İŞTE KİŞİLİK ve YAŞAM PROFİLİ TEST SONUÇLARI!

Fikir Gelişimdir.
Kullanıcı avatarı
huysuzname
*GriAkrep*
*GriAkrep*

İŞTE KİŞİLİK ve YAŞAM PROFİLİ TEST SONUÇLARI!

Okunmamış mesaj gönderen huysuzname » Cmt 12 Ağu, 11:28

Testi uygulamadan önce , beyninizi boşaltmalısınız, arındırmalısınız birçok düşünceden..Oldukça hızlı cevaplar vermeli ve cevaplandırırken anlamlı cümleler kurmaya çabalamamalısınız. Amaç beyin fırtınası yaratmak ve bilinç altı verilerini sağlıklı bir şekilde su üzerine çıkarmaktır.Kasılmak ve fazla düşünmek yok..
[highlight=red] BAŞLIYORUZ[/highlight]....

1-Bir yolun başındasınız..Şimdi o yolun fiziki yapısını ,Çevresinde ki (ağaç,çiçek,bina,vb.) materyalleri varsa yazın..Yolun kasisli ,düz,virajlı olup olmadığını ve yolun (asfalt ,taş,vb.) yapıda olduğunu belirtin.Yolunuzun sağ yada sol tarafında bir patika yol farkettiniz diyelim ,o patika yola girermiydiniz* girme yada girmeme nedeninizi yazın.

2-Yol kenarında bir kulübe gördünüz ,nasıl bir kulübe ve içinde birileri yaşıyor mu sizce? O evin penceresinden içeri bakmak istermisiniz? eğer pencederen içeri bakmışsanız ,odanın orta yerinde masanın üstünde duran bıçağı tasvir edin, nasıl bir bıçak var masada?

3-Yol a devam ediyordunuz ve yol kenarında bir çeşme ve bir de oluk gördünüz,çeşme bir kuyu da olabilir ve içme suyu akıyor.fakat diğer oluktan akan sıvı su değil göz alıcı parlaklıkta ve altına benzer bir sıvı...Sorum şu , ilk önce hangi yön e giderdiniz? kuyudan akan suya mı? yoksa oluktan akan o parıltılı sıvıya mı? ne yapmak isterdiniz?

4-Artık akşam oluyor ve bir göl gördünüz yolun devamında ..Nasıl bir göl? ( temiz ,kirli ,bulanık ,ağaçlarla çevrili vs..). ve siz o göle girermiydiniz,yada yaklaşırmıydınız? aklınıza gelen herşeyi yazın.

5-Artık gece vakti oldu ve uykunuz geldi yorgunsunuz..gecelemek için o kulübeye mi giderdiniz yoksa göl kenarında ağaçlık bir yerde mi yatar uyurdunuz?..

[highlight=red]1. ETAP TEST BİTMİŞTİR...[/highlight]
Umarım seri ve fazla düşünmeden ,mantık kurmadan cevap vermişsinizdir..
bu testin farklı bir versiyonu olan devamı var ,1 hafta yada 2 hafta içinde cevaplandırısanız size değerlendirmeleri vereceğim..
En son huysuzname tarafından Cmt 19 Ağu, 20:57 tarihinde düzenlendi, toplamda 3 kere düzenlendi.

Kullanıcı avatarı
Elan_Vital
*SiyahAkrep*
*SiyahAkrep*

Okunmamış mesaj gönderen Elan_Vital » Cmt 12 Ağu, 12:35

yol kayalarla çevrili, virajlı ve asfalt... (kayalardan başka bişi yok,gökyüzü ve bulutlar)...

patikayı gördüm ve hemen daldım...belki gideceğim yola bir kestirme çıkar ya da bi süpriz ile karşılaşırım düşüncesi ile...

kulübeyi ağaçlık bir bahçenin içinde mütevazi hoş ve 2 yaşlı (karı kocanın ) yaşadığ bir ev, içeri bakmadan yoluma devam ediyorum...(ancak; biliyorum ki masada tahta saplı et bıçağı var; orada ne arıyorki o bıçak hiç hoşlanmadım bu duygudan...aklıma kötü düşünceler getiriyor)

çeşmeyi görüp yönelirken, parlak suyu farkediyor ve ona doğru gidiyorum... : )..... (ne olduğunu algılamak istiyorum, su zaten orada nasıl olsa onu içicem ya 1 dk sonra ya da hiç birzaman ...riski göze alıyor ve merakıma doğru gidiyorum)

Akşam oldu ve tertemiz bir gölün yanında huzura kavuşmuş gibiyim, yanında oturuyorum ve derinlere dikkat etmeye çalışıyorum; eğer temizliğinden emin olursam veya herhangi bir haşare ile (sülük vs) görmessem içine giricem...

Gece oldu ve ben gölün kenarında mışıl mışıl uyuyorum... ; )
En son Elan_Vital tarafından Cmt 12 Ağu, 22:07 tarihinde düzenlendi, toplamda 1 kere düzenlendi.
Sarsılmaz Benim Derinliğim: ama yüzen bilmeceler ve gülüşlerle parıldar...

Kullanıcı avatarı
huysuzname
*GriAkrep*
*GriAkrep*

Okunmamış mesaj gönderen huysuzname » Cmt 12 Ağu, 20:08

mea cevaplarını okudum ama biraz daha detaya ihtiyacım var sana daha sağlıklı sonuç vermesi için mesela yol kenarında ağaç,tarla,çiçek,bina gibi ayrıntılar var mı varsa nasıl nesneler? ..Birde kulübenin içerisine bakmamışsın ve bıçağı tasvir etmemişsin , pencereden içeri bakmasan bile gözünün önüne bir bıçak getir ve bu bıçağın nasıl olduğunu belirt..bu önemli..Burda ayrı ayrı herkesin analiz sonucunu yazıcam..sağlıklı bir sonuç içinde detay ve netlik çok önemli...teşekkürler..

Kullanıcı avatarı
Elan_Vital
*SiyahAkrep*
*SiyahAkrep*

Okunmamış mesaj gönderen Elan_Vital » Cmt 12 Ağu, 22:09

sevgili huysuzname, üstte cevaplarımı parantez içinde istediğin gibi düzelterek tamamladım sanıyorum...

sevgiler...
Sarsılmaz Benim Derinliğim: ama yüzen bilmeceler ve gülüşlerle parıldar...

Kullanıcı avatarı
huysuzname
*GriAkrep*
*GriAkrep*

Okunmamış mesaj gönderen huysuzname » Cmt 12 Ağu, 22:19

Teşekkürler mea ,emin ol daha sağlıklı sonuç elde edicez..

Kullanıcı avatarı
adamas
*SiyahAkrep*
*SiyahAkrep*

Okunmamış mesaj gönderen adamas » Cmt 12 Ağu, 22:40

eski bir roma yolunda muntazan döşenmiş taşlar üzerinde ilerliyorum.
sağım ve solum olabildiğince çimen ve ağaçlı yol bayağı bir düz gittikten sonra bir tepenin etrafından dolaşıyor patika yolu fark ediyorum bir tali yol gibi sanki benim üzerinde ilerlediğim yola paralel oda devam ediyor toprak ve tozlu olduğu için aklıma o yolu kullanmak bile gelmiyor .........

uzaktan külübe olarak gördüğm aslında taşlarla ve muhteşem bir işcilikle inşa edilmiş kocaman ve yemyşil bahceli soylu yada asker kökenli birinin zevkini yansıtan orta cağ yapısı bahçeden evin yanına gelmem bayağı bir sürdü aslında yolun uzunluğu değildi di gecikmemin sebebi bahçenin güzelliği büyülemişti beni adımlarımı küçük atmamı sağlıyordu cam dan içeri baktığımda güzel bir zevkin ürünü donatılmış masa ilk göze çarpan dı porselen tabaklar ve onların yanında gümüşten çatal bıçak ve kaşıklar sanki bu gün için yeni parlatılmışcasına elmas gibi parlıyorlardı...........

ilgimi ilk önce parlıyan sıvı çekerdi ama suzuzluğum dan dolayı önce suya yönelir suyu içtikten ve elimi yüzümü bu buz gibi suda yıkadıkdan sonra merakımı gidermek için altın gibi parlayan sıvıya yönelirdim

ağaçlarla cevrili olan gölün kenarına geldiğimde çırıl çıplap soyunur koşarak göle atlardım ..............

dışarıda yıldızların altında yatmanın gerçekten ne keyifli olduğunu bildiğim için dışarda heybetli ve beni gecenin sessizliğinden korur bir ifadeye sahip en az yüz elli yillik olan o kocaman ağacın altında uykuya dalardım...
Force Be With You

Kullanıcı avatarı
huysuzname
*GriAkrep*
*GriAkrep*

Okunmamış mesaj gönderen huysuzname » Cmt 12 Ağu, 22:41

Arkadaşlar bu test üzerinde endişelerimiz olmasın ,ortaya çok güzel sonuçlar çıkacak ve bizi şaşırtacak..herkes denemeli ve önceliklede doğru ortam ve psikoloji yakalanmalı..kesinlikle ,anlık ve boş bir beyinle ifade etmelisiniz yazmanız gerekenleri

Kullanıcı avatarı
X_1
*SiyahAkrep*
*SiyahAkrep*

Okunmamış mesaj gönderen X_1 » Pzr 13 Ağu, 14:32

1-buyuk yesıl agaçlar var..kocaman.ev yok.tarlada yok.orman gıbı.uzun bır yol.gunduz.duz bır yol.cok kullanılmıs bır yol degıl.genıs de degıl dar.tek araba gecebılrı ancak.asfalt degıl taslıklı toprak bır yol.cok uzun gıttıkten sonra saga donuyor sanırım.buuyk daglar var arkasında ısısz bı yer gıbı.ses yok..kus seslerı duymadım ama.patıka yola gırmezdım..gıttgım yoldsan daha bozuk ve dardır.

2-yenı bır kulube.tamamen tahta az penceresı var.bahcesı cevrılı kapısı var ve bahcesınd eyıne o agaclardan var.hatta cok dıkat edersem goruyorum kulubeyı..yoksa agaclar kapatıyor buyuk degıl.gıdıp bakmak ısterdım.byaslı bır cıft oturuyor sanırım evde yoklar suan.belkı arka bahcede ıs yapıyorlar.yada uyuyorlar.seslenırdım once.buyuk tahta saplı ekmek bıcagı var masada.yemek yaparken kullanılan bıcaklardan.benım baktıgım yonun tersıne sıvrı ucu bakıyor.bıcagın tutma yerı benım bakıs yonumde.capraz duruyor duz durmuyor.pencere karsısında mutfak tezgahı var.ucu tezgaha capraz bakıyor.aydınlık degıl pek.

3-o parıltılı suyu merak ederım ne acaba?ellerımı uzatırım.kokusuna bakarım.suyu zaten ıcıcem.bıldıgım bırsey.

4-golun yanına gıderdım.ağaçlarla cevrılı kucuk bır gol..tum kıyısını goruyorum.yukarıdan hatta asagıda..kıyıya gırmek ıcın asagıya ınıyorum.agaclarla cevrılı oldugu ıcın golgelık sakın gol temız..pek kımse bılmıyor gelmemıs sanırım.kırlı degıl etrafı ve ıcı.tek bı benım ındıgım yol var sadece.gole gırmem kıyıda oturup dınlenırdım.

5-kulubeye gıderdım.uyumaya.

Kullanıcı avatarı
huysuzname
*GriAkrep*
*GriAkrep*

Okunmamış mesaj gönderen huysuzname » Pzr 13 Ağu, 20:36

Arkadaşlar eğer sonuçları almak için daha erken bir süre istiyorsanız ,bunu özel mesajla yada konuşma penceresinden size bireysel olarak aktarabilirim..

Kullanıcı avatarı
huysuzakrep
*SiyahAkrep*
*SiyahAkrep*

Okunmamış mesaj gönderen huysuzakrep » Pzr 13 Ağu, 22:14

ormandayım mevsim sonbahar ve yapraklar sararmış.kuru yaprakların uçuştuğu yolda ilerliyorum hafif yokuşlu aslında yokuş çıkmaktan nefre ederim.

patikadan dümdüz ilrliyorum çünkü zor yollar benim hep ilgimi çeker ve yol sanki daha önce kullanılmış gibi insan ayağı deymişe benziyor yol kıvrıldıkça bende birlikte ilerliyorum yolla

ileride büyük ağaçların bulunduğu bir bahçe içinde bir kulube görüyorum yine heryer kuru yaprak dolu ev tavanı yere kadar sarkan tahta ve çatı katında pencereleri olan güzel şirin bir ev penceresinde çiçekli tüller var ve iki yana asılı bağlanmış iplerle. bahçede köpek var ama sakin belliki uyuyor.ben meraklıyımdır hemen pencereden bakıyorum ama çaktırmadan.içerisi sade döşeli, ev terkedilmiş havsında masada bir bıçak duruyor eski ama keskin olduğu parlaklığından belli olan.

evin bahçesinde iki musluk eğer çok susadıysam ki(burada çok susamışım olarak görüyorum kendimi) ben susayınca gözüm hiç birşeyi görmez suyumu içer sonra parlak maddeye doğru ilerlerim hiç düşünmeden parlak maddeye avuçlarımı tutar inceler koklar bişekilde ne olduğunu çözmeye çalısırım

artık evin arka tarafındayım sakin tertemz bir göl var (ben bu göl hayalini uykuya dalmadan önce de kurarım zaten ruhumu dinlendirmek için)berrak sakin tam yosun yeşili kocaman ağaçların kocaman dalları suya gömülmüş (şimdi diceksin ki az önce heryer kuru yapraktı şimdide yemyeşil bir göl,düşünüyorum işte tam yosun yeşili heryer : ))ortalık güneşli değil gölge var ağaçaların gölgesi.su temizse hiç düşünmem ayaklarımı sokarım ama fazla açılmadan yanımda güveniceğim birisi olsa belki direk atlayabilirm ama ben yüzmeyi iyi bilmiyorum ve teksem sadece ayaklarımı sokmakla yetiniyorum.sonra iki ağaç arasında bir hamak duruyor gölgeler çinde hiç düşünmeden geceyi orada geçirebilirim ama üşürsem yada korkarsam eve gireceğimi biliyorum..

çok teşekkürler huysuzname eğer sana zorluk olmıcaksa ben sonucu çok merak ediyorum açıkçası,,sonucu bana mesajla gönderebilir misin?şimdiden teşekkürler eline sağlık
GÜVEN,AYRILIP GİTTİĞİ RUHA ASLA GERİ DÖNMEZ...

Kullanıcı avatarı
X_1
*SiyahAkrep*
*SiyahAkrep*

Okunmamış mesaj gönderen X_1 » Pzt 14 Ağu, 11:07

ben merak edıyoruma acıkcası :))))) zahmet olmayacaksa tabı

Kullanıcı avatarı
huysuzname
*GriAkrep*
*GriAkrep*

Okunmamış mesaj gönderen huysuzname » Pzt 14 Ağu, 18:08

Tamam skorpio bu gece sonuna kadar özel mesaj şeklinde sana senin sonuçlarını göndereceğim..

Kullanıcı avatarı
huysuzakrep
*SiyahAkrep*
*SiyahAkrep*

Okunmamış mesaj gönderen huysuzakrep » Pzt 14 Ağu, 19:21

huysuzname bende merak ettğimi yazmıştım ama görmedin galiba zahmet olmassa benimkini de gönderir misin şimdiden çok sağol

Kullanıcı avatarı
huysuzname
*GriAkrep*
*GriAkrep*

Okunmamış mesaj gönderen huysuzname » Pzt 14 Ağu, 19:54

tabi ki gönderirrim huysuzakrep , en kısa zamanda yazıp yollucam.

Kullanıcı avatarı
huysuzakrep
*SiyahAkrep*
*SiyahAkrep*

Okunmamış mesaj gönderen huysuzakrep » Çrş 16 Ağu, 00:57

arkadaşlar bu testi denemenizi tavsiye ederim yorumlar harika..