BİR KİTAPTA SEN YOLLA

Aramıza Yeni Katılan Ardaşlar İçin Selamlama ve Tanışma Bölümü.
Kullanıcı avatarı
Ahmet
*SiyahAkrep*
*SiyahAkrep*

BİR KİTAPTA SEN YOLLA

Okunmamış mesaj gönderen Ahmet » Çrş 16 Ağu, 20:55

KIYMETLİ GÖNÜL DOSTLARIMIZ
DAHA YADINLIK VE MUTLU BİR DÜNYA İÇİN ÇOCUKLARIMIZIN VE GENÇLERİMİZİN EN GÜZEL BİR ŞEKİLDE EGİTİLMESİ GEREKLİLİĞİNE ELBETTEKİ SİZLERDE KATILIRSINIZ.GELECEGİN DÜNYASINDA ÜLKE VE MİLLET OLARAK SÖZ SAHİBİ OLABİLMEK ÇOCUKLARIMIZIN OKUMASINA ,ARAŞTIRMASINA VE ÇOK ÇALIŞMASINA BAGLI.

ÇOCUKLARIMIZIN EGİTİLMELERİ VATAN VE MİLLETİMİZ İÇİN FAYDALI BİRER BİREY OLABİLMELERİ İÇİN OKULUMUZA KİTAP TOPLAMA KAMPANYASI BAŞLATMIŞ BULUNUYORUZ.

KENDİ BENLİGİNİ UNUTMUŞ, AHLAKİ ÇÖKÜNTÜ YAŞAYAN,KÜLTÜREL YOZLAŞMA İÇERSİNDE BOCALAYIP DURAN GENÇLERDEN ŞİKAYETÇİ İSENİZ NE DURUYORSUNUZ? BİR KİTAPTA SİZ YOLLAYIN.

NOT:Okulumuza: hikaye, şiir, roman, araştırma- inceleme,deneme ansiklopedi ve kaynak eser kitapları yollaya bilirsiniz.Milli Egitim Bakanlığı tarafından tavsiye edilmeyen kitapların yollanmaması rica olunur.Yollanması surumunda okul kitaplıgına konulmayarak sahibine iade edilecektir.
GELECEGİMİZE YAPACAGINIZ KATKINIZ İÇİN ŞİMDİDEN TEŞEKKÜRLER.

ADRES:Şanlıavşar ilköğretim okulu BOZOVA ŞANLIURFA

YA Sevmeli Beni YA Öldürmeli

Kullanıcı avatarı
Yönetici
Portal Yöneticisi
Portal Yöneticisi

Okunmamış mesaj gönderen Yönetici » Çrş 16 Ağu, 21:14

Ben gelirken getiririm bir kaç kitap : )
İstediğin kitap olsuın yeterki
"Sükunetin vereceği huzuru hiçbir maddi imkan sunamaz"

Armagedon

Okunmamış mesaj gönderen Armagedon » Prş 17 Ağu, 20:03

elbette ahmet hocam böyle bir konuyu açık yüreklilikle dile getirip öncü olduğun için teşekkürler en kısa zamanda kitaplar elinizde olacak inşallah.

SERÇE
*SiyahAkrep*
*SiyahAkrep*

Okunmamış mesaj gönderen SERÇE » Cum 18 Ağu, 13:42

YÜREĞİNE SAĞLIK SEVGİLİ AHMET BEN BU KAMPANYAYA KATILACAĞIM.
Olmaz olmaz deme hiç.

SERÇE
*SiyahAkrep*
*SiyahAkrep*

Okunmamış mesaj gönderen SERÇE » Çrş 23 Ağu, 15:43

SEVGİLİ AHMET DÜN KARGO İLE BİR KISIM KİTAP GÖNDERDİM YAKINDA ULAŞIR SANIRIM.SONRA TEKRAR BAKACAĞIM. ARKADAŞLAR LÜTFEN BU HAYIRLI DAVETE KATILIN SEVGİLER
Olmaz olmaz deme hiç.

KEDİ

Okunmamış mesaj gönderen KEDİ » Çrş 23 Ağu, 16:10

bu kampanyaya bende katılacagım yienlerimin kitaplarından göndere bilirim

Kullanıcı avatarı
Yönetici
Portal Yöneticisi
Portal Yöneticisi

Okunmamış mesaj gönderen Yönetici » Çrş 23 Ağu, 17:30

Katkılarınız için çok teşekkürler arkadaşlar. Kitap gönderen arkadaşların isimleri kitaplara "Akreplerin Portalından ....... tarafından Okulumuza Hediye Edilmiştir" tarzında not düşülecektir.

Ayrıca tüm öğrencilere kütüphaneye gelen kitapların nereden ve kimlerden geldiğiyle ilgili açıklama yapılarak duyrulacaktır. Akrepler iyiliği de iyilik yapanıda unutmazlar biliyorsunuz.

Kullanıcı avatarı
Yönetici
Portal Yöneticisi
Portal Yöneticisi

Okunmamış mesaj gönderen Yönetici » Çrş 23 Ağu, 17:34

SERÇE yazdı:SEVGİLİ AHMET DÜN KARGO İLE BİR KISIM KİTAP GÖNDERDİM YAKINDA ULAŞIR SANIRIM.SONRA TEKRAR BAKACAĞIM. ARKADAŞLAR LÜTFEN BU HAYIRLI DAVETE KATILIN SEVGİLER
Sevgili Serçe katılım için çok teşekkürler. Hangi kargo ile gönderdiğinizi belirtirseniz kargoyu arayıp bilgi alabiliriz. Burda köye kargo servis yapmıyor sanırım. Kargo ulaştığında Ahmet Kardeşimiz Urfaya gidip alabilir.

Armagedon

Okunmamış mesaj gönderen Armagedon » Çrş 23 Ağu, 17:38

bunu söylediğin ii oldu kralım ahmet kardeşimize söylede urfadaki yollaya bileceğimiz kargonun adresini net olarak buraya yazsın.. büyük bir ihtimalle adres geldikten en geç 24 saat sonra iletişimi yapmış olucam.

SERÇE
*SiyahAkrep*
*SiyahAkrep*

Okunmamış mesaj gönderen SERÇE » Çrş 23 Ağu, 17:43

SEVGİLİ AKREPKRAL İLK SEFER BİRAZ ACELEYE GELDİ UMARIM FAYDALI OLUR AMA ŞİMDİ DAHA KAPSAMLI KİTAPLAR HAZIRLAYACAĞIM ARAS KARGO İLE GÖNDERDİM
Olmaz olmaz deme hiç.

Kullanıcı avatarı
Yönetici
Portal Yöneticisi
Portal Yöneticisi

Okunmamış mesaj gönderen Yönetici » Çrş 23 Ağu, 18:04

Çok teşekkürler Sevgili Serçe. İnan 1955 yapımı okulda kitap sayısı duvara asılmış ve iki raftan oluşan (normal bir bilgisayar masası uzunluğunda dahi yok) sınırlı. Onlarda geçmişten kalmış ve öğretmen arakdaşların bıraktıkları kitaplar. Emin ol tek bir kitap dahi büyük yarar sağlayacaktır.

Oskim Urfada hayli kargo firması var ama Aras, Yurtiçi ve MNG benim bildiklerim. Kargoların adreslerine gerek yok. Sana en yakın kargodan urfada (merkez -bizim okulun bağlı olduğu ilçede yok-) şubeleri olup olmadıklarını sorarsın büyük ihtimalle olur. Çünkü şehrin merkezinden şehirlerarası yol geçiyor.

Armagedon

Okunmamış mesaj gönderen Armagedon » Çrş 23 Ağu, 18:18

tamamdır kralım verdiğin bilgi için teşekkür ederim

Kullanıcı avatarı
Ahmet
*SiyahAkrep*
*SiyahAkrep*

teşekkürler

Okunmamış mesaj gönderen Ahmet » Cum 25 Ağu, 20:37

Kıymetli gönül dostları.Kampanyamıza gösterdiginiz ilgiden dolayı çok teşekkür ederim .Hepinize yürek dolusu sevgiler saygılar .AHMET

Kullanıcı avatarı
Ahmet
*SiyahAkrep*
*SiyahAkrep*

uyarı

Okunmamış mesaj gönderen Ahmet » Cum 25 Ağu, 20:39

Kıymetli dostlar kitapların elimize daha çobuk ulaşması için lütfen aşagıdaki adrese yollayınız.

şehitlik mahallesi
taşkın sokak
no:13
şanlıurfa

ahmet karakuşl

SERÇE
*SiyahAkrep*
*SiyahAkrep*

Okunmamış mesaj gönderen SERÇE » Sal 05 Eyl, 17:17

DÜN GÖNDERDİĞİM KARGO GERİ GELMİŞ BEN İLK VERDİĞİNİZ ADRESE GÖNDERMİŞTİM DİĞER ADRESİ KEŞKE BAŞTA VERSEYDİNİZ
ZATEN YENİ KARGO HAZIRLIYORDUM BUNLARIDA EKLERİM SEVGİLER
Olmaz olmaz deme hiç.