İKİZLER DÖNEMİNE GİRDİK

Burçların Aylık Yorumları ve Öngörüleri
Kullanıcı avatarı
akkrep
*GriAkrep*
*GriAkrep*

İKİZLER DÖNEMİNE GİRDİK

Okunmamış mesaj gönderen akkrep » Çrş 24 May, 10:42

" Dinlemeyi başarırsam, ne söyleyeceğimi daha iyi bilirim ! "

21.Mayıs.2006 TSİ 07:33' de İlkbaharın son burcu olan İKİZLER dönemine girdik. Doğanın renklendiği bu günlerde yaşamın hareketi giderek canlılık kazanmakta ve her birimizde bahar coşkusu yükselmektedir. İkizler insanı bu coşkuyu ve neşeyi içinde barındırdığından her zaman genç kalan bir yapı taşır. Öğrenmeye duyduğu istekten dolayı her zaman meraklıdır. Olayların iki yönünü de gördüğünden genelde tarafsızdır. Kendi içinde de bu ikiliği her zaman yaşar. Yaşama ve insanlara karşı genelde olumlu bir yaklaşımı vardır. Başkalarını neşelendirmeyi çok iyi bilir, fikirlerini ifade ederken tehditkar olmayan bir tarzı vardır. Yeni fikir ve deneyimlere her zaman açıktır. Karar vermeden önce sağlam temellere dayalı bir bilgi aradığından çevresinde kararsız birisi olarak görülebilir. Gece ve Gündüz gibi İkizler insan doğasındaki ışığı ve karanlığı çok iyi tanır. Onun bu özelliği karanlıklarda kalsa bile doğru yolu bulmasında ona yardımcıdır. Böylece İkizler kötüyü görmez, kötüyü duymaz ve kötü konuşmaz. Karanlık ve ışığın bir arada görülmesi insana umulmadık bir zenginlik ve güç kazandırmaktadır. İkizler hayal gücü oldukça zengin, yaratıcılığı gelişkin bir burçtur. Keskin zekası ve algılama yeteneği ile bize en derin dersleri almamızda, en yüksek algıya ulaşmamızda önderlik eder. İhtiyaç duyduğumuz en gerekli anlarda İkizler bize kıvrak zekası ve iç görüşüyle sorunun üstesinden gelebilmemiz
için gereken esini getirir. İletişime ve diğer kişiye karşı duyduğu merak, İkizlere insan ilişkilerinde güçlü bir bağ kurma yeteneği
verir. Her türlü zor durumdan en yaratıcı çözümü bulup sıyrılabilmek İkizler için hiç de zor değildir. Değişken yapısından ötürü bir konuya uzun süre ilgisini odaklamak onlar için zordur. Her şeyi merak ederler ve bir ilgiden diğerine hızla değişirler. Elbette bu değişimleri gerçekleştirecek hareket gücü, enerjisi İkizlerde fazlasıyla mevcuttur. Elde tutulması zor bir enerji ve hız taşıyan bu burç insanı en ufak bir etkiye hemen tepki gösterir ve harekete geçer.
Burçlar açısından bu dönemin etkilerine baktığımızda [glow=red]Koçlar [/glow]için özellikle Hazirandan itibaren isteklerini gerçekleştirebilecekleri bir devre başlıyor. Kendinizi sınırların içinde tutmayın. Önemli olan sınırları aşmak için göstereceğiniz cesaret. Geçmişten kalan alışkanlıkların sizi durdurmasına izin vermeden çevrenizden gelecek olumlu esinlere kulak verin ! [glow=red]Boğalar [/glow]için özellikle maddi konularda ani kararların tehlike doğurabileceği bir dönem. Spekülasyonlar sonucu maddi zararlara uğrayabilirsiniz. Öte yandan güvenli alanlarda rahatınız yerinde olacak. Özellikle duygusal açıdan oldukça verimli bir dönem geçireceksiniz. [glow=red]İkizler [/glow]için bu dönem yeni olanakları da beraberinde getiriyor. Uzun süredir yapmak istediğiniz değişimler için çok uygun bir dönemdesiniz. Projelerinizde parlak başarılara ulaşabilirsiniz. Bilmediğiniz alanlarda da şans sizin yanınızda olacaktır. Ama yine de işlerinizi şansa bırakmamalısınız. [glow=red]Yengeçler [/glow]bu dönem maddi manevi her alanda rahat bir dönem geçirecekler. Vereceğiniz kararlarla hem kendinizi hem de ailenizi geliştirecek fırsatlar yakalayacaksınız. İstekleriniz birer birer gerçekleşirken, yeni projeler ve kararlar var sizi bekleyen. Size hız kazandıracak projelere daha olumlu yaklaşmalısınız. [glow=red]Aslanlar [/glow]açısından zor günlerin içinde adeta hava alma fırsatları getirecek bir dönem. Dikkatli ve sorumlu davranırsanız oldukça rahatlayacak soluk alacaksınız. Duygusal açıdan zorluklar devam etse de kimi isteklerinizi gerçekleştirmek gücünüzü toplamaya yardımcı olacaktır. Ancak kendinizi rehavete kaptırmayın. [glow=red]Başaklar [/glow]için bu dönem oldukça hareketli geçeceğe benziyor. Bir yandan yeni fırsatlar öte yandan elinizde bitirilmeyi bekleyen işler. Tedbirle yaklaştığınız takdirde yeni fırsatlara açık olmanızda bir sakınca yok. Ancak aceleci tutumunuz özellikle maddi konularda zarara uğramanıza yol açabilir. Duygusal alanda ise yeni heyecanlar ve sevinçler var. [glow=red]Teraziler [/glow]açısından sosyal çevrelerde yenilenme ve seyahatler dönemi. Yeni arkadaşlar ve dostlukların ilk adımlarını atacağınız bu dönemde duygusal ilişkiler konusunda da oldukça şanslısınız. Girdiğiniz her çevrede ilgi odağı olacak, iletişimler yoluyla her alanda kazançlı çıkacaksınız. [glow=red]Akrepler için bu dönem ilişkilerde yeniden yapılanma dönemi. Yaşamınız yenileniyor. Artık genişleme ve dışa açılma zamanındasınız. Duygusal açıdan da oldukça güvenli bir hale ulaşıyorsunuz. Ancak sürtüşmelerden ve rekabet ortamlarından uzak durmalı ve gereksiz risklere girmemelisiniz.[/glow] [glow=red]Yaylar [/glow]için rüzgarlar ilerlemelerini sağlayacak şekilde arkalarından esiyor. İşte tam aradığınız fırsatlar dönemi. İstekleriniz ve hedefleriniz doğrultusunda ilerleme zamanı. Kendinize güvenmeli ve eylemlerinizin sorumluluğunu alarak hareketinizi sürdürmelisiniz. Önünüze çıkacak engeli aşmak için bir sıçrama yapmalısınız. Engelin önünde yaşayacağınız kararsızlık bir kazaya uğramanıza neden olabilir. [glow=red]Oğlaklar [/glow]açısından bu dönem ev ve aile hayatlarında huzuru bulmalarına olanak tanıyacak nitelikte. Sabırlı olmalısınız. Olaylar karşısında inatçı tutumunuz size zarar verir. Her şeyin bir zamanı var. Kimi şeyleri ileriye ertelemek sizin yararınıza olabilir. Hava değişimleri sağlığınız üzerinde olumsuz etkiye yol açabilir. [glow=red]Kovalar [/glow]bu dönem düşüncelerini hayata geçirmeleri açısından uygun zeminler yakalayacaklar. Evet şans sizin yanınızda olmasa da uygun fırsatlar var. Sonunu düşünürseniz hiç harekete geçemezsiniz. Belki bir deneme olarak adım atmak size daha makul gelebilir. Bu dönem yakalayacağınız seyahat fırsatını ve her türlü sosyal aktiviteyi değerlendirmelisiniz. Gelecek için fırsatlar yakalayabilirsiniz. [glow=red]Balıklar [/glow]bu dönem güvenli sularında kalmayı ve dış etkilere karşı uyanık kalmayı seçmeliler. Fırsat gibi görünen şeyler sizi daha sonra zora sokacak olaylara girmenize neden olabilir. Huzurunuzu kaçırmanın bir alemi yok. Güvenli ve bildik yollardan daha kazançlı çıkarsınız.

İkizler döneminde [glow=red]Türkiye ve dünya genelinde etkilere [/glow]baktığımızda, geçtiğimiz dönem yaşadığımız güneş tutulması etkisi olarak ön görülen savaş süreci özellikle İran ve Afganistan üzerinde giderek artacak gibi görünüyor. Türkiye'yi de etkileyecek bu sürecin sıkıntılar doğurması elbette kaçınılmaz. Bu dönemin iç olayları arasında borsa ve ekonomideki dalgalanma, sendika problemlerinin yanı sıra suç oranlarında bir artış söz konusu. Dünya genelinde ise petrol fiyatlarında aşırı bir hareketlenme ve ABD etkisi gündemde olacak.

İkizler ruhun maddi hazzın ötesinde iletişime ve ilişkilere ihtiyaç gösterdiği ilk adımıdır. Aklının bilincine vardığı andan itibaren yaşadığı evrende yalnız olmadığını fark etmeye başlamıştır. Bu nedenle düşünme ve konuşma, İkizlerdeki ruhun temel dürtüsüdür. Akıl yoluyla isteklerini elde etmeyi öğrendiği için artık aklı her koşulda kullanmaya başlar. Bu ruh için yepyeni bir heyecandır. Boğanın dünyayı ve maddeyi seven dersinin ardından İkizler sevgiden daha fazla heyecan veren bir şeyi tanımıştır. "AKIL". Her şeyi öğrenmeye çalışan İkizler için neden sorusu vazgeçilmezdir. Duygusallıktan oldukça uzak İkizler bir ideale doğru yönlenmiş olsa bile ruhsal durumuna göre bu idealde sürekli değişebilir. Doğum haritamızda İkizlerin yer aldığı alan aklı kullanmamız, merakımızı geliştirmemiz ve iletişime önem vermemiz gereken alanları göstermesi açısından oldukça önemlidir.

[glow=red]HERKESE SEVGİLER VE İYİ BİR AY DİLERİM... [/glow]

Kaçıncı ölmem ? Kaçıncı dirilmem bu? Bir Anka Kuşu gibi kendimi külümden yarattım....

Kullanıcı avatarı
leke

Okunmamış mesaj gönderen leke » Çrş 24 May, 17:34

:twisted:

Kullanıcı avatarı
akkrep
*GriAkrep*
*GriAkrep*

Okunmamış mesaj gönderen akkrep » Prş 25 May, 17:51

TEŞEKKÜRLER :selam
Kaçıncı ölmem ? Kaçıncı dirilmem bu? Bir Anka Kuşu gibi kendimi külümden yarattım....

Kullanıcı avatarı
heaven
*SiyahAkrep*
*SiyahAkrep*

Okunmamış mesaj gönderen heaven » Cum 26 May, 10:45

Akrepler için bu dönem ilişkilerde yeniden yapılanma dönemi. Yaşamınız yenileniyor. Artık genişleme ve dışa açılma zamanındasınız. Duygusal açıdan da oldukça güvenli bir hale ulaşıyorsunuz. Ancak sürtüşmelerden ve rekabet ortamlarından uzak durmalı ve gereksiz risklere girmemelisiniz.
yine güzel haberler vermişsin akkrep teşekkür ederim, güzellikler yanımızda kötülükler uzağımızda olsun... :twisted:
Ben gelmedim davi için,
Benim işim sevi için,
Dostun evi gönüllerdir,
Gönüller yapmaya geldim...

TheGirlofSuN

Okunmamış mesaj gönderen TheGirlofSuN » Cum 26 May, 14:53

işte buna sevindim!

Kullanıcı avatarı
SiPaHi
*SiyahAkrep*
*SiyahAkrep*

Okunmamış mesaj gönderen SiPaHi » Cum 26 May, 17:31

-------------------------
Akrepler için bu dönem ilişkilerde yeniden yapılanma dönemi. Yaşamınız yenileniyor. Artık genişleme ve dışa açılma zamanındasınız. Duygusal açıdan da oldukça güvenli bir hale ulaşıyorsunuz. Ancak sürtüşmelerden ve rekabet ortamlarından uzak durmalı ve gereksiz risklere girmemelisiniz.
-------------------------

demek nedeni buydu. : )
teşekkürler akkrep.
Sipahi

Kullanıcı avatarı
akkrep
*GriAkrep*
*GriAkrep*

Okunmamış mesaj gönderen akkrep » Pzt 29 May, 14:48

RİCA EDERİM, HAYATINIZDAKİ GÜZEL DEĞİŞİMLERİ DE DUYMAYI İSTERDİM.
HEPİNİZE SEVGİLER, MUTLU GELİŞMELER VE DEĞİŞİMLER...

Kullanıcı avatarı
akkrep
*GriAkrep*
*GriAkrep*

Okunmamış mesaj gönderen akkrep » Pzt 29 May, 14:49

MESELA BEN 2 HAFTA ÖNCE TERFİ ETTİM VE ARTIK DAHA YOĞUNUM. AMA ELİMDEN GELDİĞİNCE BURDA OLMAYA ÇALIŞACAĞIM. VE 2 KİLO VERDİM ALLAHIM 4 KİLO DAHA LTF. :D

Kullanıcı avatarı
SiPaHi
*SiyahAkrep*
*SiyahAkrep*

Okunmamış mesaj gönderen SiPaHi » Pzt 29 May, 18:26

:) merak etme bir süre sonra almak isteyeceksin ama alamayacaksın.
Sipahi

POİSON

Okunmamış mesaj gönderen POİSON » Pzt 29 May, 18:38

Akrepler için bu dönem ilişkilerde yeniden yapılanma dönemi.
yeni birisimi? ne olur söyle akkrep.değiştiriyormuyuz yoksa: ))

Kullanıcı avatarı
akkrep
*GriAkrep*
*GriAkrep*

Okunmamış mesaj gönderen akkrep » Sal 30 May, 08:12

EVET AKREPLER İÇİN ESKİYİ GETİRENE YENİSİ KAMPANYASI BAŞLADI, KAÇIRMA :D