düzenli olarak normale dönsün diye benim ziyaretime getiriyor,getirmek zorunda kalıyor.Hatta durmadan beni evine davet ediyor.Kendi derdim kendime yettiği halde bu genç hanımın sevgisine kurban olurum. Adım gibi eminim Oda canını verir.Abartmıyorum nede olsa bir akrepten söz ediyoruz.Sevdimi ölümüne seviyorlar.Yine söylüyorum iyi akreplere hayranım.Kim değilki..Kendine hayrı yokken skıl hocalığı yapan bir tablomu çizdim. Doğru çoğu zaman zavallıyım[şu anki gibi,bir dostun ardından ağlıyorum].Ama ne yapayım,bu küçük hanımı kurda kuşa yem mi edeyim.Kendimi unutuyorun boynuma sımsıkı sarıldığı zaman.Okadar yürekten sarılıyorki,görmenizi isterdim..Benim için değil.Katıksız,önyargısız,kartal sınıfında,kaliteli bir akrebin katıksız sevgisini görmenizi isterdim................Posion heyecan benim kanımda var.kontrollü zor.