YAY GÜNCESİ..

Burçların Uyum Tablosuna Göre, Hangi Burç Hangi Burçla Daha İyi Anlaşır, Bilmek İster misiniz? Burçların En iyi Anlaştıkları Burçlar
Kullanıcı avatarı
güzin
*AkrepKartal*
*AkrepKartal*

Re: YAY GÜNCESİ..

Okunmamış mesaj gönderen güzin » Prş 16 Ara, 05:59

Bugün şunu çok daha iyi anladım.meger ben ne kadar iyi niyetli,saygın,hoşgörülü ve hatta sevgi dolu davranışım insanlara.Bunu şunu çok net gördüm ki hakikaten hayvanları daha fazla sevdiğim kadar varmış insanlar.Cok net anladım ki sadece nefret dolular lotusa karşı ve hakikaten son derece saygısız ve haksızlık!hatta hatta öfke,nefret,hakaret,küfür son haddinden ve çok ad* düzeyde ve aslında bunu en başından beri hissetmiştim.ama fazlasıyla iyi niyet göstererek bunu aşarım ve kendimi izah ederim sanmıştım.ama klasik bir söz var ya; insanların anladığı kadarsınız diye.Aynen öyleymiş meğer.. .

Ha yeri gelmisken;ben adla hiçbir şeyden pişmanlık duymam.ne yaptıysam ne yaşadıysam hayatim boyunca;hepsinin arkasındayım.. ve çok az hata yaparım.tekrar ediyorum. Mecazi aşka önem vermek benim ruhumda var ve bunca yanlış anlamaya ve hakarete rağmen hala mecazi aşka eğilirim.yani saygın hala benim için.ama sadece o kadar..saygi duyarım ama maalesef hayatım boyunca hiç mecazi aşk hikayem olmadı.hic..eşimin bana duyduğu aşka çok benzeyen hayranlık hariç..

Lotus#MAVİ LOTUS

https://akreportal.com.tr

Akrep-Burcu.Com

Kullanıcı avatarı
güzin
*AkrepKartal*
*AkrepKartal*

Okunmamış mesaj gönderen güzin » Pzr 19 Ara, 17:11

Bugün nöbeti vardı eczanenin. Ve yemeyip içmeyip tüm gün uğraştık doğum günü kutlama konsepti hazırlığı yapmıştım bugün saat 12 için.. Gidemedim. Ve biliyormusun uz hiççççççç şaşırmadımmmmm bu aksiliğğğğeeeee :((
Lotus#MAVİ LOTUS

Akrep-Burcu.Com

Kullanıcı avatarı
güzin
*AkrepKartal*
*AkrepKartal*

Okunmamış mesaj gönderen güzin » Pzr 19 Ara, 18:10

Bir arkadaşımız gördüğü bir rüyayı yazmış bana. tasavvuf yoluna girenlerin çoğu bu tür deneyimler yaşamaktadırlar. ancak bu arkadaşımızınki çok net gerçekleşmiş. herkes bu kadar net göremeyebilir; daha çok hissiyatına sahip olur.

ilk başta gerçekleşen yükseliş ve miraç tadımlık türdendir. aslının fragmanı diyebiliriz. kişi çalışır ve yeterli olgunluğa ulaşırsa, bu nimetin aslına ve tamamına da erer.

rüya:

isnetus bugün bir rüya gördüm. küçük bir bahçedeyim ve yanıma peygamberimizin de yolculuk ettiği burak atı geldi. yani o gerçek görüntüsü değildir elbet ama rüyada o olduğunu hissediyordum. bir anda gökyüzüne yükselmeye başladım. yükselirken meğer ölmüşüm, o zaman anladım; ama o kadar mutluydum ki, tüm dünya dertlerinden, zorluğundan her şeyden kurtulduğum için… yükselirken yanımda cebrail de belirdi. insan boyundaydı ama sureti görünmüyordu. sonra etrafım simsiyah oldu. o kadar huzurluydum ki… bir anda uyandım. geri dönmek istesem de mümkün değildi tabi…

31.05.2021 10:48 isnetus

Kategoriler: Rüya Dili ve Bilinçaltı Sembolizmi, Okuyucu Mesajları(AINTIDIR)

LOTUS :BEN PORTALA İLK GİRDİĞİMDE -AKREPORTAL. NET. COM DAN BAHSEDİYORUM-Böyle bir rüya gördüğümü astral seyahat adlı eskiden açılmış bir konuda anlatmıştım. Beni 2006 dan beri sıkı şekilde takip eden okurlar ;bu konuya neler yazdığımı hatırlamıştır.bu rüyada benzerini görmüştüm fakat içimdeki ses beni uyarmış, bence lotus geri dön demişti. Ve tereddüt etmeden geri dönmüştüm. Saygılar. Sevgilerle.
Lotus#MAVİ LOTUS

Akrep-Burcu.Com

Kullanıcı avatarı
güzin
*AkrepKartal*
*AkrepKartal*

Okunmamış mesaj gönderen güzin » Çrş 04 May, 03:12

Şuan ki duygularım asla eskisi gibi değil. Çok çok değişiğim en son yazdıklarımdan sonra.. En son yazdığımda sinirsel nöbetteydim zaten. Aklım başımda değildi yani.. Neyse ne diyordum. Son yıllardaki ruh halimi çok iyi anlatan uzun bir yazı yazmıştım. Ve yalnış bir tuşa bastım galiba ve hepsi silindi. Yeniden yazacak halde değilim. Kolumun kemiği kopmuştu.Bunu yazmıştım sanırım buraya. Geçen incittim yalnışıkla. Ağrı var.Telefonu uzun süre tutmak istemiyorum.

Aslında artık yazı yazmak hiç aklımda yoktu. Aldım telefonu şuan. Yazmaya başladım. Hep derdim ki kendi kendine, galiba site kapanana yada ölene kadar yazacağım:(

En son buraya yazdığımda sinirsel nöbetteydim. Ve asla en son ne yazdım hatıramıyorum. Hatırlamakta istemiyorum aslında. Ama hasta iken hani denir ya. Kafam güzel oluyor.Hayatı sevmeye başlıyorum. Öteki alem için de iyi aslında aklı yerinde olmamak.Delilik yani. Ama diğer taraftan başıma o kadar büyük belalar geldi ki. Savcılık şikayet dosyalarıyla dolmuştu. Hastalık bilmiyor insanlar. Vicdan ve sevgi, insanlık yani yok olmuş gibi. Yada benim için hiç olmamış gibi kıyasıya taşlayıp eleştiriyorlar. Çok enteresan ya. Gençlipimde insanlar hakkında meğer ne çok iyimser ve iyi niyetliymişim. Sinirsel krizim geçti. Ve ben birden farklı biri oldum. Hayat ne iyi yada ne kötü yönde değişim gösterdi. Ne mutluyum ne mutsuz. İyi yada kötü diye de tanımlayamam. Sanki yeniden doğdum(iyi ve ümütvar anlamında yazmadım). Ve o eski ven hiç yaşamamış gibi. Kesinlikle aynı insan değilim. Yıldız Haritamdaki 1. Ev plutonun görevi bu mu acaba. Eskiyi tamamen yok etmek ve yeniyi inşa. Ama iyi yada kötü anlamda değil..

Şundan kesinlikle eminim. Eski iyinser neşeli mutlu hayat dolu yay burcu insanı değilim artık. Sadece öykesine yaşıyorum. Ama hayat lartlatım yine eski zırluğunda. Hatta daha da zır ve hatta tanımsız.. Plutonun da sorluğu bu değil mi?.. Tanımsuz şartlar getirmesi. Eskiyi alışılmışı tamamen yok ederek.daha önce bu kadar güçlü bir değişim yaratmamıştı pluto. Dediğim gibi şuan ki yaşamım kesinlikle benim içi alışılmışın çok dışında. Duygularım, hayata tavrım asla eskisi gibi değil.ne mutlu ne mutsuz öylesine yaşıyorum. Hiçbir anlam yok. Sadece çok yakın çevreme şefkat hissediyorum. Ama alıştığım eski şefkatim değil bu.. Dediğim gibi herşey ama herşey çok farklı. Ve yaşam bir sınavsa bu sınavı bu saaten sonra bu tnıımsız halimle iyi anlamda bitirmem çok zor görünüyor. Gözlediğim kadarıyla imkansıza yakın bu. Bu yüzden artık hiçbir şey umurumda değil. Yaşlandıkça hayat daha da güç geliyor insana demekki. Demek genç olmak bu yüzden güzeldi.

Aslında karamsar şeyler yazmak da istemiyorum. Çünkü sanırım karamsarlık bile bir çeşit hayattan beklenti içinde olmaktı. Fantastik filmlerde olur ya hani bu duygu.Yani duygusuzluk bir çelit bu. Ve daha kötüsü bunu öteki taraf benden almazsa kendi çabamla bunu yok edemeyeceğimi hissediyorum. Hem de çok güçlü. Dediğim gibi ölümden başka realite düşünwmiyırum artık. Ve benim için tek reaşite kaldı. Şefkat göstermek. Bunu da kayberdermiyim acaba. Hayat sır bir bilmece gibi. Ve ben artık genç drğilim bunu çözmeye hevesi taşıyacak..
Hiç yazmaya niyetim yoktu. Niye yazdım bunları bilmiyorum. Dediğim gibi sadece nefes alıp yaoabildiğim işleri tapıyordum son aylarda
Lotus#MAVİ LOTUS

Akrep-Burcu.Com

Kullanıcı avatarı
güzin
*AkrepKartal*
*AkrepKartal*

Okunmamış mesaj gönderen güzin » Çrş 04 May, 04:45

Bu sıralar okuduğum paranormal sitede karanlık gücün artık egemen olduğuna dair bir yorum yaptı oradaki bu konulara dair bilgili olan biri. Ve yazılarından pozitif biri imajını veriyor ve hissen bence pozitif sanki. Dediğim gibi artık insanlar hakkında kolayca olumlu düşünmüyorum. Ve olumlu anlamda düşünmem artık böyle binde bir oluyor malesef..ve hala hislerimin çok güçlü olduğunu düşünüyorum. Bu konuda şüphem yok. Ki dediğim gibi artık pek çok konuda kendimi tanıyorum. Gittikçe hayatın kasvetli tarafları hayatıma hakim oldu çünkü. Ve bunun geri dönüşü yok gibi. Ve böyle bir durumdayken öyle eskisi gibi yoğun pozitif düşünce yapısı bende imkansız gibi..

Neyse ne diyordum. Sanırım gaklı. Çünkü hiçbir şey eskisi gibi değil artık. Sevgi en başta olmak insani tüm duygular yok olmuş gibi. Daha da kötüsü sanki bunun geriye dönüşü yok gibi ki o ğye de zwyen huna vurgu yapmıştı. Geri dönüşü yok bunun, tedbirinizi alın yönünde yazmıştı.Sonra onu umutla takip ettim. Acaba bu korkunç gidişattan çıkış var mı diye. Diğer tüm yazılarında bu konunun etrafında döndü durdu. Niye mi çıkış arıyorum. Çünkü yaladığım tüm korkunç şeylere, korkunç hayata rağmen iyi gücün üstünlüğüne ve şefkate inanıyorum. Umarım bende tek var olan duygu olan şefkatte gitmez.. Ve bunun hala bende var oldupunu hissettiren en güçlü unsur etrafımdaki birkaç gerçek insan ve hayvanlar.. Özellikle iş yerimde beslediğim dştah be
Lotus#MAVİ LOTUS

Akrep-Burcu.Com

Kullanıcı avatarı
güzin
*AkrepKartal*
*AkrepKartal*

Okunmamış mesaj gönderen güzin » Çrş 04 May, 05:02

Buraya geçen yıl yazı yazmaya başladım ve hemen ardından sinir krizim başladı ve aylarca iyileşemedim.bu yüzden aslında artık korkuyorum yazı yazmaya. Niye şuan yazmaya başladım anlamıyorum. Çünkü dinir krizlerim ağır geçiyor.Her defasında daha da ağır bir vaka haline geliyorum.Akıl hastalığının bir insanı nasıl mahvettiğini gördüm çünkü. Sonu ya hapis yada tımarhane bunun yada işsizlik, açlık ve sokakta evsiz kalmak. İnsanlara el açmak. Daha da kötü sonlar var tabi. Ama diper taraftan böyle akıl hastalığım yani sinir krizim sırasında ölürsem günahsız giderdim ve inançsızlık sorunum çözümsüz olmazdı.. Ne güzel bir son olurdu. Ama hapiste ve tımarhanede ölmek nasıl olur bilmiyorum. Yada sokakta. Oralarda pek sakin ve huzurlu bir ölüm şekli gelmez sanki..

Özetle insanı kurtaracak olan şeylerden en başta olanın hala iyilik duygusu olduğunu düşünüyorum. Tabi Allaha inançtan sonra.. Malesef öyle..
Lotus#MAVİ LOTUS

Akrep-Burcu.Com

Kullanıcı avatarı
güzin
*AkrepKartal*
*AkrepKartal*

Okunmamış mesaj gönderen güzin » Çrş 04 May, 06:57

Yukarıda sinir krizi durumundayken bilek kemiğimin koptuğundan bahsetmiştim. Hatta yukarıda da bahsetmiştim sanırım. Yani tamamen kopmamıştı. Ana korkunçtu. Geçen gün evdeki nane saksısını kopan elimle tuttum. Saksı büyük boyutta ve çok ağırdı. İçinden dikilen yerden kopma sesi geldi. Belki içindeki dikişlerden biri koptu bilmiyorum. Ama hastane pahalı olduğu için hala gidemedik. Kolum elim yada herhangi uzvum benim için her şey demek. Bu yüzden bu da benim için büyük belalardan biri. Nane deyince aklıma eski bir dost geldi. Balık kızı. Yani akreportaldaki eski dostum. Bana moral vermek için açtığı yenek yarışması temalı konu başlığı ve oradaki yine eski bir dost. Naneyi muhakkak hergün tüketen biri. Ve son aylarda eskiyi hiç düşünmezken üstelik. Eskiye dair hiçbir duygu yok bende. Öyle şeyler yaşatıldı ki kader kalemiyle de istemesemde herşey silinmişti bende. Akıl sağlığımın bozulduğunda kendimdi kurulu robot görüyordum ya.aynı öyle oldum.

Sakın espiri yapıyor, yayca mutlu iyimser bir ruh halinde sanmayın. Ben daha önce hiç böyle bir değişim yaşamadım. Ve kader niye böyle bir tanımsızlık yarattı bende hiçbir fikrim yok. Olması gereken bu. Yada seçimlerimin vardığı kader çizgisi bu. Ve gerçekten hissis, ruhsuz tanımsızım.. Bu durumu izah edemedim sanırım. O kadar acayip ki.. Neyse belki bir dahaki sefere yazmak içimden gelirse yazarım ve belki de izah edebilirim bir dahaki sefer olursa..
Lotus#MAVİ LOTUS

Akrep-Burcu.Com

Kullanıcı avatarı
güzin
*AkrepKartal*
*AkrepKartal*

Okunmamış mesaj gönderen güzin » Çrş 04 May, 08:22

Küçük yaştan beri herşeyin bir gün düzeleceğine dair inancım tamdı. Şimdi ise istikbali olmayan bir insanım. Öteki tatafta kurtuluşum hariç.ve bu konuda umudum yok denecek kadar az. Her anlamda yaşamda kendimi çıkmaza soktum. Benim durduğum noktada da yaşam yada seçimlerim ve kader denilen şey beni parlak bir noktaya taşımadı. Gelebileceğim en dip dip, en umutsuz noktadayım şuanda. Ve dediğim gibi öteki dünyada kurtuluşum hariç benim için umut olacak, iyi olacak hiç bir şey yok. Ve tek yardımcım vicdanlı biri olmak.. Ve belki de etrafımdaki birkaç iyi insan. Geçekten hayat çok zor.. Özellikle de benim için.. Neden hiç kolay olmadı.. Neden..
Lotus#MAVİ LOTUS

Akrep-Burcu.Com

Kullanıcı avatarı
güzin
*AkrepKartal*
*AkrepKartal*

Okunmamış mesaj gönderen güzin » Çrş 04 May, 09:13

Kısaca bugün şunu söylemek istiyorum.iyi bir insanım. Neden kötülük kazandı. Onca çabam ve mücadelem bunun için miydi. Bir hiçlik için mi.. Bunu her şeye rağmen saçma buluyorum.çünkü acı çekmekhiç kolay drğil. Sayısız kere canım yandı. Ve kötü ruhlu insanlar şuan mutlu mesut yaşıyor.Hiçbir mücadele vermiyor. Benim yarım kadar acı çeken bir bana düşman tek kişi var mı acaba.. Hiç sanmıyorum...
Lotus#MAVİ LOTUS

Akrep-Burcu.Com

Kullanıcı avatarı
Akrep
Astroloji Editörü
Astroloji Editörü

Okunmamış mesaj gönderen Akrep » Pzt 16 May, 13:42

Sistem şu şekilde işliyor sanırım,

Siz burada yazarak kendi iç dünyanız bir girdap oluşturuyorsunuz. Yazdıkça girdabın içine çekiliyorsunuz ve sonunda hatlar kopuyor. Bu şekilde yazmaya devam ettiğinizde tekrar aynı girdabın merkezine doğru yolculuğa başlamış olacaksınız.

Ve hep aynı tarzda başlıyorsunuz. "Ben çok acı çektim, umudum kalmadı, herşey bitti, tükendim, bana çok acı çektirdiler." Başlangıç noktanız burası. Mutlaka öncesinde bunu tetikleyen bir şeylerde oluyordur. Bunu tersine çevirmek için yoksa da hep güzel şeyler yazın, sadece güzel olanları görün, hayatı olduğu gibi yaşayın. Gelecekle ilgili güzel planlar kurun.
-Ya Hep Ya Hiç-

"Yayınlanan bazı yazıların kaynakları belirsiz, kaynak bilgisi olanlar lütfen iletin ekleyelim"

Kullanıcı avatarı
güzin
*AkrepKartal*
*AkrepKartal*

Okunmamış mesaj gönderen güzin » Pzt 16 May, 20:23

Yazı yazmak önceleri bana gerçeten iyi geliyordu. Bu sinir hastalığı başladıktan sonra yazı yazmamın bunu tetiklediğinden şüphelenmeye başladım. Hatta yukarıda son yazdıklarımı yazarken sinir krizine geçmek üzereydim galiba.Burada rahatsızlık verdiğimi biliyorum. Buna rağmen bana yazmam için izin verdiği için siteye teşekkür ederim.

Yazdığım şeyler abartı değil. Yada olumsuz düşünmekten kaynaklı değil.Sahiden hayat beni yordu. Elimdeki tek tutarlı şey yıldız haritam. 3.ev zıt açı alıyor. Ve Mars var. Bu iletişim kaynaklı sorunlarımı izah ediyor. İnsanlara iyi niyet gösteren, vicdanlı ve adil biriyim. Ama genelde insanlar böyle değil.Ve bu beni çok yordu. Bu sinir hastalığının düşünme şeklimden ziyade uğradığım haksızlıklar ve sevgisizlikler, ardı arkası kesilmeyen talihsiz olaylarla ilgili olduğunu düşünüyorum.

En kötüsü de artık o eski neşeli, hayatı seven insan yok. Benden geriye kalan sevgi ve vicdan taşımam o kadar. Umarım bunları kaybetmeden ölürüm. Bana ihtiyacı olan ailem ve baktığım hayvanlar var. Bunlardan başka hiçbirşey bana birşey ifade etmiyor artık. Ne kadar çabalasamda bu artık benim yeni ve kalıcı yaşama bakış biçimim. Yaşama bakış şeklim. Eski hayatı seven kişiyi ne yapsam geri getiremeyeceğime eminim. Çok çaba gösterdim. Ama insan hissettiği kadardır.. Geri kalan ömründe insanlara maddi manevi muhtaç olmayım yeter. Çok soğudum insanlardan.

Akrep admin. Yinede sağolun yardımcı olmaya çalıştığınız için. Herşeye rağmen olumlu düşünmeye çalışmak gerek. Bunu anlıyorum. Ama bazı şeylerin telafisi yok. Düzeltilemiyor. Olumlu düşünmek yetmiyor. Ama yinede tek çözüm evet pozitif bakış. Dediğim gibi azından tüm olumsuzluklara rağmen sevgi ve vicdan taşıyorum. Bunlarla yaşamıma olumlu birşeyler katabiliyorum aslında.
Lotus#MAVİ LOTUS

Akrep-Burcu.Com

Kullanıcı avatarı
güzin
*AkrepKartal*
*AkrepKartal*

Okunmamış mesaj gönderen güzin » Pzr 19 Haz, 22:35

Bugün nasıl bir kafadayım ve yine niye yazıyorum ya. Siteye sayısız mesaj yazdım. Yaşadığım sayısız zorlukları falan. Ama bu son 3 yıl hisettiğim şeyler o kadar korkunç ki; en uygun keline tanımsız korlunç ruh hali olurdu herhalde. Sanki mezarlıkta yaşıyorum.ve geleceğe yönelik hiçbir amacıım, düşüncem, umudum yok. Nrlem yaşama sevincim zaten yok. Çok tanımsız durumdayım. Özellikle bu yıl. Çıkış arıyormuyum bundan. Hayır. Çünkü içten içe asla çıkış yok bunu şyi biliyorum. İnsan hisleriyle, hissetikleriyle tanımlı ve bunu bu son yıl anladım ki;bunu yani yalam azim kuvvet ve anlamını ayarlamak irade yada çaba, isteme medelesi değil..

Buradan babalar gününe geçeceğim. Babamdan ve onun özelikle çocukluğumda yaşattığı zorluklardan bahsetmiştim. Şimdi burada yok. Ölü bir insanın özellikle bir babanın ardından konuşmak hiç iyi bir şeu değil.Ama az içimdem bir ses buraya babam hakkımda bugün yazmalıyım dedi. Babalar günü yüzünden babamı düşünürken aklıma geldi. Burada kendimi zor durumda bırakmamı öte alemde pek hoş görmeyecektir. Yakıştırmayacaktır bana. Akrep etkisi deydi. Nüfus bilgileri kesin mi bilmiyorum ama yeşil göz akrep etkisi demekmiş.onunla yaşadığım olumsuzluklara rağmen özel biriydi ve beni çok sevdiğini iliklerime kadar hissettirerek öldü. Baba çok üzgünüm.benim evdeki odama girip(87 yaşlarındayken) hanım bizim kız grlsin yanımıza der, hergün girip kontrol edrmiş.yada özlemini dile getirirmiş. Böyle birçok yüreğimi sızlatan tavırları olmuştu. Tam akrepçe tavırlar. Ve insana işleyen bir durum bu..

Umarım öte alemde kurtuluş şansım olur. İnanç yani iman noktasında yani. Gerisinin artık önemi yok. İnsanlar beni ne ölçüde hangi sayıda tanıyor bilmiyorum, hiçnir fikrim yok. Ama yeterince acı çektim. Ve artık hiçbir şey hisssetmeden yaşıyorum. Kafi derecede ızdırap örktiğim için belki. Sade ızdırap mı..

Geçen yıl sinir hastalığım sırasında konyada mevkana civarında çok merkezi bir yrmrk mekanından kovulmuştum. Mahallede ona keza bir dürü tuhaflık yoktur. İnsanlar arasında hiçbir yerim yok. Artık önemli mi. Hayır..
Lotus#MAVİ LOTUS

Akrep-Burcu.Com

Kullanıcı avatarı
güzin
*AkrepKartal*
*AkrepKartal*

Okunmamış mesaj gönderen güzin » Pzr 19 Haz, 23:11

Dünya gittikçe çirkinleşiyor sanki. Hergün biraz daha biraz daha. İnsanların vicdansızlıkları korkunç, dehşetli düzeyde. Tanımsız hatta bu da. Tüm güzellikler eski tarihlerle birlikte gömüldü gitti. Sanki artık hiçbirşey anlamlı ve güzel olmayacak bir daha.. En ufak umut görmüyor ve hisetmiyorum. Çünkü bizi insan yapan sevgi ve vicdan gücümüzdü.Bunlar yok oldu gitti son yıllarda. Ve sanırım tüm insanlık bunun farkında. Ve bunları geri getiremiyorlar. Tüm çabamız boşuna. Bir daha o güzel günlerin olmayacağını herbirimiz biliyoruz sanki. Umutlar var mı bilmiyorum. Bunu hiç hisetmiyorum ben. Sen kendi adına konuş diyen mükemmeller hala kaldı mı acaba? :(

Tüm bunlara baktıkça anlıyorum ki babam beni sahiden çok sevmiş. Akrepler illaki asil oluyor. İyi yada kötü olsunlar bu asalet hep oluyor onlarda. Babamda öyleydi.O yüzden onunla öte alemde güzel şartlarda karşılaşmak isterim. Bunu sağlayacak şey bu kadar yalnız ve hissis kalmaksa, olmalı, olsun.. Eşimde asalet noktasında aynı babam. İkisini iyiki tanıdım. Bir eş zaten babaya benzermiş genelde. Yakışıklı, asil duruşlu ,dürüst biriydi babam..Eşim öyle. İkisi de benim en asil en gerçek dostlarım oldu sanırım bu hayatta..
Lotus#MAVİ LOTUS

Akrep-Burcu.Com

Kullanıcı avatarı
güzin
*AkrepKartal*
*AkrepKartal*

Okunmamış mesaj gönderen güzin » Cum 24 Haz, 20:30

Az önce 24:06:2022 nin yıldız haritasını çıkardım. Sinirsel hastalığımda o güne özel haritalar çıkarırdım. bu konudan anlamam- çok az fikir sahibi olacak düzeyde kaldım (bunun ilerisi olmaz, bundan sonra ikerlemek için gayretten ötesi kazım, artık bende olmayan yani) - ama gezegen konumları çok iyi durumda. Şans noktası tam da yerinde. Balıkta ya. Satürn en zor yerde. Pluto 1.eve eşdeğer 1.evde mesela. Jüpiter şanslı konumda mesela. Jüpiter atrş grunu burçta, rahat ettipi yerde yani(koçta). Merkür İkizler, venüs ikizlerde. Bunlar tam mükemnel değil ama benim kişilik yapıma çok uygun konumlar; hem zorlu hem uyumlu anlamda yani.enteresan. :!:
Lotus#MAVİ LOTUS

Akrep-Burcu.Com

Kullanıcı avatarı
güzin
*AkrepKartal*
*AkrepKartal*

Okunmamış mesaj gönderen güzin » Cum 24 Haz, 20:35

Şundan bugün artık eminim.akreportakdaki üyelerle reel hayatta tanışsaydık, oraya ilk geldiğim günkü gibi kalırdı herşey. İşte bundan adım gibi eminim. Burada bana saçma ve hayli zorlu yıllar geçiren işte bu realiteydi. İletişim konusu hiçbir yerde hiçbir zaman bana uygun değil. Mesela şuan kimse yok. Ve kendi kendine yazıp çizmem en doğru olanı. Bunu daha önce farketseydim, hiç kimse yokmuş gibi yaşardım. Kendime çok eziyet ettim iletişim konusu yüzünden. Ne zamanki kimse yok ki yaşasam ; en huzurlu zamanlarım oluyor. Öğrenciyken mesela öyle yapmıştım. Ve hatta birçok kişi tarafından sevilen ve taktşr edilen biri olmuştum. Yaşıtlarımın birçoğundan daha olgun, daha bilge ve huzurluyum öyle yaptığım zamanlar. Olmuyorsa birşey çok zorlamamalı. Bunun çoğu zaman farkındaydım aslında ama şartları zorladım.Kimse yokmuş gibi yazdığım zamanlarda olmuştu geçmişte. İnsanlara direkt hitap etmediğim. Onlarda beni öyle hoş görmüş, rahat bırakmıştı. Zamanla insanlar illaki olduğun gibi kabul ediyor. İçinden gelmeyen, zorlama şeyler asla yapmayacaksın.
En son güzin tarafından Prş 04 Ağu, 13:28 tarihinde düzenlendi, toplamda 1 kere düzenlendi.
Lotus#MAVİ LOTUS

Akrep-Burcu.Com

“Burç Uyumları İlgili Genel Konular” sayfasına dön