Yükselen Akrep

yükselen akrep özellikleri ve etkileri

Sizce Akrep Olmak ?
Kullanıcı avatarı
idam_mahkumu
*Yılan*
*Yılan*

Yükselen Akrep

Okunmamış mesaj gönderen idam_mahkumu » Sal 01 Mar, 17:34

Yükselen Akrep
Resim

İmajı: Ben karşı konulmaz biriyim.

Hayata Yaklaşımı: Ya hep, ya hiç!

Yükselen Akrep etkileyici, kuşkulu, kontrollü ve çatışmalara girmeye istekli bir kişisel stili vurgular. Akrep süreci artık yüzeydedir.

Yükselen Akrep'in insanı yoğunluğu, çekiciliği ve karizması ile insanların başını döndüren bir karaktere sahiptir. Her burcun bir olumlu, bir de olumsuz ifadesi vardır, fakat Akrep'inkiler daima aşırı uçlardadır. Her şeyi ya siyah, ya da beyaz görür. İki sembolü vardır: doğasının düşük düzeyini yılan, spiritüel düzeyini ise yükseklerde uçan ve insanlara heybeti ile ilham kaynağı olan kartal simgeler. Bu dinamik enerjiye sahip kişinin yaşamında belki de en zor görevi gücünü en etkili bir şekilde kullanmayı öğrenmektir.

Er ya da geç doğasının bu iki düzeyini bütünleştirip intikam ateşini söndürerek, sadece kendisini değil başkalarını da geliştirme yeteneğine sahip olduğunu anlaması zorunludur. Ya çok saf, ya da dertli ve derin görünür. Ama yüzeyin arkasına bakarsanız bu kişinin hiçbir şeyi hafife almadığını görürsünüz. İnsanları ve olayları ilk bakışta teşhis eder ve bu izlenimini çok zor değiştirir. O anda ya yaşamının dışında kalırsınız ya da sizden hoşlanır. Akrep'in enerjisinin olumsuz yönü son derece yıkıcı olabilir. Aynı enerjinin pozitif yönü ise öyle etkilidir ki, bu enerji kendisinin ve çevresindekilerin yaşamını dönüştürebilir, iyileştirebilir. Hiçbir zaman unutmaz; yoğunluk ve kararlılık vazgeçilmez parçalarıdır. Sahip olduğu yoğunluk yüzünden kişisel ilişkilerinde zorluk çekebilir.

Olayları kontrol etmeye şartlanmıştır. Hiç bir şeyi kendi haline bırakamaz. Yükselen Akrep'in çevresindeki insanları değiştirmek için verdiği çabanın asıl amacı kendi değişimini gündemden uzaklaştırmaktır. Yaşamdan gizlice korkar. Çünkü içindeki potansiyelleri bulup kaderini yaratmasının uzun, zahmetli ve acı veren iç hesaplaşmayı gerektirdiğini bilinçaltıyla bilir.

Yükselen'i Akrep olanlar karşıt burçları Boğa'nın özelliklerini inceleyerek çok şey öğrenebilirler.

Bu durumda Boğa'nın sabırlı, sakin tavrından ve bir şey yapmasa da yaşamın ona iyi ve güzel şeyler sunacağına dair inancından öğrenerek dengeyi sağlayabilirler.

İnerken Aklıma Bir Karaperde, Herşey Yeniden Başlar Bittiği Yerde...

Kullanıcı avatarı
Şehvet
*GriAkrep*
*GriAkrep*

Okunmamış mesaj gönderen Şehvet » Pzt 14 Mar, 01:17

Ay ve Güneş Burcuda Akrep Olan Kaç kişi var acaba bu portalda.
"Eğer bir yerde küçük insanların büyük gölgeleri oluşuyorsa orada güneş batıyor demektir"

Akrep Krallığı

Kullanıcı avatarı
smuglers
*GriAkrep*
*GriAkrep*

Okunmamış mesaj gönderen smuglers » Çrş 16 Mar, 03:17

benim yukselenim de akrep fakat ne gibi bir etkisi oldugunu tam olarak bilmiyorum. ve bu ay ve guneş burcu nasıl öğrenliyor ve özellikleri nelerdir?
gerçi yukarıda yükselen akrep ile açılmada bulunulmuş.ama pek tatmin olmadım açıkçası.daha çok ayrıntı istiyorum.ayrıntılı olarak yorum yapan bir site biliyorsanız bana da haber verirmisiniz. thanx
Fire from the black shadows......

Kullanıcı avatarı
GizemScor

Okunmamış mesaj gönderen GizemScor » Çrş 16 Mar, 21:19

Doğum haritanda Tabi tüm bilgileri doğru girmişsen İki farklı burcun etkisindesin. Boğa ve Akrep.

Kullanıcı avatarı
smuglers
*GriAkrep*
*GriAkrep*

Okunmamış mesaj gönderen smuglers » Çrş 16 Mar, 23:03

çok teşekkür edrim gizem hanım.
bilgilerimi doğru girdiğime eminim. demek akprep ve boğa nın etkisindeyim..hmmm
ama bu bırcların etkisinde olmak ne farkk ediyor. etkisi ne? nasıl bir yorum yapabilirim? kusura bakma sizi yoruyorum.aslında bildiğniz bir site varsa bunlar hakkında bilgilenebileceğim.bana adresi verin ben bakarı ordan. hem böylelikle sizleri busrularımla yormayayım. thanx
Fire from the black shadows......

Kullanıcı avatarı
GizemScor

Okunmamış mesaj gönderen GizemScor » Çrş 16 Mar, 23:29

Wallahi bir yığın sire var ama hangisinde aradığını bulabilirsin bilmiyorum. http://www.astromerkez.com a bir bak bakalım. sonra http://www.yorumcu.com

Kullanıcı avatarı
GizemScor

Okunmamış mesaj gönderen GizemScor » Çrş 16 Mar, 23:32

İstersen bir de AkrepKral geldiğinde ona sor. Onda Astroloji ansiklopedileri vardı. Baya da bi astroloji sitesini indirmişti sanırım.

Kullanıcı avatarı
kırmızıakrep

Okunmamış mesaj gönderen kırmızıakrep » Cmt 20 Ağu, 03:22

benimde yükselenim akrep 24ekim saat 7de dogdum we gerçek 1 akrep özellikleri taşıyorum idammahkumuyazını begendim hazırldıgın için ellerine saglık

Kullanıcı avatarı
TutanKamon

Okunmamış mesaj gönderen TutanKamon » Pzr 21 Ağu, 17:18

Yükselen özelliklerini taşımak çok önemli. Yükselen ve normal burç farklı olduğunda çift kişilik olayı oluyor ki bu da yarım akrep demek.

Kullanıcı avatarı
ScorpionGizli

Okunmamış mesaj gönderen ScorpionGizli » Pzt 22 Ağu, 06:38

Her iki burcundan Akrep olması akrep özelliklerini yoğun şekilde barındırmak açısından oldukça önemli. fazla militari olmayacaksa Safkan akrep çıkıyor ortaya

Kullanıcı avatarı
gece_akrebi
Portal Yöneticisi
Portal Yöneticisi

Okunmamış mesaj gönderen gece_akrebi » Pzr 04 Ara, 18:53

güneş burcum ve yükselenim akrep, akrep burcunun etkisini yoğun biçimde taşıyorum. bazen bedenim ruhumu kaldırmakta zorlanıyor. aşırılıklarımı kendim ve çevrem fazlasıyla hissediyor.
bir yanımız ölüm bir yanımız düğün...

Kullanıcı avatarı
Yönetici
Portal Yöneticisi
Portal Yöneticisi

Okunmamış mesaj gönderen Yönetici » Pzr 04 Ara, 20:06

Akrep olmanın nasıl bir şey olduğunu anlamak için Her iki burcunda Akrep olması yeterli. Hayat bir diken Siz Bir Yolcu; Dünya Bir Barut Siz Ateş...
"Sükunetin vereceği huzuru hiçbir maddi imkan sunamaz"

Kullanıcı avatarı
gece_akrebi
Portal Yöneticisi
Portal Yöneticisi

Okunmamış mesaj gönderen gece_akrebi » Pzr 04 Ara, 22:29

aynen öyle kral... artıları çok ama eksileri daha bi çok........
bir yanımız ölüm bir yanımız düğün...

Kullanıcı avatarı
Yönetici
Portal Yöneticisi
Portal Yöneticisi

Okunmamış mesaj gönderen Yönetici » Pzr 04 Ara, 22:44

: ) zamanla o eksilerde artı oluyor ama o eksiler artı oluncaya kadar insanı bin parçaya bölüyor
"Sükunetin vereceği huzuru hiçbir maddi imkan sunamaz"

Kullanıcı avatarı
daphne

Okunmamış mesaj gönderen daphne » Pzt 05 Ara, 10:59

Güneş burcuyla yükselen burcun uyumlu olması kişinin daha dengeli olabilmesini sağlıyor. Eğer yükselen burcunuz güneş burcunuzun tam zıttıysa (Güneş burcum BOĞA; Yükselen burcum AKREP) o zaman içinizdeki çatışma kanlı bir savaşa dönüşebiliyor. Bu konuda bilgisi olan, paylaşırsa çok sevinirim. Dengeli ve huzurlu günler dilerim :)