Duygusal Balıktan Marjinal Akreplere

Aramıza Yeni Katılan Ardaşlar İçin Selamlama ve Tanışma Bölümü.
Kullanıcı avatarı
kiwuzen

Okunmamış mesaj gönderen kiwuzen » Sal 15 Ağu, 00:48

[font=Times New Roman]hımmm..[/font]

SERÇE
*SiyahAkrep*
*SiyahAkrep*

Okunmamış mesaj gönderen SERÇE » Sal 15 Ağu, 11:35

BALIK İNSANI İLE İYİ ANLAŞIRIM KIRILDIĞIM KİŞİLERDE OLMUŞTUR. BEN BALIĞIN DUYGUSAL ZEKASINA HAYRANIM BİRKERE ONUN İYİ NİYETLİ DÜNYASINADA. DİĞER BURÇLARLA OLDUĞU GİBİ İKİ BURCUNDA BİRBİRİNDEN ÖĞRENECEĞİ ÇOK ŞEY VAR. BEN BUNLARI YAŞADIM AMA BURADA YAZMAK GEREKMEZ YAŞAYAN BANA HAK VERECEKTİR.YAŞAMAYAN MUTLAKA BALIĞIN DÜNYASINA GİRSİN ÇOK KEYİF ALACAKTIR.
Olmaz olmaz deme hiç.

Kullanıcı avatarı
kiwuzen

Okunmamış mesaj gönderen kiwuzen » Prş 17 Ağu, 13:09

:seytani

SERÇE
*SiyahAkrep*
*SiyahAkrep*

Okunmamış mesaj gönderen SERÇE » Prş 17 Ağu, 15:39

AYYYYYYYYYYY ANNECİĞİM NE KADAAAR KORKTUM !

Kullanıcı avatarı
kiwuzen

Okunmamış mesaj gönderen kiwuzen » Prş 17 Ağu, 16:49

:x

SERÇE
*SiyahAkrep*
*SiyahAkrep*

Okunmamış mesaj gönderen SERÇE » Çrş 23 Ağu, 15:37

SEVGİLİ KİWUZEN SENİ TEKRAR ARAMIZDA GÖRMEK BENİ MUTLU ETTİ HOŞ GELDİN
Olmaz olmaz deme hiç.

Kullanıcı avatarı
eLa
*GriAkrep*
*GriAkrep*

Okunmamış mesaj gönderen eLa » Sal 29 Ağu, 12:33

HeRKeS DuYGuSaLDıR BuNu uNuTMa ... KiMi SaKLaR KiMi SöYLeR...

Kullanıcı avatarı
AyaSofya
*SiyahAkrep*
*SiyahAkrep*

Okunmamış mesaj gönderen AyaSofya » Sal 29 Ağu, 12:48

Evet itiraf ediyorum;duygusalım.Ama esen rüzgarın ugultusu kulagıma aşka dair birşeyler fısıldıyorsa, gökyüzünde uçuşan kuşların kanat sesleri bana ayrılık şarkılarını hatırlatıyorsa;karanlık gecelerde kulagına gelen böcek sesleri yanlızlıgıma tüm yalnızlar adına bestelenmiş bir hüzzam şarkıdan farksızsa benim için;karanlık ve izbe köşelerde dertlilerin dertleryle dertlenip oturup aglıyorsam;yetimlerin başını okşuyorsam,göz yaşlarını siliyorsam,üzülme buda geçer diyorsam;karanlık geceler hüzünle yogrulan gönlüme bir dostsa ,bülbüllerin güllere yaktıkları derli nagmeleri duyunca aglıyorsam;gariplerin, çaresizlerin, kimsesizlerin halleri yüregimi daglıyorsa;gurbetten dönen ogullarını kucaklayan anaların yavrum deyip aglamalarına yanıyorsa yüreyim SUÇMU? Evet ben bir balıgım.Yumuşaktır yüregim.Gök yüzünü parçalarcasına çakan bir şimşekten ürkecek kadar ürkek,karanlık gecelerde etrafa göz kırpan yıldızlar kadar cesurum.Evet ben bir balıgım.Aglarım anlatamam,söylerim dinletemem.dili baglı kalimin, bundan çok bizarım.Gelin şu duygusal kardeşinizi daha fazla üzmeyin sitesine giri verin.Olmazmı?
Hahah hic gulecegim yoktu :D Beni guldurdun Yaradanda seni guldursun Ahmet. Siten uyeyle dolsun insallah :D Duygu sömurusuyle bu yazinin hicmi hic alakasi yok degilmi? :D

Kullanıcı avatarı
Ahmet
*SiyahAkrep*
*SiyahAkrep*

Tekzip

Okunmamış mesaj gönderen Ahmet » Çrş 13 Eyl, 21:04

Ben sahtekar olabilirim.Siteme üye toplamak amacıyla duygu sömürüsü yapmışta olabilirim.Ama hiç olmassa belki yalanda olsa (size göre) duygularımı yazabilme yetenegim var. Haha güleyim bari tarzı eleştirileri günümüzde dinazor kılıklı, köhneleşmiş zihniyete sahip, hala mazinin karanlık derelerinde yuvarlanıp duran iki kelimeyi yanyana getiripte meramına anlatma yeteneginden yoksun kişiler kullanıyor.(üstünüze alınmayın)
Bu yazımada eleştiri getirecekseniz.Haha güleyim bari gibi Banu Alkan kılıklı kadınların yada ne oldugu belirsiz yumuşakça sınıfından erkeklerin konuşmatarzıyla yapmayın bunu .Yoksa muhatabım degilsiniz.Saygılar.
YA Sevmeli Beni YA Öldürmeli

Kullanıcı avatarı
Ahmet
*SiyahAkrep*
*SiyahAkrep*

Okunmamış mesaj gönderen Ahmet » Çrş 13 Eyl, 21:27

Bu arada bir sözümde eLa ya benim söyleyecek cok sözüm var ama bakıyorumda sizin saklayacak bir yeriniz kalmamış galiba .Başkasının resmini ekleyip o resmin güzelligiyle (kıskananlar çatların ) demenizde cabası ne diyeyim . :x

Kullanıcı avatarı
AyaSofya
*SiyahAkrep*
*SiyahAkrep*

Okunmamış mesaj gönderen AyaSofya » Çrş 13 Eyl, 21:42

Yaw Ahmet yanlis anlamissin.. Mizah gibi okudum ve ona göre yorum yaptim. Cok hosuma gitti yazdiklarin ve anlatim tarzin. Duygusömurusu yapmissin ve nefis olmus, bu kadar..
Gökten kalbe, kalpten dile, dilden kulağa,
Yaradana yakışır bir ilham olayım...
Ulaşayım sonsuzluğa....

pelesenk

adamına çattın

Okunmamış mesaj gönderen pelesenk » Çrş 13 Eyl, 21:47

Bizim ahmetle ugraşılmaz iyi tanırım adamın bu yaşta 120 civarında hikayesi var laf ebesidir yani .Ama sinirlidir. Sakın bulaşmayın bence.Benden söylemesi.

Kullanıcı avatarı
Ahmet
*SiyahAkrep*
*SiyahAkrep*

özür

Okunmamış mesaj gönderen Ahmet » Çrş 13 Eyl, 22:15

hocam bugün biraz sinirliyim galiba işler çok yogundu özür dilerim böyle konuşmak hiç tarzım degildir ama neyse ellerinden öperim saygılar.

Kullanıcı avatarı
gece_akrebi
Portal Yöneticisi
Portal Yöneticisi

Okunmamış mesaj gönderen gece_akrebi » Çrş 13 Eyl, 22:21

balılklar sevilmez mi ya :)
bir yanımız ölüm bir yanımız düğün...

ÇöplüktüM

Okunmamış mesaj gönderen ÇöplüktüM » Çrş 13 Eyl, 23:12

balık mı? allaaaahhhh hani nerde, getirin ızgarayı, yakın közleri, verin ateşi altına, bayılırım yawww