Uçlardaki Akrep

akreplerde marjinallik, uçlardaki akrep, akrep ya hep ya hiç, akrep uçlarda yaşar

Akler Marjinaldir, Herkes Gibi Olmaktansa Kendileri Olmayı Tercih Ederler, Ya Sıcak Ya da Soğukturlar. Ya Kötü Ya da İyidirler. Hep Uçlarda Gezerler. Neden?
Kullanıcı avatarı
Yönetici
Portal Yöneticisi
Portal Yöneticisi

Uçlardaki Akrep

Okunmamış mesaj gönderen Yönetici » Çrş 22 Haz, 21:02

Uçlardaki Akrep
Resim

"Akrep burcu kişilerini tanımlamak çok zordur, çünkü her zaman uç noktadadırlar. Onlar için yarım ölçü yoktur."

Siyah ve Beyaz, Sıcak ve Soğuk, Sert ve Yumuşak, Yüksek ve Alçak, Acımasız ve Merhametli, Başarılı ve Başarısız, Tembel ve Çalışkan.....

Asla ama asla bunların arası yoktur. Bu sonradan gelen bir özellik değil fıtri bir özelliktir. Akrep Mutlaka uçlarda dolaşacaktır. Hangi konuda olursa olsun mutlaka aşırıdırlar. Ya dağın tepesinde dolaşırlar ya da bir mağaranın içinde. Hayatın her alanında + ve - arasında gidip gelmektedirler.

Acımasız bir akrep gerçekten de hiç kimseye asla acımaz. Tersi bir akrepse dünyanın en merhametli insanlarındandır.

Giysilerine bakın genelde hep koyu renk giyerler. Siyah ve kırmızı. Yaşam tarzlarında da aynı şekildedirler. Asla kimseye boyun eğmeden yaşarlar. Tüm toplum kurallarını hiçe sayarak başlarına buyruk kendi hayat kurallarına göre yaşarlar. Özgürlük biricik tutkularıdır ki bu tutkuları onları herkesten ayırı ve kendi gezegenlerinin tahtında oturan kralı yapmaktadır.

Burç tanıtımlarında, akreplerle ilgili yazılarda mutlaka denk gelmişsinizdir. Akrepler genelde kısa yaşarlar. Bunun nedeni de kendilerini aşırı derecede yıpratmalarıdır. İçki, sigara ve uyuşturucu bağımlısı olmuş bir akrep için artık bunlar vazgeçilmezdir ve bu tükettiklerini herkesten fazla tüketmek zorundalarmış gibi her bir geçen gün kendilerini zirveye bir adım daha taşırlar. cinsel hayatları o kadar hızlı ve fırtınalıdır ki düzenli ailevi yaşantısı olan akrepler dahi hızlı cinsel yaşantılarından dolayı bünyelerindeki enerjinin neredeyse tamamını hücrelerin öldürülmesine harcarlar. Cengiz Han'ı hepiniz bilirsiniz. Cengiz Han Dünya imparatorluğu kurmak için çıktığı yolda çok kısa sürede kurmuş olduğu Dünyanın en büyük imparatorluğu karşısında Ömrünün tamamının Dünyayı almaya yetmeyeceğini gördüğünde Bir Taoist ? rahibe uzun yaşamanın sırrını sorduğunda şu yanıtı alır;

- Sexten uzak dur.

Tabiki sexten uzak durmaz ve yaşamı bir süre sonra son bulur.

Cengiz Han akrep miydi değil miydi bilmiyorum ama şurası bir gerçek ki Akreplerin en uçlarda olduğu tahtı kimseye kaptırmadığı konulardan biri de Sextir. Birisi bunu şöyle tanımlamıştı.

Sabaha kadar seviştikten sonra akrep;

- Hadi gel şimdi de damda devam edelim der. : )

Akrepleri tanımlamak amacıyla en çok kullanılan sözlerden birisi de "Ya Hep Ya Hiç" tir. arası akrep için yoktur. Aralarda olmak ona göre değildir. Mutlaka uçlarda olmalıdır kendisinin temsil edildiği taraf onun için pek önemli değildir. Ancak bu şekilde kendisini tamamlayabilir ve ifade edebilir.

"Sükunetin vereceği huzuru hiçbir maddi imkan sunamaz"

Kullanıcı avatarı
TutanKamon

Okunmamış mesaj gönderen TutanKamon » Pzr 03 Tem, 21:45

Marjinallik konusunda katılıyorum. Akrepler hep Zıt ve uç olurlar. Ya hep Ya hiç hep bilindik sözdür zaten. Akreplerin yaşam standartları normal standartlara asla uymuyor. Uyması da beklenmemeli zaten. Uyması halinde "Ya hep Ya hiç" ilkesi geçerliliğini yitirecektir o zaman. Uçurumun kenarında Dalın tam ortasında mı yoksa ucunda mı olunmak istenir bilemem ama Standartlar konusunda TSEye uyulmadığı kesin

Kullanıcı avatarı
AKREP56
*SiyahAkrep*
*SiyahAkrep*

Okunmamış mesaj gönderen AKREP56 » Prş 14 Tem, 00:08

evet tutankamon sana katılıyorum, öyle olmasaydı, akrebin o imrenilen çılgınlığı olamazdı zaten:))
istediğini ve ona nasıl ulaşılacağının bilincinde olmanın verdiği enerji ile uçlarda olmaktan çekinmez bir akrep. Sıradan olmak bir akrebe asla ve asla uymaz.
AKREP56

Kullanıcı avatarı
GameFast

Okunmamış mesaj gönderen GameFast » Prş 14 Tem, 01:28

Wayyy biz neymişiz. Ya en tepede ol herke imrensin Ya da En dipte Ol Herkes ilgilensin. Ama asla ortada olma; çoğunluk zaten orda kimsenin dikkatini çekmez. Sanırım biz bunu çok iyi yapıyoruz.

Kullanıcı avatarı
Nefer Titi

Okunmamış mesaj gönderen Nefer Titi » Prş 14 Tem, 10:54

Bu konuda ben de biraz şimarıklık yapayım.
Akrepler olmasaydı insanlar uçuk kaçık kelimesinin ne anlama geldiğini bilemezlerdi. Akrep burcu insanında ruhsal olarak kendisini yenileyebilmek amacıyla dürtüsel bir davranıştır bu. Kendisini göstermesi için, kanıtlaması için herkesten Ya daha fazlasını Ya da Hiç yapmaması gerektiğini çok iyi bilir. Fastın dediği gibi ortası olmasın asla.
Bir Güzel Daldır Hayat Hangi Tarafından Çekersen O Tarafından Kırarsın.

Kullanıcı avatarı
Nefer Titi

Okunmamış mesaj gönderen Nefer Titi » Prş 14 Tem, 10:54

Bu konuda ben de biraz şimarıklık yapayım.
Akrepler olmasaydı insanlar uçuk kaçık kelimesinin ne anlama geldiğini bilemezlerdi. Akrep burcu insanında ruhsal olarak kendisini yenileyebilmek amacıyla dürtüsel bir davranıştır bu. Kendisini göstermesi için, kanıtlaması için herkesten Ya daha fazlasını Ya da Hiç yapmaması gerektiğini çok iyi bilir. Fastın dediği gibi ortası olmasın asla.
Bir Güzel Daldır Hayat Hangi Tarafından Çekersen O Tarafından Kırarsın.

Kullanıcı avatarı
cabiliyet

Re: Uçlardaki Akrep

Okunmamış mesaj gönderen cabiliyet » Çrş 20 Tem, 04:43

Selamlar
bende bir akrebim
grup terapilerine yeni katılan insanlar gibi oldu selam
:)
Burçlar arasında bir gezinti yapın Yada burcu akrep olan yada ne bilim başak falan olan insanlara burçlerının özelliklerini taşıyığ taşıyamadıklarını sorun
evet sorun
Bir çok olumsuz cevap alabilirsiniz
Ya akrep?
her okuyuşumda yine beni anlatmış diyebilecek kadar
özelliklerini taşırız
Aranıza hoş buldum akrepler
Ali

Kullanıcı avatarı
By_TaMeR
*SiyahAkrep*
*SiyahAkrep*

Okunmamış mesaj gönderen By_TaMeR » Çrş 20 Tem, 06:34

Akrep kral sana bu siteyi yaptıgın ve bizimle paylaştigin için hiç tşk etmişmidim ? gercekden sana cok tşk ederim boyle bir site yapım bizlerle paylaştigin için kendi burcumun bile bazi özelliklerini bilmiyordum burda pek konusu geçmesede biraz daha bilgi sayipi oldum yani bende burcumun özelliklerini taşiyorum ne bilim herkezden iyi anlaşirim hep yapılan espiriye gulerim gulmesem bile sırıtırım ne bilim iste buna benzer seyler saygılarımlar

[glow=red]By_TaMeR[/glow]
Sen seni seveni gormeyecek kadar korsen, O da sana sevgisini soylemeyecek kadar gururludur. (By_TaMeR )

Kullanıcı avatarı
Şehvet
*GriAkrep*
*GriAkrep*

Re: Uçlardaki Akrep

Okunmamış mesaj gönderen Şehvet » Çrş 20 Tem, 06:44

cabiliyet yazdı:Selamlar
bende bir akrebim
grup terapilerine yeni katılan insanlar gibi oldu selam
:)
Burçlar arasında bir gezinti yapın Yada burcu akrep olan yada ne bilim başak falan olan insanlara burçlerının özelliklerini taşıyığ taşıyamadıklarını sorun
evet sorun
Bir çok olumsuz cevap alabilirsiniz
Ya akrep?
her okuyuşumda yine beni anlatmış diyebilecek kadar
özelliklerini taşırız
Aranıza hoş buldum akrepler
Ali
Aramıza Hoş Geldin Ali.

Haklısın Akrepler Astrolojinin Tahtını her zaman ellerinde bulundururlar. Akrepler bir süre bocaladıktan sonra kendilerini aramaya ve tanımaya başlarlar (ergenlik sonrası tanımadan farklı) astrolojide bunlardan biri. Eğer bir akrep tüm dallara konmuşsa sorun A'dan Z'ye kendilerini bilirler Çevrelerindekileri ise kendilerinde de iyi bilirler. Çünkü Her konuda olduğu gibi bu konuda da insanları tanıma ve analiz etme konusunda doğuştan kabiliyetlidirler.

Tamer sana da aynen katılıyorum. Özellikle biz akrepler için çok iyi bir şey, gerçi portal henüz tam anlamıyla tanınıp bilinymiyor ama Akrepler herşeyi içlerine attıkları için böyle bir ortam çok iyi oldu. Sağolsun ve sağolun
"Eğer bir yerde küçük insanların büyük gölgeleri oluşuyorsa orada güneş batıyor demektir"

Akrep Krallığı

Kullanıcı avatarı
Şehvet
*GriAkrep*
*GriAkrep*

Okunmamış mesaj gönderen Şehvet » Çrş 20 Tem, 06:45

Ve insan bu tür ortamlarda ister istemez kendisini geliştiyor. Bir konu verildiğinde araştırma yapmak zorunda kalıyorsunuz, Moderatör veya Editör olduğunuz bölümlerde kendinizi geliştiriyorsunuz.
"Eğer bir yerde küçük insanların büyük gölgeleri oluşuyorsa orada güneş batıyor demektir"

Akrep Krallığı

Kullanıcı avatarı
By_TaMeR
*SiyahAkrep*
*SiyahAkrep*

Okunmamış mesaj gönderen By_TaMeR » Çrş 20 Tem, 06:50

Evet benim oyle bir sorumlulugum yok ne yazık ki ama olmasada bile ben kendimi geliştirmek için herseyi yapmaya calişiyorum..
Sen seni seveni gormeyecek kadar korsen, O da sana sevgisini soylemeyecek kadar gururludur. (By_TaMeR )

Kullanıcı avatarı
AKREP56
*SiyahAkrep*
*SiyahAkrep*

Okunmamış mesaj gönderen AKREP56 » Çrş 20 Tem, 16:21

arkadaşlar bence her bir üyenin sorumluluğu mutlaka vardır, bu ailenin bir üyesi olarak siteye enerji ve birikim sağlamakla görevlidir. Bunun için mutlaka bir görev almak gerekmez bence, ailenin her üyesi kendince katkılarla siteyi daha güzele taşımakta sorumludur. Henüz tam anlamı ile aile bireylerini ben bile tanımıyorum, ama bu ailenin bir ferdi olarak sorumluluk hissi taşıyor ve elimden geleni yapmaya çalışıyorum. Akreplerin içinde bir aile bireyi olmak kolay değildir, haydi herkes göreve:))))
AKREP56

Kullanıcı avatarı
By_TaMeR
*SiyahAkrep*
*SiyahAkrep*

Okunmamış mesaj gönderen By_TaMeR » Çrş 20 Tem, 18:14

Akreplerin içinde bir aile bireyi olmak kolay değildir ????????

Burayı anlayamadım sende bir akrepsiz hadi akrep olmasan akreplerin aile bireyi olmak zor dicem ama sende bir akrepsin senin için akrep ailesinden bir birey olmak zor olmamasi lazım ? dimi ?

Kullanıcı avatarı
AKREP56
*SiyahAkrep*
*SiyahAkrep*

Okunmamış mesaj gönderen AKREP56 » Çrş 20 Tem, 18:50

tamerciğim, akreplerin hızına, enerjisine ve performansına diyecek yoktur demek istedim, yani biraz narsistliğim tuttuğu için o kelimeyi söyledim:))
onun için bu aile içinde bir birey olacaksak, ve bireysek bunu gösterebilmeliyiz değilmi:)) evet ben bir akrebim ama akrepler kendi aralarında bile devamlı yarış halindedirler, sürekli hareketlilik gösterirler.
AKREP56

Kullanıcı avatarı
By_TaMeR
*SiyahAkrep*
*SiyahAkrep*

Okunmamış mesaj gönderen By_TaMeR » Çrş 20 Tem, 19:03

Anlıyorum şimdi ne demek istedigini ben akrep degilim ama azda damarlarimda akrep kani var bende bu yasına ve bu aile bende katilmak istiyorummmm .. : ))))