cinsel performansı kişinin adına bağlı

Kategoriler Dışındaki Genel Konularla İlgili Araştırma Yazıları.
Kullanıcı avatarı
Elan_Vital
*SiyahAkrep*
*SiyahAkrep*

cinsel performansı kişinin adına bağlı

Okunmamış mesaj gönderen Elan_Vital » Pzr 04 Haz, 09:48

BILD gazetesi, seksteki performansın kişilerin ad ve soyadlarına bağlı olduğunu yazdı. BILD'in Alman Numerologlara dayandırdığı haberine göre, kişinin ismindeki sesli harfler, cinsel yaşamını anlatıyor.

ALMANYA-Numerologlara (Sayı Bilimcileri) göre, kişinin ad ve soyadındaki sesli harfler, o kişinin cinsel yaşamını ortaya döküyor. Sesli harflere puan veren Numerologlar, A harfinin 1, U harfinin 3, E harfinin 5, O'nun 6 ve İ harfinin karşılığının 9 puan olduğunu belirttiler.

Numerologlar, A, E, O, U ve İ'nin dışındaki diğer iki sesli harften Ü'nün "U artı E", Ö'nün de "O artı E" olarak değerlendirilmesi gerektiğini belirttiler.

Sesli harflerin bu rakamsal değerlerin ışığındaki kişiler, isimlerini aşağıdaki örneğe bakarak yorumlayabilirler:

NASIL HESAPLANACAK:

Kişinin adı Mehmet Örnek: "Mehmet"te iki E harfi var. Soyadı "Örnek"te ise Ö ve E var (Ö yerine "O artı E" konulacak). Buna göre kişinin adındaki sesli harflerin sayısal değeri şöyle olacak:

5+5+6+5+5=26

Sonuç iki haneli olduğu için, bu kez 2+6 toplanacak:

2+6=8

Bu durumda Mehmet Örnek isimli kişi, 8 numaralı değerlendirmeye dahil oluyor.

SAYILARIN ANLAMI:

01- Hızlı, Romantizmi pek sevmiyor. Hemen işe koyuluyor ve yatakta patron olmaktan hoşlanıyor. Hızlı seksi, riskli yerlerde seksi (mesela soyunma odasında) seviyor.

02- Duygusal duyguları ön planda. Tadını çıkarıyor. Saatlerce romantik olabiliyor, yatakta masaj yapıyor. cinsel sırasında mum ışığı ve şampanya tercih ediyor.

03- Yenilikçi, devamlı pozisyon değiştiriyor. Sekste değişikliği, yeniliği seviyor. cinsel sırasında değişik karakterler sergiliyor. Bir azgın, bir uysal.

04- Tecrübeli, klasik pozisyonları tercih ediyor. Yatakta alışılagelmişin dışına çıkmıyor. Haz aldığı oyunların keyfini çıkariyor.

05- Deneyci, herşeyi denemek istiyor. Yeni pozisyon, aşk oyunları, vs. cinsel oyuncaklarını ve değişik kokulu yağları tercih ediyor. Kelepçe bile kullanıyor.

06- Duyuları kullanıyor. Partnerinin vücudunun her bölgesini keşfediyor. İpek tüllerle, tüylerle ve yağlarla sevişmeyi seviyor.

07- Sınırsız, çok ihtiraslı. Başkalarının uygun bulmadığı (örneğin grup cinsel, kelepçeli oyunlar) şeyleri denemekten kaçınmaz.

08- Kendinden geçen, dayanıklı, güçlü, ateşli. Nabzın hızlı atmasını seviyor. Sonra aşırı yorgunluk hissediyor. Tantra, Kamasutra hayranı.

09- Fısıldayıcı. Sert cinsel onun işi. cinsel isteklerini kulağa fısıldıyor, ama yatakta hayal kırıklığına uğratmıyor.

Sarsılmaz Benim Derinliğim: ama yüzen bilmeceler ve gülüşlerle parıldar...

Armagedon

Okunmamış mesaj gönderen Armagedon » Pzr 04 Haz, 13:20

yok daha neler ne saçma biseybu..

Kullanıcı avatarı
smuglers
*GriAkrep*
*GriAkrep*

Okunmamış mesaj gönderen smuglers » Pzr 04 Haz, 20:10

zuauhauhua!! benim 7 cikti:)))
07- Sınırsız, çok ihtiraslı. Başkalarının uygun bulmadığı (örneğin grup cinsel, kelepçeli oyunlar) şeyleri denemekten kaçınmaz
yok boyle bir şey valla:D
Fire from the black shadows......

bilge

Okunmamış mesaj gönderen bilge » Pzt 05 Haz, 12:03

05- Deneyci, herşeyi denemek istiyor. Yeni pozisyon, aşk oyunları, vs. cinsel oyuncaklarını ve değişik kokulu yağları tercih ediyor. Kelepçe bile kullanıyor.
hiç sanmıyorum. mea sen en iyisi tekrar incele bu konuyu. enteresan bir konu ama yanlış tahminler yürütüyor.

Kullanıcı avatarı
Yönetici
Portal Yöneticisi
Portal Yöneticisi

Okunmamış mesaj gönderen Yönetici » Pzt 05 Haz, 16:42

Bence çok saçma. Bu insanın tüm özelliklerinin doğuştan geldiği iddiası kadar saçma bence. Numerolojide bazı etkiler vardır insan üzerinde buda daha çok sosyal etkiden dolayı psikolojiyle ilgili. Ne yani bütün Ali ve üç harfli isim sahiplerinin cinsel hayatı üç adımdan mı ibaret olacak. : )
"Sükunetin vereceği huzuru hiçbir maddi imkan sunamaz"

POİSON

Okunmamış mesaj gönderen POİSON » Pzt 05 Haz, 22:10

ne yani karşı cinsin cinsel performansı için oturup hesap mı yapacağız.gerçekten de hesaplayan varmı şaşarım.(ABAZALAR HARİÇ)ve son olarak şunu dile getireyim yukardaki şıkların perfonması çok yüksek: ))
En son POİSON tarafından Cum 12 Oca, 17:29 tarihinde düzenlendi, toplamda 1 kere düzenlendi.

Armagedon

Okunmamış mesaj gönderen Armagedon » Çrş 21 Haz, 22:13

bu bir ip ucu olabilirmi scorp: )

Misafir_Akrep

Okunmamış mesaj gönderen Misafir_Akrep » Cum 12 Oca, 14:42

cinsel performansı kişinin yataktaki performansına bağlı bir olaydır (:

Kullanıcı avatarı
adamas
*SiyahAkrep*
*SiyahAkrep*

Okunmamış mesaj gönderen adamas » Cum 12 Oca, 18:03

mea ü harfinin nasıl hesaplanacağını anlamadım
Force Be With You

Kullanıcı avatarı
EffEndY
*SiyahAkrep*
*SiyahAkrep*

Okunmamış mesaj gönderen EffEndY » Cum 12 Oca, 18:20

Yani ü sekize tekabül ediyor, ama sen gene de çok takılma bu mevzuya. Olayın saçma olduğu "ı" harfinin olmamasından belli. Ne yani, herkesin ismi latince mi olmak zorunda. Bir diğer merak ettiğim de bu adamlar herkesin cinsel performansını nasıl ölçmüşler, anket falan mı yapmışlar??
BİLİNÇALTINI HAPSET ki O SENİ HAPSETMESİN;
İÇGÜDÜLERİNE HAKİM OL ki ONLAR SANA HAKİM OLMASIN!!!

Kullanıcı avatarı
VivaLaChe

Okunmamış mesaj gönderen VivaLaChe » Prş 08 Mar, 12:43

arkadaşlar böyle saçma hesplamalarla mı uğraşıyorsunuz. biraz mantık lütfen. kişinin cinsel performansıymış gülmek mi ağlamak mı gerek anlamadım. yardımcı olurmusunuz?

Kullanıcı avatarı
Ahmet
*SiyahAkrep*
*SiyahAkrep*

Okunmamış mesaj gönderen Ahmet » Prş 08 Mar, 18:16

İlginç bir yazı.Hatta enteresan.insan ismiyle müsemmadır derler.Ama herhalde bundan kasıt ismin manası olmalı.Mesela bir arkadaşımın adı Asım .Asım yalan söylemeyen dogru konuşan demek.Hakikaten bahsettiğim bu arkadaş çok dürüst ve asla yalana tenezzül etmez.Mesela benim adım ahmet.Anlamı övülmüş yüceltilmiş demek.Arkadaşlarda zaten bana arada sırada yüce insan diyorlar.Her nekadar övülmekten hoşlanmasamda taşıdıgım isimle müsemma bir karakterimin oldugunu söyleyenler de arkadaş çevremin %99 unu teşkil ediyor.Arkadaşların bu fikirlerini tadil için baya ugraşsam da başaramadım bunu.Şimdi düşünüyorumda ahmet ismine bakıpta biri benim cinsel yaşantım hakkında yorum yapsa ........Valla dogru şeyler ortaya çıkmaz herhalde. Orhan Velinin şiirinden bir dize aklıma geldi birden.TOBE ORNOT TOBE...Allah iyiliğinizi versin. Başka konumu kalmadı güzel kardeşlerim.
YA Sevmeli Beni YA Öldürmeli