Akreplere özel anket

Akrep Burcu Hakkında Genel Bilgiler.
senolilhan

Okunmamış mesaj gönderen senolilhan » Prş 29 Haz, 11:42

selam deiyelim bari..
Ben işletme mezunuyun yani bir işe yaramıyorum...
Eskiden muhasebeci derlerdi şimdi onuda demiyorlar.. + A olması lazım..
Solum sağım belli olmuyor.. BAzen bir keçi bazen bir ejdarha bazende bir serçe olabilirim..

Şuan bilghisayarlarla uğraşıyorum ... Sıkıldığımda başka bir meslk bulmayı düşünüyorum...

:lol: 8) :? :shock: :evil: :seytani :hahha

"Yağmuru sevdiğini söylüyorsun, şemsiyeni açıyorsun
Güneşi sevdiğini söylüyorsun , gölgeye kaçıyorsun
Rüzgârı sevdiğini söylüyorsun, esince pencereni kapatıyorsun
İşte bundan korkuyorum -Çünkü beni de sevdiğini söylüyorsun."

Misafir_Akrep

Okunmamış mesaj gönderen Misafir_Akrep » Prş 31 Ağu, 13:20

Muğla Üniversitesi İşletme 3. Sınıf öğrencisiyim..21 yaşındayım..Adım Erkan AKA..İzmir doğumluyum ama aslen Aydınlıyım..Kan grubum 0 Rh (+)
Batı Anadolunun hayranıyım..
Yazılım, donanım ve programlama ile ilgili bir iş yapmak istiyorum ama sanırım bunun için 5-6 yıl kendime sermaye yapmam gerekecek..

Kullanıcı avatarı
don't touch

Okunmamış mesaj gönderen don't touch » Prş 26 Eki, 00:53

geç oldu ama döndüm... bu arada neyim varsa unutmuşum (: neyse şimdi buradayım...

Şu an yaptığım iş profesyonel anlamda Tüneller ve Tünelcilik... eğitim devam ediyor. Ama Su'dan asla vazgeçemiyorum. Buradan uzak olduğum sürelerde deniz ve tünel konularına daha bir bağlandım. Kan çekiyormuş ama derin bir şekilde. Tünellere girdiğimde beni yukarı çıkartamıyorlar, göçük olan yerlerese ayrı zevkli. Su ve Deniz... Topraktan geldim Denizde öleceğim diyorum, daha da bir şey söylemek bunun üzerine zor sayın Mimarım - Şehir plancım (:

Asıl istediğim Mimarlı yada Endüstriyel Tasarımdı, otomobil çizmek istiyordum, ama buradayım...
Kasım bir yağmurdur bende hiç bitmeyen...

Kullanıcı avatarı
ERENKO

Okunmamış mesaj gönderen ERENKO » Cmt 28 Eki, 14:35

Öncelikle herkese selamlar,siteye yeni üye oldum,aslında ağladım güldüm yerimi buldumda diyebilirim.Ben 22 yaşında jeoloji mühendisliği öğrencisiyim benden kıdemli biri varmış :D dont touch yalnız değilsin yer altı bendende sorulacak ama seneye :)

Kullanıcı avatarı
cahraz
*SiyahAkrep*
*SiyahAkrep*

Okunmamış mesaj gönderen cahraz » Çrş 05 Mar, 18:45

ben bilgisayar öğretmeniyim yaşım 26,bilgisayar sektörünü seviyorum.öğretmenlik seçmemde ki tek unsur kimsenin yanında çalışıp emir almayı sevmem,yalan söyleyip malda satamamipatron lafıda çekemem yok sabah sinirliymiş bana bişey demiş,kendime daha çok vakit ayırdıgım için 3 ay tatillleri öğretmenlik.ama şehir mimarisi ile ugraşmayı çok isterdim büyük binalar yapmak prestijli binalar,değişik uygarlıkları görmek kalıntılarla ugraşmak bana zevk verir.

Kullanıcı avatarı
T.E.M.K

Okunmamış mesaj gönderen T.E.M.K » Cmt 26 Nis, 20:57

Selam benimde ilk mesajım sayılır bu uzun süredir yazmıyordum.
Ege üniversitesi Gıda mühendisliğinde okuyorum.19 yaşındayım.Kan grubum (AB) RH(+) Her zaman hava harbe girip şu savaş uçaklarını kullanmak isterdim.Herzaman riskli işlere merakım olmuştur...

Kullanıcı avatarı
X_1
*SiyahAkrep*
*SiyahAkrep*

Okunmamış mesaj gönderen X_1 » Pzr 27 Nis, 12:09

Merhaba ben yeni gördüm bu başlığı..Geç kalmadık umarım. A Rh(+) kan grubum. Kimlik numaramıda ezbere bilirim (meziyet diye söylemıyorum bilmeyen ınsanları garıpsiyorumda.aklıma geldi belirttim)

İşletme/yönetim organizasyon yüksek lisans mezunuyum. Psikoloji okumak istiyorum ama bunu doktoramda tamamlamayı düşünüyorum. Benden beklentisi olmayan insanlara destek olmakdan memnun oluyorum, çıkar ilişkisi olanlardan hemen uzaklaşıyorum. En sık duyduğum ve beğendiğim yönüm "seni çözemedim, anlayamıyorum" cümlesinde saklı..Meraklı biriyim, öğrenmeye özellikle..Gece yolculuğu yapmayı severim ışıkları izlerken insanların yaşadıklarını düşünürüm. kendime yaptığım yolculuklardır aslında..

Selamlar..
TÜRKİYE ATATÜRK'TÜR
ATATÜRK TÜRKİYE'DİR.

Herşey göründüğü gibi değildir....

Kullanıcı avatarı
akrep_S_26
*SiyahAkrep*
*SiyahAkrep*

Okunmamış mesaj gönderen akrep_S_26 » Cmt 10 May, 19:20

merhaba...iyi olmuş böyle birşey ama taa 2005'te açılmış neyse...
Atatürk Üniversitesi kimya öğretmenliği yüksek lisans mezunuyum..atanamamış,işsiz gençlerdenim..KPSS'ye hazırlanıyorum,kursa gidiyorum (sınav 28 haziran'da)...sıkı bir rockçıyım..görenler pek öğretmen zannetmez :) öğretmen ya da memur olarak farketmez atanırsam ilerleyebildiğim kadar ilerlemek istiyorum...geceleri sessiz,sakin,karanlık sokaklarda yürümekten hoşlanırım..maneviyata düşkünüm..onsuz yaşayamam...hayat güzel ama zordur benim için..savaşçı bir ruhum var...

Kullanıcı avatarı
scormanone

Re: Akreplere özel anket

Okunmamış mesaj gönderen scormanone » Çrş 13 Eki, 10:43

POİSON Benle ortaksın msn adresim kodsuz@hotmail.com görüselim.

Kullanıcı avatarı
DeepBlue Scorpion

Okunmamış mesaj gönderen DeepBlue Scorpion » Cmt 04 Mar, 19:49

Yaş 30, Serbest meslek.
Kimseye ve hiçbir yere bağlı olmaman sebebiyle bana çok uygun buluyorum :lol:
Adına mevsimler sıraladığım onca zamandan sonra, şimdi sırası mıydı bir çiçek açıverdi; kaçtı yüreğimin tüm baharları.

Kullanıcı avatarı
sweetpoison

Okunmamış mesaj gönderen sweetpoison » Cum 12 May, 12:28

POİSON a tanışma teklifi geldi 😀