En Uygun Burç

Akrep Burcu Hangi Burçlarla Nasıl Anlaşır..?

En İyi Anlaştığınız Burç Hangisidir?

En fazla 1 seçenek seçebilirsiniz

Sonuçları Görüntüle

Kullanıcı avatarı
Akrep_Sibel
*GriAkrep*
*GriAkrep*

Okunmamış mesaj gönderen Akrep_Sibel » Çrş 22 Haz, 03:35

Kelebeginde bir kedisi vard1 onuda gordun mu? Ustelikte erkek.

Akrep 1c1n yengec meselesi 1c1n herkes hemfikir ama ben Akrep için Gene Baska bir Akrep diyorum. Konusu onceki sayfalarda hayli uzun uzad1ya tartistigimiz icin fazla uzatmak 1stem1yorum.

"Ve Bir Gün Gecenin İçinden Acı Bir Çığlıkla Çıka Geldik. Dünya Bizi Bekliyordu. İki Kıskacımın Arasında Diz Çöktü ve Ayaklarıma Kapandı"

Kullanıcı avatarı
GeceKuşu

Okunmamış mesaj gönderen GeceKuşu » Pzt 04 Tem, 07:12

Akrep = Yengeç = Balık = Akrep

Astrolojik düzeyde bunlardır ama diğer burçlarla birlikte olup ta mutlu olanlarda var. Şunu da unutmamak lazım tabi ki, insanın tüm özellikleri tek bir burç etkisiyle meydana gelmiyor. O yüzden anlaşılabilen tüm burçlar olabilir. Akrepler için eş seçimi diğer burçlara oranla çok daha zordur.

Kullanıcı avatarı
By_TaMeR
*SiyahAkrep*
*SiyahAkrep*

Okunmamış mesaj gönderen By_TaMeR » Sal 05 Tem, 17:10

yok arkadas benim anlastigim burc yok :) bana soyleyecek bir sey kalmamis herkeze katiliyorum :)
Sen seni seveni gormeyecek kadar korsen, O da sana sevgisini soylemeyecek kadar gururludur. (By_TaMeR )

Akrebim

Okunmamış mesaj gönderen Akrebim » Sal 12 Tem, 09:37

Terazi diyorum. Her ne kadar bir çok konuda bize ters düşselerde Cilveli ve bebeksi yanları insanı öldürüyor.
Yaşam Hafife Alınacak Kadar Değerli
Hafife Alınacak Şeylerde Yaşam Kadar Değerli
DEĞİLDİİİİRRR

Kullanıcı avatarı
GameFast

Okunmamış mesaj gönderen GameFast » Çrş 13 Tem, 03:03

Çevremde şamsından sanırım akrep bayanlar çok olduğu için Akrep diyorum ben. Onların havası da, endamı da, çekiciliği de hep bir başka. İçinize işliyorlar. Erkekleri ile pek anlaşamam akrep burcunun ama bayan onları ile her zaman mükemmel bir uyumum olmuştur. Başkalarının anlamadığı durumlar onlar anlıyorlar beni

Kullanıcı avatarı
Nefer Titi

Okunmamış mesaj gönderen Nefer Titi » Prş 14 Tem, 10:45

İki insan arasındaki uyumu burçlara bağlamak ne kadar sağlıklı olur bilemem. Gerçi arkadaşlarda önceki yazılarında belirtmişler bir insan sadece tek bir burcun etkisinde kalmaz diye.
Bir insanda neredeyse az veya çok hemen tüm burçların etkisi az veya çok var. Eğer uyum burçlar açısından ele alınıyorsa En ağır basan burç hangisiyse uyumu o açıdan ele almakta yararvar. Bir insan Akrep burcu olduğunu sanıyordur ama koç burcunun etkisi daha bariz bir şekilde kendisini göstermiş olabilir.

Koç, Kova, Boğa (bayanları hariç), Aslan Nefret ettiğim burçlar (birey olarak değil) kendini beğenmişlikli temelleri olduğu için asla sevemem onları. Başak, terazi, Yengeç ve Akreple çok iyi bir şekilde anlaşırım.
Bir Güzel Daldır Hayat Hangi Tarafından Çekersen O Tarafından Kırarsın.

kalesnikof

Okunmamış mesaj gönderen kalesnikof » Cum 15 Tem, 03:39

Ne güzel böyle akrepler gelmiş bir araya. Ben de oyumu akrepten yana kullanıyorum. Ama karşı cins olarak. Karşıt firekans meselesi

CemaKo

Okunmamış mesaj gönderen CemaKo » Cum 15 Tem, 21:35

Oyum Başakta. Neden bilmiyorum ama başaklarla çok iyi anlaşıyorum

Kullanıcı avatarı
Serenat

Okunmamış mesaj gönderen Serenat » Cmt 16 Tem, 03:58

akrepler genelde hep akrepleri tercih etmiş sanırım. Bu kadar akrep fazla zehitli olasın. Şasım adına karşı cinsin akrepleriyle çok iyi anlaşırım ben de. cinsi ilgiden olsa gerek. felaket bir çekicilikleri ve cazibeleri var. ama aynı şeyi akrebin erkeği için söyleyemem.

Silikon

Okunmamış mesaj gönderen Silikon » Pzt 08 Ağu, 03:00

Yengeç diyorum. Müthiş uyumlu, müthiş yemek ustaları ve müthiş evcillerdir. Günlerce evde kalsanız sıkılmazsınız.

Ab-ı Nar

Okunmamış mesaj gönderen Ab-ı Nar » Pzt 08 Ağu, 21:32

ya hangisi ile bilmem ama tutku ve şehvette koçla süperdir.. koç erkeklerini mıknatıs gibi çekioruz galiba ama anlaşma konusunda sıfırız koçla..

Kullanıcı avatarı
Deli Akrep
*GriAkrep*
*GriAkrep*

Okunmamış mesaj gönderen Deli Akrep » Cum 12 Ağu, 04:15

İlgi ve elde etme budalalarından başka bir şey değil onlar. Dünyanın iki ucu vardır. Birinde Açık sahnede Koçlar Diğerinde Kapalı sahnede Akrepler. Onlar görüntüye ve gösterişe önem verirler Biz sadece gerektiğinde... IIIıııyyyyy Asla sevemedim ve sevebileceğimi de sanmam. Bana dehşet itici geliyorlar. Koçlar 1 Kovalar 2

Su grubu için yengeç, balık, akrep, başak, terazi.... gerisi isteğe kalmış
~~~O Geri Döndüüüüüü~~~

Delirtmeyiiinnnn Beniiiiiiiiiii Kardeşiiiimmm

Sefarathane

Okunmamış mesaj gönderen Sefarathane » Cum 12 Ağu, 23:45

Aslan diyorum.

Kullanıcı avatarı
idam_mahkumu
*Yılan*
*Yılan*

Okunmamış mesaj gönderen idam_mahkumu » Pzr 14 Ağu, 05:12

Aslan diyorum.
Aslan mı ??

yok canım daha neler... Aslan yeterince kibirli. Dik başlı. Laf söz dinlemez. Akrepler Kibirliliği, dik başlılığı sevmezler. Akrepler Resmi İnsanlardır.

Nacizane Görüşüm. Tartışmaya açık
İnerken Aklıma Bir Karaperde, Herşey Yeniden Başlar Bittiği Yerde...

Serakip

Okunmamış mesaj gönderen Serakip » Çrş 17 Ağu, 20:37

İdama katılıyorum. Akrepler için mülayim, haddi bilen, herşey yerinde yapan insanlar daha makbüldür. onlarla daha iyi anlaşırlar.
Ben oyumu yengeçten yana kullanıyorum.